Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.3.2013   #41
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Q:celkem v pohod?, asi momentální maximum, n?jaké 20. místo, celkem spokojenost

Sprint:Užíval jsem si to, nakonec z toho bylo 18. místo, n?jaké ?ukanec tam byl, ale nic vážnýho, hlavn? že jsme to ustáli.

Hodinový závod:Start ze druhé ?ady bylo n?co parádního, ale v p?lce prvního kola jsem se propadl na 8. místo a na konci v šikan? do m? nevím pro? narazil Z. Cagaš a bylo po všem, propad na konec, kde jsem se snažil držel T. Baran?íka, kterého jsem n?kde v p?lce kola necht?n? trefil, když se rozto?il do hodin, následn? m? ve sjezdu oto?il J. Širl, který ale sportovn? po?kal a nechal m? jet, po p?edjetí J. Sotona m? také v poslední šikan? trošku postr?il, ale ok, ustál jsem to, škoda že to T. Baran?íkovi spadlo, nevím jestli bych stáhnul do konce závodu 6s, když zajížd?l podobný ?asy. V 5. kole jsem m?l p?kn? sev?eno, když jsem cht?l p?edjet J. Reicha a vyjel jsem doprava a on také, takže docela zajímavá situace, ale ustáli jsme to oba a poté jsem ho p?edjel.

D?kuji za závody a pro p?íšt? si vy vp?edu uv?domte, že hodinový závod se nevyhrává v prvním kole. U dalšího závodu ahoj.
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #42
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

N?jak m? dnes nefungovaly internety. To asi bude t?ma v?trama.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #43
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Oválovou zatá?ku jsem bral 2. stopou v dom?ní, že ty jedeš vnit?ek, který jsi z m? neznámého d?vodu nejel. Z toho pak vznikl kontakt.
Na vnit?ek bych za?al i najížd?t,ale ty jsi šel dol? d?ív než já,sta?ilo by se podívat na bok kde jsem,ale vím,s myší je to problém.
Spíš mi dost vadí ten p?ístup a nejsi to jen ty,kdo p?ijde na server a zkusí to zboku,taky mi vadí,že nejste schopní p?ijít v?as na quali a pak chcete jet.Myslím,že by to nem?lo být dovoleno,n?co o tom je i v pravidlech o v?asném p?íchodu na server !!!!
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #44
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Uf, dneska to bylo trochu náro?n?jší než minule.

Q: poslední kolo op?t, n?kde v top10
Sprint: 7., ale mohl jsem si ukroutit ruce n?kdy, dobrý souboje.
Long: 9. Tohle ale bylo jiný kafe, první p?lhodina byla jeden velký souboj a když už to vypadalo, že jsem se trhnul, zase m? vždycky n?kdo dojel. Tak 10 minut p?ed koncem jsem byl 7. s malým náskokem a t?sn? za Gepasem, ale po lag kontaktu jsme oba ztratili. Propadl jsem se na 10. místo a ješt? jsem stihl jednu pozici získat zpátky.
Omluva Zdendovi Klímovi za oto?ení v prvním kole, L. Ježkovi za zav?ení p?ed prvním splitem a Flejmovi za blok v cíli.
Jinak jsem si to dneska užil, bylo to místy dobrý maso.
Díky všem, co p?išli, p?íšt? už na "normální" trati.

K Pumovi a Jardovi:
Jarda p?ijde pozd?, pustím ho v dobrým p?esv?d?ení na start, Puma dojde dokonce až v p?lce závodu a k mýmu p?ekvapení si prohodí v boxech místa.
Nikde to zakázané není, ale trochu zdravýho rozumu by neškodilo. Když už se na kvali a sprint vyprdnete a jedete místo toho jinej závod, tak nechápu, pro? tohle d?láte. Máte DQ z tohoto závodu a zákaz startu v dalším ve?eru.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #45
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Na vnit?ek bych za?al i najížd?t,ale ty jsi šel dol? d?ív než já,sta?ilo by se podívat na bok kde jsem,ale vím,s myší je to problém.
Spíš mi dost vadí ten p?ístup a nejsi to jen ty,kdo p?ijde na server a zkusí to zboku,taky mi vadí,že nejste schopní p?ijít v?as na quali a pak chcete jet.Myslím,že by to nem?lo být dovoleno,n?co o tom je i v pravidlech o v?asném p?íchodu na server !!!!
Já šel dolu teda v dob? jako pokaždé, kdy jsem tuto zatá?ku jel a to už pártisickrát ur?it? bylo. S myší to nemá nic spole?ného, jen jsem se ?ídil tím, co mám nau?ené a v tomto míst? jsem t? prost? ?ekal dole.

D?vod mého pozdního p?íchodu jsem zmi?oval, Flame ?íkal, že to nakonec zkusí, tak jsem zkusil taky. Po cca 390 000 Km v LFS si myslím, že jsem schopen tra? odjet bez toho, aniž bych se objevil ve zdi atd. p?i prvním kole. Navíc jsem toto kombo znal již z minulosti.

V p?ípad? mého dalšího p?íchodu m?žeš podávat námitky proti p?ipojování jezdc? do závodu. Návrhy na pozm?n?ní propozic budou ur?it? vítány.

Rovn?ž m?žeš podat protest. Já svojí chybu p?iznat umím, jenom si zrovna nemyslím, že tohle byla jenom moje vina.

A o poušt?ní do závodu rozhoduje n?kdo jiný. Když do závodu pušt?n nebudu, tak nebudu. Volný ve?er taky není úpln? na škodu.


Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
K Pumovi a Jardovi:
Jarda p?ijde pozd?, pustím ho v dobrým p?esv?d?ení na start, Puma dojde dokonce až v p?lce závodu a k mýmu p?ekvapení si prohodí v boxech místa.
Nikde to zakázané není, ale trochu zdravýho rozumu by neškodilo. Když už se na kvali a sprint vyprdnete a jedete místo toho jinej závod, tak nechápu, pro? tohle d?láte. Máte DQ z tohoto závodu a zákaz startu v dalším ve?eru.
Naprosto rozumíme a p?íjmáme.

Last edited by Fast Jarda; 17.3.2013 at 23:01.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #46
tbarth
Newbie
 
Join Date: 22.4.2008
Posts: 8
Default

Prvn? bych se cht?l omluvit nr.14 za kontakt, nedobrzdil jsem souboj a ojel mu drobátko káru. Na celém závodním dni m? ale nejvíce zaujala moje krizová situace, která m? poslala do jediných (p?ekvapiv?) hodin za celý závod. Stojí to podle m? za zmínku, protože za jedním obrubníkem totiž je bu? neviditelný kámen, nebo tam ryje krtek s p?ilbou na hlav?. Málem mi ten incident zul pneumatiku z ráfku...
tbarth is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #47
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
K Pumovi a Jardovi:
Jarda p?ijde pozd?, pustím ho v dobrým p?esv?d?ení na start, Puma dojde dokonce až v p?lce závodu a k mýmu p?ekvapení si prohodí v boxech místa.
Nikde to zakázané není, ale trochu zdravýho rozumu by neškodilo. Když už se na kvali a sprint vyprdnete a jedete místo toho jinej závod, tak nechápu, pro? tohle d?láte. Máte DQ z tohoto závodu a zákaz startu v dalším ve?eru.
Pokud m?žu n?co ?íct..
Byl jsem na skypu s Jardou a Flamem.. Jarda se rozhod že se na to vykašle, tak jsem nabídl že to za n?j dojedu. Chápal by jsem DQ pokud:
  • by jsem zásadn? ovlivnil závod
  • by jsem n?koho sundal
  • n?jakým jiným sp?sobem porušil pravidla

Dostat vylou?ení ze závodu + zákaz startu za neporušení pravidel je pro m? docela nep?im??ený trest. Ale co zmohu, Kid je admin, a má skušenosti z mezinárodních lig, kde by nap?íklad pan Palmer ud?lal to samé.

Jinak zdravím ?eskou komunitu po dlouhé dob?
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #48
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by tbarth View Post
Na celém závodním dni m? ale nejvíce zaujala moje krizová situace, která m? poslala do jediných (p?ekvapiv?) hodin za celý závod. Stojí to podle m? za zmínku, protože za jedním obrubníkem totiž je bu? neviditelný kámen, nebo tam ryje krtek s p?ilbou na hlav?. Málem mi ten incident zul pneumatiku z ráfku...
Mam dojem, ze jsem to videl z prvni ruky, jestli se nepletu.
(druha leva v National casti trati)

Ten obrubnik je vyhlasenej
Za zadnou cenu nesmis za nej. Ani jedinym kolem. Vubec proste. Tam uz se rozsekalo hodne lidi. Pro priste si pamatuj, ze tam NIKDY nesekat
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #49
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Já šel dolu teda v dob? jako pokaždé, kdy jsem tuto zatá?ku jel a to už pártisickrát ur?it? bylo. S myší to nemá nic spole?ného, jen jsem se ?ídil tím, co mám nau?ené a v tomto míst? jsem t? prost? ?ekal dole.

D?vod mého pozdního p?íchodu jsem zmi?oval, Flame ?íkal, že to nakonec zkusí, tak jsem zkusil taky. Po cca 390 000 Km v LFS si myslím, že jsem schopen tra? odjet bez toho, aniž bych se objevil ve zdi atd. p?i prvním kole. Navíc jsem toto kombo znal již z minulosti.

V p?ípad? mého dalšího p?íchodu m?žeš podávat námitky proti p?ipojování jezdc? do závodu. Návrhy na pozm?n?ní propozic budou ur?it? vítány.

Rovn?ž m?žeš podat protest. Já svojí chybu p?iznat umím, jenom si zrovna nemyslím, že tohle byla jenom moje vina.
S myší jsem m?l namysli to rozhlížení,to že ty jsi takhle navyklej jezdit tu zatá?ku neznamená že smeteš každýho,kdo ti tam p?ekáží,protest nemá cenu,Kid už trest dal a souhlasím.Pokud vím,v propozicích je psáno,p?íchod na server nejpozd?ji v 18.50,já už bych vás potom do závodu nepustil.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #50
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
K Pumovi a Jardovi:
Jarda p?ijde pozd?, pustím ho v dobrým p?esv?d?ení na start, Puma dojde dokonce až v p?lce závodu a k mýmu p?ekvapení si prohodí v boxech místa.
Nikde to zakázané není, ale trochu zdravýho rozumu by neškodilo. Když už se na kvali a sprint vyprdnete a jedete místo toho jinej závod, tak nechápu, pro? tohle d?láte. Máte DQ z tohoto závodu a zákaz startu v dalším ve?eru.
Len dufam ze tym nemyslis mna lebo s tymto nemam nic spolocne..

EDIT: ospravedlnujem sa .. nedocital som thread dokonca

Last edited by Puma ///; 17.3.2013 at 23:20.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #51
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
S myší jsem m?l namysli to rozhlížení,to že ty jsi takhle navyklej jezdit tu zatá?ku neznamená že smeteš každýho,kdo ti tam p?ekáží,protest nemá cenu,Kid už trest dal a souhlasím.Pokud vím,v propozicích je psáno,p?íchod na server nejpozd?ji v 18.50,já už bych vás potom do závodu nepustil.
A? koukám jak koukám, tak z pohledu jednoho to vypadá u m? jako chyba druhého. Vážn? jsem ne?ekal, že tam pojedeš tuhle stopu. Já volbu stopy zd?vodnil a dodávám, že se mi vážn? toto stola poprvé, protože vyšší stopa znamená prodloužení dráhy a ztrátu. Nic víc v tom vážn? není, ale pokud si to teda bereš takhle osobn?, tak se omlouvám. A jestli se zrovna my dva máme takovou pot?ebu hádat, tak n?kde jinde, a? si p?íští generace závodník? m?žou pro?ítat jen reporty ze závod? a né nesmyslné hádky....


Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Len dufam ze tym nemyslis mna lebo s tymto nemam nic spolocne..
O Tebe se nejedná. Jméno "Puma" je mezi hrá?i všeobecn? dost používané a shoda se našla i zde . Ned?s se, ty jsi cajk

Last edited by Fast Jarda; 17.3.2013 at 23:19.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #52
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Ako to zhodnotit? tragedia od zaciatku az do konca. jazdil som jak retardovany a k tomu problemy s pedalmi ze mi brzda na rovinkach samovolne brzdila tak na 5% a potom som sa viac sustredil na to aby som ju tlacil do hora ako na zatacky.
Q: sice som ju vyhral...mal som to rozbehnute aj na pb no je to jedno...pole position na tejto trati je take pyrhovo vitazstvo...samozrejme ze sa ghost hned v 1.sektore dostal predo mna a potom jak on jazdil bezchybne tak ja jak z pomocnej skoly...nedarilo sa mi nic...takze tym sa dal zhrnut uz aj sprint

Long: nejako sme sa predierali no neslo to podla predstav...hrozne vela aut po celej sirke trate a nebolo kade...je jedno ze auto predo mnou je o 4 sekundy na kolo pomalsie...ked je pomalsie v zakrutach kde ho dobehnem no musim brzdit a potom mi na rovinke nakoniec utecie...tak som bojoval s vlastnou neschopnostou predbiehat...v jednom momente som bol na 6. mieste po tom co sa mi podarilo predbehnut ghosta v poslednom sektore no hned nasledne tak otrasny vyjazd na cielovku ako nikdy a zas ma mal...a potom v 3. sektore ma pred KY2 parabolikou ghost zo zadu jemne tukol ked sme sa tlacili na chaosa ktoreho nie a nie predbehnut. Po tukanci som letel do travy...strata 12 miest lebo som nemohol ist spat na trat kedze islo vela aut...prehriate pneu... (ale nevinim ta z toho Ghost...chcel si aj cakat) tak som s nervami v kybli zacal predbiehat znova...obcas dost natvrdo no to sa tu inak neda...ta trat ma 90% casu uplne pevnu stopu a ked ide niekto aj stokrat pomalsie no v stope tak ho nedokazem predbehnut lebo ina stopa nie je mozna...tak sa len lepim na zadok...nakoniec som sa nejako nadrzo dostal na 4. miesto...snazil sa este zobrat ghostovi najrychlejsie kolo co by sa mi mozno aj podarilo nebyt problemov s brzdou... no jednoducho tragedia...clovek trenuje, ladi, snazi sa a potom pride zavod a pokazi sa vsetko co sa moze...mozem si za to sam ze som nespokojny...a asi nejaky tyzden lfs nechcem ani vidiet

Edit: Ghost...ano ja som tam nemohol inak..ak som nechcel tuknut auto predo mnou tak som musel ubrat...o posledny pixel si mi chytil zadny blatnik...s tym sa neda nic...asi by som to tiez nezvladol lepsie...a mozno zo zaujimavosti by som chcel vediet ako by to komisari posudili i ked protest nedavam...keby sa mi darilo a toto mi pokazilo zavod tak sa na to mozno divam inak ale ako som uz pisal...sam som jazdil jak ochrnuty

Last edited by bavorak; 17.3.2013 at 23:26.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #53
Coldr!d3r
Newbie

 
Join Date: 4.4.2007
Posts: 5
Default

Q: Top 10 to bylo, tuším že 5. místo.

S: Start vyšel p?kn? bez žádných hovadinek, poté p?kné akce s týmovým kolegou Salomonem, ale p?ipekl jsem si v p?ílivu adrenalinu olá?ku a už jsem se na n?j nezmohl.

L: Hned ze startu akce typu bleskové války, pral jsem to v rámci možností agresivn?, celkem to vyšlo, pár kol jsem si odbyl na 1. míst? než se kolem m? p?ehnali jako tornádo pánové, kte?í mají zlatý a st?íbrný v?nec.

Set jsem m?l na vyližprdel, nevím co jsem to vy?aroval za kentus. Chyb?la trakce na výjezdech, plandal jsem tam jak chuj v nohavici po celé ší?ce trat? a cítil jsem jak se s plynem LSDko pere, ale to je moje blbost, p?íprava mohla být mnohem lepší

Jinak všem d?kuji za fair play závod bez prasáren.
Coldr!d3r is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #54
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
...a mozno zo zaujimavosti by som chcel vediet ako by to komisari posudili i ked protest nedavam..
Kdybych to hodnotil já, tak bych to vid?l jasn? - moje chyba a dal bych si n?jakej flastr.

Sice jsem na to koukal z replaye a moc nerozumim, že takovej milimetrovej kontakt ud?lal co ud?lal, ale to nem?ní nic na tom, že to bylo moje.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.3.2013   #55
Pulec
Newbie

 
Pulec's Avatar
 
Join Date: 27.7.2004
Posts: 23
Default

Q: Tréninku velice málo a když už tak asi nekvalitního ale alespo? jsem jednou zašel zkusit na server a JackY mi dal pár d?ležitých rad, díky. :-) Nakonec sotva pár sekund za ostatními, což bylo o?ekávané.

S: Zdálo se to dobré ale pak jsem šel moc z ostra p?es p?ejezd p?es ovál a ?uknul tam Z. Klímu ,který byl trochu pomalejší. Neodhadnul jsem vzdálenost a náraz byl silný natolik že ho to rozto?ilo, já zazmatkoval a kv?li mýmu záseku do m? 'tukla Popelka a ješt? n?jaký žlu'ták, omlouvám se, p?íšt? si dám na vzdálenosti v?tší pozor. Nakonec 21-té místo, tuším že mohlo být 20 té, ale v?d?t, že m? 21-té hodí v longu na první tak se snažím dojet na h??.

L: Velký strach z prvního místa a dávání si bacha na všechny ty lepší jezde co se p?eze m? musí protla?it. Pak to šlo celkem dob?e, kdo cht?l dop?edu tak šel, pamatoval jsem si "blázny" s šílenymi ?asy a ty poušt?l tém?? jako kdyby byla Blue Flag. To bylo tak v druhém ?i t?etím kole, takže našt?stí celkem rychle klid. Pak už to bylo jenom o sázení chyb a neustálém propadávání.

V 7. Kole jsem vid?l kousek za pr?jezdem pod mostem karambolu Popelky a za ní jel L. Exner, jestli se n?jak st?etli netuším, ale ješt?, že je to všechno virtuální pá? ta bouda by byla tragédie.

Nastalo pár chvil kdy jsem se za n?kým honil a zajel kone?n? pár ?as? pod 4.10 ale to se mi moc nepovedlo zopakovat, když se mi zase po pár chybách ztratili z dohledu. Pak byl p?kný souboj s tbarthem a neud?lat hloupou chybu zase za mostem tak se možná mydlíme až do cíle.

Celkov? spokojenost, lidí spousta a relativn? všechno v cajku. Ale neužil jsem si tolik jako na p?edchozím FE, ale to je moje blbost pá? jedu jak žížala respektive pulec (malý, nevyvinutý a nezkušený.) :-)

Quote:
Originally Posted by tbarth View Post
Prvn? bych se cht?l omluvit nr.14 za kontakt, nedobrzdil jsem souboj a ojel mu drobátko káru. Na celém závodním dni m? ale nejvíce zaujala moje krizová situace, která m? poslala do jediných (p?ekvapiv?) hodin za celý závod. Stojí to podle m? za zmínku, protože za jedním obrubníkem totiž je bu? neviditelný kámen, nebo tam ryje krtek s p?ilbou na hlav?. Málem mi ten incident zul pneumatiku z ráfku...
Jel jsem hned za tebou, bylo to opravdu jak kdyby t? tam chytnul n?jaký krtek. Ale pamatuji, že takový kontakt s pneumatiky d?lával zvláštní karamboly.
Pulec is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #56
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Neofiko po?adí ZDE.
Protesty, kontrola skin? a cutování snad op?t do konce týdne.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #57
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Chcel by som sa vyjadrit k tomuto protestu. Ako prve by som sa chcel ospravedlnit J.Kaplavkovi s cislom 21 za tento incident. Urcite to nebolo so ziadnym umyslom ani naschval.
Na moju obhajobu chcem povedat, ze to bola premna zapeklita situacia kedze predomnou bola este Popelka ,chcel som ju obist z pravej strany ale tam sa na trat vracal uz Z.Klima tak som to namieril zlava. Mal som rychlost kedze som Popelku dlhsi cas draftoval a tak som to vzal zlava, tvoje auto (21) som mal v mrtvom uhle a teda som vobec netusil ze mam niekoho po lavej strane. Myslel som si ze to auto zamnou si ty kedze to boli aj podobne skiny. Kazdopadne som bol takmer celym autom predtebou a teda som mal aj pravo volby stopy. Kazdopadne ma to mrzi a keby som ta videl vedla seba urcite by som ti nechal dostatok priestoru.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #58
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Kdybych to hodnotil já, tak bych to vid?l jasn? - moje chyba a dal bych si n?jakej flastr.

Sice jsem na to koukal z replaye a moc nerozumim, že takovej milimetrovej kontakt ud?lal co ud?lal, ale to nem?ní nic na tom, že to bylo moje.
mozno by bol ten cup zaujimavejsi keby si mal menej bodov, ale ja citim, ze tiez som nejazdil nevinne a obcas ako prasa i ked nikomu som nijako vyrazne neuskodil no plechy som nesetril
ten milimetrovy kontakt urobi vsetko lebo tam to auto ide uz akoby jemne v drifte alebo na 100% na hrane a hlavne ked som tocil dolava a dostal to vzadu vpravo tak fyzika nepusti a bol to ten jemny impulz, ktory uz isiel za hranicu gripu
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #59
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Q: v každom kole chyba, no sta?ilo to na 7. miesto

Sprint: ako je mojim zvykom po štarte prepad, tentoraz len o 2 miesta, kvalitné súboje skoro celé 1. a 2. kolo, no potom zlý prejazd v poslednej šikane, bol som pomalší, auto v šmyku L.Ježek ma nabral, bola to moja chyba to mi je jasné ale aspo? trocha snahy o spomalenie ...

1H race: Hne? v prvom kole v T3 ma Puma vytla?il na trávu, snažil som sa to zrovna? no nedalo sa, prepad na 28 miesto, aspo?, že to neschytal nikto ?alší, v 3. kole kontakt s J.Dohnalíkom pravdepodobne moja chyba, sorry, opä? prepad, v 4. / 5. kole jeden dlhý ?istý súboj s HonzaNB z ktorého som nakoniec vyšiel vítazne, v druhej polovici závodu som dohnal va?šiu skupinu jazdcov no moju snahu na ich predbehnutie prekazil kontkat s Horákom a Exnerom. V cieli 19.

Štatistiky:
Q Sprint 1H Race
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2013   #60
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Q: Vzal jsem sv?j p?vodní X5 setup myslím s v?tšími odklony vzadu, m?nil jsem palivo, n?jak mám po?ád za to že je kvalda místo 30min jen 25min a ono to je 20min nakonec. Tým m? neupozornil když jsem hlásil palivo tak jsem žil v dom?ní na 25min 7kol
?as nic moc dneska jsem netrénoval.

Sprint: X6 setup, vyšší tlaky pneumatik, zm?na na p?edním rebound, na sprint nedotá?ivé, gumy m? nedrželi na p?edku no n?jak jsem to dojel, chudák lala se asi divil co tam vyvádím.

Endu: Úprava tlak? pneumatik zp?t na nižší, a rebound jsem zachoval abych m?l mou požadovanou nedotá?ivost. Jelo se mi dob?e, ?asy ok když už potom bylo vid?t a stíhali jsme se s ghostem i když v jeho podání to byla spíše ve?erní projíž?ka. Bez pedál? bez šance se udržet ale i tak spokojen jak se setupem a ?asy, no pro m? paráda.
Za?átek bylo t?žké p?edjížd?t nebo? to bylo samá ze?. Auta všude po trati a nebylo se kam protahovat. P?edjížd?li jsme se i s ghostem op?t. Takže p?i mém p?edjížd?ní jsem zárove? ješt? musel bránit a nechávat místo po stran? pro ghosta. Nakonec se to potrkalo, našt?stí né se mnou a projel jsem, ujel jsem. Dojel jsem ale auta další a ?asto na výjezdu ze zatá?ky což bylo pro mne nemožné je p?edjet. Ob?as jsem zatroubil nebo? bu? je?te nebo nechte místo. Já si rád zabojuji a s n?kterými jsem bojovat musel dlouho ale když mám v ideální stop? trabanta, špatn? se cokoliv p?edjíždí když není v zatá?ce kde. Jinak vcelku ok, pár ran jsem dostal pár jsem jich asi rozdal ale v?tšinou se kolize konali kolem mne a beze mne.
Myš ok ale ty pedály chyb?li.

Kdopak to tam byl za mostem na boku? Jsem i myslel jestli to není bavorák po souboji s ghostem nebo? se neblížil.

Incident bavorák/ghost. K tomu není moc co dodat, sta?í tam málo a jakýkoliv kontakt auto p?eto?í. Bavorák mohl jet v záv?su a t?eba by to bylo ok. Ghost mohl ubrat jelikož místo tam nebylo, bylo to hodn? t?sné na pr?jezd a bavorák by musel opravdu n?jak hodn? zato?it ne vnit?ní což se tam nedá. Je to okamžik a jak se jezdí blízko sta?í chvilka nepozornosti a stane se to hned. Je to škoda, mohlo být více souboj?.

Lala nevím kde se zbrzdil asi v davu p?i probíjení.


Cagaš, no zas tak nepluhoval jsem to
Nebylo kam, spíš jsem jezdil po boku s auty když to šlo protože p?edjet p?ímo se moc nedalo. Snad jsem moc aut nepotrkal, jezdil jsem hodn? t?sn? to jest pravda, až mi to bylo na škodu. Rozdíl v rychlostech v zatá?kách byl moc velký. Odstup bych si nechal jenže za mnou ghost mi dýchá na kufr tak není kam a h??e se mi p?edjížd?lo.

Souboje ok, n?které byli t?sné, pamatuji si jen jeden, asi jsem nebyl vid?n ale skon?ilo to ok. Moje zadní toe jen lehounce poškozené z bo?ního kontaktu na brzdách.

---

Ješt? p?idám že Dob?anský jel hodn? dob?e, jak koukám na statistiky probojoval se na za?átku a snažil se prodrat na vrchol co nejvíce. I potom je rychle a trvalo mi než jsem ho p?edjel, nechával jsem místo tak jsme si zabojovali. Jen více bra? s Ghostem Toho musíš držet za sebou zuby nehty! Nemám poté šanci mu ujet
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 18.3.2013 at 01:15.
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.