Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.5.2010   #1
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default FE4R - postrehy, treningy, setupy

na to, ze je dalsi zavod za dvermi, tak zatim je dost malo hotlapu a ani zadna diskuze k tomu, doufam, ze to nikdo nevzdava
trapil jsem se na tom vcera dve hodiny a je to teda sila, nehodil byste nekdo z rychlejsich set nebo aspon prozradte pritlaky, bo ja uz nevim kde je zakopan pes :]
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2010   #2
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja som teda zo skupiny D3, ale mám pocit, že aj tu je hotlap ?iasto?ne o tom, komu sa ako podarí presko?i? šikanu, kto má nervy a ?as to dokola skúša?. :-) Setupy mám zo setupfieldu, pretek už mám s FOX_FE4r_Feuer_end.set odjazdený nieko?kokrát a pohoda, na hotlap som mal myslím FOX_FE4r_NIKI_hot.set.

PS: A snívam o tom že budem tentokrát v D2. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2010   #3
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Prikladam svuj HL set. Uz ani nevim, ktery set je zakladem. Co slo, to jsem upravil podle dat vycucanych z WR replaye/setu.

Kvaldu i zavod pojedu na endu setu ze setupgridu - ten od Nikiho s udavanym best lapem 2:20.50 - mam s nim PB o 0,3X s horsi (zajeto pri simulaci kvaldy).

Na FE4R je hotlap ciste jen o sikane Kdo dokaze nezkazit dobre rozjete kolo riskantnim pruletem timdle osemetnym mistem, ten ma vyhrano.
Attached Files
File Type: set FOX_FE4R_H.set‎ (132 Bytes, 5 views)
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2010   #4
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja som teraz ešte asi hodinu a pol skúšal sa zlepši?, hne? na za?iatku som dal o jednu desatinu na 2:24.080, ale potom už ani ? - tu tráva, tu mantinel, tu pneumatika... už som išiel nad svoje možnosti. :-)

Dlhý za?iatok, štart kola, drb, znovu, dlhý za?iatok, štart kola, dobre, super medzi?as!, drb, znovu, dlhý za?iatok, drb hne? na šikane, znovu, dlhý za?iatok, štart kola, ni? moc medzi?as, super medzi?as, drb, znovu, dlhý za?iatok... ;-) Chcem rewind 5 sekúnd spä?! :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2010   #5
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No chvilu pred uzatvorenim som si myslel, ze som zas doplatil na svoju lajdackost, ked som v kuskoch volneho casu radsej hral TRD 2 ako LFS, pretoze trat sa mi pacila, ale nevedel som dat jedno kolo bez chyby a citil som, ze tesne pod 2:23 by som sa vedel dostat, no nastastie bol do D1 potrebny este o sekundu lepsi cas a to by som dnes nedal Ale aj tak ma to mrzi, ligu som na svoje pomery zacal velmi dobre (2xD1), potom kvoli vlastnej blbosti D3 a teraz uz kvoli inym povinnostiam D2, kde uz snad budem az dokonca, aj ked za D1 by som bol rad, len neviem kedy mam trenovat...
Inak set som mal NIKI_hot, jazdilo sa mi s nim velmi dobre (vela pritlaku), jedinou nevyhodou boli horuce predne gumy na konci kola, ktore mi predlzovali brzdnu drahu do poslednej zakruty.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2010   #6
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Post

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Na FE4R je hotlap ciste jen o sikane Kdo dokaze nezkazit dobre rozjete kolo riskantnim pruletem timdle osemetnym mistem, ten ma vyhrano.
No, a tahle šikana je snad jediný místo se kterym jsem nem?l ani na za?átku problém . Všechno ostatní sem musel kua hodn? pilovat
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.