Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KxR Racing Days 2011/2012

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.12.2011   #1
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default RACE 1 - tiskovka

Pi?te
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2011   #2
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: docela dobry, 9. místo

r1: pěkně se jelo, dost soubojů, jen mi to trochu zkazil Vyvial, kdy? mě poslal mimo trať a já při návratu trefil někoho od KxR... ale poslední dvě kola s Hafikem byly super, iky? sem nakonec prohrál

r2: začátek dobrej, pak Leco do mě drbl, já drbl je?tě do Drdu myslím a ?el sem do zdi, auto ztratilo FFB a řidilo se u? docela blbě, na rovince plavalo a nezatáčelo to taky nějak revolučně... o pár kol později sem se nechal z blbosti unést mimo trať, při návratu sem trefil velkem obrubák a hned za ním svodidla, auto bylo asi ok, ale nálada maximálně zka?ená...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2011   #3
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

q: hruza
r1: Super souboje s Klouczkem a AG Tomasem (promin to pristrceni v posledni zatacce). S Klouczkem jsem si chtel zabojovat o poleposition, ale o boj me pripravil nekdo jiny. Skoda.
r2: moooc se omlouvam Charvimu, kterymu jsme v podstate znicil zavod. Ale z travy jsem se vracel a auto se nedalo ridit, byl jsem rad, ze jsem se vyhnul svodidlum. Jinak zbytek zavodu jsem si moc souboju neuzil. Kdyz me nekdo dojel, tak me ihned predjel. Vadilo mi ale, ze se seru pulo kola ze nekym o kolo zpet, kde jsem ztratil vice nez sekundu a ta v nakonec chybela, abych se porval jeste o 5. nebo dokonce 4. misto.

Vysledek nakonec dobry. Hlavne prvni zavod jsem si uzil!
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2011   #4
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default Aston X

Kvalifikace: vyšla skv?l? z boxu sem vyjel první,takže volna trat a do sprintu první misto

Sprint: co dodat typem start cíl ale jinak nuda

long: start z osmého místa moooooc p?kné souboje fakt paráda,ale pak p?išla rána na pravé zadní kolo ani nevim od koho tak se auto za?alo divn? chovat . p?ed cílem v šikan? jak je padák rána na ***** a už to let?lo do ka?írku propad až nekam na 15 místo. stíhací jízda se da?ila a pak p?i pod?azování mi to sko?ilo o t?i rychlosti najednou dolu a bylo po motoru, do kopce to netáhla hold sm?la. Snad to p?íšte dopadne líp.

Jinak to byl snad po t?ech letech p?estávky nádherný závod a doufám,že budou i ty ostatní
Díky kluk?m z KXR za p?kný první závodní den a že p?ipravili tenhle cup už se t?ším na dálší závod.
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2011   #5
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Long: Start ze 14. mista, po prvnim kole 7., pohodicka. Jenze do sikany jsme na zacatku druhyho kola najizdeli ve ctyrech. Chumelenici jsem se vyhnul s cistym stitem, jenze v zapeti jsem schytal prvni torpedo, kterymu jsem mozna mohl predejit, no budiz. To jsem tak tak ustal, porad docela pohoda. Pak pred vracakem prislo mohutne gagarinovo torpedo, po kterem nasledoval front-flip, za kterej by se ani Pastrana stydet nemusel. Za umeleckej dojem bych si dal tak 8 z deseti . Po pitu jsem se na trat vratil par vterin pred pelotonem, tak 12 kol jsem se drzel ale pak jsem se nechal sezrat. Nakonec 23.

Tesim se na pristi zavod, s UFRkama vam to natreme
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2011   #6
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
q: docela dobry, 9. místo

r1: p?kn? se jelo, dost souboj?, jen mi to trochu zkazil Vyvial, kdy? m? poslal mimo tra? a já p?i návratu trefil n?koho od KxR... ale poslední dv? kola s Hafikem byly super, iky? sem nakonec prohrál

r2: za?átek dobrej, pak Leco do m? drbl, já drbl je?t? do Drdu myslím a ?el sem do zdi, auto ztratilo FFB a ?idilo se u? docela blb?, na rovince plavalo a nezatá?elo to taky n?jak revolu?n?... o pár kol pozd?ji sem se nechal z blbosti unést mimo tra?, p?i návratu sem trefil velkem obrubák a hned za ním svodidla, auto bylo asi ok, ale nálada maximáln? zka?ená...
Neposlal jsem t? mimo tra? schváln?,p?ihnal jsi se rychle zprava,a když jsem ti za?al uhýbat dolevá,p?ejel jsi z mrtvého úhlu vpravo prudce vlevo.Takový manévr jsem rozhodn? ne?ekal!!!D?lal jsem ti místo pravo.
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2011   #7
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by HBVLibr View Post
Neposlal jsem t? mimo tra? schváln?,p?ihnal jsi se rychle zprava,a když jsem ti za?al uhýbat dolevá,p?ejel jsi z mrtvého úhlu vpravo prudce vlevo.Takový manévr jsem rozhodn? ne?ekal!!!D?lal jsem ti místo pravo.
když sem byl ještě dál za tebou, tak si se stahoval k pravé straně, myslel sem tedy, že mi to tam zavřeš, tak sem šel vlevo, když sem byl přímo za tebou, tak si začal volant srovnávat, ikdyž sem byl vedle tebe, volant pořád rovno, v zrcátku sem vidět byl, když jsem byl nalevo od tebe, pořád si měl volant rovně a vedl si auto přesně na bílou čáru, ale ani na vteřinu sem se neztratil ze zrcátek... podívej se na replay, zpomaleně, cos dělal ty a co sem dělal já...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2011   #8
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
když sem byl ješt? dál za tebou, tak si se stahoval k pravé stran?, myslel sem tedy, že mi to tam zav?eš, tak sem šel vlevo, když sem byl p?ímo za tebou, tak si za?al volant srovnávat, ikdyž sem byl vedle tebe, volant po?ád rovno, v zrcátku sem vid?t byl, když jsem byl nalevo od tebe, po?ád si m?l volant rovn? a vedl si auto p?esn? na bílou ?áru, ale ani na vte?inu sem se neztratil ze zrcátek... podívej se na replay, zpomalen?, cos d?lal ty a co sem d?lal já...
Díval jsem se na to je to a je to tam vid?t,to máš pravdu.Já sem prost? když sem t? vid?l rychle se ?ítícího vpravo za?al uhýbat vlevo a hledal sem t? po?ád v pravém zrcátku.Jenže ty už jsi byl vedle m? na druhé stran?
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2011   #9
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

tak taky par slov

zrovna sem se stehoval a nejak sem nemel uz cas na trenovani, tak sem k tomu sednul asi v pul 7 zacal se do toho vracet.

Q: 4.misto - vicemenne spokojenost

R1: na zacatku nejaky souboje, pak sem krouzil sam a na konci jeste souboje s Franckem, fajn zavod, v cili 3. - pohoda

R2: start z 6 mista cili dost souboju, pretahovani, a zavodeni, jednou jsem vystrk Leca coz me mrzi ale stratil jsem taky dost pozic , ale na prvni zavod to slo, v cili 4.

Diky vsem za ucast a za dobrej zavod, doufam ze ucast neopadne a dojedem cup v hojnem poctu
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2011   #10
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: Zvykání na nevylad?nej set a navíc jsem n?kde brzo pod?adil a poni?il motor. 22. místo asi.
R1: Vyrazil jsem kup?edu a využil souboj?, takže jsem se dostal až do první desítky. Super závod, 8. místo.
R2: Start z 1. místa, tomu se ?íká št?stí. Ze za?átku boj s Vlkem, kterýho jsem se jakž takž dlouho držel a ?ekal kdo m? dožene s XFR. Po pár chybách m? dohnal pan Vovesný, kterýho jsem se cht?l držet na slipstream ale zase jsem zachyboval. Potom m? dohnal Rodo s Franckem. P?kný soboje, akorát Francek mi to v tam 1. levým vracáku poslal. Je pravda, že jsem mu tam nechal místo, ale kdyby normáln? dobrzdil, tak by m? podjel a nebrzdil by o m?. Potom v tom samém míst? p?ilet?l Ljubik a poslal to tam úpln? bezhlav? do Roda a do m? v posledním kole! 5. místo.

Nechápu, že nem?žete udržet nervy a po?kat si na rovinku a pomalý UFR p?edjet. XFR je mnohem t?žší a UFR odpálí jak nic. To je šikana!
Budu podávat protesty a vy s tím taky neotálejte, protože jinak se nic nezm?ní a Sportovní komisa?i se budou nudit.
Jinak ú?ast obrovská
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2011   #11
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Q:dosti p?ekvapiv? 10. místo, za?al jsem cítit šanci
R1: Podával jsem na 1. závod po dlouhé pauze solidní výkon, ale zradilo m? p?ipojení...
R2: Na startu mi selhala spojka, stráta 5sec. následn? jsem do kopce dohnal asi 6 aut, vrace?ka se mi povela, jel jsem po levé stran? aledohnal jsem v tla?enici zelené UFR, nacpal jsem se vedle nej do leva, ale už jsme se tam nevešli, byla tam celkem velká nahoda, pak jsem to vzdal...

D?kuju za p?íjemný ve?er, omlouvám se n?kolika lidem kterým jsem svím chováním v R2 pokazil závod..

[APR]Puma | 037 - Korený T.
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2011   #12
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

[quote=Klouczech;132112]Potom v tom samém míst? p?ilet?l Ljubik a poslal to tam úpln? bezhlav? do Roda a do m? v posledním kole! 5. místo.

JJ je to moje vina.chtel jsem se protahnout na vnitrek vedle roda nebo spsi vedle nej.ale ze bych to udelal bezhlave abych nekomu zkazil zavod tak to urcite ne.viz ostani souboje.raci jsem poustel i do sikan nez se nekde cpal.nevidel jsem zatim replay a docela me to zajima co jse tam odehralo.jen me prekvapilo ze to rodo zacal zavirat na vnitrek abych nenajel vedle nej.pak jsi uz jen vybavuji ze jsem skrknul o travu a brobrzdil....nastesti jsem nikoho neodpalil na mesic..no aspon ze jste dojeli nez abych vam to posral uplne.sorac
Protest Ti neberu,chapu to...
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2011   #13
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Q: Neda?ilo se zajet rychlé kolo. V posledním kole se ale vše zda?ilo a bylo z toho 23. místo.

S: B?hem prvních kol jsem se dostal až na 13. místo, pak jsem ud?lal chybu a propadl se na 16. místo a v souboji jsem lehce zaváhal a spadl až na 18. místo.

L: Obul jsem R4 a to byla první chyba. Spot?eba byla také v?tší 1,3% na kolo, takže jsem musel dotankovat. Nakonec z toho bylo 21. místo.

Na to, že jsem S2 licenci dostal 35 hodin p?ed startem, jsem se svým výsledkem velmi spokojen.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2011   #14
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Jak uz to tak byva pri velky ucasti, nebylo misto na cisty kola. Kdyz jsem myslel, ze mam dostatecnou mezeru i vzadu, stejne se prihnalo XFJ a zkazilo mi cas ... a jeste jsem ho na rovince trochu potach
18. misto bylo plus minus ocekavany.

S: Hned v rychlym esu po startu se prede mnou brzdilo, a tak se prehnalo kolem asi 5 aut. O to vic pozic jsem ale vydelal potom postupne na problemech ostatnich.
Mrzi me jen tukanec se Zdendou Klimou. V rychlym esu jsem vyjel o stopu mimo trat a jak jsem se podel trati pozvolna vracel, tak me liznul. Odrazilo ho to na dalsi auto a pak do hodin.
Dojel jsem na 11. miste a to je fajn vysledek.

L: V prvnim kole jsem o par mist prisel a pak jich zas nekolik ziskal diky problemum ostatnich. Kolem 7. kola jsem byl dokonce na 7. pozici. Jenze pak me postupne dojizdely a predjizdely XFJ.
Nejvic se se mnou natrapil Bad (ze zacatku) a pak Dr Cool (ke konci). Dokoncil jsem zas na 11. miste a i s tim jsem spokojenej.

Do zavodu jsem startoval s prodlouzenou 5-kou, abych tezil z dragu, ale moc platny mi to nebylo. Spis me to stalo cas, hlavne v longu, kdy tolik prilezitosti vyvezt se v pytli nebylo. Musel jsem spolehat na brzdny manevry. Ale uzival jsem si to Klidne o pul dylky auta za XFJ a stejne jsem ho bez kdovijakyho rizika vybrzdil. Zvnejsku, zevnitr ... slo to tak i tak.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2011   #15
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Q: nic moc
R1: pohoda, pekne suboje s rodom
R2: Neslo mi, dost som to lamil. Sorry Klouczech za ten strkanec vo vracaku, nevydalo...
Francek is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2011   #16
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

taky pár slov

jelihož jsem po?ád v luft? tak jsem nem?l skin ( ?íslo ) .. a to jsem ti pravidla d?lal .. do p?íšt? napravím

Q: nic moc v?bec nechápu že jsem se nemohl soust?edit natož zajet n?co po?ádnýho jestli i špatný FPS nevím a to p?i tréninku v poho ?as 1:39

Sprint: jedna chyba rozoto?il jsem se pak mne n?kdo skosil ( chapu to už se nedalo uhnout ) a pak jsem kroužil s rozbitým autem takže žádná sláva byl jsem rad že jsem dojel

Long: start z 25. místa ... pak jsem vid?l pár boura?ek kdy mi to p?ipadalo jak destruction derby ( jeden tam p?ilítne a ostatní litaj ) no pak kroužil na 18. dostal jsem se i na 14.místo ale ke konci už to p?estalo n?jak jezdil tak jsem se zas propadal na 18.

Pro babyho : v té šikan? z kopce p?edtím jsem tam 2x do tebe štouchul za to sorry ale šikane jsem ti to místo d?lal protože jsem v?del že tam jsi a pak jsem koukal že jdes do gum a to mn? stvalo, spis v??ím že t? víc naštval ten ?lovek co t? narval zezadu a poslal t? úpln? ven co v??ím že už jsi nem?l nervy


Taky díky všem za ú?ast p?eji všem krásné vánoce a štastného silvestra a pak se zas uvidíme na trati
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25


Last edited by kremilekcz; 20.12.2011 at 10:35.
kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2011   #17
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by kremilekcz View Post
t
Pro babyho : v té šikan? z kopce p?edtím jsem tam 2x do tebe štouchul za to sorry ale šikane jsem ti to místo d?lal protože jsem v?del že tam jsi a pak jsem koukal že jdes do gum a to mn? stvalo, spis v??ím že t? víc naštval ten ?lovek co t? narval zezadu a poslal t? úpln? ven co v??ím že už jsi nem?l nervy
Ne s chladnou hlavou.. to byla moje blbost... nemel jsem to tam urputne branit a v klidu ubrat ... a nejit do sikany ve dvou ... rychlej jsem nebyl a to ze me predjedes stejne bylo jasne. Zaslouzil bych pruplesk ja...

P@acho je v tom uplne nevinne.. nemel jinou sanci.. kdyz jsem pod kopcem stal a motal se u travy
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2011   #18
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
JJ je to moje vina.chtel jsem se protahnout na vnitrek vedle roda nebo spsi vedle nej.ale ze bych to udelal bezhlave abych nekomu zkazil zavod tak to urcite ne.viz ostani souboje.raci jsem poustel i do sikan nez se nekde cpal.nevidel jsem zatim replay a docela me to zajima co jse tam odehralo.jen me prekvapilo ze to rodo zacal zavirat na vnitrek abych nenajel vedle nej.pak jsi uz jen vybavuji ze jsem skrknul o travu a brobrzdil....nastesti jsem nikoho neodpalil na mesic..no aspon ze jste dojeli nez abych vam to posral uplne.sorac
Protest Ti neberu,chapu to...
Ne?íkám, že si nám cht?l zkazit závod
Jen m? práv? p?ekvapilo, že sis celou dobu držel odstup a ?ekal na naši chybu, když jsi to tam takhle náhle poslal v posledním kole.
Stejn? dostaneš napomenutí a bude to OK
Quote:
Originally Posted by Lala View Post

Do zavodu jsem startoval s prodlouzenou 5-kou, abych tezil z dragu, ale moc platny mi to nebylo. Spis me to stalo cas, hlavne v longu, kdy tolik prilezitosti vyvezt se v pytli nebylo. Musel jsem spolehat na brzdny manevry. Ale uzival jsem si to Klidne o pul dylky auta za XFJ a stejne jsem ho bez kdovijakyho rizika vybrzdil. Zvnejsku, zevnitr ... slo to tak i tak.
já jsem taky prodloužil 5ku a pomohlo mi to, protože jsem se vždycky zav?sil za XFJ, ale stejn? jsem je neudržel.
Jinak p?kný výsledek, p?íští závod bude ješt? lepší.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2011   #19
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

M?žete n?kdo juknout na Sprint 1 kolo (split2), šel jsem do trávy. Cht?l bych v?d?t, zda jsem se m?l zachovat jinak, prop?íšt?. Díky.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2011   #20
WOLFik
Newbie

 
WOLFik's Avatar
 
Join Date: 4.12.2011
Location: Liberec
Posts: 8
Default

Trochu dlouhý report, ale byl to m?j první závod v LFS, tak mám plno zážitk?...

Q:
Byl sem vykulenej a nervózní, že už se jede na vostro a plnej okruh aut... ?ekal jsem, že to bude dle programu na 30minut a ne na 20. Po zastávce v boxech se 7. ?asem sem ješt? stihl zajet 2 ostrá kola, to poslední dopadlo nejlépe, ale 7. pozice na startu se už nezm?nila.

S: Po prvních zatá?kách sem si držel 7. pozici. V pravé za rovinkou vystrnadil 005 - Hynek 001 - Vovesného na trávu (ho tam ne?ekal).
Ve 3. kole, v esu po startu spomalili vzájemným lehkým kontaktem 005 - Hynek a 019 - Vyvial. Bral jsem je po výjezdu z esa vpravo, ale 005 - Hynek poté zm?nil sm?r jízdy, nebo? se vyhýbal rozhozenému Vyvialovi. Tímto manévrem mne odchýlil do trávy. Ne?ekal mne tam, mohl sem si za to sám.
Hned v další zatá?ce (levá 180°) 019 - Vyvial pozd? blokoval 024 - Gepperta, ?ímž se oba dostali na trávu a ztratili kontrolu nad svými vozy. 024 - Geppert tím pádem rozt?elil 005 - Hynka a za mne se dostal 008 - Dvo?ák. Kroužil jsem tedy na 4. míst?.
Hned v další pravé po rovince mezi mnou a Dvo?ákem prosvišt?l 022 - Havlík = velké št?stí, ža nás nesundal.
008 - Dvo?ák zapo?al parádní stíhací jízdu a v 9. kole mi už fun?l do vejfuku.
V 10. a tedy posledním kole jsem už opravdu necht?l ud?lat chybu, pekeln? jsem se soust?edil a hned v té ostré levé pod?adil, já v?l, až na 1, takže m? 008 - Dvo?ák v pohod? p?edjel. V cíli jsem za ním skon?il 5.

Pocity po 1. závod?: néé, já to pos... ale 5. taky není špatný - na za?áte?níka.

L: Díky prohození prvních 8 jsem startoval ze 4. pozice - krásná druhá lajna ("To je sice hezký, ale stejn? nevydržím t?ch 30 kol neud?lat chybu a za mnou jsou zkušení LFS bozi, kte?í mi to nat?ou" - ?íkal jsem si).
V 1. ostré levé po startu úto?il ze 3. místa 005 - Hynek svým klasickým nebezpe?ným manévrem na vnit?ku a vedoucí závodníky tím vychýlil ze stopy na okraj zatá?ky a sám se tím spomalil. Já zatá?kou projel v ideální stop? a proto jsem m?l rychlost dostat se na rovince do vedení.
005 - Hynek se mne držel jak klíšt?, ale v první levé zatá?ce (ta hned za 2. mezi?asem) vyjel až na trávu a po pár chvílích se odpojil.
Za záda se mi dostal 029 - Doležal s UFR.
Ve 2. kole jsem v 1. levé ud?lal chybi?ku a hned sem m?l 029 - Doležala ve vzduchovém pytli. V pravé po rovin? se pokusil zaúto?it, ale nepovedl se mu brzdný manévr a p?ejel až do trávy (lehce).
Za mne se dostal 024 - Geppert, který se následující kola p?etahoval s 029 - Doležalem. Když se Doležalovi poda?ilo od Gepperta kone?n? odpoutat, m?l jsem už p?es vte?inu náskok a pomalu ujížd?l.
Když se v 21. kole 001 - Vovesnému povedlo probojovat na 2. pozici, mel jsem už náskok p?es 6 vte?in. Za?al jsem jet proto na jistotu a náskok si kontroloval. V posledních kolech jsem jezdil kolem 1:40 na kolo a v klídku dokroužil až k šachovnicovému praporku. 001 - Vovesný sice jezdil jedno parádní kolo za druhým, ale m?j náskok byl moc velký, a tak mu t?ch pár kol nesta?ilo.
__________________
Venca VLK
WingMan FF GP S2 od 10/2011

Last edited by WOLFik; 21.12.2011 at 11:59.
WOLFik is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.