Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.5.2007   #21
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Obavam se, ze problem neni ve volantu, ale ve widlich. Jestli jsou to XP, tak hibernaci opravovaly alespon 2 zaplaty, co si pamatuju, tzn. melo by si je stacit stahnout. Detaily odkazuju na pana Gugla a web malyho-mekkyho.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2007   #22
kmarty
Member

 
kmarty's Avatar
 
Join Date: 15.12.2006
Posts: 136
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Obavam se, ze problem neni ve volantu, ale ve widlich. Jestli jsou to XP, tak hibernaci opravovaly alespon 2 zaplaty, co si pamatuju, tzn. melo by si je stacit stahnout. Detaily odkazuju na pana Gugla a web malyho-mekkyho.
Ale tak kdyz budeme konkretizovat kde konkretne se ten problem vyskytuje, tak to si protirecit nebudeme. Myslim ze je kazdymu jasny ze problem je v zavadeci her (t.j. MS Windows).
Se zaplatama to zni zajimave, nicmene mnou popsany stav se deje u WinXP, jez jsou obdareny vsemi dostupnymi zaplatami.
kmarty is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2007   #23
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
Já mám G25 a jsem naprosto spokojen.Moji 2 kolegové z týmu maji DFP a taky spokojenost maximalni. Jen nevime proc, ale DFP se jim po startu PC (druhy den) i kdyz je stale zapojeno nena?te a musi ho odpojit a znovu pripojit.ovladace maji instalnuty.Zkouseli jsme od (mprindy i origo Logitech) a furt to same.Dejte nekdo radu jestli se Vam to taky stava.
ehm ja mam bezproblem vzdy kdyz zapnu pc a mam pripojenej volatn do i usb i do site tak se zkalibruje a jede.ovladace z 00ja recenze
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2007   #24
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Arrow Trust Master FF 380

P?knej k?áp! Trust Master FF 380! Koupil sem ho od pochybnýho ?lov?ka za 1000 K?! Force Feedback funguje ale obcas to vypadne a kabely mi nakousaly mor?ata. N?kdy je FF v pohod?, pak najednou menší lag a FF má v?tší sílu. No srátch. Ale jde to sním ( Klouczech vyhrál závod na [CD] ConeDodgers 3). Nemám prachy no....
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2007   #25
šnekSpeedy
Newbie
 
Join Date: 3.7.2007
Posts: 1
Default Pedály??

Ahoj, prosím t? koupil jsem si dle tvé rady volant Logitech Formula Force EX. Instalace OK, funk?nost v n?kolika programech ov??ena = vše OK. Nicmén? v Life for Speed mi nechod?j pedály. Vyzkoušel jsem nejr?zn?jší nastavení a jejich kombinace v menu Ovládání. Nevíš, kde by mohl být zakopaný pes? P?edem díky za odpov??. Mohl bys mi odepsat na email skrabka@seznam.cz? P?edem díky, šnekSpeedy :-)

Quote:
Originally Posted by jet View Post
protoze se porad nekdo pta, jaky si ma koupit volant, sepsal jsem zde par tipu...

rovnou zapomente na vselijake atrapy z obchodaku, nebo geniusy apod.
smysl ma uvazovat (v nasich koncinach) pouze o volantech Logitech, pripadne jeste Saitek nebo Thrustmaster.

nejlepsi v pomeru cena/kvalita je bezesporu DFP, ktere je ale bohuzel uz skoro nemozne sehnat. uzivatelska recenze.

velmi kvalitni, ale take drahy kousek je G25, ktere predstavuje highend mezi volanty. recenze.

dosti znamy, ale take celkem problemovy volant je cerne momo, ktere neni tak kvalitne zpracovane jako DFP a zlobi u nej casto pedaly. dle meho nazoru je za tuto kvalitu predrazene, nicmene je tu i skupina lidi, ktera si ho chvali. neplest si s cervenym momo, ktere je o nekolik trid lepsi, avsak uz se dost dlouho nevyrabi, takze je nesehnatelne.

z levnejsich je tu asi jedina mozna volba, kterou je formula force ex. tento volant poskytne pouzitelnou kvalitu za odpovidajici cenu. recenze GP verze (prakticky to same) + par dalsich volantu.

alternativou budiz volanty Saitek R440 nebo jakysi Thrustmaster a jeste jeden se kterymi tu ale nema mnoho lidi zkusenosti...

...pokud to ale se zavodenim na pc myslite alespon trochu vazne, nasetrete si na G25, usetrite si tak spoustu nervu s ruznymi radoby volanty...
šnekSpeedy is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2007   #26
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

nejdriv zkus nastavit volant podle tohodle navodu a kdyz se nekde zaseknes, napis kde a co presne ti nefuguje.
jet is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #27
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Umrelo mi DFP.
Zbyli mi pedaly. Tak si rikam zda vzit opet starsi DFP nebo vzit starsi cerne Momo.
Ani s jednim se spatne nejezdi.
Momo by melo mit lepsi podporu PC a je mirne levnejsi.
Vzit spis DFP ci Momo a zkombinovat s pedaly z DFP?
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #28
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Umrelo mi DFP.
Zbyli mi pedaly. Tak si rikam zda vzit opet starsi DFP nebo vzit starsi cerne Momo.
Ani s jednim se spatne nejezdi.
Momo by melo mit lepsi podporu PC a je mirne levnejsi.
Vzit spis DFP ci Momo a zkombinovat s pedaly z DFP?
270° vs. 900°? tak se rozhodni
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #29
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Ja myslel ze momo s ma taky 900st kdyz ma optiku. Rozsah mi zas tak nevadi. 900st jsem pouzil jen v 18wos. Jinak jsem pouzival 360st.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #30
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Ja myslel ze momo s ma taky 900st kdyz ma optiku. Rozsah mi zas tak nevadi. 900st jsem pouzil jen v 18wos. Jinak jsem pouzival 360st.
ne e, momo ma jen 270 a navic plastovy "lozisko" ...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #31
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Tak je to asi jasny. DFP. Koukam ze novy se da stale sehnat a celkem levne.
http://internetovy-obchod.msbox.cz/v...-s-65-dp-7459/
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2007   #32
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Tak je to asi jasny. DFP. Koukam ze novy se da stale sehnat a celkem levne.
http://internetovy-obchod.msbox.cz/v...-s-65-dp-7459/
by me zajimalo jestli je opravdu maji
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2007   #33
Luboš
Newbie

 
Luboš's Avatar
 
Join Date: 17.7.2007
Location: okres Ž?ár nad Sázavou
Posts: 9
Lightbulb Hypernova

Mám úpln? oby?ejnej volantík ze supermarketu za 1000 K?
Luboš is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2007   #34
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

A jak se s tim krouti ? Asi zadna slava, btw v hyper**** apod. obchodacich maji vetsinou vse predrazene. Nedavno jsem Koukal na Logitech EX, ktery jsem kupoval za 1300,- a meli ho v obchodaku za 2500,- coz je uz velky rozdil... proto radsi kupovat pres net A jeste jedna vec, zlaty DFP :P
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2007   #35
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

P?esn? jak ?íká Spangler, v marketech a elektroshopech je to v?tšinou p?edražený i se slevou z letáku. Internet je tv?j kamarád...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #36
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
P?esn? jak ?íká Spangler, v marketech a elektroshopech je to v?tšinou p?edražený i se slevou z letáku. Internet je tv?j kamarád...
ot/ LIDL JE LEVNÝ /ot
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #37
Banny
Newbie
 
Join Date: 18.7.2007
Posts: 5
Default

cau, LFS nehraju nijak zavodne, jen tak obcas ze zabavy. ale s mysi je to tezky, proto chci koupit volant.. vic jak 800 za nej dat nechci, protoze je to zbytecny pri mym hrani dvakrat-trikrat tydne .
dival sem se na tenhle volant:
http://www.xtech.cz/DetailPage.asp?DPG=80342&CatID=0
xtech se tu vubec neresi. ale ma pedaly a paku, dokonce tlacitka (ano, tlacitka, zadny packy) pod volantem... nejaky zkusenosti? za tu cenu to nebude zadnej zazrak, je mi to jasny, ale jak uz sem rikal - na to moje "hrani" to bohate staci. a taky si rad zahraju Wheels of Steel, na tech strankach se pise o tom, ze je to dobrej volant ke hram s velkyma autama (coz WoS je).
jestli je to nejakej extra kram, muzete mi poradit jinej volant kolem 800? diky
Banny is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #38
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Smile

Tak do toho bych fakt nesel. Uz podle vzhledu, za mesic se ti to rozvrze, bude vule jak krava a bude to v haji. Nemuzu ti z vlastni zkusenosti rict jaky volant do 800 koupit, me by asi vydrzel tyden...

Nicmene PODLE VZHLEDU bych radsi 100 priplatil a volil neco takoveho, na packu se vykasli, neni podstatna... U DFP ji mam jen jako rucku jinak nic.

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=35064

ALe jak rikam, nemuzes se na to spolehnout, nicmene mi to prijde lepsi jak tamten prdik. Vubec bych se ridil pravidlem kupovat volanty jen od Logitechu, ale to sou ceny nekde jinde...

Snad to k necemu bude

EDIT: Slusny volant se slusnym Force Feedbackem se asi nesezene...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 18.7.2007 at 16:48.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #39
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

imho i kdyz nehrajes casto, tak se ti takovy volant nevyplati - da se cekat, ze to bude pekny smejd a po chvili se cely "rozkalibruje" pripadne rozpadne. Urcite se ti vyplati priplatit a zkusit sehnat DFP, treba nekde na inzerat...
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #40
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

nebo zkusit sehnat nejakeho pouziteho wingmana.. ale rozhodne ne tu zrudnost xtech.. genius radsi taky ne
jet is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.