Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.8.2010   #201
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default Pod?kování

VELKÉ POD?KOVÁNÍ PAT?Í HRÁ?I Massa.Inferno za to že m? ve 2h´m zvod? svým np?im??eným spomalením na cílové rovince málem rozto?il a následným p?edjížd?cím manévrem p?ipravil o 2 pozice
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #202
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
VELKÉ POD?KOVÁNÍ PAT?Í HRÁ?I Massa.Inferno za to že m? ve 2h´m zvod? svým np?im??eným spomalením na cílové rovince málem rozto?il a následným p?edjížd?cím manévrem p?ipravil o 2 pozice
Tohle je fakt vrchol, nem?li jsme ani kontakt a absolutn? ni?ím jsem t? nepoškodil. Ty k tomu ješt? pak zbyte?nej chat. Kdo se chce podívat na tuhle absurditu, tak konec 1. kola. Vynechal m? plyn na pár sekund a pak se Puma dostane ke m?.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #203
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Tohle je fakt vrchol, nem?li jsme ani kontakt a absolutn? ni?ím jsem t? nepoškodil. Ty k tomu ješt? pak zbyte?nej chat. Kdo se chce podívat na tuhle absurditu, tak konec 1. kola. Vynechal m? plyn na pár sekund a pak se Puma dostane ke m?.
Dyt ja tam nic nevidim! Timto bude udelen trest EGT Pumovi. Uz jsem na ten CHAT upozornoval minulou nedeli!
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #204
Schobul
Newbie

 
Join Date: 3.8.2010
Posts: 4
Default

Omlouvám se ze závodu kv?li pracovní vytíženosti, ten 3. závod bych uvítal
Schobul is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #205
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kvalifikácia: asi trinásty, setup na pretek, pohoda.
Pretek 1: Perfektné súboje s K?emílkom a potom najmä Popelkou, ktorá sa mi ale ku koncu predsa len za?ala vz?a?ova?, ?iže nie, to ôsme miesto som jej naozaj nedaroval. :-)
Race 2: V prvom kole trochu chaos, a hlavne na jeho konci zrazu vidím pomalého Massa.Inferno, asi mi necháva miesto? nie, som ni? lepšie nevymyslel ako zobra? ho cez trávu, rýchle odbo?enie doprava som neriskoval. Za to sa mi odmenil cholerickým trúbením. V zázname vidie?, že po menšom kontakte pustil plyn a tipujem, že v svojej psychickej nevyrovnanosti zvažoval odstúpenie z preteku. (edit: aha, ?ítam že technický problém) Ale ?o je dôležitejšie, neskôr dlho?izný súboj s Redline Kingom, jeden z najlepších v mojej kariére, paráda!

Dnes som si to užil ove?a viac ako minule, díky všetkým a ahoj nabudúce.

Replaye (R1, R2):
http://cid-ad5da238ac8c14d4.office.live.com/self.aspx/.Public/Live%20for%20Speed/UFRcup^_AS1.zip

Stats:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.office.live.com/self.aspx/.Public/Live%20for%20Speed/UFRcup^_AS1^_stats.zip

(asi to neprerobí na klikate?ný link, tak si to skopírujte)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #206
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Race 2: V prvom kole trochu chaos, a hlavne na jeho konci zrazu vidím pomalého Massa.Inferno, asi mi necháva miesto? nie, som ni? lepšie nevymyslel ako zobra? ho cez trávu, rýchle odbo?enie doprava som neriskoval. Za to sa mi odmenil cholerickým trúbením. V zázname vidie?, že po menšom kontakte pustil plyn a tipujem, že v svojej psychickej nevyrovnanosti zvažoval odstúpenie z preteku. (edit: aha, ?ítam že technický problém) Ale ?o je dôležitejšie, neskôr dlho?izný súboj s Redline Kingom, jeden z najlepších v mojej kariére, paráda!
Já nepustil plyn, ale plyn m? vypadl, takže jsem nezpomalil schváln?. ?asu na rozhodnutí kudy p?edjet jsi m?l myslim dost, takže jsi v pohod? mohl p?edjet po silnici vpravo. Troubení jsis vysloužil, protože p?edjíždíš jak blb po tráv?, což se nemá, budto uberu nebo m? p?edjet zprava. Navíc nechápu ty tvý kecy ohledn? psychycké nevyrovnanosti.

Fakt se pozastavuju nad tím že tady lidi na m? plivou na foru, když jsem nikomu nic neud?lal. Po tomhle závod? m? to p?íjde jak kdybych závodil s bandou kokot? než s normálníma lidma. (tohle berte s rezervou)
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #207
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Já nepustil plyn, ale plyn m? vypadl, takže jsem nezpomalil schváln?. ?asu na rozhodnutí kudy p?edjet jsi m?l myslim dost, takže jsi v pohod? mohl p?edjet po silnici vpravo. Troubení jsis vysloužil, protože p?edjíždíš jak blb po tráv?, což se nemá, budto uberu nebo m? p?edjet zprava. Navíc nechápu ty tvý kecy ohledn? psychycké nevyrovnanosti.

Fakt se pozastavuju nad tím že tady lidi na m? plivou na foru, když jsem nikomu nic neud?lal. Po tomhle závod? m? to p?íjde jak kdybych závodil s bandou kokot? než s normálníma lidma. (tohle berte s rezervou)
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #208
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Tohle je fakt vrchol, nem?li jsme ani kontakt a absolutn? ni?ím jsem t? nepoškodil. Ty k tomu ješt? pak zbyte?nej chat. Kdo se chce podívat na tuhle absurditu, tak konec 1. kola. Vynechal m? plyn na pár sekund a pak se Puma dostane ke m?.
jo nepoškodil vubec ne..a kontakt byl.. narval si se tam na brzdy... a kvuli tobe me predjel aji xtz
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #209
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

P?išla jsem dom? pozd? a k PC se dostala, když už kvalifikace asi 5 minut b?žela, za to se omlouvám.
P?ipojila jsem se na server a ješt? rychle odjela pár kol, Po?adí n?kde u konce

V 1. závod? ze za?átku p?kné souboje se Substancem a K?emílkem, od poloviny už jen kontrola 8. místa a držení Substanceho za sebou, jsem ráda, že se m? to poda?ilo, ale dal jsi m? zabrat

V 2. závod? poleposition, OMG , ale celých 5 kol jsem držela 1. pozici, asi jsem dost potrápila Roda. No a pak to šlo ráz na ráz, všichni rychlejší m? postupn? p?edjeli, ale moc jsem si to užívala, všechny p?edjížd?cí manévry byly ?isté. V cíli 9. místo.

D?kuju Všem za fair play souboje a organizátor?m za zorganizování
Ten 3. závod si také klidn? zajedu.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #210
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
jo nepoškodil vubec ne..a kontakt byl.. narval si se tam na brzdy... a kvuli tobe me predjel aji xtz
Absolutn? nechápu co ti nato ?íct. Jasn? prost? vidim že žádnej kontakt nebyl. Prost? jediný co m? napadá je ud?lat video, tak do hodiny to bude.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #211
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Absolutn? nechápu co ti nato ?íct. Jasn? prost? vidim že žádnej kontakt nebyl. Prost? jediný co m? napadá je ud?lat video, tak do hodiny to bude.
jasne, ze nebyl
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #212
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
D?kuju Všem za fair play souboje a organizátor?m za zorganizování
Ten 3. závod si také klidn? zajedu.
diky
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #213
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
?asu na rozhodnutí kudy p?edjet jsi m?l myslim dost
Pod?a m?a nie, ale zase ja nie som taký rýchly. :-) Nech sa pá?i posúdi? z môjho poh?adu. Keby som vedel že Massa si ty, tak budem ráta? s tým, že to strelíš do?ava. :-p

A trúbi? 3x v priebehu 20 sekúnd, ?o ja viem, ?love?e...

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
jo nepoškodil vubec ne..a kontakt byl.. narval si se tam na brzdy... a kvuli tobe me predjel aji xtz
V mojom replayi kontakt nevidím.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #214
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Tak tady máte video jak jsem hrozn? poškodil Pumu.
http://www.youtube.com/watch?v=fClAa6u_Rng
Normáln? bych se ti omluvil Pumo, ale jsem hroznej hajzl, tak to neud?lám.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #215
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Tak tady máte video jak jsem hrozn? poškodil Pumu.
http://www.youtube.com/watch?v=fClAa6u_Rng
Normáln? bych se ti omluvil Pumo, ale jsem hroznej hajzl, tak to neud?lám.
No asi to bude tak, ze Puma daval protest bez toho, aby videl replay
Co vidim na videu: frajerske predbiehanie Substance, toto som davno nevidel Ale v ramci toho, ze to bola krizovka, by sa to dalo odpustit, proste to strhol mimo. Puma na druhej strane pri predbiehani neubral plyn, takze o nejakom spomaleni vinou infernaka nemozeme hovorit a nasledna strata 2ch pozicii na brzdach je len Pumova chyba, pretoze brzdil skoro.
K zavodu: poobede som si uz myslel, ze by som to aj stihol, ale domov som dorazil az po deviatej, takze smola...
K diskusii: chcelo by to trochu miernit slovnik, pretoze mi to pripada ze komunita ide do pice
Ale nie, ved je to 4fun zavod, tak nejake osobne utoky by sme si mohli odpustit, kontakty sa stavaju a proti trubeniu je najlepsie pustit si k zavodu hudbu, to je potom z kazdeho zavodu pekny vylet
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 22.8.2010 at 23:41.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2010   #216
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by gothar View Post
mi to pripada ze komunita ide do pice :d
+1 :d
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #217
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

P?idávám link na HD video ze za?átku race1. Enjoy !!!
http://www.youtube.com/watch?v=mnKwob0z1S0
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #218
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Wink

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
P?idávám link na HD video ze za?átku race1. Enjoy !!!
http://www.youtube.com/watch?v=mnKwob0z1S0
Pekna podivana. Zitra udelam prubezne poradi 2. zavodniho veceru, protoze se asi v sobotu se pojede posledni trat SO Classic, jak uz jsem se zde zminil.
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #219
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Tak jsem se podíval na ty dv? situace a p?idám také pár chytrých slov.

Substance242: Takhle idiotský p?edjetí jsem dlouho nevid?l (a myslím, že dlouho neuvidím).

Puma: Nechápu co se tady roz?iluješ. Když jsi tam nechal tolik místa, tak t? muselo být jasný, že to tam Radek v pohod? pošle na brzdy. A to, že se tam vešel i xtz znamená, že jsi tam nechal hodn? místa. Jediný na koho se m?žeš roz?ilovat jsi ty sám.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #220
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Q: zlata stredni cesta, 8 misto myslim, jakz takz

R1 : od startu kolem 6-7 mista, vicemenne sem krouzil sam na 7 miste kde sem i dojel

R2: to uz byla jina zabava, start z 2. po nakejch 5 kolem posun na 1. pred dobre branici Popelku a pak uz se to na me zaclo dotahovat, prvni sel na 1. pekelnik Squessel nebo jak a dal zacli stahovat dalsi pekelnici, pote sem tak do 20. kola brazdil na 3. pozici ale to sem uz branil ani nevim jak, v 28. kole jeste 4.pozice ale pak to prislo a v cili 7. flek

Shrnuti: dobrej zavod, aspon R2, tolik braneni sem si jeste nezkusil

Dik organizatorum a vsem jezdcum

PS: nechovejte se ale jak maly Jardove (nemyslim Fast/Slow Jardy, je to for fun race a vy se hadate jak jelimanci, pripada mi to jak stara era trackmanie kde jezdili samy 13 lety kluci a hadali se kvuli uplnejm picovinam, me taky kolikrat nekdo poslal do krovi, naopak ja taky obcas nekomu nechtene pomohl, je to tak, proste zavody a kdyz to neni kazdej zavod a je to nechteny tak to proste neresit, plechy neplatite, marodni z toho taky neni, tak nevim vo co de. Tak zas priste, a prosim bez hadek, stejne uz se to po zavode nezpravi
Peace
Rodo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.