Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.12.2008   #41
foldus
Newbie
 
Join Date: 5.9.2008
Posts: 29
Default

To Radek: Nemyslim to ofensivne, to byl pouze primer k tomu ze je zbytecne nekoho znervoznovat troubenim/nalepenim se mu za kufr. Ja bych taky nevedel jak uhnout, z T1 ho to "vyneslo" na idealni stopu, pak te videl v zrcatku vlevo, tudiz si myslel ze chces jet venkem a nechtel ti tam vjet.

Osobne si myslim ze to chce v takovychle situacich vic klidu, proste kdyz predjizdis jezdce o kolo v takhle blbem miste, tak musis pocitat s tim ze par desetinek ztratis. To je ale muj nazor lamy, zavodu moc odjetych jeste nemam, zato jsem obcas v situaci kdy nekoho musim poustet.

U cantwa s tebou plne souhlasim, tam bych v jeho situaci urcite ubral a pustil te.

Last edited by foldus; 21.12.2008 at 17:23.
foldus is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #42
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by caNtwO View Post
jo ?ekl... pro? myslíš že ne? jo a nesud ?lov?ka po tom co píše... n?kdy to tak vyzní jako že to je oškliví ale p?itom to je jen sranda a smajlici to dob?e nevyjad?ují
Ja nikoho nesoudim. My dva se vubec nezname, ale urcity nazor si udelat muzu. A jak jinak nez podle toho co pises?
A jestli to teda byl vtip, tak jsem ho nepochopil.. sorry
Ale abych uplne neodbocoval, podle me jsi v tom zavode chybu udelal a jen si ji nedokazes priznat. Tot vse...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #43
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

ad Vítr: Imo zbyte?ný se tam cpát. Ve valné v?tšin? p?ípad? jde hlavn? o to, aby jezdec pod modrou vlajku umožnil bezpe?né p?edjetí. M?l jsi po?kat na rovinku a ne se takhle agresivn? tla?it (ten klakson tomu vážn? hodn? p?idává).

ad caNtwO: Tady je selhání jezdce p?edjížd?ného o kolo evidentní, tohle se prost? ned?lá...

Radek> Pokud se nepletu, tak b?hem prvního stintu jsi troubil i na Duuka a docela nep?íjemn? ses tam tla?il (?ekl bych skoro až na hranici pravidel). Ne?íkám, že jet tvrd? je špatn?, ale u takhle dlouhých závod? se v?tšinou o?ekává klidn?jší pr?b?h, než u sprint? do p?l hodiny. (možná je to jenom mnou, z MoE a IGTC jsem zvyklý reagovat opatrn?ji, protože vím co dokáže b?hem dvou hodiny lehce poškozený v?z...)

PS: Neber to osobn?, je to ?ist? m?j post?eh z toho co jsem vid?l v?era na trati, klidn? tam mohl být n?kdo, kdo jezdil taky tak, nebo ješt? h??, ale na tebe prost? bylo víc vid?t.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #44
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

ud?lal p?iznávám... hlavní že se nikomu nic nestalo... p?íšt? si na to dám bacha
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #45
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Radek> Pokud se nepletu, tak b?hem prvního stintu jsi troubil i na Duuka a docela nep?íjemn? ses tam tla?il (?ekl bych skoro až na hranici pravidel). Ne?íkám, že jet tvrd? je špatn?, ale u takhle dlouhých závod? se v?tšinou o?ekává klidn?jší pr?b?h, než u sprint? do p?l hodiny.

PS: Neber to osobn?, je to ?ist? m?j post?eh z toho co jsem vid?l v?era na trati, klidn? tam mohl být n?kdo, kdo jezdil taky tak, nebo ješt? h??, ale na tebe prost? bylo víc vid?t.
Jednou jsme na n?j zatroubil protože jsme se postr?ili a ja vilitl na travu tot vše. Jinak na tomhle souboji nevidím nic špatnýho oba jsme jeli stejný styl a oba jsme si to užívali. Tohle auto taky m?lo restriktor takže to dost nahrávalo t?sným soubojum.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #46
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by caNtwO View Post
jj asi jo.. no to je jedno... jsem asi moc veselá kopa a t?eba kluci z EGT to chapu... pa? co? m? znají
Jenže my t? co? Neznáme. A pak se div.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #47
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Na pretek sme sa nijak obzvlast nechystali, ale bolo by skoda nevyuzit formu z Antic cupu.
q po zmetkoch okolo serveru len 10 minutova, na co som zareagoval race setom, co nebolo uplne stastne a znamenalo to len 7. miesto(s qualifikacnym setom by som mohol byt aj 3.)
p isli sme na 1. zastavku na Meginove naliehanie ze to bude lepsie, mne sa to moc nepozdavalo, ale urobil som special set na ktorom sa dalo ist snad aj 2 hodiny , ale na ukor rychlosti .Kedze o nic neslo aspon sme si vyskusali jak 1,5 hodinovy pretek tak trochu extemne sa meniace auto.
Ja som sa dostal na trat na poslednu 1,5 hodinu, pricom ma trochu chytal mikrospanok(som bol po nocnej) prebudil ma az Branislav s ktorym som zvadzal pekne suboje zial s nepeknym koncom pre mna ked som skoncil v trave po Branislavovom tukanci.
Celkovo 4. miesto nie je zle, nebyt 2 nezavinenych Meginovych a 1 mojho vyletu mimo trat bolo by to 3. miesto.
Len ma dost mrzi, ze ani v preteku v ktorom o nic nejde nedokazu jazdit mnohy ferovo a jazdia len na vysledok a to za kazdu cenu.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #48
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by foldus View Post
A vubec, bud rad zes nedopadl jak http://uk.youtube.com/watch?v=mmXUtwSIzmM
OT > já to ?íkal že schumi není ?lov?k, cpát se do f1 s t?íkolkou < OT
to by m? zajímalo, kam až ta pneu dolet?la ...
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #49
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Jednou jsme na n?j zatroubil protože jsme se postr?ili a ja vilitl na travu tot vše. Jinak na tomhle souboji nevidím nic špatnýho oba jsme jeli stejný styl a oba jsme si to užívali. Tohle auto taky m?lo restriktor takže to dost nahrávalo t?sným soubojum.
Neviem z ?oho usudzuješ, že ste si to obaja užívali.. na TS to vyzeralo inak... Ty si sa inak uvedomoval ?o si mu robil ? Prilepil si sa mu na chrbát a za?al si ho krásne penetrova? zo zadu a potom aj z boku. Jediné miesto kde Duuku nepolavil tvojmu hnusnému štýlu bolo v nájazde do T1, kde sa ti nemienil uhnú?... Ale keby za?neš robi? toto mne, že do m?a zo zadu narážaš a podobne, hne? brzdím, tak ako pred závodom.... Mal som o tebe inú mienku ale po tvojich vyjadreniach, jedným slovom FUJ .
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #50
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

[quote=Klouczech;95857]
Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
a to si slysel kde?

Prost? to tak funguje, dal jsem to jako p?íklad. M?že se stát, že musíš zastavit, protože ho nesmíš omezit!!
No, tak tohle je ponekud sverazny vyklad modre vlajky...

Ad video:
EGT_Vitr - naprosto bez problemu, vzorova jizda, evidentni uvolneni vnejsiho najezdoveho oblouku na kratke rovince, jakykoliv pokus o blokovani neni videt.
EGT_caNtwO - prujezd boxy s celou paradou. Jezdec pod modrou vlajkou neni opravnen po predjeti bojovat o znovuziskani pozice jakymkoliv manevrem.
Ale aby v tom bylo zcela jasno - plati pouze v useku, ve kterem mu byla vlajka vyvesena. Doslo-li by u jezdce, ktereho predjel, ke zpomaleni tak, ze by se mu predjety priblizil a mohl zautocit na jeho pozici, ma na to plne pravo, i kdyz je o kolo zpet.
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #51
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by reyco View Post
Neviem z ?oho usudzuješ, že ste si to obaja užívali.. na TS to vyzeralo inak... Ty si sa inak uvedomoval ?o si mu robil ? Prilepil si sa mu na chrbát a za?al si ho krásne penetrova? zo zadu a potom aj z boku. Jediné miesto kde Duuku nepolavil tvojmu hnusnému štýlu bolo v nájazde do T1, kde sa ti nemienil uhnú?... Ale keby za?neš robi? toto mne, že do m?a zo zadu narážaš a podobne, hne? brzdím, tak ako pred závodom.... Mal som o tebe inú mienku ale po tvojich vyjadreniach, jedným slovom FUJ .
Za jeden ?ukance se omlouvám, ale mám pocit že to bylo vzájemný tenhle styl jízdy. Mrzí m? že n?kdo moji v?erejší jízdu ohodnotí slovem FUJ.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #52
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Za jeden ?ukance se omlouvám, ale mám pocit že to bylo vzájemný tenhle styl jízdy. Mrzí m? že n?kdo moji v?erejší jízdu ohodnotí slovem FUJ.
Viem, že štýl jazdy sa stal vzájomným ale ?o si ?akal, ke? si ho privítal š?uchancom do zadu ? Nehodnotím tvoju v?erajšiu jazdu slovom FUJ ale tvoj celkový štýl jazdenia a teba... a teraz sa môžeš aj na hlavu postavi? a verejne mi vynada? alebo aj tí ktorí ?a budú obhajova? ale to je môj názor....
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #53
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by reyco View Post
Viem, že štýl jazdy sa stal vzájomným ale ?o si ?akal, ke? si ho privítal š?uchancom do zadu ? Nehodnotím tvoju v?erajšiu jazdu slovom FUJ ale tvoj celkový štýl jazdenia a teba... a teraz sa môžeš aj na hlavu postavi? a verejne mi vynada? alebo aj tí ktorí ?a budú obhajova? ale to je môj názor....
Za žduchanec jsme se omluvil, ale pak už jsme nic špatnýho neud?lal.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #54
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak kdyz uz je tu ta rec o modre. Nedalo me to a musel jsem najit jeden moooooc hezky clanek o tom jak se na modrou chovat.

http://forum.czechlfs.net/showthread...3912#post63912

Snazim se podle toho ridit a poustet rychliky tam, kde na to mam. A kupodivu funguje to ku prospechu obou. Uz neuhybam v sikane, nebo v zatacce, kde toho mam az nad hlavu. (Max ve vysledku jsem letel do travy a vzakl 2-3 dalsi ssebou)
Hold pokud pospicha a neni tak dobrej, musi vydrzet na rovinku nebo na misto kde na to mam (bezpecne na to mam (Ne zadupnout brzdy)). Treba si to vsichni jednou i prectou a bude zase o kousek lepsi zavodeni a min nadavani, troubeni, urazeni, omluv a ...

Ale samozrejmne pokud sviti modra, necekam az ho budu mit uplne na zadku, ale prubezne hledam "dobre" misto, kde lehce uberu. Vcera na Ky to vetsinou byl oval. Vsichni, kdo me predjzdeli pochopili, ze ta stopa nahore u zdi je ma ... neb tam dobrovolnen ztracim a muzou v klidu jet (obcas mimo idelani stopu po vnitrku)
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 21.12.2008 at 20:36.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #55
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
OT: Dobrej post, p?idal jsem odkaz SEM.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2008   #56
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Vratim sa k pretku z mojho pohladu, totiz az teraz som sa dostal spat k PC a netu.
Bigman vybojoval na race set slusnu poziciu. Isli sme na jeden pit, ako jedny z mala sme nali R4-R2 a preto som vedel ze sa budem musiet poriadne snazit, aby som rychlostne moc nezaostaval. Slusne som si zabohjoval s Windmousom az do vzajomneho kontaktu za T1, mna odsuplo do strku, ale berem to ako zavodny incident. Potom som odolaval viditelne rychlejsiemu Branislavovi, pekne ciste suboje. Neskor okolo 25 kola som bol opat v strku, to ked sa dostal v stredenej casti trati vedla mna Kelis a opat doslo ku kontaktu. To uz, ako zavodny incident nevidim ale OK. Je to diskutabilne. (rozmyslam ze si zacnem pisat ludi na ktorych si mam davat pozor) Stratil som tri pozicie, co bolo vcelku dost. Prisli vymeny v boxoch a my sme s hrozou zistili ze aj KxR ide na jednu zastavku. Ku koncu som talcil co sa dalo a darilo sa aj na slabom behune a studenych gumach jazdit rychle casy. Niektore KxR posadky mali problemy s pneu a tak som Bigmanovi odovzdal auto z prvej pozicie. Potom som uz musel bezat...

Ako ma na druhy den indormoval a ako vidim vo vysledkoch tak sme skoncili na 4. mieste (zatial, vesvetlenie nizsie). To je priemerny vysledok, ciel boli stupne vytazov.

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Dostal som sa pred mojho menovca ale neako nastal kontakt a bigman siel kosit susede travu. Z mojho teamoveho radia sa hlasilo ,ze to bolo ciste ,tak som pokracoval v ceste za maxom (ale nemal som dobry pocit).
Ako som pocul minimalne ten zly pocit by ti mal zostat. A ked ti priratame +20 sek v cieli, tak sa posuvas na 4. miesto. Kazdopadne by som si rad pozrel zaznam a potom povedal svoj nazor na ten kontakt.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2008   #57
kelis
Newbie

 
kelis's Avatar
 
Join Date: 5.3.2008
Posts: 19
Default kelis

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Neskor okolo 25 kola som bol opat v strku, to ked sa dostal v stredenej casti trati vedla mna Kelis a opat doslo ku kontaktu. To uz, ako zavodny incident nevidim ale OK. Je to diskutabilne. (rozmyslam ze si zacnem pisat ludi na ktorych si mam davat pozor)
Nezlob se na m?,ale byli jsme vedle sebe a v zatá?ce,když jsi najel na patník, tak ti to uklouzlo a najel jsi do m?.P?ehraj si záznam a dej si pohled shora.Já ti tam prostor nechal.
kelis is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2008   #58
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by kelis View Post
Nezlob se na m?,ale byli jsme vedle sebe a v zatá?ce,když jsi najel na patník, tak ti to uklouzlo a najel jsi do m?.P?ehraj si záznam a dej si pohled shora.Já ti tam prostor nechal.
Uz sa stalo, preto som sa uz vyjadril ku incidentu v predchdzajucom poste. Tvoj nazor je iny od mojho - to je OK. Myslim, ze to mozeme uzavriet.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2008   #59
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Ok, po pozreti zaznamu pokorne primam 4. miesto. Branislav mozes mat kludne dobry pocit. Za ten kontakt s Bigmanom vobec nemozes. Ten suboj si vyhral, Bigman to ale, ako som videl, nechcel vzdat.
Inac pekne ste si to tam rozdavali. Mi to pripomenulo moj stint ked sme tiez mali zopar subojov.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2008   #60
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Inac pekne ste si to tam rozdavali.
Toto iste mi povedal policajt ked ma chytili s cicou v aute
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.