Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.12.2008   #21
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Jo kdyby jsi misto troubeni jak debil slapl radsi na plyn, ja sem plyn povolil v obou pripadech i v najezdu i na vyjezdu, ale ty jsi se nebyl schopen rozhodnout kterou stranou budes predjizdet a misto toho si troubil jak potrhla husa. Kdyby si chvily pockal a neznervoznoval me svym troubenim tak sem te krasne na vyjezdu ze zatacky pustil a stratily by jsi daleko mene nez tim vynucovanym zametanim me za prdeli s troubenim. Priste jestli me minis timto zpusobem predjizdet tak ti zatahnu rucni brzdu a seslapnu brzdu na podlahu a ty se stoho poseres !
Je nevím kdo byl ve stop?, ty když vidíš modrou vlajku mas nechat idealni stopu volnou. Asi si to trochu pleteš že okola? má mít ideální stopu a vedoucí závodník se pod?ídit a jet venkem. Když natebe n?kdo troubí znamená to že d?láš n?co blbn?, ale to tob? asi nedošlo. Místo aby ses hádal by ses nad tím mohl zamyslet a pro?íst si pravidla místo abys vyhrožovals co ud?láš p?íst?.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #22
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

sice jsem nejel, ale kdyby na me nekdo troubil tak mu to zahamstnu modra nemodra, at si rozbije auto...
troubeni bych zakazal, stejne tak blinkry..akorat to dalsi rusi

EDIT: mrknul jsem na to video...trosku nechapu o co ti slo...proste si mel pockat na rovinku a bylo by..nebo ti mel uhnout do travy?...a to ze si na nej troubil fakt jak *****, o tom zadna

Last edited by rostreet; 21.12.2008 at 16:21.
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #23
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Zavod jsem sice nejel, ale dovolim si reagovat

Modra vlajka je modra vlajka. Tohle tema se tady probiralo uz asi tisickrat, i pres to se stavaji podobne situace. Vitr nemel zrovna nejlepsi misto k pousteni, alespon ze to nepodrzel za tou pomalejsi pasazi. Druhy z jezdcu opravdu bojoval coz neni zrovna fair a kdyz doslo k predjeti bylo to jen o chloupek, ze nedoslo ke kontaktu. A to ze nekodho dojizdel nebo s nekym bojoval neni v tomhle pripade vubec podstatne. Osobne kdyz mam modrou a vim ze za mnou jede ufon tak uberu, proc bych se prel s nekym kdo jezdi mnohem lepsi casy nez ja
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #24
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
.
http://uk.youtube.com/watch?v=dGLjWmYhvGI&fmt=22
(1. ?ást Vítr, 2. ?ást cantwo)

Prosímt? rade?ku, to co jsem vid?l, to m? opravdu MOOOC pobavilo dyt ty kluku ušatá troubíš jako na prvního máje co jsi cht?l prosímt? tím troubením dokázat?? jo a prosím t? "pane propozice" nikde neníé napsáno to že na modkou vlajku se mám z jezdce za sebou po*rat tak v to prosímt? nikdy nedoufej jooo?? m?j se a nevztekej se, rupne ti cévka v mozku a budeš do konce života tahat nohu a to "talent" jako ty by asi nerozdejchal
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #25
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
Zavod jsem sice nejel, ale dovolim si reagovat

Modra vlajka je modra vlajka. Tohle tema se tady probiralo uz asi tisickrat, i pres to se stavaji podobne situace. Vitr nemel zrovna nejlepsi misto k pousteni, alespon ze to nepodrzel za tou pomalejsi pasazi...:
Vitr to povolil i pred tou 180° stupnovou zatackou a cekal ze ho radek predjede zleva jenze on misto toho troubil a troubil jak trouba a kdyz uz sem mu chtel teda uhnout doleva at pan milospan muze jet teda rovne tak uhnul taky. Mimoto zacal troubit jeste driv nez sem ho vubec mel jakoukoliv moznost poustet a to uz v zatacce.....

Opravdu me to troubeni znervoznuje a sere a kdo mini timto zpusobem predjizted tak budu nekompromisne vyhazovat kotvu
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #26
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Bohužel je tady vid?t, kdo p?emýšlí a kdo ne a kdo umí prohrávat a kdo ne. Modrá vlajka je úpln? jasná. Musíš pustit okolo i kdybys m?l zastavit. P?ece jenom ten první bojuje o víc než ten poslední. Ale vy chyt?í kluci s ním ješt? bojujete a ješt? takový komentá?e, hlupáci. Ja bych t? vytroubil, až by ti praskla hlava.
Jinak p?kný závod, až na ty gumy.
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #27
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Musíš pustit okolo i kdybys m?l zastavit.
a to si slysel kde?

Modrá vlajka
Modrá vlajka jezdci signalizuje aby p?ed sebe pustil rychleji jedoucí v?z. Obvykle to je v p?ípad?, kdy jezdec p?edjíždí jiného, jedoucího o kolo zp?t. Pustit jezdce p?ed sebe chápejte jakou umožn?ní bezproblémového p?edjetí. V?z obvykle zpomalí a vyklidí rychlejšímu jezdci ideální stopu, pop?ípad? alespo? ponechá dostate?ný prostor pro p?edjetí bez snahy zablokovat ho. Nerespektování modré vlajky obvykle kon?í penalizací „slepého“ jezdce, avšak jezdec m?že být i diskvalifikován.

Last edited by rostreet; 21.12.2008 at 16:29.
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #28
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

to trubenie v 1. pripade nemuselo byt az take agresivne, ale v 2. pripade Cantwo jednoznacne pochybil. to je jasne snad kazdemu.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #29
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Taky si dovolim reagovat. To ze Radek troubi je ciste jeho vec. Me osobne to taky docela vadi, ale kdyz je to povoleny tak budiz. Nevim jestli je na videu vsechno, ale pokud dobre slysim, tak zacal troubit az kdyz byl tesne za Vitrem a musel zpomalit... Tohle bych asi neresil, ale proc jsi teda tu vracecku neprojel vnejsi stopou? To te vazne tak nastvalo to troubeni?

Quote:
Originally Posted by caNtwO View Post
Prosímt? rade?ku, to co jsem vid?l, to m? opravdu MOOOC pobavilo dyt ty kluku ušatá troubíš jako na prvního máje co jsi cht?l prosímt? tím troubením dokázat?? jo a prosím t? "pane propozice" nikde neníé napsáno to že na modkou vlajku se mám z jezdce za sebou po*rat tak v to prosímt? nikdy nedoufej jooo?? m?j se a nevztekej se, rupne ti cévka v mozku a budeš do konce života tahat nohu a to "talent" jako ty by asi nerozdejchal
No a tohle snad ani nema cenu komentovat. Pekna ukazka jak zesmesnit soupere kdyz dojdou argumenty.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #30
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Na jednu stranu souhlasím s Radkem, to poušt?ní o kolo mohlo být lepší, i když v prvním p?ípad? to bylo na ne zrovna ideálním míst?. Video sice bylo z chase cam, takže to m?že trochu zkreslovat, ale p?išlo mi, že se s ním oba snaží závodit.
Na druhou stranu bych mu taky ten klakson vyrval z auta narval do .....
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #31
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

[quote=rostreet;95853]a to si slysel kde?

Prost? to tak funguje, dal jsem to jako p?íklad. M?že se stát, že musíš zastavit, protože ho nesmíš omezit!!
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #32
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Taky si dovolim reagovat. To ze Radek troubi je ciste jeho vec. Me osobne to taky docela vadi, ale kdyz je to povoleny tak budiz. Nevim jestli je na videu vsechno, ale pokud dobre slysim, tak zacal troubit az kdyz byl tesne za Vitrem a musel zpomalit... Tohle bych asi neresil, ale proc jsi teda tu vracecku neprojel vnejsi stopou? To te vazne tak nastvalo to troubeni?
Ne ani tak nastvalo ale silene rozhodilo hledal jsem ho po vsech zrcatkach v te chvily a premyslel kde je, byl sem z toho uplne rozhozenej. Mimo to se v te zatacce jedzi pomerne rychle. Na vnejsi stopu jsem nesel protoze jsem si myslel ze je vlevo ode me ale nebyl. Byl jsem z toho troubeni fakt rozhozenej
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #33
foldus
Newbie
 
Join Date: 5.9.2008
Posts: 29
Default

To Radek: No ja nevim jak by sis predstavoval ze te Vitr mel pustit. Nalepis se mu za kufr a troubis jak pominuty. To mi pripomina blbce na dalnici, ktery se mi nalepi pul metru za kufr i presto ze vidi ze mu muzu uhnout akorad do svodidel nebo do kamionu.

A vubec, bud rad zes nedopadl jak http://uk.youtube.com/watch?v=mmXUtwSIzmM
foldus is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #34
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

To Vitr: Troubit jsme nemusel zato se omlouvám, ale mohl jsi opravdu uhnout na vn?jšek. Ted teda vím že když budu troubit nedám n?kterým jezdc?m najevo že mají uhnout, ale spíš je tím znervozním. Pokud jsem t? tím znervoznil jak ?íkaš a nev?d?l jsi kam uhnout beru to jako argument, který m? sta?í. Pro p?íšt? jsme oba chyt?ejší.

To cantwo: Tady jsi stojím pln? za svým. Tvoje zoufalá snaha se obhájit urážkama m? pobavila. Myslím že jsi se potrestál sám tím že si tady ?ada lidí o tob? ud?lala obrázek.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #35
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by foldus View Post
To Radek: No ja nevim jak by sis predstavoval ze te Vitr mel pustit. Nalepis se mu za kufr a troubis jak pominuty. To mi pripomina blbce na dalnici, ktery se mi nalepi pul metru za kufr i presto ze vidi ze mu muzu uhnout akorad do svodidel nebo do kamionu.

A vubec, bud rad zes nedopadl jak http://uk.youtube.com/watch?v=mmXUtwSIzmM
P?edstavoval jsme si že uhne doleva ze stopy. Pokud to chces srovnávat s b?žným provozem tak jsme m?l p?ednost.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #36
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Poly: urážka to není.. Radek ví jak to myslím....
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #37
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by caNtwO View Post
Poly: urážka to není.. Radek ví jak to myslím....
Nevim jestli to vi Radek, ale me se tenhle styl vyjadrovani nelibi. Co to je kdyz ne urazka? Rekl bys mu to samy do oci?
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #38
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Nevim jestli to vi Radek, ale me se tenhle styl vyjadrovani nelibi. Co to je kdyz ne urazka? Rekl bys mu to samy do oci?
jo ?ekl... pro? myslíš že ne? jo a nesud ?lov?ka po tom co píše... n?kdy to tak vyzní jako že to je oškliví ale p?itom to je jen sranda a smajlici to dob?e nevyjad?ují
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #39
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by caNtwO View Post
Poly: urážka to není.. Radek ví jak to myslím....
Jestli jsi to myslel jako vtip, tak asi zustane nepochopenej.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #40
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Jestli jsi to myslel jako vtip, tak asi zustane nepochopenej.
jj asi jo.. no to je jedno... jsem asi moc veselá kopa a t?eba kluci z EGT to chapu... pa? co? m? znají
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.