Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.2.2010   #21
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Po startu se chovám tak, že se nikam necpu a zárove? si držím pozici, jinými slovy se snažím p?edcházet takovým situacím
To uznavam, ale zaroven to plati aj na teba, pretoze si bol vlastne v rovnakej situacii ako ja
Ok, nebudeme to uz dalej riesit, ide sa spat
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #22
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Se divím že v?bec ?ešíte takový ?ukane?ky,m? Woodbine málem oto?il na bok (ješt? že tam byli svodidla),ale ne?eším to,prost? nedobrzdil,tomu se ?íká souboje,to d?lá závody zábavný,co by jste ?íkali v realu ve WTCC kde jsou malý ?ukance povolený???
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #23
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Si snad delas ***** ne? se podivej do vysledku a uvidis ze Xedox jel uz prvni zavod. Startovk aje tam jen pro info kdo ze se prihlasil a kdo jede. To je takovej velkej problem ze jel nekdo kdo tam nebyl? Divne. To potom 90% lig se tu jezdi pdole tebe spatne. Kazdopadne diky za upozorneni uz sem to tam opravil.

Klouzcek me poprosil jestli by mohl jet tak jsem mu rekl ze jo protoze on toho pro EGT a ALTP udelal taky dost. A neuznam ze tam nemel co delat. Jediny co uznam je ze chybel na startovce, ano sem clovek zapomel sem ho tam napsat. Zabij me. A je divny ze startoval on a on ti nevadi?

Jinak sem koukal na replay a nic tak hroznyho se tam nestalo. otreli ste se o sebe a sel si ven bohuzel do svodidel. jeste k tomu na takovym nebezpecnym miste. Jestli s tim mas nejakej velkej problem podej protest kterej budou resit nezainteresovane strany. Tvoje rozcileni chapu ale pleskat tady takovy hovadiny to snad ne
Tak se hluboce omlouvám, že tady melu takový kraviny.

Klouczecha a XedoXe p?ed m?sícem jsem si taky všiml....

OK OK, beru to. Klidn? m? ukamenujte (když vám to ud?lá radost), ale stojím si za svým...

Z mýho pohledu konec debaty, upozonil jsem na problém, hezky jsme se pohádali a d?lejme jakože nic
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #24
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Mám technický dotaz: je možné,že když máte po nehod? úpln? odd?laný tlumi?(úpln? ?ervený na klávese F10),rozjedete se a auto se pár metr? chová že je tlumi? v háji,ale ujedete pár metr? a jako mávnutím kouzelného proutku je tlumi? opraven.
vysv?tlí mi to n?kdo???
Díky
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #25
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

TOMAS AG : Kamo fakt sem tohle vubec necekal, pust si replay z moji kabiny, videl sem prd, a mozna i tim ze mi nejelo auto tak sem mel nervy a snazil se drzet vsude plnej a doject jeste co nejlip, navic hned zanama byl dalsi jezdec a nechtel sem prijit tak snadno o dalsi misto, probehlo to fakt rychle ja si te hlidal a oba sme najizdeli do ty zatacky a najednou si byl u me a ja i na to dup ale uz bylo pozde, ale jeste jednou tedy sry a snad zakopem valecny topurko
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #26
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Mám technický dotaz: je možné,že když máte po nehod? úpln? odd?laný tlumi?(úpln? ?ervený na klávese F10),rozjedete se a auto se pár metr? chová že je tlumi? v háji,ale ujedete pár metr? a jako mávnutím kouzelného proutku je tlumi? opraven.
vysv?tlí mi to n?kdo???
Díky
No popravde receno, taky pozoruji nanoboty a samoopravy v LFS specialne u zaveseni ... uz delsi dobu...
Alespn vime, na co se muzeme tesit v realu za paaaaar let
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #27
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Q: Celkem slaby traffic, takze super. Nemel jsem zrovna zazracny set, takze se zajetym casem spokojenost. Dvakrat jsem zajel stejny cas jako Masterful, resp. on zajel stejny jako ja. Ve vysledcich jsem byl myslim treti, softik me ale lupnul na ctvrte misto, ale ted ruku do ohne nedam za to, ze masterful v poslednich minutach neposlal jeste o neco rychlejsi cas. Tim, ze jel Klucina (=), tak 4. misto.

R1: V T2 me trochu prekvapilo auto otocene na boku v protismeru, ktere jsem pres sloupek nevidel. To me stalo kontakt s Masterfulem a nepodarilo se mi ho uz doklapnout. Pak byl zase klid, az koukam, ze Sonyk se zacina hodne priblizovat, tak jsem na to trochu slapnul, dal par rychlych kol a zase mu poodskocil. Dojel jsem kolare Gothara a Pumu u prvniho splitu. Jak to tak byva, kdyz se potkaji dve velke kockovite selmy, doslo na skripani zubu a vytahovani drapku Ja myslel, ze se Puma stahuje a necha projit silnejsiho tygra, ale Puma misto toho zakerne ze strany napadnul protivnika a povalil ho na bok. Az z replaye jsem poznal, ze Puma mel zranenou tlapku, takze me umyslne nepoustel. Nez jsem se stihnul hodit do spec, tak tam vlitnul Sonyk a to ubrzdit proste nemohl... Otocil me sice zase na vsechny ctyri, ani jsem nemel nic moc poskozene, ale byl jsem v protismeru a vim, co vydrzi (nebo spis nevydrzi) spojka u ufr a take abych se tam nemotal tem vlcakum za mnou, tak jsem sel do spec.

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
.... další 3. zatá?ky a vidím v zrcátku kohosi od WT s UFR a samosebou škrtl o m? a bouda a já spoec protože jsem byl bez šance......
Ja teda o tebe rozhodne neskrtnul, ty jsi tam vymetl pavuciny ve svodidlech v te leve dvojzatacce a kdyz jsi se vracel do stopy, tak jsi mi ji dal pekne z boku na dvere. Bez sance jsi byl uz pred tim, protoze jsi mel vylomene kolo, takze se neni moc cemu divit, ze ti to doleva nezatacelo a ze se ti pekla PP na vnejsi strane.

R2: Start opet za Masterfulem, tentokrat na druhem konci startovniho rostu. Start byl v klidu, celkem rychle jsem se dostaval dopredu a zajimave to zacalo byt, kdyz jsem doklapnul na Sonyka. Zkousel jsem to nekolikrat v najezdu do posledni zatacky, ale na vyjezdu mi to pak vzdy oplatil. Nakonec jsem se pred nim ale na cilovce udrzel, resp. on ubral, abychom v T1 nejeli vedle sebe a zkusil to na me na brzdy. Jelikoz nebyl bezprostredne vedle me, tak jsem to privrel a trochu mu pak poodjel. Dalsi na rade byl Pedro, ktery sice byl o neco pomalejsi, ale vedel jsem, ze me jen tak projit nenecha. V T4 (druha prava zatacka pred prvnim splitem) jsem byl rychlejsi, Pedro to vedel a tak mi tam nenechaval prostor, abych mohl jit pod nej na brzdy do leve dvojzatacky. Kdyz to ale udelal podruhe, tak jsem vedel, ze bude trochu sirsi a tak jsem se pod nim s tim svym prditkem prosmyknul. Zajel jsem par rychlych kol, abych se od nich odpoutal a mel vcelku klid. Peppo prede mnou jel o 8+ s a zbyvalo jen 8-9 kol, tak ze nemelo moc smysl se nekam hnat. Fast Jarda ale poskodil auto a zacal hodne ztracet a tak jsem zase porychlil a jeste jsem ho v predposlednim kole predjel.

Nakonec tedy po trech boudach v rade... 4. misto.
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #28
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
No popravde receno, taky pozoruji nanoboty a samoopravy v LFS specialne u zaveseni ... uz delsi dobu...
Alespn vime, na co se muzeme tesit v realu za paaaaar let
No ale pro? nepracujou nanoboti i u m????
Robo: No m?l jsi neuv??itelný št?stí,ta technická otázka se týká tvojeho auta po našem st?etu.Tak se mrkni co se d?lo s tvým tlumi?em :-))))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 8.2.2010 at 11:05.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #29
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: Jsem nemohl už víc, ale cht?lo by to vyladit set.

R1: Super, celý závod p?etahování o 0,1s s Franckem. Jednou už jsem mu byl na nárazníku ale on ne a ne ud?lat vetší chybu. Ke konci p?i p?edjížd?ní borc? o kolo to byl záhul. Ješt?, že to Francek s v?tším autem prorážel. Chápu, že nem?li modrou vlajku ale už jen intuitivn?, když tam najednou p?iletí dva celkem o dost rychlejší závodníci tak to není, že by se v t?m za váma probudil duch Elišky Junkové a sta?í mrknout na mapku, že mají žlutou barvu šipe?ky...

R2: Tady jsem to pos...l a doufám, že jsem n?komu nezkazil závod. Pardon.

Jinak se klidn? zve?ejním, kdybych mohl náhodou ješt? n?kdy jet.

UFR: Dejte mi p?íšt? 23%
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno

Last edited by Klouczech; 8.2.2010 at 13:11. Reason: s/z
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #30
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
R2: Tady jsem to pos...l a doufám, že jsem n?komu nezkazil závod. Pardon.
to sem byl já, necht?l sem vám nechat místo na najetí do zatá?ky, ale ty sis ho prost? cht?l ud?lat, tak sem t? oto?il o 180° a pak sem vid?l disconect.. sry...

q: po technických problémech (900° na m?sto je naprd) 8. misto

r1: celkem dobry, v druhym kole sem potkal v T1 auto na boku, než sem se stihl natáhnout na tla?ítko BAN, byl v pozorovnání... pak skv?ly závody s Jardou a Peppem v cili asi 4 nebo 3

r2: ješt? lepší, ze za?átku jsme s Jardou uprchly, ale byl o n?co pomalejší, tak mi ned?lal problémy a pustil m?, pak m? p?edjel Francek ale dost neš?astn?... jel Francek za Klou?kem, já po jejich pravici, držel sem je na st?edu silnice a necht?l sem jim ud?lat místo, jenže Klou?ek m? bu? nevid?l a nebo necht?l vid?t a nadjel si do ideální stopy, kde jsem m?l bohužel ?umák já, Klou?ek se o m? oto?il a šel do zdi... sry, až pak sem si uv?domil, že to bylo zbyte?né... pak asi normální dojezd do cíle na druhém míst?...

pak jsem se ješt? 10 minut plazil do postele, protože sem m?l po t?ch dlouhych a zbyte?nych t?ech hodinách blokly záda...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #31
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Q: Za úkol jsem si dal nedojet poslední, což se mi poda?ilo.

R1: Start uprost?ed závodního pole nev?stil nic dobrého do T1., takže jsem tan najížd?l hodn? opatrn?. Samoz?ejm? to tam n?kdo vzal vnit?kem. Ze záznamu to vypadá na ToFira. Chápu, že mu “cuká” Net, ale m?l by podle toho jet. A ne tam vlítnout. Oto?it tam lidi na st?echu a fr?et dál. Neomlouvá ho ani šne?í ulita. Nemluv? ani o 13 kole a p?edjížd?ní na brzdy v T1.
Jinak si z n?j moc nepamatuji, spíše debatu z TS nad nefungujícíma vlajkami a jak to ?ešit. Jen ?uknutí do Pumy2, když se odrazil od svodidel p?ímo m? p?ed auto ve 13 kole. Ale nebyl jsem si jist, zda jsem mu tam nechal dost místa na odražení, tak jsem po?kal až m? p?edjede. Ale bylo to zbyte?né.

R2: Vzhledem k nehod? byl restart. Takže znova. V T2 vidím za sebou létající raketu Xedox, kterou pro zm?nu, neúmysln?, lagem , zažehl ToFire. Cht?lo by to ten net po?ešit, neb jízda za tebou je fakt drsná. V T3 byla mela a pod žlutou vlajkou m? p?edjel Puma2 a WT Tomáš. Takže podávám výchovny protest. Neb jste neuposlechli Mirzzova slova, o podlém p?edjížd?ní pod žlutou vlajkou. Pak si m? ve 3 kole krásn? dal Ag Tomáš a já si mohl užívat dlouhé stíhací jízdy. P?edjet ale nebylo kudy. Nakonec se za m? dotáhl Woodbine a využil našeho nahán?ní s ToFirem, Tomášem a mnou a dostal se p?es. Takže závod druhý jsem si opravdu užil.

D?kuji a t?ším se na p?íšt? Baby.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #32
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

jo a ješt? omluva Peppovi myslim, v prvním závod? jsme p?edjížd?li o kolo Pacha, ale on to asi nev?d?l, tak jsem cht?l jet hodn? na t?sno s Peppou ale Pacho mi tam zavazel, tak jsem oba oto?il... pardon Peppo
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #33
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Jen ?uknutí do Pumy2, když se odrazil od svodidel p?ímo m? p?ed auto ve 13 kole. Ale nebyl jsem si jist, zda jsem mu tam nechal dost místa na odražení, tak jsem po?kal až m? p?edjede. Ale bylo to zbyte?né.

R2: V T3 byla mela a pod žlutou vlajkou m? p?edjel Puma2 a WT Tomáš. Takže podávám výchovny protest. Neb jste neuposlechli Mirzzova slova, o podlém p?edjížd?ní pod žlutou vlajkou.

D?kuji a t?ším se na p?íšt? Baby.
Když to do m? naperete nic si s toho ned?lejte já to p?ežiju Baby pro p?íšt?.....


Jo já newim kdo by byl takový *** a brzddil za žlutou když mohl mít 5. míst krásnou uli?kou a podle mirzovy autoskoly jsem sledoval jsetli ta myšlenka nenapadla dalších 10. lidí a nenapadla takže sem tam jel já možná jsem si pár cen?ák? ud?lal BULDOZEREM jak ?ekla máma ale stejn? jsem nic nevid?lal protože set selhal
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #34
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Baby: no bola to dost neprijemna situacia, ale az tak hrozne by som to nebral Pod zltou vlajkou sa deju daleko horsie veci
PS: pozeral som si replay a spomenul som si, ze WT Tomasovi som parkrat nechtiac buchol do zadnej casti auta, chcel by som sa mu tymto ospravedlnit. Nebolo to umyselne, len som sa mu nevedel prisposobit pri jeho prejazdoch zakrut a obcas z toho bol tuk.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #35
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
to sem byl já, necht?l sem vám nechat místo na najetí do zatá?ky, ale ty sis ho prost? cht?l ud?lat, tak sem t? oto?il o 180° a pak sem vid?l disconect.. sry...
Ne, tohle byla má chyba. Disconnect byl, protože jsem byl namad?ru.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #36
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Baby: no bola to dost neprijemna situacia, ale az tak hrozne by som to nebral Pod zltou vlajkou sa deju daleko horsie veci
Prave proto je nacase zacit delat bu bu bu (Jinak me je to vcelku jedno Zase bych sijinak neuzil jine veci Ale musi se zacit, neb v palnu je online penalizace za predjizdeni babyho ))))
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #37
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
(900° na m?sto je naprd)
No to každopádn?, kór když si uv?domíš, že žádné auto v lfs neto?í na 900° (maximáln? 720° a to ješt? né všechna).
Ikdyž si nastavíš volant v profileru a i ve h?e na 900°, kola ti budou zatá?et p?i otá?ení volantu maximáln? 360° doleva + 360° doprava (= 720°), zbylých 90° na každou stranu se ani nehnou .
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #38
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

[quote=Puma 2;117076]

R2:Start 2.místo od konce T2 jedu vnit?ek a Jigr i když jsem m?l p?esah m? zav?el a mela jak prase.... RESTART ....

Promi?,ale p?esto že mé o?i už vid?li tém?? 50 jar,jak by poeticky ?ekl n?jakej indián,ned?lej ze mn? vola.Chvilku sem ti i uv??il a p?ipravoval se,jak napíšu omluvu.Jenže,pak sem si pustil replay(asi desetkrát) a musím ?íct,že já to vidím trochu jinak!
Pokud mé o?i ješt? slouží,já jel na vnit?ek a TeeDee venkem (skoro zárove?).Asi ze staré známosti do m? trochu 'tukl a p?irazil m? blíž ke svodidl?m(to vše ale jen láskypln? a ze známosti(ví,jak bych mu na srazu nadal:-) ) Jeli jsme tedy tém?? na úrovni.Ty si se p?i?ítil ze zadu a snažil ses tam nacpat,asi sis myslel,že m? dostaneš na brzdy.Jenže nebylo kam uhnout,vedle byl TD a tys nedobrzdil a narval to ze zadu do m?!Jenže ,to nesta?ilo a nebrzdils dál a podruhé si m? nabral tak,žes m? vyto?il a hodil ke svodidl?m,já musel brzdit a stratil jsem kv?li tob? asi ?ty?i místa.Celou dobu si byl za mnou (mrkni na replay i shora),o jakém p?esahu to proboha mluvíš?A co se tý?e té "mely",tak ta už v?bec nebyla kv?li m? nebo mé chyb?! Tak to vidím já a tak sem to vid?l i na záznamu.HOWGH
Jigr is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #39
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

[quote=Jigr;117135]
Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post

R2:Start 2.místo od konce T2 jedu vnit?ek a Jigr i když jsem m?l p?esah m? zav?el a mela jak prase.... RESTART ....

Promi?,ale p?esto že mé o?i už vid?li tém?? 50 jar,jak by poeticky ?ekl n?jakej indián,ned?lej ze mn? vola.Chvilku sem ti i uv??il a p?ipravoval se,jak napíšu omluvu.Jenže,pak sem si pustil replay(asi desetkrát) a musím ?íct,že já to vidím trochu jinak!
Pokud mé o?i ješt? slouží,já jel na vnit?ek a TeeDee venkem (skoro zárove?).Asi ze staré známosti do m? trochu 'tukl a p?irazil m? blíž ke svodidl?m(to vše ale jen láskypln? a ze známosti(ví,jak bych mu na srazu nadal:-) ) Jeli jsme tedy tém?? na úrovni.Ty si se p?i?ítil ze zadu a snažil ses tam nacpat,asi sis myslel,že m? dostaneš na brzdy.Jenže nebylo kam uhnout,vedle byl TD a tys nedobrzdil a narval to ze zadu do m?!Jenže ,to nesta?ilo a nebrzdils dál a podruhé si m? nabral tak,žes m? vyto?il a hodil ke svodidl?m,já musel brzdit a stratil jsem kv?li tob? asi ?ty?i místa.Celou dobu si byl za mnou (mrkni na replay i shora),o jakém p?esahu to proboha mluvíš?A co se tý?e té "mely",tak ta už v?bec nebyla kv?li m? nebo mé chyb?! Tak to vidím já a tak sem to vid?l i na záznamu.HOWGH
Jdu se mrknout na záznam....... nechci se hádat neprávem ale z mího pohledu jsem byl na vnit?ku a ty jsi m? p?irazil ke svodidl?m ja od svodidel do tobe a hodinky a MELA


EDIT aha neni zaznam tak nwm ale me je to jedno stejn? byl res a závod jsme nezkazily
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|

Last edited by Puma; 8.2.2010 at 18:09.
Puma is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2010   #40
warhead
Newbie

 
warhead's Avatar
 
Join Date: 11.1.2010
Location: West Czech
Posts: 6
Default

tak dneska taky nahodim par radku

Q: Trosku trapenicko nakonec 13. docela uspech pro me

R1 : Ze zacatku sem se radsi tahl jak smrad a pustil nedockavce vpred, pote pomerne stabilni krouzeni lec s par chybkama, ktere mi trosku upravily geometrii a pet kol pred koncem jsem mel PP v plamenech, takze jsem predvedl o kolo pomalejsimu Petersbondovi otloukanka ze chudak nevedel co se mnou a na konci me predjel i Rodo s postizenym motorem nakonec 11.

R2: Zase na zacatku kapku mela, omluva Blamazovi za ten strkanec chybka ze sem necekal ze to tam stoji a jeste hned bouda, potom uz to slo z kopce, asi me nekdo budete muset naucit radit bo mi tam vubec nepadaly kvalty normalne se mi to stava jen kdyz je plny pole a pak se to zklidni, ale tedka skoro celej druhej race. Takze propad jak blazen takze jsem akorat trosku pokukoval v Babyho zpetnym a finish 16

Last edited by warhead; 8.2.2010 at 20:09.
warhead is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.