Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.1.2010   #21
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
když už jsme tak u té modré, tak já m?l op?t problém s PeteremVSP, místo, aby m? pustil na rovince, tak m? pustil na výjezdu ze zatá?ky a ješt? k tomu v ideálni stop?
Bu? rád, že t? pustil, m? ve Formula Masters nepustil v?bec, ješt? k tomu ve m?st?, kde se nedá p?edjížd?t!!!
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #22
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Bu? rád, že t? pustil, m? ve Formula Masters nepustil v?bec, ješt? k tomu ve m?st?, kde se nedá p?edjížd?t!!!
no práv?, není to s ním jedinej takovej problém, tohle tu bylo už víckrát
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #23
warhead
Newbie

 
warhead's Avatar
 
Join Date: 11.1.2010
Location: West Czech
Posts: 6
Default

tak ja taky prispeji teda

Byl to muj uplne prvni zavod a podle toho to taky vypadalo. Kvalda desna tak to aspon svedu na vitr, prvni zavod me napadlo jet na dve zastavky takze propad az na chvost a v druhem jsem se zas ucil setrit gumy takze opet chvost

Takze se jen chci omluvit nejprve "Blamaz" za hodinarskou praci pri predjizdeni okrajem drahy a pak "Jigr" ktereho jsem se z meho podledu sice nedotkl ale vypada to ze mi to do nej laglo cimz bych take rad podekoval UPC za to jak mi ten jejich fibers*** jede jak delo
warhead is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #24
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Sonyk: nestydate = kurevsky rychle Ne, ze bys prasil. Zklamanej jsem byl, ale zadna velka tragedie, pac das ist motorsport. To se proste stava. O to vetsi mam motivaci dokazat v pristim zavode nejakej slusnej vysledek.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #25
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Kvali: 2. miesto (som spokojny) PUMA: NABUDUCE NEZAVADZAJ... diky..
R1: v prvom kole prepad na 3. miesto, potom druhe a prve (vyhra)
R2: prve kolo moc adrenalinove ... potom ok, v 14 kole kolotoc s masterfulom (sorry), nakoniec 5. miesto... mohlo byt lepsie ale da sa aj toto

k modrej vlajke: v oboch pretekov kvalitne zavadzal pretervsp, preco by som ja mal opustat stopu ?
Francek is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #26
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Sonyk: nestydate = kurevsky rychle Ne, ze bys prasil. Zklamanej jsem byl, ale zadna velka tragedie, pac das ist motorsport. To se proste stava. O to vetsi mam motivaci dokazat v pristim zavode nejakej slusnej vysledek.
tjn povedlo se mi vas tam nachytat.priste se snad budem prat az do cile.jeste objednam to g25 a budu se muset s nim naucit.dfp zlob.zas potrenujem beknu ti chci te na ts
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #27
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Modrou vlajku kdysi výstižn? popsal Pedro => ZDE
Hlavn? nová?ci by si to m?li n?kolikrát d?kladn? p?e?íst ...
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #28
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
Modrou vlajku kdysi výstižn? popsal Pedro => ZDE
Jo, to som niekedy ?ítal, perfektne napísané, to by malo by? v nejakom FAQ. :-)

A teraz idem po ?alších nastaveniach systému už trénova? na ?alší pretek a vychytáva? muchy. Ve? ja to raz vyladím, prísam bohu! ;-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #29
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak já taky n?co...

Q: Tra? jsem si lehce projel minulý víkend, odpoledne p?ed závodem poslal Sonyk set a to byla celá moje p?íprava. Sám jsem byl p?ekvapen z 13. místa, ?ekal jsem to po víc jak p?lro?ní okruhové pauze mnohem horší.

R1: Trochu jsem se bál 1. zatá?ky (a kdo ne, že), našt?stí jsem se ale všem vyhnul a nic nezp?sobil. Pak jsem za n?kým kroužil, na?ež m? dal TeeDee s tím svým diblíkem, na?ež jsem pak já dal toho pomalejšího, za kterým jsem p?edtím kroužil. Nu a co ?ert necht?l, Sonyk trochu poškádlil 00Ja a ani nevím jak jsem se dostal n?kam na 5. místo. Pak se p?ehnala skupinka pronásledovatel? (Pedro a ješt? 2 další tuším), dali si m? p?kn? najednou v T1, jestli si dob?e vzpomínám. Nevím pro?, ale ?ím bylo auto leh?í a pneu opot?ebovan?jší, tím h?? mi to jelo a nakonec z toho bylo 8. místo.

R2: Propozice jsem nem?l úpln? do detailu nastudované, takže poleposition m? lehce znervóznilo. Úkol zn?l jasn? - odjet hned na za?átku a pak už to jenom udržet. Asi náhoda tomu cht?la, že se mi to povedlo, takže jsem spokojen? kroužil jako družice na ?ele a sledoval Gepase, který se jako jediný držel na dohled. Cca v p?li závodu se za?al p?ibližovat, ale jak už psal, moje nevyzpytatelné brzd?ní v T1 ho zase na chvilku vrátilo tam, kam podle m? pat?il. Jenže jak pozorný ?tená? už ví, ?ím blíž jsem byl k cíli, tím h?? auto jelo, a tak se stalo to, že m? Gepas dojel a celkem i lehce p?edjel. Pak už jsem se jenom soust?edil na dojetí do cíle, což na tak technické trati nebyla žádná *****. Ale povedlo se a tak jsem si dojel pro st?íbrný pohár.

Vzhledem k tomu, že poslední online závod jsem jel loni v ?ervenci, tak jsem se svým výkonem spokojen. LFS zdar!
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #30
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Jinak takhle se pozná pravý závodník, viz Gepasova reakce na moje brzdy do T1. Správn? tomu povolil a rad?ji uhnul, než aby m? sejmul, za což mu pat?í m?j dík a obdiv.

P.S.: Mohl jsem zvolit úpravu p?edchozího p?ísp?vku, ale naháním po?ty p?ísp?vk?, takže tak.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #31
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Jinak takhle se pozná pravý závodník, viz Gepasova reakce na moje brzdy do T1. Správn? tomu povolil a rad?ji uhnul, než aby m? sejmul, za což mu pat?í m?j dík a obdiv.

P.S.: Mohl jsem zvolit úpravu p?edchozího p?ísp?vku, ale naháním po?ty p?ísp?vk?, takže tak.
14 kolo, T1, kdyby se cht?l n?kdo podívat

ale jak koukám, tak moc nechyb?lo
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #32
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Tak já tedy taky n?co o závodu. Sice by pro mne bylo asi ALTNP, ale dal jsem se na vojnu, tak budu bojovat.

Q : Lepší byla ta neostrá, ale tak to u mne bývá, když o nic nejde, je to lepší.

R1 : Vcelku dobrý na mé možnosti a um. Š?ouch od Substance (jen jsem jel v?tší oblouk) by tolik nevadil, kdybychom nemuseli ?ekat, až projedou všichni kolem, mezera tam fakt nebyla. Ale pak docela dobrý, dojel jsem.

R2 : Tak na ten chci rychle zapomenout. Ve druhém kole (T3) jsem šel n?kolikrát p?es boudu, pak jsem musel do box?, nebo? se fakt nedalo koukat ven, snad jen zpod volantu. Dostal jsem se zp?t na tra? už mezi projížd?jící auta, tak že jsem absolvoval celý zbytek závodu s modrou vlajkou.
Myslím, že p?edjížd?t v T3 je naprostá hovadina. (m?j skromný názor) Stejn? jako v FE Green. Nechci dávat protest, jen by mne zajímalo, ?í to byla chyba, tak jestli by mohl n?kdo zkušený mrknout (2 kolo T3). Já versus ToFire.
A další v?c, nevím, ?ím to bylo, jestli servrem nebo p?ipojením Warheada, ale ten lagoval s p?estávkama snad 2/3 kola. Takhle se nedá v?bec jet. To jsem si jen dával bacha, kde se zase objeví a jel jak pos..... .

Last edited by Petersbond; 12.1.2010 at 09:23.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #33
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Jo, to som niekedy ?ítal, perfektne napísané, to by malo by? v nejakom FAQ. :-)

A teraz idem po ?alších nastaveniach systému už trénova? na ?alší pretek a vychytáva? muchy. Ve? ja to raz vyladím, prísam bohu! ;-)

tady je to uz hodne dlouho: FAQ ALTP
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #34
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

taky neco malo napisu k zavodum:

Q: docela to slapalo vyjel jsem si tusim 11 misto, coz mi stacilo, pac jsem skoro rok poradne na volant nesahl.

R1 a R2: oba zavody hodne podobne (dvakrat desate misto), prilis mnoho odhodlani od nekterych pilotu, ktere obcas zavanelo bourackou, ale vetsinou jsem to ustal a radci jsem pustil, nez abych se cpal nekam, kde je pro dve auta malo mista. Bohuzel tohle nekomu nedochazelo, pochopim ze kazdej jsme nekdy zacinali, ale prosim o pouzivani hlavy a nejenom volantu a pedalu, diky.

Rocni pauza se taky podepsala na technice, ve druhem zavode si rikam, ze to nejak nejede a pak jsem zjistil, ze mi obcas pribrzduje brzda, takze jsem prisel asi o 3 pozice. Pokusim se do priste pedaly i volat vycistit a namazat, tak to snad bude v pohode.

Abych taky jen nekritizoval, tak musim rict, ze se spoustu pilotu super zavodeni, bavil jsem se od zacatku do konce, paradicka.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering

Last edited by legolem; 12.1.2010 at 12:01.
legolem is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #35
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
poyom pokud hodinu pred kvali neni na serveru heslo z mailu je tam vetsinou EGT.
Moje chyba, zustalo ze stareho zavodu WTCC nastaveno v softu... lidi tam bylo kupa a nikdo si nestezoval. nezaregistroval jsem to
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #36
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Q: Tréninku pomálu, jen sobota ve?er a ješt? set m?l n?jak dlouhou sk?í? … takže v ned?li ráno p?ed “b?žkováním v prašanu” jsem trochu ladil. A vyplatilo se… ne že by se set zlepšil, ale najezdil jsem zase par kol navíc .. Vzhledem ke konkurenci jsem nebyl úpln? poslední, spokojenost.

R1.
Do T1 vše v pohod?. Najíždím do té mely zleva a koukám, že Red a T.D. jsou v pon?kud nezávodní poloze. Ubírám, aby se z toho ti dva vzpamatovali, nesnažím se ud?lat kli?ku vpravo, protože vím, že tam pokojn? pojedou ostatní jezdci, co také vidí tu melu a mají vyv?šenou žlutou vlajku, jako já. Tra?oví komisa?i zaspali, nebo se snad jen zadívali na to smutn? groteskní p?edstavení, takže ti vzadu o ni?em nev?d?li. Bum. Jigr m? krapet š?ouchl zezadu. Uznávám, že skin vypadá parádn? a je nutné si ho prozkoumat zblízka a hlavn? do detailu. Trošku více m? to odhodilo a už si to spokojen? šinu k pravé krajnici, rovnou do nebe... V??te, že to je tuze velká dálka, až z té levé strany. Nanešt?stí, patrn? svatý Petr, zabouchl nebeskou bránu, t?sn? p?ed nosem a pár jeho pomocník? m? rychle vykoplo z ráje zp?t. Dá rozum, kací?e je nutné vymýtit, napravit… nebo alespo? poslat zp?t… Po dalších ranách, od nebeských p?isluhova??, kdy jsem se p?iznal ke všem svým h?ích?m, i k t?m, co jsem si do té doby nedovedl ani ve snu p?edstavit, pon?kud polámán a v poloze nap?í?, se vracím zp?t vlevo, do horoucích pekel. No tak pani inkvizito?i, to jste m? tam mohli nechat rovnou, ne? Bum, další rána, kone?n? jsem na „v p…..“ - v tráv? a na samém pekelném chvostu.

Nevadí, snad nejen v pohádkách vít?zí dobro nad zlem. I když ?ábel nikdy nespí… Pomalu se dotahuji za n?jakého šamana v ?erném. Ten vám ale umí kouzla. Chvilku je vlevo, zmizí, je vpravo a zase zp?t. Úplný ?arod?j dobrod?j. Církev svatá si zase vybrala špatného ob?tního beránka. Pro? já? Pro? ne ?arod?jové p?ede mnou? Nevadí, t?eba nakonec budu blaho?e?en, už zbývá jen zachránit pár zbloudilých duší. Šaman tancuje ten sv?j podivný tanec po trati a já p?emýšlím, jak ho p?elstít. Na konci cílovky jsem rychlejší a on je zase v transu, prost? úpln? mimo... ideální stopu. Zkusím to na n?j zdola, hezky p?i zemi z vnit?ku. Hlavn? nenápadn?.

Tak jo, vid?l m? a p?i?aroval se mn? p?ímo p?ed auto. No nic, ?asu je dost a na magii navíc nev??ím. Další kolo, konec cílovky, zase šaman na m? zkouší n?jaké triky. Ur?it? m? chce nalákat do pasti. Já ho podjedu a hup, bude op?t p?edenou. Na to ti nesko?ím. Vy?kávám, co se bude dít te?. Nic. Hmm, taky kouzlo, ale pon?kud okoukané. Zaváhal jsi, šamane, mam t?.

Rychle dotahuji dalšího závodníka. Nejd?íve ?ernej šaman Warhead a te? n?jaký p?íslušník zabijácké sekty PeterVSP. To je teda spolek. A s t?ma naho?e, s t?ma to ani nehne.

Snažím se ?íst jeho slabší místa. Ta šikana za startem mu d?lá trochu problémy. Zkusím ho p?ed ní poškádlit, t?eba ud?lá chybku a na výjezdu budu rychlejší. Nevyšlo to, asi jsem neprojevil dostatek lásky k bližnímu svému. P?íšt? t? poškádlím víc. Znáš to, co se škádlívá, rádo se mívá. Platí to i pro zabijáky a basta.

Sakra, šaman zase n?jak posko?il, mám ho skoro v kufru a vypadá to, že si p?ipravuje woodoo do další šikany na kopci. Tak to teda ne, dost bylo kouzel. Lehce vyjíždím na st?ed a nazna?uji mu, že si kouzla m?že str?it leda tak za klobouk. Sice šaman, ale chápavej. Hodnej chlapec. Já ho snad za?ínám mít i rád.

Tak jo, budeme muset n?jak odzbrojit toho zabijáka vp?edu. Osmé kolo, nájezd do T1. Zabiják je trochu dlouhej. No jo no, když si do auta naloží kanón, místo nože, tak se nem?že divit, že to brzdí trochu mí?. Nájezd do šikany a zabiják... nemá kanón. Ha, je to ?len n?jakého sebevražedného komanda. Odpaluje bombu a smykem se snaží zastavit nap?í?, p?ímo uprost?ed šikany. Jó tak tááákhle se to dneska d?lá. Když už, tak ve velkém. Brzdím a vyhýbám se na poslední chvíli. Teda, já snad za?nu v??it na zázraky. Skoro bych ?ekl, že všichni svatí u m? stáli. Asi je trápí ?erné sv?domí.

Jsem 20. Není to špatné z posledního místa. Jigr je p?ede mnou. To je výzva. Tak jo, tebe si paná?ku doženu.

Soust?edím se, koncentruji na každý metr. Najednou m? z hrobového ticha, mé plechové kopky, vyrušil žalostný ná?ek. Ježíši, sejmul jsem Agenta. Sonyk oroduje jednu modlitbu za druhou, ale vzk?íšení je marné. Míjím jeho i ToFira. Že by šne?í seance za padlého Agenta? No nikdo m? nic ne?íkal, nikam m? nezval, jedu dál.

16. pozice, jsem za p?lkou závodu. Dokonce jsem si už zvykl, že po ve?ejném praný?ování z prvního kola, musím mít volant mírn? vlevo, abych sm??oval p?ímo?a?e vp?ed a neuklouzl ani v jediné myšlence k n?jakému h?íchu. Jinak by m? ?ekalo zelené peklo po stranách.

Pomalu ale jist? se blížím k Jigrovi. Ale co to d?lá? Schovává se za P@cha. Tfuj tajksl, to je ale ošklivák jeden. Cesty pán? jsou nevyzpytatelné, ale to nevadí. Jen a? m? hází klacky pod nohy, já Jigra stejn? doženu. Vy dva, tam p?ede mnou, jen se hezky perte a žerte, ?ábel vám to dozajista nakukal. Další kolo a už se blížím... Néééé... Jigr je na st?eše. Já chci ?estný souboj, žádné podlé triky.

Tak na m? zbyl P@cho. No jo, co se dá d?lat. Poprvé jedu za UFR. V šikan? je to mrška hbitá. Tam to nep?jde, ale na rovince, tam ho n?co p?kn? rdousí pod krkem. Tak to na ty p?íští cílovce zkusím.

Najíždím do poslední zatá?ky p?ed rovinkou a P@cho tam tancuje, spíše vrávorá po dvou kolech. Tak je to p?eci jen pravda, z nedostatku kyslíku jdou prý na ?lov?ka mdloby. M?žu to potvrdit, práv? jsem to vid?l.

Vyhýbám se pneumatice, kterou P@cho odkopl a snažím se dohnat Sykyho. Další UFR, to by zase mohlo vyjít na cílovce, ur?it? to vyjede. Vyjde to. P?idej. Už máš na to jen jedno jediné kolo. P?idej. Zbývá ti poslední kolo... když ho Baby dáš, budeš 13. Slyšíš Baby, budeš na krásném 13. míst?. Našeptává mn? n?kdo slastn? do ouška. Ba ne, závod to byl super a chce to alespo? trochu pokory, nemá cenu riskovat.

Cíl 14. Jop dobrá práce, díky všem za sety, rady… a hurá do druhého závodu.

R2.
O p?estávce koukám z okna. Sn?ží, nádhern? sn?ží. Co sn?ží, je tam úplná bílá tma. Jupí sn?ží. Wifi a husté sn?žení, to je špatná kombinace... nejd?íve padl soft. Bohužel pakety se „nequeuji“ ... ten to dlouho nevydrží. Bum, bum, bum.... Já taky padám jak listí na podzim. No dobrého pomálu. Tak snad p?íšt?.

T?ším se Baby.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #37
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
...
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #38
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
...
Spoustu dalších kouzel v p?íštím závod?
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #39
blamaz
Newbie

 
blamaz's Avatar
 
Join Date: 7.9.2008
Location: Severní Morava
Posts: 22
Default

Q: 7 místo a pro m? spokojenost stupn? nejvyššího (ješt? jednou dík Substance242 za set)

R1: 7 místo na startu + nervozita a nezkušenost a opatrná jízda = 15 místo (škoda)

R2: O5 nervozita a nezkušenost a k tomu ješt? spousta chyb. Konec myslím v 20 kole.

Warhead->Nic se ned?je. Jen se s tebou t?žko závodí, když t? není vid?t. Nevím jak ostatní ale já t? ?asto t?eba na 2s ztratil jak ti to lagovalo. Nebo t? vidím, jak v zatá?ce jedeš mimo trat a najednou se objevíš hned t?sn? p?edemnou.
blamaz is offline   Reply With Quote
Old 12.1.2010   #40
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by blamaz View Post
Warhead->Nic se ned?je. Jen se s tebou t?žko závodí, když t? není vid?t. Nevím jak ostatní ale já t? ?asto t?eba na 2s ztratil jak ti to lagovalo. Nebo t? vidím, jak v zatá?ce jedeš mimo trat a najednou se objevíš hned t?sn? p?edemnou.
JJ obcas to byl opravdu adrenalin Takze jsem tipoval zatacky, kde to mohl opravdu nedobrzdit a byla by sance na predjeti.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.