Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.2.2010   #41
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post

Race 1: Zeza?átku p?kný souboj se Sonykem, sice to ten si?ák jednou nep?kn? zav?el, ale nevadí. Sonyk odjel a já se stále nemohl chytit. Dorážel na m? Gepas a za ním Peppo, ale ob?ma jsem poodjel a už to vypadalo, že dojedu 5., !!! ALE !!! P?i p?edjížd?ní XedoXe o kolo jsem dostal nepochopitelnou ránu. Jel jsem ve stop?, zatá?ku beru vn?jškem co to jde a XedoX ani se nemá k tomu, aby p?ibrzdil... Fakt nechápu, co se ti honilo hlavou, ale dík.
....se ti omlouvam ....ale zaprvé nešly vlajky takže jsem nem?l vyv?šené ,že se na m? ?ítíš ...zadruhé jak jsi asi nepost?ehl ve svém letu,že jsem m?l na nárazníku Gothara SVK s kterým jsem bojoval o pozici.
....ve stop? jsi teda nebyl,já jel stopu tys volil venek....jednozna?n? sebevražedna kombinace na to ,že ja m?l auto jak štafle od incidentu s KR Blamaz a tady se jede kol 100 km/h to nemohlo dob?e dopadnout.....sypu si popel na hlavu a chapu tvé naštvání ,necht?l jsem ti zkazit zavod.....jak jsi asi post?ehl tak jsem hned zastavil a po?kal jsem ikdyž o svém provin?ní si nejsem jist .
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2010   #42
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ešte nie?o k prevodom... zamestnávate? mi ešte na ú?et nepreviedol výplatu. ;-) Ale vážne.

Ako setup som zobral jeden starší pre SC4, a prevody mi s reštriktorom tak dobre pasovali, že som ich nechal skoro tak - ale vôbec som neradil šestku. Priebehy výkonu motorov v LFS nemáme, že? Lebo neviem, ?i som na tom strácal... asi áno, ale tipujem že minimálne.

V prvom ALTP8 preteku pred mesiacom som na bezreštriktorovom (uff) setupe ladil prevody posúvaním stáleho a ostatné som nechal tak, ale tu som sa rozhodol takto, pekne mi pasovalo že vo chvíli ke? už by sa patrilo preradi? vyššie tak prišlo brzdenie do zákruty. Na štart/cie? rovinke som síce išiel chví?ku trochu do ?erveného, ale motor som tým myslím nepoškodil.

To len tak, ak k tomu niekto nie?o má... :-) Mám pocit, že som takéto "nepoužívanie šestky" už u niekoho videl.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2010   #43
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Ešte nie?o k prevodom... zamestnávate? mi ešte na ú?et nepreviedol výplatu. ;-) Ale vážne.

Ako setup som zobral jeden starší pre SC4, a prevody mi s reštriktorom tak dobre pasovali, že som ich nechal skoro tak - ale vôbec som neradil šestku. Priebehy výkonu motorov v LFS nemáme, že? Lebo neviem, ?i som na tom strácal... asi áno, ale tipujem že minimálne.

V prvom ALTP8 preteku pred mesiacom som na bezreštriktorovom (uff) setupe ladil prevody posúvaním stáleho a ostatné som nechal tak, ale tu som sa rozhodol takto, pekne mi pasovalo že vo chvíli ke? už by sa patrilo preradi? vyššie tak prišlo brzdenie do zákruty. Na štart/cie? rovinke som síce išiel chví?ku trochu do ?erveného, ale motor som tým myslím nepoškodil.

To len tak, ak k tomu niekto nie?o má... :-) Mám pocit, že som takéto "nepoužívanie šestky" už u niekoho videl.
priste se ozvi a nejakej set poskytnem pripadne ve spoluparci s Xedox Ing. doladime tu prevodovku
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2010   #44
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
priste se ozvi a nejakej set poskytnem pripadne ve spoluparci s Xedox Ing. doladime tu prevodovku
To ni?, mne sa s tým išlo dobre a bol som na seba hrdý ako som to "vykoumal". :-) Len otázka, ?i som fakt strácal. Výkon tohto auta nie je až taký ve?ký, aby to nebolo pozna?, na druhú stranu som ušetril menej ?astým prera?ovaním... síce mohol som to možno spravi? tak, že tá šestka by išla iba na cie?ovej rovinke... išiel ešte niekto na 5 stup?ov? Aj ke? jasné, že vychladených 12 stup?ov je lepších. ;-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2010   #45
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
To ni?, mne sa s tým išlo dobre a bol som na seba hrdý ako som to "vykoumal". :-) Len otázka, ?i som fakt strácal. Výkon tohto auta nie je až taký ve?ký, aby to nebolo pozna?, na druhú stranu som ušetril menej ?astým prera?ovaním... síce mohol som to možno spravi? tak, že tá šestka by išla iba na cie?ovej rovinke... išiel ešte niekto na 5 stup?ov? Aj ke? jasné, že vychladených 12 stup?ov je lepších. ;-)
Já používám v drtivý v?tšin? p?ípad? 2-6. 1 jen na rozjezd - Má to potom dobrý odpich. 2-4 ladím tak, aby to tam dob?e skákalo a nabralo to n?jakou rychlost. 5 a 6 p?isp?sobuju trati, abych nemusel ?adit 6 a v záp?tí ?adit na 4. N?kdy je to docela o?íšek a pár kliknutí do p?evodovky d?lá i vte?inu
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2010   #46
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
To len tak, ak k tomu niekto nie?o má... :-) Mám pocit, že som takéto "nepoužívanie šestky" už u niekoho videl.
V mém setu (pro Otase43) na tento závod byla p?evodovka 1-5. P?tka se ?adila vždy n?kde u cílové ?áry, jinak sta?ilo 1-4.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2010   #47
blamaz
Newbie

 
blamaz's Avatar
 
Join Date: 7.9.2008
Location: Severní Morava
Posts: 22
Default

Q-Horší ?as než p?i tréninku, ale po?ítal jsem že hodn? hrá?? b?hem závodu vypadne. Hlavn? ti jak ?íkal Mirzza, kterým cáká adrenalin z uší. Já m?l našt?stí sluchátka.

R1-P?kná jízda (i když vzadu) p?kné souboje, t?eba zrovna s hrá?em Xedox. Kterého jsem dost o?ukával a nakonec p?eto?il, ale nemyslím, že to byla moje chyba. Ur?it? jsem to ne?ešil ?pln? dob?e ale držel jsem se vpravo a nevím pro? jsi se vydal tím sm?rem, když stopa vedla do leva. Ale i tak se chci omluvit. Nakonec když už jsem jel sám a nikde nikdo, tak stráta koncentrace a náraz do svodidel+hodiny a hned propad o 3 pozice.

R2-Ten pro m? skon?il v 1:19.71 a proto taky píšu tento kometá?, až dnes. To už jsem v klidu a s chladnou hlavou. Z ned?le na pond?lí jsem ve snu roz?ezával auta soupe?? motorovou pilou. Dnešní noc už byla v pohod? (jen sekyra) Proto jsem dnes ráno ješt? mrknul na replay a rozhodl jsem se, že podám protest na hrá?e WARhead.

Last edited by blamaz; 17.3.2010 at 18:23.
blamaz is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2010   #48
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
Jo já newim kdo by byl takový *** a brzddil za žlutou když mohl mít 5. míst krásnou uli?kou a podle mirzovy autoskoly jsem sledoval jsetli ta myšlenka nenapadla dalších 10. lidí a nenapadla takže sem tam jel já možná jsem si pár cen?ák? ud?lal BULDOZEREM jak ?ekla máma ale stejn? jsem nic nevid?lal protože set selhal
No pod zlutou nepredjizdet vubec, i kdyz je vedle volna dalnice ) Mimo jezdce, co se tam melou ... Coz lze obcas blbe odhadnout

Jinak MIrzza:
"Žlutá vlajka je pro m? vždy definitivní signál k opatrnosti. Jednak je pod žlutými vlajkami velmi nebezpe?né p?edjížd?t, jednak se to nesmí. Proto zde není naprosto nic, co by šlo získat, ale je zde mnoho, co ztratit."

Ale beru to, ze se v LFS vlajky moc dobre nefungujou ... Presneji receno ocekavam nejakou debatu Abych vedel, jak nastavit budouci kontrolu predjizdeni pod vlajkama...

Zatim me napada detekce prvocinitele (smer mimo +- 75 stupnu, rychlost pod 30km/h, mimo trat (asfalt)) = prvni chybujici ve zlute zone (max dva.. 3... nez zavlaje zluta)

Pro zbytek jezdcu (co jedou normlane = smer, jsou na trati) to bude znamenat ... rozsviceni zlute 200m pred nehodou a +- 50 m za nehodou pak zelena vlajka.
V dane casti lze predjet jen vinika(y), jinak bude okamzita penalizace S&G. (ale plan, az po pluginu na ligu.) Tzke zadna krec => Kupa testu a nastavovani. Jen potrebuji nejake dobre tipy co jeste ... Takze pls moudrou radu starsich z kmenu LFS ... o radu...
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 9.2.2010 at 16:16.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 10.2.2010   #49
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
To ni?, mne sa s tým išlo dobre a bol som na seba hrdý ako som to "vykoumal". :-) Len otázka, ?i som fakt strácal. Výkon tohto auta nie je až taký ve?ký, aby to nebolo pozna?, na druhú stranu som ušetril menej ?astým prera?ovaním... síce mohol som to možno spravi? tak, že tá šestka by išla iba na cie?ovej rovinke... išiel ešte niekto na 5 stup?ov? Aj ke? jasné, že vychladených 12 stup?ov je lepších. ;-)
...o posledni v?t? bych si dovolil polemizovat :-) ...jinak pokud ti prevodovka vychazi do zatacek nebo brzdnych body a dosahujes max. rychlosti na rovinkach nemusis mit 6 tku./ovsem pri optomalni akceleraci / Jinak z pohledu z druhe strany kazde zarazeni znamena ztratu ,ktera v poctech ?azení x krat za kolo x pocet kol v zavode v realu znamena i dost velkou casovou ztratu.
V realu se zkousely i 4 st sk?in? pokud je k tomu odpovidajici vykon motoru a prubeh kroutaku.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.