Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.11.2005   #1
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Tedy z meho pohledu:
quali -- supr PB.
superpole -- supr, 2. flek
1. zavod -- velka chyba, takze nakonec tusim 9. misto, ale pekn zavody
2. zavod -- velka omluva zavodnikovi Silver. Dival sem se na replay, moc to nechapu, ale vina pada kazdopadne na moji hlavu. Brzdim do T1, najednou nebrzdim, pak zase brzdim, ale uz pozhopitelne Silvera sejmu. Moc se omlouvam . Ani jsem nepockal (predjelo me hned asi 5 lidi, myslel sem, ze uz sou vsichni). Pak hned v T2 jsem nenechal misto Palovi78, ale nastesti zadna kolize, v T3 hned do pneumatik, takze zdarne vyjizdim posledni. Behem zavodu 2x budka 1x pit, tzn. tragedie.

To Silver: Protest na mne je plne na miste.

EDIT: Zapomel jsem v tom samorozcileni podekovat adminovi :up: a pogratulovat vitezum a vsem co dojeli :flag: .
Kada is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2005   #2
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

ok jdu na to

KVALI: super 3.flek myslim, ale v superpole zniceno 8.flekem

RACE: bal sem se v prvnich dvou zatackach bouracky tak sem radsi zbytek pribrzdil. Asi ve druhem kole sme meli se Sonykem stret, koukl sem na replay a mohl sem za to ja timto se chci Sonykovi verejne omluvit za zkazeny zavod. Neodhadl sem vzdalenost aut opravdu promin. Pokud podas protest nic proti zaslouzim si to ^^. Jinak potom stihaci jizda a nakonec 4.misto

RACE2: 3. na startu proste parada chvili sem prohanel pugu a nakonec ho predjel (hezky souboj). Drzel sem 1.misto pred nim a potom sem udelal skolackou chybku, a to ze sem si chytil travnicek na vyjezdu z T3 a predjel me puga a za nim i Earwig. Sosaka sem udrzel :melt: za sebou a rekl sem si ze si Earwiga vychutnam, ale sosak se me drzel jak kliste nakonec sem Earwiga predjel a ujel mu, ale stihaci jizda mela hromadu nevynucenych chyb takze sem pugu nakonec nestahl takze 2.misto

Chci podekovat vsem klukum z D3 za spolupraci a vytvoreni prijemneho prostredi. Treba se zase potkame na trati, ale byl bych radsi kdyby to bylo v D2 :whip:
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2005   #3
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Kvalifikace:
Super, uchvatna, vyhral jsem ji, naprosto necekane

Superpole:
Nepodarilo se mi potvrdit skveli vysledek a propadl jsem se na 6te misto.

1. zavod:
Jelo sem celou dobu v pohode a postupne zrychloval, moc hezky jsem si zazavodil, hlavne s EARWINGem jsem mel dost peknych souboju, nakonec pro me 2he misto a obrovska radost.

2.zavod:
Start z 5teho mista, v prvni zatacce jsem mel velke stesti kdyz jsem najel na obrubnik a vypadalo to ze skoncim na strese, pomohl mi muj sok EARWING ktery do me trochu tukl a vratil me na kola, MOC DIKY. Pak jsem dlouho bojoval o pozici se Sithem a pozdeji zase s EARWINGEM. Moc se mi to libilo a dekuji vam kluci. V poslednim kole jsem jeste zajel svuj PB a nejrychlejsi kolo zavodu zaroven 1:23:98 a skoncil jsem 3ti.


Gratuluji vitezi i vsem co zdarne dokoncili.
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2005   #4
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Quote:
Originally Posted by PerG
ale sosak se me drzel jak kliste
nahodil jsem sneci sliz
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #5
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default

takze zacnem.

perg dobre adminoval. ziadne problemy.

kval. zajazdil som standartny cas.

super pole - zajazdil som standartny cas a stacilo na 2 miesto.

1 zavod. vsetko v poriadku. prepadol som sa na 4 miesto. na to som realne mal.
potom koniec 7 kola. adam pustal o kolo prvych 2 jazdcov. potom na cielovej rovinke zacal zavodit so sosakom a pritlacil ho k muru. Adam, ty si ocividne nevidel ze ho tam mas. mal si sa pozriet alebo sa proste drzat vpravo. takto ste mali buracku a ja som nemal sancu. prepadol som sa na 7 miesto a aspon dobojoval na 6.

2 zavod. startoval som 1 a po suboji s pergom som aj zostal prvy.

takze moje planovane tazenie na podmanenie si 3div uspesne pokracuje.
__________________
po?íta? ŠROT
puga is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #6
EARWIG
Member

 
EARWIG's Avatar
 
Join Date: 19.7.2005
Location: Liberec
Posts: 103
Default

ja nejdrive dekuji vsem za zavod!

Do divize 3 jsem "postoupil" nejlepsim hotlapem, a tak jsem cekal, ze muj vykon bude lepsi, ale s FXO je situace velmi vyrovnana, takze jsem byl nakonec rad, ze se alespon z dalky udrzim nejrychlejsich.
V obou zavodech jsem dostal a taky ustedril nekolik ran, cimz se vsem omlouvam, nastesti to bylo jen v ramci tlacenic a doufam, ze se nikomu nic vaznyho nestalo.
Na zacatku zavodu, asi vlivem setupu, mi to jelo rychleji nez ostatnim a tak jsem se v obou pripadech dostal az na 2. misto, ale okolo 10teho kola jsem mel problemy s pneu a dost jsem bojoval s pravou zatackou po dlouhe rovince.
3. misto v prvnim zavode bylo asi maximum na ktere jsem dnes mel.
Ve druhem zavode to zacinalo podobne, ale pak me ve 14. kole dojela skupinka jezdcu, a na dlouhe rovince jsme byli 3 vedle sebe. Byl jsem uprostred a bohuzel jezdec po me leve ruce mi pred brzdenim do zatacky zcela nepochopitelne ustedril babu, me to odhodilo na jezdce vpravo, a nez jsem srovnal auto, tak jsem byl ze 3. mista na miste 7.... Dopredu uz to neslo, a tak jsem byl nakonec rad, ze jsem toto misto udrzel do cile.

Pekny zavody, tesim se na dalsi!
__________________
www.SkvorRacing.wz.cz
EARWIG is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #7
Dušan Matouš
Newbie

 
Dušan Matouš's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Most
Posts: 78
Default

Taxem si taky projel replaye a badal v zaslych zavitech jak to vsechno dneska bylo....

Chaos, se kterym se vidam skoro denne, ma pravdu, kdyz rika, ze set by musel bejt obzvlast blbej, kdyby pokazil PB o dve sec. Vyzkousel jsem asi tak deset ruznych vypujcenych setu a utvrdil jsem se v tom, ze jde skutecne jen a jen o ruce. (a hlavu)

A tak jsem jel nakonec s tim setem, co jsem si udelal sam. Nejak se snazim, aby se to auto fakt chovalo hodne podobne jako to, co je na trati.

Pochopitelne jsem vrsil jednu blbost za druhou, takze kdyz jsem kupodivu zajel jedno slusny kolo, pokazil jen asi ctyri ze zdejsich osmi zatacek a byl nakonec devitka (tedy se dostal do SP), dost jsem se sam sobe divil. Je teda fakt, ze v kvalde to byl taky jedinej a taky nejlepsi cas dne :?:

Superpole: Jsem si blahove myslel, ze je octaviacup sledovanej vic, takze jsem cekal dodrzeni propozic, jakoze prvni jde na trat desatej a posledni ten prvni z kvaldy. Ale to je jedno. Stejne jsem zajel o pulsekundu horsi cas, nez PB a zustala mi devitka.

1st race. Nekolikrat jsem si projel replay a strasne se omlouvam Palo78. Zavrel jsem te hned v prnim kole na konci roviny pred T2. Proste jsem te nevidel. Byl jsi porad o delku auta za mnou a pak ses najednou objevil vevnitr a uz se s tim nedalo nic delat. Koukal jsem, ze jsem ti docela udelal poruchu na karoserii, ale nejspis i na zaveseni zadniho leveho kola. Jeste jednou: Sorry.
Ani neni podstatny desaty misto, byl jsem z toho vseho pak celou dobu trochu vedle
:bang:

2.nd race: No to jsem snad jeste nikdy nepredvedl
Moc hezkej souboj s ADAMem, ale kdyz uz jsem na brzdy vyhral, hned jsem udelal kravinu jinde. Pak jsem to ve 14. kole hodil pres boudu a az do cile jsem jezdil s ponekud aerodynamictejsim tvarem kastle. Kdyz jsem byl v cili vlastne posledni, byl jsem skoro rad, ze to mam za sebou. Znovu se vsem omlouvam.
Dovoluju si predvest tvarovy vyvoj sveho poharoveho specialu.

Na zaver: Doitaz na vsechny kolegy z div 1+2: Krucinal kudy to jedete a kde jsou ty zkratky?????????? :crazy:
__________________
Net?eba jezdit rychle, ale dlouho :)
Dušan Matouš is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #8
Palo78
Member

 
Palo78's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Košice
Posts: 101
Default

Tak napíšem aj ja nie?o ak dovolíte.

Vcerajší závod bol naozaj super. Žiadne zbyto?né búra?ky až na niektoré ale dalo sa to preži?.
Kvalifikácia pre mna dopadla tak asi ako som ocakával, takže som spokojný. :up:

SUPERPOLE som nešiel lebo som nebol v prvej desiatke, ale závodníci ktorý to išli , si naozaj pekne vylepšili miesta ako napríklad môj tímový kolega Peet.cz. :up:

A samotný Race? No prvý závod som odštartoval ako vždy s plným nasadením. V prvej šikane ma Adam MM.cz nechtiac zo zadu nabral ked dostal hodiny. Bol som riadne naštvaný ale ked ma vzorne po?kal a pustil pred seba tak sa mi hned zlepšila nálada. Klobúk dole Adam, že si ma po?kal a nepokra?oval dalej kay: To ma síce stálo lepšie umiestnenie ale v závode to jednoducho tak chodí. Iná? pekný závod.

No a druhý race? Zase smola . bum bum. Dával som si pozor ale zase kolízia. Síce nie taká ako v prvom závode ale skôr z nepozornosti. Bol som trochu rýchlej?í ako KADA a tak som sa tla?il pred neho. Predpokladám ze ma nevidel a v tej sikane kde nás bolo hodne si tiež hladal miesto a tak sme sa tukli a to uz potom nasledovali hodiny. Pozeral som si viacktáy záznam ale je to tak chyba obidvoch. Iná? dakujem Kadovi za ospravedlnenie, ale aj ja sa ti chcem ospravedlnit. Mal som byt opatrnejší. No a Potom som nastartoval stíhaciu jazdu s posledného miesta. No a na koniec som sa prebojoval az na 10 miesto. Takže pre mna SUPER

?akujem všetkám za pekný závod a blahoželám ví?azom :clap: :bronze:
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.tym.cz

P4 3,0 GHz, 1GB RAM, ATI SAPPHIRE X800 GTO 256 MB RAM DDR3, 2x120 GB HDD SATA,DVD RW DL
Palo78 is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #9
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kvali : 7 misto v poslednim kole me udelal peet.cz ale dobry!

Superpole : zase 7.misto takze nebylo co resit na trat sem jel prvni , a nemel sem cely kolo na ohrati gum takze mensi nevyhoda oproti tem co jeli z boxu!ale neva me by to stejne nepomohlo zajel sem svuj standart cas!

1.Zavod v prvni zatacce pak sem se dostal na 4 misto to sem drzel az do konce prvniho kola nez me sejmulPerG.Jo byla to je ho vina on tovi ale protest nedam nevadi nemam duvod!bez tak by si me nekde udelal a takovyhle bouracky se stavaj!nechaval sem ti tam prostor a jel vnitrkem a doufal!jeste s ena to musim kouknout ale rikam pohoda!!! nakonec osmi misto

2. závod:Start z osmeho mista sem byl 7 jel sem co to slo ale kluci byly rychlejsi pak sem se dostal pred peeta.cz na 6.misto.Dohanel sem sitha ale nemoch sm ho predjet jel vyborne. peet a silver za mnou jeli asi 7-8 kol ale pak sem udelal malou chybku a peetr me vzal po nem pak silver s kterym sem jeste kolo o pozici bojoval ale pak mi stejne cuknul!asi ve 14. kole sem se ocit za EARWIGEM a celej zbytek zavoda sem si snim suprove zazavodil dal sem mu par tukancu ale rikam DTM!!!omlouval sem se uz pri zavode a omluvim se ted!!sorry!ale nic vaznyho!!


Super zavody skoda ze nemuzu jet vickrat!rozhoduje kazda chybka!

Tesi me ze sem drzel krok 2x 8 misto se mi libi a tesi me ze se konecne probral Peet.cz z teamu Knipex Racing Blue a vyhral zavod!jen tak dal!!!

Vsem diky gratuluju vitezum!!!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #10
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

no, tak já alespo? vysv?tlím d?vod svého odstoupení

od božího rána jsem se snažil p?ijít na to, pro? mi neustále padá LFS na lištu. D?vod se našel (spouští se mi na malou chvíli n?jaký prográmek a stejn? jako t?eba zazvon?ní skypu, schodí LFS na lištu) odstranit ho bylo ale nad mé schopnosti ( a to mi pomáhali i n?kte?í z vás).

To byl ale jen jeden z d?vod?. Ve chvíli kdy se odstartoval první závod mi prost? odešel zvuk. Zkuste si jet bez zvuku. No prost? hr?za. Mé nervy byly napnuté jako špagáty a tak i když jsem pom?rn? dob?e odstartoval a nebyl poslední jako vždy, vzdal jsem p?i prvním schození na lištu. Tím, že jsem jel v poli, bych ohrožoval bezpe?í vás všech. Prost? technické problémy.

Už te? se t?ším na další závod. Tedy pokud se mi poda?í zbavit toho sk?ítka co mi ni?í comp.
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #11
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Palo78
No a druhý race? Zase smola . bum bum. Dával som si pozor ale zase kolízia. Síce nie taká ako v prvom závode ale skôr z nepozornosti. Bol som trochu rýchlej?í ako KADA a tak som sa tla?il pred neho. Predpokladám ze ma nevidel a v tej sikane kde nás bolo hodne si tiež hladal miesto a tak sme sa tukli a to uz potom nasledovali hodiny. Pozeral som si viacktáy záznam ale je to tak chyba obidvoch. Iná? dakujem Kadovi za ospravedlnenie, ale aj ja sa ti chcem ospravedlnit. Mal som byt opatrnejší.
Jejda, tak ty si sel preci jen do hodin, to jsem v tom replay prehlidl, tak to se moc omlouvam. Byl jsi o dost rychlejsi, ale ja rozhozen jsem si Te nevsiml :-( :bang:.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #12
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by powder
To byl ale jen jeden z d?vod?. Ve chvíli kdy se odstartoval první závod mi prost? odešel zvuk. Zkuste si jet bez zvuku. No prost? hr?za. Mé nervy byly napnuté jako špagáty a tak i když jsem pom?rn? dob?e odstartoval a nebyl poslední jako vždy, vzdal jsem p?i prvním schození na lištu. Tím, že jsem jel v poli, bych ohrožoval bezpe?í vás všech. Prost? technické problémy.
Zkus v lfs shift+W -- reinicializace zvuku.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #13
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
Quote:
Originally Posted by powder
To byl ale jen jeden z d?vod?. Ve chvíli kdy se odstartoval první závod mi prost? odešel zvuk. Zkuste si jet bez zvuku. No prost? hr?za. Mé nervy byly napnuté jako špagáty a tak i když jsem pom?rn? dob?e odstartoval a nebyl poslední jako vždy, vzdal jsem p?i prvním schození na lištu. Tím, že jsem jel v poli, bych ohrožoval bezpe?í vás všech. Prost? technické problémy.
Zkus v lfs shift+W -- reinicializace zvuku.
to bylo to první co jsem ud?lal, ale problém byl ve zvukovce, respektive v driveru, který vypadl. Je to stále stejná písni?ka o n?jaké infekci, která se usídlila v mém compu a nenajde jí ani NOD32 a dalšín vyhledáva?e ...

ale díky za snahu ... to se cení
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.