Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.3.2008   #1
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default Round 4 - Tiskovka divize 1

race 2: v 4. kole som kvoli lagu narazil do steny, inac by som skoncil niekde okolo 12. miesta
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #2
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quali: prisel sem pozde diky spatnemu casu OS a myslel si, ze jde jen o trening, zajel sem slusny cas a zjistil, ze je to uz kvali... 15. flek

Race1:
Pekne souboje s SIRem. Kompletne pekne zavody. 11. misto

Race2: Nejdriv bych se chtel omluvit za vetu, ktera padla na startu, nedoslo mi par podtatnych veci a vubec to byla blbost. Doufam ze to neovlivni dalsi vyvoj...

Co se zavodu tyka tak des a hruza, jel jsem na 11./12. miste a v posledni zatacce v 1. kole me nechtene Felix popostricil diky ustreleni na travniku. Roztocil jsem se a vjel na trat kde to o me rozstrelilo dost lidi. Za to se omlouvam, nemohl jsem s tim nic delat. Po vymotani jsem mel ohnute kolo, takze totalni burnout pri projizdeni zatacek. Rekord padnul (122°C na vnejsi strane PP kola) Pomalinku jsem dokrouzil na poslednim miste

http://spangler.cz/temp/lfs/PCO_z4_crash.avi
http://spangler.cz/temp/lfs/PCO_z4_crash2.avi

Celkove vzato pekne zavody, skoda toho posledniho.
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 10.3.2008 at 23:28.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #3
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvali: D?s a hr?za. Nedostatek tréningu se projevil v plné mí?e. 13. místo

1. Závod: Nejhez?í závod v celé lize. Moc d?kuju Zde?kovi za perfektní závod. Tém?? celý závod p?etahovaná o n?jaké 10. místo, p?i?emž každá druhá zatá?ka dve?e na dve?e. Replay ukládám, bude se hodit do n?jakého videa

2. Závod: Op?t p?kné souboje a krásný závod, v cíli 7. místo. Z moment? bych vybral asi souboj s Radkem, s kterým to bylo trochu tvrdší, než minulý závod, ale po?ad ješt? v rámci mezí. Díky.

Záv?r: Výsledkov? nejhorší, ale co se tý?e závod? nejlepší podnik sezóny. Fair souboje, t?sné rozestupy, prost? závody, jak mají být.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Kvali: 1

Superpole: sice jsem ud?lal chybu v 1. sektoru, ale i tak 1

R1: po startu jsem ujížd?l, v 5. kole jsem se ocitnul v ?ele o 4 te?iny. Jenže pak p?išla chyba v poslední zatá?ce a propad za Felixe na 2. místo. Byl jsem rychlejší a dojížd?l jsem ho. V p?li záv?re?ného kola jsem se dostal na dost?el, když pic... Jeli jsme bok po boku, já na vnit?ku a najednou jsme byli v sob?. S Felixem jsem m?l tu ?est již n?kolikrát a n?co v tomhle stylu jsem sice o?ekával, ale zárove? v koutku mysli doufal že to bude ok. Takže nakonec 2. Protest podávat nebudu, k ni?emu mi nepom?že.

R2: start z 5. pozice, ale po startu jsem byl ješt? rozlad?n z finiše prvního závodu, d?lal jsem chyby a propadl se na 6. Pak jsem dojel Felixe a ?ekl jsem si, že se s ním rozhodn? párat nebudu. Na konci 2. nebo 3. kola to pak p?ehnal a vyjel ven, takže o starost mí?. Pak jsem dojel skupinku Windmouse, Radek, Jimik, Poly. Využil jsem jejich souboje a n?kdy kolem p?lky se protáhl na 2. místo. Pak na m? chvíli tla?il Jimik. Sice to nebylo úpln? ?isté, ale rozhodn? jsem si ten souboj užil. Pak se mi povedlo zkoncentrovat a dostat zpátky do klidu, takže jsem se odpoutal a dojel Windmouse na 1. pozici. V 7. kole jsem pak p?ebral 1. místo. Windmouse m?l problémy s autem, takže souboj se vícemén? nekonal. Do cíle pak už pohoda na 1. míst? a velká spokojenost. V pr?b?žném po?adí jsem se posunul na sdílené 1. místo a to je skv?lý úsp?ch. Uvidíme jak ve finále.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 10.3.2008 at 22:50.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: Zajel jsem jenom dve ostry kola, to druhy po vyprseni limitu stacilo na 5.

SP: Par chyb, 8.

R1: Start ok, ale jeste v prvnim kole me sroloval wms pri najezdu na stadion. Ztratil jsem asi dve mista, ale potom uz to byl az do cile paradni zavod s Itarem. Porazil jsem ho, ale to bylo vedlejsi, pac ten souboj stal za to. (9.)

R2: Po startu me predjel opet Itar. Chvilku jsem se s nim a s Jardou tahal o pozice, ale pak jsem polevil, aby jsme mohli dotahnout vedouci skupinu. Jak jsme je dojeli, tak jsemnejdriv predjel Lukiho, pak Jardu i Itara. O chvili pozdej jsem si dal i Radka a zacal jsem dotahovat prvni ctyrku, kde to docela vrelo. Zaroven mi ale v patym kole vypadly textury, asi 20m cesty pred eau rouge, takze jsem tam jel naslepo, nastesti ale byl vzdycky nekdo prede mnou, takze jsem to trefil a zaroven nikoho netrefil. Na zacatku sedmyho kola jsem se dostal na chvilku i na 3. flek. Na konci toho samyho kola jsem zkusil predjet i wms, ale tukli jsme si (sry) a sel pres nas Jimik. V poslednim kole pak nedobrzdil Poly do vracaku, to me vyneslo, takze jsem se dostal do sevreni dvou MCz. Par zatacek jsem se nestihal divat, kde kdo je a zaroven sledovat trat, takze jsem rozdal par ran (znovu sorry). Wms jsem udrzel, ale Radek se protahnul. Nakonec 4.

Oba zavody naprosto uzasny, cely vecer se mi povedl. Na tuhle trat jsem se tesil nejvic a stalo to za to.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #6
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quali: n?jak jsem si to špatn? rozvrhnul a m?l vlastn? jen jedno ostrý kolo, dlouho to bylo 9. místo, což m? paradoxn? net?šilo, protože jsem zase p?išel pozd? a nebyl po ve?e?i Na poslední chvíli m? odsunuly asi 2 nebo 3 auta mimo superpole a já si mohl b?žet n?co ukutit.

Race1: katastrofa, vzal jsem si špatný set a b?hem prvního kola se propadnul asi o 7 míst, jednu chvíli jsem byl i upln? poslední. Auto jen st?ží pod kontrolou.. Nakonec asi 17. flek.

Race2: snad 7 kol jsem tla?il na teamovýho kolegu a on se ne a ne dát Necht?l jsem riskovat vzájemnou kolizi a docela dob?e jsem si zazávodil, p?edjeli jsme pár lidí a nakonec tuším 11.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #7
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

No poprve jsem se dostal mezi ufouny a podle toho to taky vypadalo
Kvalda : Nedarilo se,nedarilo a jeste jednou,nedarilo se - 22 flek...
Long 1 : Po tom,co to par lidi vykoplo ze serveru jsem krouzil na 19 miste.V poslednim kole jsem udelal nejvetsi blbost v celem zavodnim veceru Ve snaze predjet M.K?íže jsem nedobrzdil,oprel se o neho (za to se omlouvam,vratil jsi mi to v 2 longu,viz nize) a vyletel mimo trat.No nakonec jsem se doplazil na poslednim (20) miste s prehratou prevodovkou
Long2 : V 1 kole mi o zadek vozu skrtl M.K?íž a zacal kolotoc.Uz,kdyz jsem myslel,ze jsem z nejhorsiho venku,se mi do kufru chtel nacpat Ondrejko (tam by ses opravdu nevesel ) .Pak uz byl celkem klid a po chybach ostatnich pilotu jsem doplachtil na 17 miste....

No zazrak jsem necekal a take se nestal Pro me vcelku pohodovy zavod,hlavni bylo dorazit do cile
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #8
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Co se zavodu tyka tak des a hruza, jel jsem na 11./12. miste a v posledni zatacce v 1. kole me nechtene Felix popostricil diky ustreleni na travniku. Roztocil jsem se a vjel na trat kde to o me rozstrelilo dost lidi. Za to se omlouvam, nemohl jsem s tim nic delat.
Tohle je chyba spis Felixe nez tvoje... On byl mimo trat a mel se vracet tak, aby nikoho neohrozil...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #9
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Tohle je chyba spis Felixe nez tvoje... On byl mimo trat a mel se vracet tak, aby nikoho neohrozil...
No ono to bylo cele divne, protoze Felixovi to ustrelilo pro me z nepochopitelnych duvodu...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #10
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Ako pisal Faraon aj ja som sa prvy krat dostal do 1. divizie. Ale narozdiel od neho to pre mna dopadlo este horsie ako najhorsi sen.

Kvali: s race setom prodposledny... to som ocakaval

1. pretek: na konci cielovej rovinky ma odpojilo (ako som si vsimol az po preteku nie len mna ale aj ostatnych slovakov, zeby sabotaz?)
Skoda ze sa nestartovalo neskorsie ako v druhej divizii, ked sa mohli odpojeni znova pripojit a stihnut tak start...

2. pretek: v T1 sa mi podarilo presmyknut okolo otoceneho Dr. Coola a ziskat par pozicii, ale to som necakal ze ma caka na cielovej rovinke katastrofa... niekolko rozhodenych aut na trati. Prejst bez kontaktu sa mi nepodarilo a musel som pokracovat zo stratou na hlavne pole na poslednom mieste. Takyto bordel som v 1. divizii teda necakal.... Do ciela som dokruzil na predposlednom mieste. Moja pretekkova rychlost na kompenzaciu straty z 1. kola veru nestacila.

Predstavoval som si to kapanek lespie, aspon dve predposledne miesta. Takze mozno nabuduce
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #11
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Takyto bordel som v 1. divizii teda necakal....
To je zavodeni...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #12
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
2. pretek: v T1 sa mi podarilo presmyknut okolo otoceneho Dr. Coola a ziskat par pozicii, ale to som necakal ze ma caka na cielovej rovinke katastrofa... niekolko rozhodenych aut na trati. Prejst bez kontaktu sa mi nepodarilo a musel som pokracovat zo stratou na hlavne pole na poslednom mieste. Takyto bordel som v 1. divizii teda necakal.... Do ciela som dokruzil na predposlednom mieste. Moja pretekkova rychlost na kompenzaciu straty z 1. kola veru nestacila.
No,kdyz jsem kouknul na zaznam,tak jsi mel zlutou vlajku a tys jel na plnej kotel,takze zlobit se muzes jen sam na sebe.Jinak jsi jel dobre
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #13
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Kvali: Tentokrat uz jsem si rekl ze se musim dostat do superpole. Docela mi pomohlo par hotlapu kratce pred zavodem. Dve ostra kola v kvali a hned to prvni vyslo podle predstav. 2. misto

Superpole: Snazil jsem se neudelat zbytecne chyby, jizda spis na jistotu znamenala na setinu stejny cas se Zborovjanem a diky kvali tedy 4. misto.

Long 1: V prvnich kolech pekne souboje. Celkem rychle se prede mne dostal Radek Muller a po cely zbytek zavodu utocil dalsi Radek, tentokrat Loucky. Do cile jsem udrzel 4. misto.

Long 2: Otoceni prvni sestky pro me znamenalo posun o jednu pozici a v zadech spousta kvalitnich jezdcu. Nehodlal jsem nikomu z nich nic darovat, ale presto se kolem mne v T2 prosmykl Radek. Snazil jsem se tedy drzet za skupinkou prvnich 3 jezdcu.. Ve tretim kole me predjel Silhanek a v dalsim kole se mi podarilo opet dostat pred Mullera. Dostal se pred nej i muj tymovy kolega tak jsem si rikal ze budu mit chvili klid. Na cilove rovince jsem predjel Louckeho ale ten mi to pekne vratil v posledni zatacce nasledujiciho kola. Dostal se prede me i Cagas a posledni dve kola byly opravdu strhujici.. poradi se menilo snad v kazdy zatacce. Posledni kolo slibovalo tak trochu tymovy souboj CeRT vs. MCz. Bohuzel jsem to trochu nezvladl v T2 a vynesl ven i kolegu. Nakonec me jeste predjel Lukas Leco, takze 7. misto.

Doporucuju vsem aby se podivali na replay z 2. longu. Stoji to za to! Podle me nejlepsi zavod sezony...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #14
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

Já sem si taky skv?le zazávodil - asi nejlepší závody v PCOSOC.

kvali - hned prvním kolem jsem zajel solidní ?as, takže sem zbytek tak n?jak odkroužil

superpole - nevyšel mi poslední sektor, ale i tak sem byl spokojenej

první závod - nem?l sem se?ízenou p?evodovku na zadní vítr, už v p?lce cílové rovinky sem jel na rev limiteru, takže sem mohl na p?edjížd?ní na cílovce zapomenout (už asi vim, jak se cítí se Super Aguri ) ale i tak sem n?jak zázra?n? udržel 5. místo

druhý závod - výhodnou startovní pozici sem celkem zužitkoval a chvíli sem byl dokonce v ?ele. Po pár kolech se na m? a windmouse dotáhli další a za?alo se závodit. Jednu chvíli mi to p?ípomínalo závody mistrovství sv?ta motorek do 125ccm (kdo sleduje ví), po?ád se p?edjížd?lo, úto?ilo, až to nakonec rozhodla poslední zatá?ka 7. kola, kde se "srazili" Kid s WMS a já se prosmýknul na druhé místo

PS: kone?n? sem pochopil smysl Kidovi SPZky, není nic lepšího než když vás n?kdo p?edjede a p?es p?l obrazovky máte nápis nOOOOb
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #15
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
No,kdyz jsem kouknul na zaznam,tak jsi mel zlutou vlajku a tys jel na plnej kotel,takze zlobit se muzes jen sam na sebe.Jinak jsi jel dobre
No s tym suhlasim, videl som skulinku a chcel som preklznut ale dakto sa oprel o moj bok a uz som sa krutil ako na kolotoci... smola (ale takmer to vyslo). Zaroven pochybujem, ze pri pusteni plynu by som presiel bez kontaktu... ale na keby ja nejazdi

Mna na celom preteku skor mrzel ten hormadny disconect... na zaciatku 1. preteku.

Spangler: skor som to myslel tak, ze som necakal ze takato 'masovka' moze vzniknut v 1. divizii, ze to je sucast pretekania - to je jasne
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 11.3.2008 at 15:11.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #16
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Spangler: skor som to myslel tak, ze som necakal ze takato 'masovka' moze vzniknut v 1. divizii, ze to je sucast pretekania - to je jasne
Jak vidis, tak muze. Staci drobna chybka a je to hned
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #17
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Jeste k tomu incidentu:
Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
No ono to bylo cele divne, protoze Felixovi to ustrelilo pro me z nepochopitelnych duvodu...
Docela me to zajimalo tak jsem se kouknul na replay a myslim ze za to muze drobny lag T.Stiborka, dival jsem se i na zbytek zavodu a mel tam nekolik takovych drobnych vypadku a na jeden z nich doplatil i OndrejKo.. jeho vuz byl odstrelen bez zjevneho kontaktu obou vozu..
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #18
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Jeste k tomu incidentu:

Docela me to zajimalo tak jsem se kouknul na replay a myslim ze za to muze drobny lag T.Stiborka, dival jsem se i na zbytek zavodu a mel tam nekolik takovych drobnych vypadku a na jeden z nich doplatil i OndrejKo.. jeho vuz byl odstrelen bez zjevneho kontaktu obou vozu..
jj, zrejme to tak bylo
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #19
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

No vcera to s tymi lagmi a odpajaniami bolo zaujimave... a uplna nadhera bola hned po starte v prvom zavode, ked nas vyhodilo hned piatich... to skazilo cely moj vecer, na ktory som sa velmi tesil - prvy krat v D1 a na paradnej trati AS Historic...
Drobnou naplastou bol druhy zavod, kde som po starte z 23.miesta, vyuziti niekolkych chyb, a par predbiehacich manevroch skoncil na pre mna velmi slusnom 14.mieste...

A co sa tyka toho karambolu v druhom zavode, tak ti, co isli vzadu sa tomu podla mna mohli krasne vyhnut, ak by respektovali zltu vlajku, v pripade potreby spomalili a znizili tak riziko moznej kolizie... ja som tak spravil, a vacsej zrazke som sa tak vyhol...

Inak kombinacia AS Historic a FXO - posusnanicko...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #20
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Muj nejlepsi vysledek v lize, i kdyz z casti diky stesti a odpadnuti souperu.

Kvalifikace ... se mi vubec nepovedla. Vsadil jsem na jizdu bez zastavky, pac jsem mel vyzkouseno, ze pneumatiky to vydrzi. Nechtel jsem ale brat moc paliva, takze jsem natankoval jen tolik, aby to vyslo na outlap na pul plynu a tri ostra kola. Ani jedno se mi ovsem nepovedlo, takze jsem startoval z 19. pozice.

1. zavod: Hlavne ze zacatku to bylo plne peknych souboju. Nejvic jsem si pozavodil s Mattem a chvili se motal kolem tymovych kolegu Spanglera a Pabla. Ve tretim kole mi zas o fous stoupla hladina drenalinu v krvi, kdyz jsme s Mattem a Dr. Coolem jeli cilovku bok po boku. Kolem pulky zavodu se to pak tak nejak ustalilo a ja mel pred sebou relativne vetsi prostor, jenze misto hladkeho zajizdeni rychlych kol jsem kupil drobne chyby, a tak se mi jezdci prede mnou jeste vice vzdalovali. Pak jsem se vzchopil a zacal jezdit poradne. Dokonce jsem se v predposlednim kole dotahl na skupinku bojujicich. Kdyz se potom pred poslednim sektorem prede mnou ocitl misty silne dost lagujici Spangler, rozhodl jsem se radeji neriskovat predjeti. Navic jsem musel v "Eau Rouge" resit krizovku, kdyz se v idealni stope povalovaly rozstrelene pneumatiky. Dojel jsem si tedy pro paradni dvanacte misto.

2. zavod: Jeste vetsi hromada souboju, tentokrate asi nejvic s Pablem. Ten me asi musel chvilemi proklinat. Vetsinu casu byl za mnou a silne dotiral. Ja mu vzdycky kousel poodjel, pak vyrobil chybu (probrzdoval jsem snad kazdou druhou zatacku), odrazil utok a zase kousek ujel.
Nejvic me ale mrzi velka chyba v prvnim kole za prvnim splitem, kde jsem si hodne zadriftoval. Riznul jsem zatacku moc pres obrubnik, coz me rozhodilo a nasledne jsem nezvladl kontra. Propadl jsem se diky tomu o nekolik pozic. Hruzu mi nahnal ten incident na cilovce, kde jsem se zazrakem vyhnul vsem bourajicim. Pri vyjezdu z posledni zatacky jsem se zavesil tesne za Pabla a prave v okamziku, kdy jsem vyjel z aeropytle, jsem si vsimnul, jak se vlevo nekdo divoce toci na hranici asfaltu a travy, pritom jen o chvilinku pozdeji uz jsem mijel Spanglera tociciho se prozmenu uprostred silnice. Onen nebozak vlevo me sice liznul, ale nastesti jen lehce. Mel jsem v tu chvili vyvalene oci a sevrene hrdlo, pac jsem jeste chvili predtim videl jen velky zadek Pablova auta
Do konce zavodu jsem se pak jeste prokousal pres par lidi a dojel na uzasnem desatem miste.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.