Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.8.2007   #1
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Arrow Tiskovka CHS Rallycros 2.8.07

Tak sem prosim vase dojmy.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #2
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Mno kone?n? sem m?l ?as jet.

A sem p?kn? nasranej.

To co m? vyvedly bugy hry, to je desny.

Finale B me to znicilo totalne skoda bylo to na peknej boj.

Jinak rozjizdky v poho super souboje s woodem a ostatnima ve finale B do strechy s Rybizem super souboje.Skoda no FE me nejde nemam ji rad a ona nema rada me

K discipline pri rozrazovani asi nic az na drobnej chat
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #3
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

?au,
já bych se cht?l dodate?n? omluvit, že jsem v?era nenastopil k závodu. Klekl mi doma net a provider je na dovolené a ti cápci, co ho zastupují tomu ***** rozumí. No nic, už jsem domluvenej na 5G. Tento týden, nejpozd?ji za?átkem p?íštího by m?la prob?hnout instalace, tak se to snad nebude opakovat. Ješt? jednou SORRY.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #4
mr.Cizula
Newbie

 
Join Date: 11.7.2007
Location: ceske budejovice
Posts: 7
Default

Helou závody docela nuda hezky zajel Lukicz, jinak super
mr.Cizula is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #5
Blesk
Member

 
Blesk's Avatar
 
Join Date: 8.9.2006
Location: Brno
Posts: 146
Default

........1.kolo a 3.kolo v 1.rozjížcce k tomu se vyjad?ovat nebudu,ale 2.kolo výsledek pro m? 3.místo místo spokojenost....jenom doplním tato trat se ke m? nehodí....
__________________
licence:15.6.07|lfs nick:Blesk
......pls mrkn?te se....
http://www.homervsbender.com/?ida=808
Blesk is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Blesk View Post
........1.kolo a 3.kolo v 1.rozjížcce k tomu se vyjad?ovat nebudu,ale 2.kolo výsledek pro m? 3.místo místo spokojenost....jenom doplním tato trat se ke m? nehodí....
ty mas jendo velky minus za blokovani zprav v zavode trosku nesmysl a poruseni pravidel.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #7
Rybíz.CZE
Member

 
Rybíz.CZE's Avatar
 
Join Date: 17.9.2006
Location: Zlín
Posts: 138
Default

V?erejší závod byl bomba.Moc d?kuji všem za p?kné souboje.
Rybíz.CZE is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #8
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jo ješte bych dodal že jezdec/ jezdkyn? Ruzena , mam v tom bordel ale asi to bude nejaka slecna , by mela dostat cenu fair play. pozorovali sme ji a to jak jede nikam se necpe , kouka kolem sebe zbytecne neatakuje. kdyz uz neco udela zastavi a pocka ... to je parada sice u RC je to nekdy na skodu pac trosku agresivnejsi clovek bejt musi ale tesim se az ji potkam na trati treba v altp5 nebo tak. fakt FAIRPLAY jak ma byt
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #9
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default

Tak závody celkem nuda, hlavn? to ?ekání než sem se dostal na tra?.
Dále sem nechápal jak se organizáto?i asi cítili d?ležit? když mimo závod furt psali CHAT ZAKÁZÁN !!! Mno prost? furt. Ne?ikám p?i závod?,nebo když n?kdo ?eší zbyte?nosti mimo závod, t?eba co m?li dneska k ob?du to pochopim. Ale já se mimo závod zeptal kolik jet? závod? do konce, protože to ?ekání fakt vopruz a první odpov?d byla Chat Zakázán !!! Organizace super,jen škoda to ?ekání. A cht?lo by se to rozmýšlet kdy psát Chat zakázán !!! Sportovní komisa?i to taky zvládli si myslim až na pár kix? ale jinak v poho,sme jen lidi ;-)
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #10
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Chvaty View Post
Tak závody celkem nuda, hlavn? to ?ekání než sem se dostal na tra?.
Dále sem nechápal jak se organizáto?i asi cítili d?ležit? když mimo závod furt psali CHAT ZAKÁZÁN !!! Mno prost? furt. Ne?ikám p?i závod?,nebo když n?kdo ?eší zbyte?nosti mimo závod, t?eba co m?li dneska k ob?du to pochopim. Ale já se mimo závod zeptal kolik jet? závod? do konce, protože to ?ekání fakt vopruz a první odpov?d byla Chat Zakázán !!! Organizace super,jen škoda to ?ekání. A cht?lo by se to rozmýšlet kdy psát Chat zakázán !!! Sportovní komisa?i to taky zvládli si myslim až na pár kix? ale jinak v poho,sme jen lidi ;-)
Chat je proste zakazan a tak to je . Admini na to upozornuji aby si zbytecne neprichazel o body. a jelikos jedem rallycross tak se da snadno spocitat kolik zavodu. 20 jezdcu rozjizdka po peti cili 4 rozjizdky na rundu a rundy jsou vzdy tri cili 12 zavodu plus finale B a finale A. a ver ze neni nic peknyho kdyz delas rost a furt ti do toho nekdo pise koli kto zere, kolik se jede kol atd. proto zakaz chatu.Takhle se hodi hlaska a je klid. zvykej si

btw kiks komisaru byl jen jeden kdyz se luki umacknul

Jinak cekani holt k RC patri, v realu se to jezdi celej den.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 3.8.2007 at 15:56.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #11
Blesk
Member

 
Blesk's Avatar
 
Join Date: 8.9.2006
Location: Brno
Posts: 146
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
ty mas jendo velky minus za blokovani zprav v zavode trosku nesmysl a poruseni pravidel.
Jsem si ty pravidla ?etl p?ed 18 dny a úpln? m? to vypadlo.....



organizáto?i:sry za to že jsem si omylem zablokoval zprávy...
__________________
licence:15.6.07|lfs nick:Blesk
......pls mrkn?te se....
http://www.homervsbender.com/?ida=808
Blesk is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #12
RzA
Newbie

 
RzA's Avatar
 
Join Date: 23.3.2007
Posts: 14
Default

V?erejší závod se mi líbil i tra? se mi líbila ..Sláva vít?z?m a ?est poraženým.
T?ším se na další závod

to
Sonyk: Díky ale všichni závodili dob?e.

__________________
brm brm

RzA is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #13
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak za m? byl v?erejší cross taky supr, i bez tréninku jsem si p?kn? zazávodil, Sonyka skoro p?edjel po st?eše a zbytku startovního pole upravil uchycení nárazník? a zrcátek... I když jsem se nedostal z finále B (holt po st?eše se do A?ka nejezdí), tak jsem spokojen.

Jinak mist?e Chvátale, tohle je prost? cross, smi? se s tím. Imo jsme to v?era zvládli celkem dob?e, co se ?asu tý?e. Pauzy si m?žeš krátit t?eba jako Diablo nebo jako my, co jsme na team radiu (n?kdy budu muset ud?lat záznam ). A když je chat zakázán, tak je prost? zakázán a hotovo.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #14
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

...ja v tom mam taky bordel esli je Ruzena jako zena ,ci je to uhratej puboš ??!! Mozna ,ze me to nekdo vysvetli.....Jinak jsem jako jeden z hlavnich org. crossu podal navrh na udelani ceny "Fair Play" v tomto zavode
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #15
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by RzA View Post
V?erejší závod se mi líbil i tra? se mi líbila ..Sláva vít?z?m a ?est poraženým.
T?ším se na další závod

to Sonyk: Díky ale všichni závodili dob?e.
Ruzena toz jmeno tve
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #16
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Nechci se chvalit ,ale myslim ze FE cros jsme zvladli velmi dobre jen skoda ze se nezucastnili vsichni kdo meli,bylo by to zajimavejsi.Za sebe mohu rici ,ze FE je super technicka trat a i kdyz jsem nedojel na bedne moc hezky sem si pozavodil ,zvlast v druhem kole s Woodem ,kdyz to v poslednim vinglu pokazil tak to byl dojezd do cile jako bejk.Super zavod a diky vsem zucastnenym. Tesim se na Blackwood rev.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2007   #17
j.varhulik
Newbie

 
j.varhulik's Avatar
 
Join Date: 22.7.2007
Location: Jene?
Posts: 7
Thumbs up

JJ super závod, by? jsem pod?lal co jsem mohl. Trenoval jsem o 106, ale v každý rozjiž?ce jsem ud?lal n?jakou tu chybku a nakonec z toho bylo pokaždý ?tvrtý místo a v sou?tu to nesta?ilo ani na finále B.
Ale závody super, takže díky všem organizátor?m a t?šim se na další závod. (pokud teda zase n?kdo nepojede a já se dostanu do závodu).
j.varhulik is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2007   #18
RzA
Newbie

 
RzA's Avatar
 
Join Date: 23.3.2007
Posts: 14
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
ci je to uhratej puboš ??!! Mozna ,ze me to nekdo vysvetli.....
fakt nechápu
__________________
brm brm

RzA is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2007   #19
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by RzA View Post
fakt nechápu
Neboj, on to xedox nemyslel nijak spatne, ani z poctu vykricniku si nic nedelej, to patri ke koloritu .

xedox: Pred nejakou dobou Pablo doplnil do fora takovou vyfikanost. Kdyz kliknes na tuto ikonku u zavodnika, tak se dozvis.... .
Kada is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2007   #20
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

RzA: sranda musi bejt. byl oto mysleno jako vtipek. jestli nejsi tipek co to neumi tak ze sebe udelal nezne pohlavi aby jsme se mu nesmaly:-) i kdyz my se nikomu nesmejem.ALe tvoje jizda rychla a FAIR PLAY fakt sem cumel
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.