Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.2.2008   #1
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default Round 2 - tiskovka divize 4

v?tší prasárnu jsem dlouho nejel... Napíšu k tomu svý, až nebudu v afektu.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #2
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
v?tší prasárnu jsem dlouho nejel... Napíšu k tomu svý, až nebudu v afektu.
+ 1 já radši ani psát nebudu
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky
StandaCZ is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #3
Dallda
Newbie

 
Join Date: 10.1.2007
Posts: 21
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
v?tší prasárnu jsem dlouho nejel... Napíšu k tomu svý, až nebudu v afektu.
Tak ted uvazuju, jaktoze si jel, kdyz nejsi na rozrazeni ani v seznamu prihlasenych?
Dallda is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #4
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

dosazeni chaosem... o dve minuty jsem se opozdil s upnutim HL a skoncil jsem bohuzel (je mi fakt lito, ze to musim rict) tady
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #5
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

jako zavod sem si pokazil sam, ale na serveru to bylo docela divoky .... lidi evidentne nectou pravidla..... uznavam ze sem vul kdyz sem si neuvedomil ze nejde shift + P pokud nejsem v boxech, ale kdyz uz sem to udelal aspon sem sel do spec este nez sem poradne stihnul vyjet z garaze (plyn sem puvodne pridal), ale aby se clovek 2x hodil do garaze behem kvaldy aniz by byl v boxech a smele si jezdil dal .... omlouvam se ze sem dotycneho prasknul ale neznalost pravidel neomlouva a kdyz uz to udelam treba jako ja tak aspon se s tim smirim reknu si ze sem vul a du spec .... zavod sem si zkazil sam to nikomu za vinu nedavam, ale je videt rozdil mezi divizema ... 1. zavod sem byl v div3 a super a dneska div4 (s odpostenim odpad) a jako to se ani slovy neda vystihnout ... vim ze sem v afektu ale kluci (ne vsichni) nejdriv si prectete pravidla a pak az se hlaste ... a nekteri se vzpamatujte tohle neni fun soutez jako strkkros a jine actualem poradane .....
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #6
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

Dovedu si predstavit ze jste nastvani. Ale uvedomte si, ze i kdyz vam nekdo ublizi, muze to byt i z jinyho duvodu, nez ze vas chce dostat z trati, a to obzvlast v posledni divizi, kam se dostanou netrenovani lidi, kteri nemaji to auto uplne pod kontrolou. Proto nez zacnete soptit, a to at na serveru do chatu, nebo tady na foru, napocitejte si do deseti (nebo i vic), zamyslete se nad tim, co chcete rict a zapojte trochu sebereflexe, at to pak nevypada jak na detskym hristi.

Osobne jsem si zajel docela pekne, v prvnim zavode par kol nejaky souboje, pak uz jenom boj s pneumatikama, v druhym zavode jsem po osobni chybe sledoval cely projizdejici pole vzhuru nohama a pak jsem se ve spectate dival z pozice pana Novotneho na pekne souboje o celo zavodu- (osobni doporuceni- priste to chce vic durazu pri tom predjizdeni, mels na vitezstvi)
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #7
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl View Post
...pak jsem se ve spectate dival z pozice pana Novotneho na pekne souboje o celo zavodu- (osobni doporuceni- priste to chce vic durazu pri tom predjizdeni, mels na vitezstvi)
...a ja, ze preco som taky tazky . Osobne som si to uzil vrchovato, nieco podobne ako minule v Blackwoode ale o div. vyssie. Je to pravda nebol som tvrdy ale mne slo o to si pekne zapretekat, co sa aj podarilo. Jedina skvrnka bola v poslednom kole ked som predbehol p. Šediveho a o par sekund mi to chcel vratit no neubrzdil a otocil nas (1. a 2. jazdca). Este som si to nepozrel ale uvazujem o proteste.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.