Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.2.2008   #1
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default Tlacovka ANTIK BMW Cup - FE3 - D1

Trénink: Ješt? p?ed kvali jsem nem?l moc ?as trenovat a když jsem p?išel na posledních 15 minut tréninku, vzpomn?l jsem si, že ješt? nemám na skinu povinné prvky... Stihl jsem ješt? deset minut trenál.

Kvali:
Na m? to bylo asi slušný. V kvali jsem se umístil n?kde 10.-15. tušim, hned za Radkem... V 4.-5. kole menší kolize na rovince... Moh sem dát lepší ?as, ale asi po 10 minutách jsem se zasek na tráv? za šikanou a ?um?l sem do zdi.

Sprint: Nejvíc jsem to dotáhl k 8. místu, ale tam jsem chyboval a p?edjel m? Radek a ješt? n?kdo, takže 10. místo.

Long1: Startoval jsem 16. Byl bych asi 7., ale v posledním kole vyjel Kid z box? a t?sn? p?ed nájezdem do šikany sem to do n?j ?umákem lehce napral, mírn? jsme ztratili kontrolu, ale hned jsme se vzpamatovali - OMLUVA KIDOVI! Sta?il nás p?edjet Masterful. Toho už jsem nedohnal a t?sn? p?ed cílem jsem pustil Kida, což bylo jediný, co sem pro n?j moh ud?lat.

Long2:
Lag start, ostrý start - n?co se tam, asi to zavinil Radek, já nevim, dostal sem se do ?ela (stejn? bych tam byl jen chvíli) a jaksi sem se nestaral co je za mnou a pak byl restart. Pak si tuším n?kdo st?žoval, že je špatn? postavený... Super, takže závod ukon?ený, vy?ešilo se to a OndrejKo snížil po?et kol na 16, kv?li zdržení. Tak tedy další start, už jsem se nedostal do ?ela, pak m? ješt? p?edjel Kid... V n?jakém dalším kole se za mnou objevil i Harad. P?i vjezdu do zatá?ky na krátkou rovine?ku, po které následuje dlouhá rovinka jsem tedy v té zatá?ce najel na obruvník, dostal jsem smyk, oto?il sem se, Harad se taky vyflákal a pak už jsem slyšel jen m*d mr* *rd .. bum bum bum .. co nejrychleji do spectate... Omlouvám se všem .

EDIT: Nemáte n?kdo replay z prvního startu Long2? Chci vid?t tu hromadnou bombu.

Last edited by MikeCZ; 17.2.2008 at 22:09.
MikeCZ is offline  
Old 17.2.2008   #2
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

díky dovolené jsem m?l spoustu ?asu na trénink a tak jsem si v??il, že bych mohl tentokrát alespo? ?áste?n? sekundovat ufon?m.

kvali:
s v?trem to moc nešlo, ale nakonec 6. místo a pak p?i cest? do box? bouda - jediná za celou dobu, našt?stí.

sprint:
už se bohužel nepamatuju co se d?lo, ale krásné 4. místo..

long1:
snažil jsem se držet vp?edu a Kid, který mi dýchal na záda m?l p?ed sebou ješt? trest a nakonec n?kde chyboval. Pak jsem p?edjel i Polyho, který se vracel po chyb? a nakonec chyboval i Ghost. S Polym v posledních cca 5ti kolech krásné férové souboje. Bylo jasné, že je rychlejší, ale jednak jsem využíval v?trného pytle a jednak drobných chyb. V posledním kole na most? jsem šel na vn?jšek a Poly brobrzdil a jak pozd?ji uvedl dal tam omylem dvojku. Takže maximalni spokojenost 2. místo.


long 2:
po restartech, kdy se mi vždy díky kolizím p?edemnou a za mnou da?ilo jsem m?l obavy, jestli se to povede zase. V prvním kole maximální opatrnost a pak, když jsem vid?l, že se p?edemnou smykuje, tak jsem hodn? ubral. Harad, Kid i Poly se do tohoto incidentu zapojili, tak jsem je všechny objel po tráv?. B?hem kola jsem dojel Masterfula, který m? pustil. Následoval Faraon asi o 3 kola dále a pak už jen udržovací jízda za Ondrejkem, kterému jsem nemohl sekundovat. Konec už jsem vzal hodn? zvolna, jelikož jsem m?l velký náskok p?ed Polym. Op?t nádherné 2. místo.

PS: op?t díky Maxovi, že m? a Masterfulovi asistoval na remote.
__________________
none

Last edited by Miri; 17.2.2008 at 22:33.
Miri is offline  
Old 17.2.2008   #3
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Co na to rict. Z dnesniho vecera mam dost rozporuplne pocity... Prvni dva zavody vyborny, ale ten treti katastrofa. Kdyz se nekdo chova neopatrne pri lagstartu tak to urcite na kvalite zavodu neprida. Nechapu kam se nekteri tak hnali... pak to akorad vedlo ke zbytecne ztrate casu pri opetovnem sestavovani rostu Nedivim se ze to nekteri nevydrzeli. Ale k samotnm zavodum:

Q: Pekny cas mi zajistil 2. misto za kolegou.
S: Po startu me predjel Ghost ale po chybe jsem se vratil na 2. misto
R1: Trochu jsem zavravoral v sikane takze drobny propad nekam kolem 6. mista. Pak jsem se dostaval nahoru a zhruba od pulky zavodu jsem souperil s Mirim o 2. misto. Sice jsem byl o neco rychlejsi ale Miri snad vubec nechyboval takze jsme si parkrat prohodily pozice. Obzvlast posledni kolo bylo paradni drama.. Bohuzel jsem to prepalil za mostem a pak uz se nedalo nic delat. I tak skvele 3. misto
R2: Vsechno spatne... Problemy s restartama se bohuzel projevili na nervozite a pred koncem prvniho kola byl vetsi chumel - zpomalil jsem a snazil se jet opatrne, ale s MRT neni zadna rychlost mala, takze stacilo male prituknuti Harada a sel na strechu. Omlouvam se, asi jsem tu situaci podcenil. Zavod tak dostal horkou prichut a snazil jsem se tak nejak dojet.. Pak jeste kdosi pred mostem dostal smyk, takze dalsi crash. Dojel jsem 3., ale nejak nadseny z toho nejsem...

Na zaver bych navrhoval snizene hodnoceni posledniho zavodu. Vim ze v pravidlech nic takoveho neni ale mohla by se udelat vyjimka a dat za prvni misto jen tolik bodu kolik dojelo lidi a dale to odstupnovat jako obvykle.

Edit:
Quote:
Originally Posted by Miri View Post
V posledním kole na most? jsem šel na vn?jšek a Poly brobrzdil a jak pozd?ji uvedl dal tam omylem dvojku. Takže maximalni spokojenost 2. místo.
Jen upresnim: Tu dvojku jsem tam dal uz par kol pred tim. V tom poslednim kole jsem sel jen pozde na brzdy.

Last edited by Poly; 17.2.2008 at 23:09.
Poly is offline  
Old 17.2.2008   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Copy/paste ze slovenskyho fora.

Kvali: doslo palivo, 7.

Sprint: Po startu kontakt s Mirim, pak naraz za mostem do Ondrejka, vrcholem byla ve druhym kole kolize s eraserem (sry). Nakoply me svodidla, bouda, ende.

R1: Ulil jsem start.. no super. Tak jsem na to slapal, co to dalo, abych v 17. kole mohl s co nejmensi ujmou na pozicich vykonat trest. Ale poporade.. Po prvnim kole 4., kdyz par lidi vyletelo. V 6. kole chyba v sikane a propad na 11. flek. Do 17. kola jsem se probojoval na 7. misto a udelal jsem si takovy naskok, ze to i po prujezdu boxy stacilo na 7. misto. Vyjel jsem ale tesne pred Mikem a ten se tlacil dopredu tak vehementne, az jsme si tukly a ja sel do hodin. Aspon ze me pak pred cilem pustil. 8.

R2: LOL roku. To co se delo pred zavodem a v jeho uvodu si jinsi komentar nezaslouzi. Kdyz se nekteri neumi chovat behem lagstartu, tak to tak potom vypada.
Start ze 3. fleku se mi povedl, dostal jsem se i na 2. misto, pak jsem ale dostal ranu Mikem a uz se to vezlo. Sel jsem na boudu. Schytal jsem pak ale jeste ranu od Putnika (sry, mel jsem se uklidit do garaze), coz me hodilo na kola, ale jeho na bok. Mel jsem chut to zabalit, ale behem stani v boxech jsem vychladnul a rozhodl se dojet. Pak jsem uz jenom hotlapil, sem tam nekdo odpadl, nakonec prekvapive 9. (z 10.).
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 17.2.2008 at 22:51.
Kid222 is offline  
Old 18.2.2008   #5
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

No,byl to docela sileny zavod....

Kvalda:
V 2 kole se na kolejich tesne prede mnou udelal nejaky chlumec,na ktery jsem uz nestacil zareagovat,takze rana,mensi salto a dopad.Sice na kola,ale pojizny tak z 40 %.Nez jsem se doplazil do boxu,ubehla vetsi cast kvaldy.Po oprave jsem uz stihl jen 2 kola....Takze 17 flek.

Sprint:
Asi v 7 kole se nekdo dostal do smyku a ja o nej skrtl,takze zase salto.Dopadl jsem opet na kola,bohuzel s tim vrakem se uz nedalo ani plazit...Takze end...

Race 1:
Pri lag startu predcasny start a k dovrseni smuly jsem dostal smyk,nekdo do me stouchl a ja letel mimo trat.Start z posledniho fleku.Odjezdil jsem to najistotu,takze jsem dojel na 10 miste....

Race 2:
Tak to byla silenost.3x opakovat start je fakt ulet.S temi lag starty jsou jen a jen problemy,protoze porad nekteri nevi,na co lag starty jsou.Osobne bych lag starty uplne zrusil.Proste postavit rost a hned ostrej start.Ja uz se rozhodl,ze pokud lag starty budou i nadale,zustanu stat na rostu a pokud to do me nekdo napali,podam na nej protest.
A k zavodum.Start z 1 mista,postupne jsem se propadl na 4 pozici,pak smyk a uz jsem se z travy nevyhrabal...end


Ty starty 2 race me docela solidne rozhodil,koncentrace sla ho haje a podle toho to i vypadalo.Nu coz,priste to snad bude lepsi...

P.S.jedine,co me potesilo,byl muj novej net...
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline  
Old 18.2.2008   #6
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Z mojho pohladu boli cele nedelnajsie preteky hotova katastrofa… najhorsie preteky od kedy zavodim na tratiach LFS…
Kvalifikacia dopadla este okej, relativne slusny cas, 10.miesto, bohuzial ani jedno kolo nebolo bez chyb…
Kratky pretek: Dobry start, par kol okej, potom kontakt s Lukim, prepad o niekolko miest, v 6.kole mala chybicka (chyteny obrubnik), strecha, koniec…
1.long: chyba v prvom kole (zase obrubnik), hodiny, prepad na 22.miesto, pokus o dobehnutie straty, dostal som sa po chybach superov az na 11. miesto, potom dalsia chyba (ano, zas som chytil obrubnik), znovu prepad, a o chvilku s poskodenou mrcinou strecha a koniec…
2.long: chyba v prvom kole v sikane po T1, neviem koho som to tam nabral (isiel ale cez sikanu velmi zvlastnym sposobom, necekal som to), hodiny, strecha a koniec…

Ak chce niekto pretekat s MRT (a nie sa na trati len trapit) musi trosku viac potrenovat, co som ja nespravil… a podla toho, co sa dialo na trati, tak nespravilo aj vela dalsich…

Jedno varovanie, caka nas teraz mestska trat, a ak to bude s kvalitou a istotou jazdy u viacerych z nas vyzerat tako ako na FE, tak to bude ciste demolition derby…
Ryko is offline  
Old 18.2.2008   #7
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

No u me to vypadalo podobne jako u vetsiny. Byl jsem nastvany, otraveny a vubec jsem se nedokazal soustredit Podle me se ne jeden zavodnik choval spatne a jsem pro to, aby se zavedly drsnejsi tresty protoze takhle to dale nepujde! Chat byl temer vsudypritomny-nezazni hlaska chat povolen a pritom si kazdy keca jak chce proste na tenhle podnik chci honem zapomenout. Take ti co nemaji prave kvalitni net by zavod mohly vzdat, nez aby kazili zabavu ostatnim! Treba me celkem rusi, kdyz se porat nekdo pripojuje a odpojuje a myslim si ze nejsem jediny!

kvali : 5.
sprint: 8.
long1: 4.
long2: nedokoncil

Jinak souhlasim s Polym: Na zaver bych navrhoval snizene hodnoceni posledniho zavodu. Vzdyt nedojelo ani 50% !!!
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline  
Old 18.2.2008   #8
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Tak za 1 byl jsem rád že jsem se dostal do 1 divize, nakonec mi to Ondrejko skazil tím že ud?lal jen jednu divizi.

kvalifikace: ta se mi povedla a o proti hotlapu jsem si pohoršil o jedno místo
sprint: ano to byl sprint a bylo to tak rychl? že jsem vlast? a ni po?ádn? nezaznamenal jak se to še semlelo a já se ocitl v boxové uli?ce a m?nil vše co se snad vymn?nit dá
1 dlouhej: díky kvalifikaci a systému jak se ?adit do longu jsem byl v celku rád že jsem dojel v kvald? 13tý, celý závod to docela šlo a podával jsem, jak si myslím já, celkem vyrovnané kola. Už jsem se smí?il s 9tou pozicí ale potom se Kid s M1k3 (tuším) srazily n?kde za mostem a já s toho vyt?žil dv? pozice a tak jsem se v cíly radoval ze 7 místa.
2 dlouhej: no jak už tady padlo, tak to opakování startu je opravdu ošemetná v?c a možná by stálo za to jsem (do LFS) p?enest zase pár v?cí z reálu a to ohledn? toho co se d?lo p?i startech. Možná by stálo za to ud?lat následující. Po startu, kdy dojde k takové hromadné havárii, tak by ti co mají mechanické poškození, m?li dát pozorovat a admin by m?l odvolit restart, následn? by po startu dali ti co jsou v pozorování "p?idat se" a odstartovat z box?, te?ka. Myslím si že by to k n??emu bylo dobré a hlavn? by to bylo zase o kus k realit?. Jinak to zkrácení závodu bylo dost profesionální. No a co dodat k samotnému závodu? Jo tak ten se mi povedl až na jednu chybu v šikan?. No asi sem se m?l více uvolnit a nemyslet jen na to jak 16x projet mez i bloky s pneumatik . Hezké 4 místo.......... bye u dalšího závodu


motto:
Jinak souhlasim s Polym: Na zaver bych navrhoval snizene hodnoceni posledniho zavodu. Vzdyt nedojelo ani 50% !!!

no nevím, takhle hejbat s pravidly??

Last edited by masterful; 18.2.2008 at 09:48.
masterful is offline  
Old 18.2.2008   #9
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
no nevím, takhle hejbat s pravidly??
To ja taky nevim je to jen navrh
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline  
Old 18.2.2008   #10
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

K druhymu zavodu:
Hrozny bordel. Navrhuju udelat MAX. jedno opakovane staveni rostu. Kdo pak vyleti ven, tak ma smulu, podekuje tomu, kdo to zavinil.
Takovy prutahy, jako vcera..
A chat no comment.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 18.2.2008   #11
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

co sa tyka znizovania bodoveho zisku za 2. zavod ... nezda sa mi spravne diskriminovat tych ludi co dosli ten druhy zavod. ti co nechceli jazdit a ti co nedosli kvoli koliziam sa s tym bohuzial musia vyrovnat.

edit: lag starty mozeme vynechat a budeme startovat hned po kvalifikacii.

Last edited by Ondrejko; 18.2.2008 at 13:44.
Ondrejko is offline  
Old 18.2.2008   #12
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

co tak pouzivat len jednu diskusiu... pripadam si ako schizofrenik

edit: ja som svoj koment hodil na SK forum
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline  
Old 18.2.2008   #13
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
co sa tyka znizovania bodoveho zisku za 2. zavod ... nezda sa mi spravne diskriminovat tych ludi co dosli ten druhy zavod. ti co nechceli jazdit a ti co nedosli kvoli koliziam sa s tym bohuzial musia vyrovnat.

edit: lag starty mozeme vynechat a budeme startovat hned po kvalifikacii.
Naprosto s tebou souhlasim....
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline  
Old 18.2.2008   #14
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
Ty starty 2 race me docela solidne rozhodil,koncentrace sla ho haje a podle toho to i vypadalo.Nu coz,priste to snad bude lepsi...
Moje ?e?, navíc škoda pro m?, když se mi povedlo dostat se asi 2x p?ed tebe, ale když už byl ten poslední start, tak to už jsi odstartoval dob?e, ale pak jsem to zhatil...
MikeCZ is offline  
Old 18.2.2008   #15
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
co sa tyka znizovania bodoveho zisku za 2. zavod ... nezda sa mi spravne diskriminovat tych ludi co dosli ten druhy zavod. ti co nechceli jazdit a ti co nedosli kvoli koliziam sa s tym bohuzial musia vyrovnat.

edit: lag starty mozeme vynechat a budeme startovat hned po kvalifikacii.
asi tak jak by k tomu prisli jezdci co dojeli a dojeli na bodech?

viz vcera altp z 27 lidi dokoncilo 12 lidi boduje 16 bodujou vsici co dojeli plus dva co splnili 75%. je kazdeho hloupost ze to rozbil a nebo holt smula ze ho nekdo rozbil
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 18.2.2008   #16
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
co sa tyka znizovania bodoveho zisku za 2. zavod ... nezda sa mi spravne diskriminovat tych ludi co dosli ten druhy zavod. ti co nechceli jazdit a ti co nedosli kvoli koliziam sa s tym bohuzial musia vyrovnat.

edit: lag starty mozeme vynechat a budeme startovat hned po kvalifikacii.
Asi mas pravdu.. me to vcera napadlo hlavne proto, ze nekteri nedojeli kvuli neukaznenosti druhych v lagstartu a nasledne hrube jizde v zavode. Muzou sice podat protest, ale to jim tech 30-60 ztracenych bodu neprida. Spis jsem mel obavy ze to dost lidi odradi od dalsiho zavodu..

Last edited by Poly; 18.2.2008 at 16:59.
Poly is offline  
Old 18.2.2008   #17
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Hrozny bordel. Navrhuju udelat MAX. jedno opakovane staveni rostu.
toto by bolo najlepsie vyriesit cez nejaky insim program, cez ktory by admin sam postavil startovny rost
Ondrejko is offline  
Old 19.2.2008   #18
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

od nejakeho z poslednich patchu na to uz snad ani neni potreba insim, ne?
rost si muzete ulozit a pak nacist
Tommy V. is offline  
Old 19.2.2008   #19
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
rost si muzete ulozit a pak nacist
ako?
Ondrejko is offline  
Old 19.2.2008   #20
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ja mam pocit, ze to jde jen s AIkama v singlu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.