Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.10.2005   #1
Plantaznik
Member
 
Join Date: 12.6.2005
Location: Bilina
Posts: 195
Default

pište
__________________
dont talk,just ride
visit us at http://lfsshockwawe.wz.cz

hehehehehehe S1a S2 licensed......
Plantaznik is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #2
Plantaznik
Member
 
Join Date: 12.6.2005
Location: Bilina
Posts: 195
Default

qvali:dobrá v?d?l sem(špatn?) že lepe nezajedu..nakonec sem v zavode dal pod 1:40.......

závod:na startu trochu mela jinak dobry potom mi v n?kdy ve t?i?tvrt? závodu odešly OB? p?ední gumy.............p?l okruhu sem se ploužil do box? a tankoval sem jen odhadem a mojí rychlou matematikou(která se ovšem nevyplatila)..............protože mi v poslednim kole došel benzin.............s mojí sm?lou to už tak bejvá nikomu bych to nep?ál jinak bych byl možná 11.
__________________
dont talk,just ride
visit us at http://lfsshockwawe.wz.cz

hehehehehehe S1a S2 licensed......
Plantaznik is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #3
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

P?edem d?kuju za ú?ast 19 lidí paráda!

Takže
kvalifikace : pro m? hrozná 2 vteriny pomalejsi kolo nez v zavode!ale stred startovniho pole dobrej

Zavodobrý až na 13. kolo kdy sem z 5 pozice tezce havaroval a musel neplanovane do boxu.Propad o t?i místa!

Nak onec se chci omluvit Chipsovi , v 6. kole na výjezdu z mostu nevim zda sem t? zk?ížil ale tušim že sem byl p?ed tebou a brzdil sem v?as ale nevim když tak fakt sorry.


Po?adí ud?lám b?hem týdne po vy?ízení stížností a probrání po?adím jezdc? na divokou kartu!


Pak se chci omluvit Lennymu a dalšímu jezdci nevim , kterému -> ve 13. kole sem po narazu tr?el na trati v zatá?ce a leeny nedobrzdil a s ním další jezdec omlouvám se dodate?n?!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #4
ChiPS
Member

 
ChiPS's Avatar
 
Join Date: 16.8.2005
Location: Praha
Posts: 113
Default

Quali: Nic moc, dal sem 34:2x cekal sem aspon o dve vteriny lepsi, ale paty misto na startu, takze to zas tak hrozny nebylo.

Race:Po startu sem si udrzel 5 misto,nakonci druhyho startu sem dal Lennyho na brzdy, a pak sem se vozil par kol za OOJem....asi ve 4 kole sem byl tak unesenej ze sem si nevsim nacervenaly barvy mejch pneu a nedobrzdil sem pri vjezdu na most a pekne si natlouk o svodidla, inu.... vydrzel sem na trati jeste asi 4 kola s volantem otocenym o 30 stupnu a s cervenejma gumama a zajel do boxu kde sem jeste musel rychle naklikat ze chci vic paliva, coz se mi ovsem na prvni pokus nepovedlo a misto toho sem si zvysil tlak v zadnich pneu, ale nakonec ok....chtel sem to dojet uz be pitu coz se ale bouzel nedarilo jelikoz pneu uz byly dost sjety, takze jeste jedny boxy a v *klidu sem dojel na 7.pozici.

*klidu: eh, no podarilo se mi v poslednim kole asi 4 vyjet mimo trat a jeste to prevratit nastrechu, ale jinak v klidu...

to Sonyk: Asi to byla moje chyba, vedel sem o tobe a stejne sem o tebe trochu strejchnul, tak sry, ale myslim ze tobe se nic nestalo, takze ok
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
KxR-David "ChiPS" Cingroš 51
ChiPS is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #5
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

KVALIFIKACE:
Od zacatku to bylo dost slozity, malo mista a dlouha trat kde jakykoli zdrzeni znamena spatnej cas, nakonec sem zustal v takovy dire a v klidu zajel 12cas (pro me uspech)

ZAVOD:
na zacatku tam bylo dost tesno a v prvnich zatackach sem se nevyhnul strkanicim, pak sem asi 3 kola jezdil za Palem, parkrat jsem naznacil utok ale na predjeti nemel, pak v tom rychlym esicku byl trochu pomalejsi a ja ucitil sanci a zacal se cpat dopredu, bohuzel jsem to nezvladl a Palu jsem posrtcil ze skoncil v bariere "MOC SE TI OMLOUVAM :hshake:" pak jsem musel do boxu s poskozenym vozem a do konce zavodu jsem krouzil v podstate sam
nakonec tedy 11misto s cimz jsem spokojen (muj cil je urvat alespon 1 bodik do konce ALTP)

Timto GRATULUJI VITEZI :gold: a dekuji vsem zucastnenym, tesim se na dalsi zavody.
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #6
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Qali: druhy misto, takze vic nez spokojenost; cekal jsem to kolem 7. mista

Zavod: zacatek slibnej, ale v 9. kole jsem na tretim miste udelal chybu a skoncil na strese. Musel jsem docela dlouho jet do boxu. Stesti, ze to bylo +/- v pulce zavodu, takze jsem rovnou dotankoval a vymenil pneu. Druha pulka byla stihaci a asi z 11. mista, kam jsem se propadnul, jsem se dostal na 3. misto a v poslednim kole jsem dejchal na zada pugovi (druhymu v poradi). A jelikoz porad hlasam, ze mi nejde o poradi, tak....

Poznatky: .... uplne super chovani snad vsech lidi. Jel jsem bez zablokovanych zprav a nemel jsem problem s koncentraci. Zrovna tak jsem nezazil na draze nic do oci bijiciho. Jedinou vyjimkou byl jezdec (nevim kdo), kteryho jsem dojel pred tou ostrou levou pred najezdem na rovinku s mostem. Celou dobu jel v pohode, ale primo v tej zatacce se rozhodnul, ze me a jezdce za mnou pusti. Spatnej napad... Jinak vsude jinde fakt super souboje, ferovy jezdeni atd.
To, ze Veyron v zapalu boje nekouk do strany, kdyz jsem tam byl vedle nej, to se nepovita, pac to dobre skoncilo :up:
Takze z my strany maximalni spokojenost.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #7
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by ChiPS
Quali: Nic moc, dal sem 34:2x cekal sem aspon o dve vteriny lepsi, ale paty misto na startu, takze to zas tak hrozny nebylo.

Race:Po startu sem si udrzel 5 misto,nakonci druhyho startu sem dal Lennyho na brzdy, a pak sem se vozil par kol za OOJem....asi ve 4 kole sem byl tak unesenej ze sem si nevsim nacervenaly barvy mejch pneu a nedobrzdil sem pri vjezdu na most a pekne si natlouk o svodidla, inu.... vydrzel sem na trati jeste asi 4 kola s volantem otocenym o 30 stupnu a s cervenejma gumama a zajel do boxu kde sem jeste musel rychle naklikat ze chci vic paliva, coz se mi ovsem na prvni pokus nepovedlo a misto toho sem si zvysil tlak v zadnich pneu, ale nakonec ok....chtel sem to dojet uz be pitu coz se ale bouzel nedarilo jelikoz pneu uz byly dost sjety, takze jeste jedny boxy a v *klidu sem dojel na 7.pozici.

*klidu: eh, no podarilo se mi v poslednim kole asi 4 vyjet mimo trat a jeste to prevratit nastrechu, ale jinak v klidu...

to Sonyk: Asi to byla moje chyba, vedel sem o tobe a stejne sem o tebe trochu strejchnul, tak sry, ale myslim ze tobe se nic nestalo, takze ok
jj ja ok ale nevedelsem co ty prave vubec nevim bylo to moc rychly a mam spatnej replay se mi sekne v sedmim kole chvilku pred tim
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #8
ChiPS
Member

 
ChiPS's Avatar
 
Join Date: 16.8.2005
Location: Praha
Posts: 113
Default

2OOJ: To mi udelal dvakrat a docela sem se lek, protoze najednou pred zatackou prudce dupne na brzdu kdyz jedu tesne za nim a pak.... za mnou stal asi panbuh nebo co

2Sonyk: Ja replay nemam vubec takze cekam az sem nekdo nakej hodi.
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
KxR-David "ChiPS" Cingroš 51
ChiPS is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #9
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak a? to mám za sebou.

Kvalifikace: ...dopadla nad o?ekávání dob?e. 7. místo nebylo ani v hodn? optimistický p?edpov?di na dnešní ve?er. Na to, jak jsem za poslední týden jezdecky zdegeneroval, byl ?as 2:35,17 celkem slušnej.

Závod: Poprvý jsem startoval p?ímo z roštu v takhle velkým chumlu a a?koliv jsem nem?l úpln? ideální podmínky, dokázal jsem v pohod? odstartovat a tuším, že i získat jedno místo. Vedoucí skupinka mi pomalu (nebo spíš rychle) poodjela a za mnou se usadil Sonyk, což mi dodávalo pocitu jistoty a férového p?ístupu. Po pár kolech se ale stalo to, co jsem necht?l - škrtnul jsem v zatá?ce pneu, dostal smyk a skon?il ?umákem ke zdi a zadkem do trati. Tím jsem zkomplikoval situaci hlavn? Danovi, kterému se tímto moc omlouvám. Propad na 10. místo. Pak jsem tak n?jak kroužil a vyrobil pár menších chyb (další hodiny, oto?ení p?es budku... :irk... Po zastávce v boxech jsem se zase dostal malinko dop?edu. Pár kol p?ed cílem jsem to ale nesmysln? op?el o ze? (hned 2x) a tak z toho byla další, tentokrát už neplánovaná zastávka u mechanik?. Aspo? m?li co d?lat, hošani. No a výsledný 10. místo završilo tu sm?lu, která m? ve?erem provázela.

První závod za novej tým (EGT) se mi tak moc nepoved, p?íšt? už to snad bude lepší.

Poznámka: Prosil bych závodníky, aby se zdrželi komentá?? na adresu volby trati. Pokud se jim n?co nelíbí, m?žou to ?íct p?edem, p?ípadn? se m?žou odhlásit z ALTP, nikdo je nenutí, aby jeli. (Snad ten, komu je to ur?eno, ví...) Navíc trat? jsou známé už n?kolik týdn?, tak nevím, v ?em je problém. ^^ A druhá v?c - organizaci ligy mají na starosti po?adatelé a tak nikdo nebude diskutovat o tom, zda bude loadovací start nebo ne. Co ?ekne po?adatel, to bude, konec diskuzí. :whip:

EDIT: Jo a samoz?ejm? gratulace vít?zi i všem ostatním, co dokon?ili závod! Jsem to ale hlava d?ravá...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #10
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

to Woodbine: za mnou se usadil Sonyk, což mi dodávalo pocitu jistoty a férového p?ístupu.

to me tesi ze to takhle vidis snazil sem se te dojet jednou sem te stahnul pak si mi ujel a pak si udelal chybu no!


jo stou tvoji poznamkou souhlasim a ze to bude zrejme mit nasledky!!!!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #11
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

dakujem vsetkym zucastnenym za pretek

premna to bol der historicky prvy uspech :-), v akoze ofici ligovom preteku prve miesto, dokonca stajnovy kolega Puga obsadil miesto druhe , teda totalny uspech

fernbay mi vylozene sadol, j ama tu trat radsej cim dalej tym viac, krasna dlha

trosku ma mrzi ze to nebolo take adrenalinove ako na minulom blackwoode, a vlastne som to odkruzil az do ciela

dalsi pretek kludne moze byt vyrovnanejsi a dufam ze aj bude
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #12
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

takze
Kvali:: HRUZA ..... nemohl sem se asi 25minut rozjezdit a jezdil sem zkratky hrozne ..... pak mi par kol vyslo a nakonec 3.misto ...

Race :: celkem dobre po startu propad na 5.pricku ale po chybach jezdcu predemnou sem uz v 7.kole byl na 2.miste .... bohuzel sem musel o jedno kolo driv do boxu po mensim karambolu ..... do 17.kola sem uspesne krouzil na 2. pozici a pred 3.splitem sem posral sikanu a tezce poskodil vuz ....tak sem zamiril do boxu a zacal stihat veyrona (za chvilku sem ho predjel) ale pak sem opet chyboval a propadl se na 5. pozici .... odtamtad sem stihal veyrona a 00Ju a celkem uspesne ..... bohuzel me v najezdu do pomalu zatacky za 3.splitem, kdyz sem predjizdel Veyrona trefil do zadni casti meho vozu a poslal me do bariery a tezce poskodil muj vuz tak sem se dovlekl s kusem srotu do cile ..... bohuzel sem byl timto Vearonovim zasahem rozhozen a podavam na nej Protest ..... sice se omluvil ale myslim si ze v tomto pripade mel na me pockat ....
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2005   #13
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default

takze
kval mi nesadla, 8 miesto. mohol som byt o 1 sec. rychlejsi.
nevadi.
pretek
p@cho prepac, na starte som ta odstrelil. nestihol som vytocit.
inac som isiel v pohode na istotu. jazdci predo mnou sa vyburali a zrazu som bol 3. po boxoch som uz jazdil len na istotu a kontroloval odstup. este vecsi sok v 17 kole a som 2.
tak som uplne isiel na istotu. bal som sa o gumy a tak som jazdil pomaly a isto.

2 zavod a 2. miesto som spokojny.

:bangin:
__________________
po?íta? ŠROT
puga is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2005   #14
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

replay 2. závodu na strankach www.sonyk.obecnice.com -> Lfs team - > altp
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2005   #15
LEnny.CZ
Newbie
 
Join Date: 29.9.2005
Posts: 11
Default


Kvalifikace: na tu bídu, že jsem zajel pouze dv? ?istá kola ur?it? spokojenost, ale ne už tak s ?asem, kterým jsem se kvalifikoval na hezké 4 místo, ale jak každý ví tak umíst?ní na startu ve v?tšin? p?ípadech závod nerozhoduje.

Závod: byl to vlastn? m?j tém?? první a taky od toho se odvíjela moje nervozita, která se s blížícím startem p?kn? stup?ovala. Start jsem zvládl na svoje pom?ry relativn? dob?e a hlavn? jsem nikomu p?i n?m neuškodil, z ?ehož jsem m?l dost velké obavy a to vzhledem k mému pc. Asi do pátého kola jsem jel docela obstojn?, ale v tom to jsem si vybral svoji první slabší chvilku a to p?i pokusu o podjetí Dona po t?etím splitu, v ur?it? všemi oblíbené levoto?ivé zatá?ce, kdy jsem se jej rozhodl podjet vnit?kem, jelikož se mi zdálo, že Don v zatá?ce tém?? zastavil. Situaci jsem však špatn? vyhodnotil a tím bych se cht?l Donovi za sv?j manévr omluvit, jelikož p?i n?m došlo ke spole?nému kontaktu a to zcela mojí chybou. Dále se závod pro m? odvíjel relativn? dob?e, ale p?i plánované zastávce v pitu, tuším že v 11 kole, jsem tuto nezvládl a to vzhledem k nastaveni množství dopln?ní paliva (toto nebudu radši více rozvád?t). P?i této mé chyb? jsem ztratil 3 místa a došlo k mému propadu na 7 nebo 8 místo. Po výjezdu z pitu jsem jel za Sonykem, který mi ve 13 kole kousek poodjel a následn? došlo mezi námi ke kontaktu, na kterém mám dle mého názoru minimáln? 50% vinu a tím se mu také za toto omlouvám, ale to už jsme si vy?íkali na icq. No a když pominu jedno mé oto?ení, tak zbytek závodu jsem dokroužil a dojel na 6 míst?, se kterým jsem na sv?j p?edvedený výkon spokojen.

Záv?rem bych cht?l pogratulovat vít?zi (škoda že jsi nás nenechal s tebou zajezdit) a v p?ípad?, že jsem n?komu b?hem závodu p?ipravil horké chvilky, tak i vám se omlouvám, budu se snažit to do p?íšt? vypilovat.
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.cz

SPONZORI TÍMU:
www.nabytek-hruby.cz
www.digitalsystems.sk
LEnny.CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2005   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by LEnny.CZ
.Asi do pátého kola jsem jel docela obstojn?, ale v tom to jsem si vybral svoji první slabší chvilku a to p?i pokusu o podjetí Dona po t?etím splitu, v ur?it? všemi oblíbené levoto?ivé zatá?ce, kdy jsem se jej rozhodl podjet vnit?kem, jelikož se mi zdálo, že Don v zatá?ce tém?? zastavil.
Nechci rejpat ale don nejel to bylasi 00ja nebo nekdo tam ve predu!!!ale neva dotycnej urco vi o co de!a en ans konflikt no ja stal v zatacce po bouracce a vedel sem ze jedes tak sem stal a cekal ze me objedes bohuzel si byl moc rychlej stane se !
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2005   #17
LEnny.CZ
Newbie
 
Join Date: 29.9.2005
Posts: 11
Default

jasne šlo o omyl....nebyl to Don ale Dan Matt
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.cz

SPONZORI TÍMU:
www.nabytek-hruby.cz
www.digitalsystems.sk
LEnny.CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.