Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.5.2011   #1
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default EGT FZR CUP TISKOVKA 4. závod

....
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2011   #2
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak Stream na chvíli vypadl,naplnila se ?asová kapacita,budu muset smazat ty p?edešlé závody.Ale je to tam skoro celé.Bohužel te? nemám ?as to stáhnout a n?kam uploadovat,až o víkendu.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2011   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: da?ilo se, 1.

R: Jasná myšlenka - v?d?l jsem, že tady neudržim celou dobu oh?átý gumy. A kdybych zastavil ke konci, gumy by ješt? víc vychladly, takže bych jen ztrácel. Takže takticky nejlepší bylo to urvat ze za?átku (to se povedlo) a ud?lat pit hned po po pár kolech, kdy mi ješt? nebude d?lat problémy držet aspo? 100° na vnit?ku gumy. Bylo to fakt nejlepší ?ešení, protože sám vim že zastávka už na studených gumách t?sn? p?ed koncem fakt dobrá neni a jen brzkou zastávkou udržim gumy ke konci aspo? trochu ok, zastavit jsem si prost? nemohl dovolit. Takže jsem to tak ud?lal a vyšlo to. Ke konci Klouczech sice hodn? stahoval - už mi to moc nedrželo, ale moje propo?ty se ukázaly jako správné. Taktické vít?zství. Škoda jen že nás bylo 5 a p?l.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2011   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Veni, vidi, spectate. Zkusil jsem to, nešlo to a po výletu do št?rku jsem vzdal. Sorry Gnettymu za T1, trochu netrp?liv? jsem šel po plynu, moje chyba.

Jinak p?knej dojezd, dneska to m?lo vyjíme?n? náboj.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2011   #5
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: nejak jsem se prepocital s palivem, takze jsem do boxu jen tak tak. Na vyjezdu penalizace a pak jsem mel natankovano malo. Takze jsem dal asi jen 4 kola a moc se mi nepovedly. Ale 7. misto nebylo tak spatny
R: Na startu jsem dal Petra, ktery nejak zaspal nebo co a navic byl o dost tezsi nez ja. Potom jsem chvili tlacil na Flamea a podarilo se mi ho udolat. Chvili na me talcil on, ale pak se zniceho nic odpojil ani nevim proc. Petrovi se mi podarilo trochu cuknout, ale vedel jsem, ze je tezsi a pojede lepsi casy az ja zajedu do boxu. Tak jsem se snazil i potom a kdyz se Petr vracel na trat, tak to bylo o chlup. Pak udelal chybu a ja mel solidni naskok. Jenze, nechapu proc, ale auto zralo nejak moc. V trninkovych jizdach mi na 34 kol stacilo 75l, ted mi nestacilo ani 77!! Dve kola pred cilem, uz jsem obcas ubiral a v poslednium kole docela casto. Benzin dosel asi 50m pred cilem a mel jsem to jen tak tak, ze jsem projel cilem pred Petrem. 4. misto ale jen diky dobremu propoctu na konci. kdy jsem dobre posetril
Asi si budu muset zopakovat matematiku pro zakldni skolu, pac jsem mel s benzinem problem porad! Zajimave je, ze opravdu v treninku to zralo podstatne min. Priste si dam radsi vetsi rezervu
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2011   #6
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: behem dvaceti minut jsem nedokazal zajet to, co jsem bezne zajizdel pri treninku. Ale i kdybych to zajel, polepsil bych si maximalne o jedno misto

Zavod: zas z nejakyho zahadnuho duvodu jsem jezdil o 0,5-1,0s horsi casy nez pri treninku. Hned ze zacatku mi ujela skupinka Flame, Mufisto a Petr a pak jsem az do konce jezdil sam.

Naladu mi nezvedlo ani celkove sesty misto. Radsi bych si zazavodil a skoncil treba 12. nez takhle.
Doufam, ze na zbyly dva zavody bude ucast lepsi, aspon dvojnasobna.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2011   #7
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Na tento pretek som nemal natrénované ko?ko by bolo treba (len jeden komplet pretek, a ten ešte s tankovaním 37 štart a 37 pri stope v polovici), ale napokon to dopadlo celkom dobre. Na konci kvalifikácie som si vyskúšal ako drží plné auto a rozhodol sa že nebudem tankova? a spravím len formálny stop niekedy úplne na konci.

Dokonca sa prvý Ghost/Klou?ek blížili za mnou tak, že by som mohol ís? na povinný pit, vtedy by ma predbehli a ukon?ili pretek, a ja by som vyšiel z pitu a prešiel cie?om v boxoch, ale za ten svet som nevedel ?i je prvý pit pred cie?ovou ?iarou. :-) Tým by som sa udržal aj pred EGT Lubikom, na ktorého som inak rýchlostne nemal, ale bolo by to aj trošku také podrazácke (Ferrari to raz spravili v pretekoch so Schumacherom), takže nespravil som to a išiel pri poslednej normálnej príležitosti. Aj to ale sta?ilo aby som vyšiel tesne pred Babym ktorý bol kedysi predtým pred jeho pitom predo mnou, krátky súboj a cie?, ôsmy.

Replaye Q a R:
http://po20rokoch.sk/lfs/EGTFZR2011-4-AS3r.zip (9,5 MB)

Štatistika Q:
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_qual.html

Štatistika R:
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_race.html

Jo a po preteku pred posielaním setupov by sa asi nemal robi? pit stop, ani nechcene. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2011   #8
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak taky pár slov
Na závod jsem trénoval asi 2× a to naposledy ve ctvrtek, pak sem odjel az do nedele a vratil se k pc asi kolem pul 7 v docela znicenym stavu a po flasticce rumu a par pivech , tim spis sem
mel radost a ani nechapal ze mi to docela jede , kvalda stacila na 4 misto a byl sem spokojen,
zacatek zavodu byl super, drzel jsem se skupinky Klouczek , Radek a s Radkem sme si i parkrat vymenili pozice, pote vylit do kaceru a odpojil se, snazil sem se drzet Klouczka a obcas to i slo,
ale pak pit , trosku par chyb a uz byl v cudu, ale i tak spokojenost, opet 3. misto, taky bych byl rad kdyby nas jelo aspon 2× tolik
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2011   #9
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Takze .. AS moc rad nemam. Mesto je mesto a to nevyslo Tady se jede. 3x slapne na brzdu + musi se natrenovat parabolicka... + mit "koule" na proskok sikany .

Q: Nebyl jsem posledni ... Kid nastesti skocil do spect a Gepasovi to padalo... teda nevim jestli mit z toho skodolibou radost ale posledni jsem nebyl

R: Chvilku jsem mel pocit, ze betonuji Ljubika... ale pozavodnim rozhovoru to byla jen inluze Substance dal v poslednim kole box... chybelo 1/2s na to abych ho dal na vyjezdu. Jenze to, ze bych mel trochu tahat, me doslo caa 10 min pred koncem, takze pozde... 9 Vzhledem k ucasti .. jsou alepson body

Tesim se napriste, panove...


Jinak priste bude asi finale hokeje... Takze zvazuji, ze to posunem bud o 14 dni, nebo tyden (ale to se jede 6H v sobotu). Tak dejte vedet, jak by vam to vyhovovao... abychm nejeli v 5-ti
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2011   #10
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak m? p?emluvil Radek at si zajedu, protože po hodin? spánku a celým dnu v Brn? na okruhu jsem nepo?ítal s LFS plánem.
Setup od Radka jsem upravil 10 minut p?ed Q a za?al trénovat.
Q: Ghost zase ukázal, jak velké máme rezervy
R: ?ekal jsem na Radka, že bude bumpdraft a dáme Ducha, ale zachyboval. Rodo se nebezpe?n? držel, ale nepolevil jsem a snažil jsem se tla?it na pilu. Na rovinkách jsem koukal na hokej a ve 45. minut? jsem zajel do pitu a vyjel nedaleko od Ghosta. Stahoval jsem ho, ale nesta?ilo to. V cíli o necelou sekundu 2., takže kdybych si odpustil n?jaký zbyte?ný chyby, mohl být boj. P?íšt?.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2011   #11
Gnetty
Newbie
 
Join Date: 28.12.2007
Posts: 13
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Veni, vidi, spectate. Zkusil jsem to, nešlo to a po výletu do št?rku jsem vzdal. Sorry Gnettymu za T1, trochu netrp?liv? jsem šel po plynu, moje chyba.

Jinak p?knej dojezd, dneska to m?lo vyjíme?n? náboj.
já jsem si ?íkal že m? ta první šikana n?jak moc vyhodila ale v pohod?, jel jsem si takový závod sám pro sebe nakonec jsem urval 2 body za 11. místo, tak že paráda!! první letošní body
Gnetty is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2011   #12
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Tak m? p?emluvil Radek at si zajedu, protože po hodin? spánku a celým dnu v Brn? na okruhu jsem nepo?ítal s LFS plánem.
Priznej se cos tm delal? Radek neco povidal o Radicalu... Testoval jsi?
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2011   #13
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Priznej se cos tm delal? Radek neco povidal o Radicalu... Testoval jsi?
Kéž by! Prost? jsme tam byli na ?umendu, hlavn? kv?li HistoCupu.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2011   #14
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Kéž by! Prost? jsme tam byli na ?umendu, hlavn? kv?li HistoCupu.
Skoda, ja se tesil na dojmy.
btw: Kdy se jedou historici?
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2011   #15
Petr.Tuner.cz
Newbie

 
Petr.Tuner.cz's Avatar
 
Join Date: 5.3.2009
Location: Czech Republic
Posts: 30
Default

Q: Ve kvalifikaci jsem bojoval o 5.místo s Flejmem ale bohužel se m? neda?ilo a pneu jsem moc neoh?ál a ohledn? pneu jsem m?l stále problémy byli stále studené a proto auto nedrželo tak jak má ,a proto jsem zajel ve kvald? 6.místo.

R: Start ze 6.místa se moc nepovedl hned m? p?edjel Mufisto byl jsem moc t?žkej protože jsem jel na jednu nádrž abych neztrácel ?as v pitu .V 8.kole ud?lal kolega Flame chybu a vjel na trávník a já jsem se dostal na 6.místo.V 11.kole vjel jezdec R.Muller do písku a já jsem se posunul na 5.místo.Ve 25.kole jsem jel do box? a doufal že m? nedojede ze zadu Mufisto ale bylo to jen tak tak když jsem vyjížd?l z pit lane na tra? tak kolem m? t?sn? projel Mufisto rad?ji jsem p?ibrzdil a nechal se p?edjet jinak by to dopadlo špatn? bylo to t?sné.Jedno kolo jsem se držel Mufista ale ve 27 kole jsem ud?lal chybu a vjel jsem na trávník a do písku.Poté jsem se držel na 5 míst? až do konce závodu.Jsem v celku spokojen se závodem.D?kuji za p?kný závod snad nás pojede p?íšt? více.S Pozdravem Petr.
__________________
Organizer League:www.lfszacler.er.cz
S2 od:10.dubna 2008
Petr.Tuner.cz is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2011   #16
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Závod ke stažení: http://czshare.com/1740726/4bvs/EGT_FZR_AS_Nat.rar
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2011   #17
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Diky
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.