Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.5.2007   #21
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
I tady se pletes, cim dal tim vic zacinaji prevladat packy za volantem misto obruci. Vetsinou byvaji nalevo za packou na smerovky.
http://www.janpibal-jpservis.cz/JP_S...tr04_01_00.htm
konkretne treba
http://www.janpibal-jpservis.cz/JP_S...01_gui.pac.htm
Te? trochu OT, ale jaká je výhoda proti obru?ím? M?l jsem za to, že obru? je to kv?li tomu, aby ?lov?k m?l možnost zatá?et obouma rukama, p?ehmátávat a u toho mít po?ád možnost ovládat plyn. Zatímco když má n?kde pá?ku a zatá?í, asi musí tou rukou pustit volant, ne? Nebo se s volantem otá?í i ta pá?ka?
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2007   #22
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Te? trochu OT, ale jaká je výhoda proti obru?ím? M?l jsem za to, že obru? je to kv?li tomu, aby ?lov?k m?l možnost zatá?et obouma rukama, p?ehmátávat a u toho mít po?ád možnost ovládat plyn. Zatímco když má n?kde pá?ku a zatá?í, asi musí tou rukou pustit volant, ne? Nebo se s volantem otá?í i ta pá?ka?
Kazdy ma svoje. Nekomu vic vyhovuje packa, nekomu obruc. Obruc ma vyhodu v tom, ze muzes pridavat obema rukama a kdyz te jedna boli, pomuzes si druhou. U ty packy je presne tohle nevyhoda. Pridavas jen levackou a nemuzes ji dat odpocinout. Naproti tomu je manevrovani s packou rychlejsi, zvlast s autama se servem, protoze tocis takovym tim "jesterkarskym" zpusobem pravackou (na volantu mas polozenou jen dlan a tocis) a levackou pridavas plyn. Kdyz mas tu obruc, tak prave nejde moc dohromady tocit velkej rejd a zaroven citlive pridavat.
Jednou jsem jel jako spolujezdec pri amaterskej orientacni soutezi pro postizeny a soucasti souteze je i jizda zrucnosti. Tam se prave vic hodi packa. Taky ji mela vetsina lidi. Auta s obruci jsem moc nevidel.
Jsou to ale jen moje zprostredkovany informace, sam jsem neridil ani auto s packou ani s obruci.

EDIT: ta packa se netoci, ta je porad na stejnym miste.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2007   #23
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
...
j, že se neto?í jsem p?edpokládal. No, co jsem na BVV pomáhal s organizací jízdy zru?nosti (mimochodem taky s lidma, co jezdí automobilové orien?áky ) a protože to byl veletrh ohledn? t?lesn? postižených, tak tam práv? byly auta upravený pro n? a afaik byly s obru?í. Akorát moc velkej zájem o to nebyl, nejvíckrát sme jeli my ogranizáto?i (asi 5 lidí), tak sem toho moc nevypozoroval
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.