Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.2.2013   #101
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Pár fotek z tech preview: (klid, ješt? to nevyšlo )
http://www.racedepartment.com/2013/0...ots-game-info/
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2013   #102
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Assetto Corsa na Steamu, hlasujte
http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=128612208

Kunos asi nemaji kapacity (lidi, software) na vlastni distribuci AC, updat?, novych trati etc, starani se o komunitu atd, proto voli Steam. Aby se ale AC na steam dostalo, je potreba dat dost hlasu, aby AC proslo Greenlightem.

Btw trochu mi prijde, ze tohle resi na posledni chvili a jakoby nemeli distribuci a veci kolem dokonale promyslene a nachystane. Holt talosi

Edit: na fotce je F40!!
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv

Last edited by Logical; 21.2.2013 at 18:21.
Logical is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2013   #103
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

To vypadá dob?ee!

http://www.youtube.com/watch?v=HF-X5SkqOac
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2013   #104
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Víc možná napoví tohle http://www.youtube.com/watch?v=YX_i5l9HCOQ
a tohle http://www.youtube.com/watch?v=Xe9jUxcBs0c

Ale stejn? nebudeme v?d?t, dokud se neprojedeme.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2013   #105
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

!!! TECH DEMO ALERT !!!
http://www.assettocorsa.net/en/


download link:
https://mega.co.nz/#!cgZmyS6D!BZ1RBm...nHpmLb-cgA53bQ

Ti co nemaji netkar a nechteji z nejakyho duvodu davat klukum z Kunos 5$, si hru taky muzou zkusit, ale jen na sipkach. Staci hru spustit pomoci ACS.exe misto assetocorsa.exe (neovereno, prosim overte nekdo).
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv

Last edited by Logical; 22.2.2013 at 18:04.
Logical is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2013   #106
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Kto moze, nech vyuzije torrent, mne to ide plnou rychlostou
//edit: WOW, WOW, WOW
Krasna grafika, uzasne vyladeny a uveritelny FF (ziadny "rattling" ako u rF2), velmi slusna fyzika, asi najlepsie simulovane radenie Hckom (hodite tam kvalt bez spojky, a ked nesedia otacky, tak to skripe, ale po zladeni otacok tam kvalt zapadne), atd.
Iba zvuky zaostavaju, ale inak som mal zo samotnej jazdy najlepsi pocit spomedzi vsetkych simulatorov, ktore som kedy skusil.
Celkovo je to o dost uhladenejsie ako rF2, vsetko posobi intuitivne a omoho uzivatelsky prijemnejsie ako v rF2. Po vydani AC asi predam licenciu
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 22.2.2013 at 19:28.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2013   #107
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Ti co nemaji netkar a nechteji z nejakyho duvodu davat klukum z Kunos 5$, si hru taky muzou zkusit, ale jen na sipkach. Staci hru spustit pomoci ACS.exe misto assetocorsa.exe (neovereno, prosim overte nekdo).
Stare zlate LFS
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2013   #108
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Zatím podobn? jako GothaR, líbí se mi i menu (jak graficky, tak logicky), hodn? p?kná je možnost p?izp?sobení OSD ve h?e (i když nakonec stejn? budu jezdit se vším vypnutým).
Master volume musím mít na 0.1, jinak je motor moc hlasit?.
Vsync ON prý zp?sobuje Visual Input Lag (nezkoušeno)
Když jsem m?l na pozadí pušt?né Chrome (hromada záložek, možná to d?lala n?jaká konkrétní), m?l jsem 1 fps. Po vypnutí 60-70 fps.
N?komu d?lalo velký rozdíl ve fps zapnuté HDR, mn? to ned?lá v?bec nic (z pohledu fps).

Last edited by Pablo; 22.2.2013 at 20:22.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2013   #109
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Mam momentalne hodne pomaly PC, ktery je dokonce pod minimum requirements, takze zazitky budou asi zkreslene (stare core 2 duo a radeon 5570, ale i tak ve hre hodne solidnich 50fps v 1080p). Ale i pri 50fps je hodne znatelny input lag,';/'/ hra ma asi defaultne zapnuty nejaky input smoothing, ktery pocita pozici volantu v zavislosti na poslednich nekolika framech. V lfs zadnej input smoothing neni a nikdo s tim problemy nema. Snad pujde vypnout. Pocit z jizdy neni spatnej, FFB je skvelej, ale mam z toho rizeni takovy podivny pocit, podobne jako z tech videi, jakoby auto neprenaselo spravne hmotnost. Mozna je to jen vrtoch v moji hlave, mozna zalezitost lotusu, netusim. Kazdopadne potrebuju novy zelezo. Doufam ze v demu budeme moct otestovat i nejaky ty dogfighty

Edit: zatim nevim jak je na tom fyzika gum, nemel jsem cas moc testovat.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv

Last edited by Logical; 22.2.2013 at 21:35.
Logical is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2013   #110
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Prý si to tech demo m?že vyzkoušet každý, sta?í to místo assetocorsa.exe spustit souborem ACS.exe.

Já k tomu ?eknu snad jenom tohle (m?j po?íta? to neutáhne).
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2013   #111
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

kazdy? sorry ale na klavesnici sa to fakt neda ,skusal som a 1:28.8xx ,viac sa mi uz nechcelo ,lebo sa mi to mierne sprotivilo ,kym som nasiel ako sa vypinaju asistenti a nevedel som si zaradit vlasnu rychlost + ani raz som nedostal hodiny (a to som naschval vyvolaval) hmm , co ti ja viem ,to si radsej idem zasantit s LX4 ,alebo si pockam este mesiac a sup to na asfalt trochu palit gumy
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 23.2.2013 at 03:15.
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2013   #112
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Asi si nieco zle nastavil, lebo ja som sa ani velmi nesnazil a aj tak mi zo zaciatku zadok trochu utekal dopredu
Mna najviac prekvapuje, ze su prvi, ktori prisli s poriadnou simulaciou H radenia, nepripada mi to ako zlozita vec na implementaciu, ale doteraz to v ziadnom simulatore nebolo spravne - v LFS rychlost vypadne a musite paku hodit spat do neutralu, v rF2 a simoch od Simbinu to tam pada aj bez spojky a u ostatnych myslim tiez tak.
Inak na i3 2100 a GTX 660 mi to ide pekne vo Full HD a musel som znizit iba AA na 2x. Ostatne veci su nastavene naplno a mam 50-60 fps.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2013   #113
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Inak na i3 2100 a GTX 660 mi to ide pekne vo Full HD a musel som znizit iba AA na 2x. Ostatne veci su nastavene naplno a mam 50-60 fps.
C2D 4200, nvida 8600. Moc to "nefacha". Hold cas poridit zase novjejsi zelezo
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2013   #114
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Tak i já p?idám své dojmy:
Testoval jsem te? hodinku. netKarpro jsem nikdy nejel, takže nemám srovnání oproti jejich starším kousk?m. Vypadá to dob?e. Ale jde o to, co od tech dema cht?li. Jestli jen ozkoušet kompatibilitu, pak ano.

Z mého pohledu zatím nesimulují teplotu gum, brzd (to pískání by m?li vypnout, dokud nebudou mít teplotu) ani opot?ebení spojky. K tomu H?ku. Je dob?e ud?lané, ?azení bez spojky funguje tak jak bych ?ekal, ale chybí mi tam ta zkrutnost vnit?ností p?evodovky. (BTW. v iR funguje stejn?)
Jak tu n?kdo zmi?oval p?enos váhy, tak myslím, že ten funguje docela dob?e. V nastavení je možnost ukotvení pohledu k horizontu nebo k autu.

Engine pot?ebuje ješt? dost optimalizací, protože i na novém svižném železe to má problémy.

A to nejlepší nakonec: FF mi p?ipadá jako zatím nejlepší.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2013   #115
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Simulace teploty gum bude asi opravdu vypnuta. Na forech jsem se ptal, proc se neda teplota gum vydolovat z AC pro python appky a UDP streaming a pry v tech preview neni pristup k nekterym datum, v demu a plne verzi tech dat bude mnohem vic.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2013   #116
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Po?ád (rostoucí) spokojenost. Up?ímn? po prvním kole v?era jsem byl mali?ko zklamaný. Ne že by to nebylo dobré, ale asi jsem ?ekal, že to prom?ní mojí židli v 301 nebo nevím co... Ale po 3/4h hraní jsem se sám sebe ptal, jestli to má vlastn? n?jaký model vn?jšího poškození (nemá). Je to tak p?irozené, že jsem za celou dobu v?bec nevylet?l z trati. T?eba u rF jsem byl venku hned a musel jsem se u?it, co ten sim po m? chce, abych d?lal, tady prost? jedu jak bych jel v reálu a ono to opravdu d?lá to co o?ekávám. Super p?enos váhy a v?bec pocit ze všeho, ?ím víc kol, tím se mi to zdá ješt? lepší. Jediný "problém" mám s dávkováním brzd, ale to se dá na pedálech, které mají jen pružinu a nekladou odpor jako v reálu, celkem pochopit (ABS z?stává funk?ní i v PRO módu bez pomocník?, musí se vypnout ru?n? ve h?e - p?vodn? mi p?išlo divné, že se mi da?í tak krásn? brzdit a neblokovat). Simulace H?ka dobrá (jezdím H+spojka), ale asi se nedá p?evodovka zni?it, jinak by ta moje byla už na mraky. Teplotu gum nevím jestli simulují, zdálo se mi, že po X kolech to trošku víc klouže, ale možná jsem jen víc tla?il na pilu, rozhodn? to není tolik jako u nKP, takže možná opravdu zatím nesimulují.
Super grafika. Zkusil jsem posunout ?as a ta zm?na osv?tlení a stín? a .. no prost? paráda, long závody budou krásný. Dokonce obloha není statický obrázek, ale mraky jedou.
Jedu na 1920x1200, 4xAA a tak n?jak všechno max, i5-760, HD6850, 60-80fps, ale ob?as to má tendenci zacukat, teda ne p?ímo zásek na 0,1s, ale jakoby to spadlo t?eba na sekundu na 40fps a to už je vid?t. Každopádn? až tam bude 20 aut, tak si asi s touto sestavou moc nezahraju, ale zatím naprosto bez problému.
Pot?šilo m? taky, že to je z?ejm? o dost líp naprogramované než nKP, nejen, že na?ítání atd je dost rychlé, že to zatím nepadlo, ale t?eba že jde bez problému ALT+TAB do Win a zp?t do hry, nKP se bu? úpln? po.. a nebo ?lov?k n?kde z?stal viset na ?erné obrazovce a musel to killnout taskmanagerem. To se mi vždy líbilo na LFS, to je taky z tohoto pohledu bezproblémové.
Chrome na pozadí už mu nevadí, asi to byla n?jaká konkrétní záložka na které kdoví co jelo.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2013   #117
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Prý si to tech demo m?že vyzkoušet každý, sta?í to místo assetocorsa.exe spustit souborem ACS.exe.

Já k tomu ?eknu snad jenom tohle (m?j po?íta? to neutáhne).
Ja to stahnul ale souborem acs.exe to nejde spustit.Neni platna aplikace tipu Win32 me to hazi.pres druhej exe to spustim ale chce licenci na nKP
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2013   #118
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
Ja to stahnul ale souborem acs.exe to nejde spustit.Neni platna aplikace tipu Win32 me to hazi.pres druhej exe to spustim ale chce licenci na nKP
Je to možný, osobn? jsem to netestoval, jenom jsem to ?etl na lfsforu. Tam to údajn? komusi takhle šlapalo, ale možná jenom .......
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2013   #119
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

App pro teplotu gum:

http://www.assettocorsa.net/forum/in...-pressure.374/



Teplota gum v API opravdu je, ale jeste neni zdokumentovana, takze jsem ji prehlidnul.

Instalace: slozku tyre_temp zkopirujte do AC_TechPreview/apps/python
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 23.2.2013   #120
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
Ja to stahnul ale souborem acs.exe to nejde spustit.Neni platna aplikace tipu Win32 me to hazi.pres druhej exe to spustim ale chce licenci na nKP
Ja som si to skusil a ide to aj na klavesnici bez licencie (windows7)
Ked sa mozem vyjadrit a porovnam LFS = grafika nieje o com moc je to grafika hodna roku 2013, ale LFS zase tak nezatracujem aspon niesu problemy pri online hre moj nazor. FPS mam 16 a v lfs 200 neviem kde je chyba asi to Soudruzi prepalili K fyzike sa neviem 100% vyjadrit ale aspon co som si skusal na klavesnici tak lfs je realnejsie. Hraval som dlho na kravesnici potom som presiel na volant a ten pocit je iny....
Kupil som si licenciu este neprisla tak neviemneviem.....
Este jeden poznatok: zvuky v hre ??????? znie to ako hra z mobilu
Piroman is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.