Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.3.2011   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka SO Town 12. závod

Q: Lepší než o?ekávání, dobrá taktika.

R1: Pole position samoz?ejm? k ni?emu, takže po startu odevzdání pozice a pak už jsem to jen dokroužil na 2. míst?. Nešlo to, na r2/r2 set moc krátký závod.

R2: Start v nejvybran?jší spole?nosti. Otipovaní jedinci nezklamali a dopadlo to totálním výpraskem jak od ruských tank?.

Záv?rem díky za cup, i když m? moc nepot?šil. Gratuluju Klouczechovi k vít?zství, s fzr jsem na to fakt nem?l.

Ale stejn? mi p?ijdou ty gt3 restrikce n?jaký divný, pro? je fxr jako nejjednodušší auto nejrychlejší? Gt3 suxx.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #2
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: S XRR ve m?st? se to moc nedalo, 21.

Race 1: N?jakým zázrakem na 13. místo to dopadlo.

Race 2: Na za?átku jsem sejmul Ghosta. Vypadalo to nejd?ív, že to z kolize s Radkem vybere, potom ho to koplo totál na štorc, zkusil jsem to zadupnout, ale bylo už pozd?. Po Ghostov? specu jsem tak trochu cítil vinu a bez motivace to domlátil do konce.

M?l jsem šanci dát Lálu a nej šoféra na XRR, bohužel se nepovedlo, na tutej trati se to opravdu nedalo.

Statistiky
Q
Race 1
Race 2


No co už, díky za cup.

Uvidíme, jestli mi to vydrželo na cíl Top 8, aspo? že v t?ch týmech jsme to dotáhli

GT3 byly dobrý závody, akorát by to cht?lo vylepšit výb?r tratí. (Btw, pro? jsou trat?š natuty stejný jako v ALTP 7? ...)

Last edited by Fast Jarda; 6.3.2011 at 23:33.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #3
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Dnes m? bylo tak blb? z nachlazení, že jsem ani necht?l jet. Na druhou stranu jsem necht?l p?ijít o poslední závod, tak jsem to zkusil. Bylo to utrpení a výkony tomu odpovídaly .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #4
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Úprimne, myslel som si že dnes mám na viac, ale v oboch pretekoch hne? na za?iatku prepad na koniec a rýchlos? akosi chýbala, možno aj preto že som tvrdohlavo išiel s vlastným R4/R3 setupom, s ktorým som bezchybne odjazdil tri ?i štyri tréningové preteky a dával AI skoro dve kolá. Ale nevadí, aspo? som si užil perfektné súboje, v prvom hlavne Gothar a Honza NB, v druhom ToFire, díky všetci. :-)

Mrzí mal len spdoGhost v poslednej pravoto?ivej prvého kola druhého preteku - brzdil som zav?asu, trošku do m?a ?ukli, odrazilo ma to od mantinelu a žia? dopadlo to tvojim oto?ením. Pripadá mi to ako nezavinený pretekársky incident, ale sorry aj tak. Ak si to niekto pozriete z môjho poh?adu, pls vyjadrite sa, pokojne aj kriticky.

Díky za cup, bolo mi c?ou a potešením by? vo vašej spolo?nosti, a ahoj niekde nabudúce.

Edit: Vlastne nemám po?atia kto to celé vyhral, ale gratulujem! :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #5
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Poobede to vyzeralo, ze zavod vobec nestiham, ale podarilo sa, aj ked som nebol v idealnom rozpolozeni a setup som ladil este v Q a aj tak nedostatocne
Q: bol som najrychlejsi z pomalych, takze aspon minimalna spokojnost
R1: isiel som do toho s cielom povozit sa po narocnom dni, pneumatiky sa varili, ale aspon som si uzil pekne branenie pri utokoch Honzy a Substanceho, ja som ich predbehol iba raz a naraz, co mohlo vyzerat pekne, tesim sa na replay
Potom som vsak R3ky vpredu dostal asi na 130 stupnov a bolo to dost neprijemne, ked sa zo zadu zacali blizit prvi, tak som sa radsej hodil do specu.
R2: divokejsi start, s niekym som sa tam chvilu natahoval, ale nemal som na neho, takze som sa prepadaval, ked ma predbehol substance, tak sa uz naplno prejavila moja unava a chyby isli jedna po druhej, vyslo z toho predposledne miesto, co uz.

Kazdopadne dakujem za dalsi kvalitny cup a gratulujem vitazovi.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #6
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Q: Po par kolech jsem dal svuj PB - stacil na 17. misto

R1: Nehoda Hafika zablokovala par vozu vcetne mne, takze jsem se propadnul na posledni misto. Pak jsme se aspon pekne honili se Substancem a Gtoharem. V zaveru byl jeste kontakt s Jandanem (nevim jestli byl nekdo na vine, kdyz tak se omlouvam).

R2: Uz byl klidnejsi. Start z 19. mista a dojezd asi 16.

Byl to muj prvni online sampionat a musim podekovat organizatorum za pripravu a pekny prubeh.

Gratulace vitezovi.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #7
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: Myslel jsem že mi to pojede lépe,ale 15 jezdc? v jedné vte?in? je dost,tak 13. místo nic moc.
R1: Start byl jako vždy šupec,dostal jsem se na 10. místo a v klidu dojel až do cíle
R2: To bylo jiný kafe,po startu na 7 pozici,za sebou Sonyka a tomu to jelo,ale jel profesionáln? a dával pozor aby m? ne?uknul,pak se p?ede mnou objevil Muf,docela m? brzdil až m? dojel Sonyk a jeli jsme p?kn? ve skupince,jednou jsem zkusil Mufa p?edjet na cílovce,ale zav?el mi to a musel jsem na brzdy abych nešel do zdi,ale nikdo m? nep?edjel,málo prostoru na p?edjížd?ní,Stream super,t?ším se na Kovodemont.
Dojezd na 7. míst? a te? jen ?ekám na výsledky jak to v?bec dopadne.

Díky Hoch?m z EGT za další super Cup,bavil jsem se a snad jsem dojel i na p?kné pozici,tým by m?l udržet 2. místo,tak že super,Díky moc
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #8
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Ud?lá n?kdo výsledky???
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2011   #9
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak taky neco

Q: 5. misto, spokojenost

R1: omlouvam se Radkovi za T1 ale byl sem v klestich a nemoh sem moc delat, pote celou dobu krouzeni na 3 miste

R2: zajimavejsi zavod, spousta souboju,Masterful mi nic nedaroval a pak braneni Klouczka, az z toho bylo par kolizi, Klouczeck me vsak ferove pustil tak jsme pokracovali dal, ovsem jednou jsem ho taky trochu vystrcil, cili pred cilem poustecka zpatky, (trochu sem tim zmatl Kida), v cili 4. misto, celkove 3 misto v Cupu nad moje ocekavani

Jinak diky organizatorum za organizaci, a vsem jezdcum za ucast

PS: stream byl bomba, par "kecum" sem se fakt rezal, Kid na Radka : Ovšem motá se tam jak hadr na holi atd.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #10
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: Nepovedlo se mi rychly kolo. Kdyz jsem to mel pekne rozjety, tak jsem totalne pos..l predposledni zatacku. Skoda, ale 11 misto uslo. Modlil jsem se k osmemu mistu
R1: Po startu jsem se dostal na kyzene osme misto a drzel ho po cely zavod. Nechtel jsem utocit na nikoho prede mnou (i kdyz parkrat by mi to urcite vyslo) a doufal jsem, ze se jirka s Lubikem nebudou moc stouchat, aby me nedojel Kremilek, coz se mu parkrat povedlo. Pak jsem udelal jednu chybku a byl na me nalepenej. Nastesti se mu predjet nepovedlo, takze start do druheho zavodu z pole.
R2: Cekal jsem, ze me lehci Jirka na startu da a taky ze dal. Drzel jsem se ho zuby nechty, ale byl lepsi. Tak jsem se spis soustredil na obranu a neslo to. Nekde jsem spalil pneu a ani nevim kde. Jeste jsem tam udella chbyu, kdyz mi zazvonil telefona a ja vul se na nej podival a totalne minul brzdnej bod do preposledni zatacky. Vyuzil toho Master a pak se to vezlo. Pneu na 120 a vsichni me dojizdeli a predjizdeli jak nic. Pneu jsem totalne dodelal, kdyz jsem brzdil jak svoje auto, tak Lubikovo, kterej me tlacil celkem solidne. A hned toho taky vyuzil. Od te doby jedna chyba za druhou a snazil jsem se jen minimalizovat ztraty. Bohuzel propad na seste misto, ale i tak spokojenost. Omluva Tomasovi. koukal jsem do zrcatka a byl si za mnou a kdyz jsem se kouknul o 2s pozdeji, vidim jak si zpomalil a doslo mi, ze si uz byl asi vedle me. A to jsem do tech zrcatek cumel skoro porad.

Zavody to byly super, jen co je pravda. V prvnim zavode souboje s Kremou, ve druhym s Lubikem, Rodem, Masterem, Tomasem (Klouczech me dal jako bych tam ani nebyl), takze aspon jsem se nenudil.

Celej cup jsem si max uzil. Stvou me dva momenty. Prvni, kdyz jsem sundal Gepase na Astonu (to byla nehorazna blbost ode mne. Byl jsem nezkusenej, pac to byl muj druhej zavod v LFS vubec) a pak kdyz jsem sundal (i za prispeni gagarin modu) Agenta, zase na Astonu (jina varianta). Cil byl porazit Agenta - splneno a dojizdet na bodech, pokud mozno do top 10 - splneno a prekonano dvema bednama! Vsem poradatelum velke DIKY a uz se tesim na dalsi cup! Ja se vratim a budu rychlejsi a silnejsi!
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #11
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Q: 8 misto spokojenost lip to nešlo

R1: super zavody s Mufistem chtel jsem 8 misto ale jinak pohoda

Pro hafika: koukni se na replay, nez budes nadavat na TS , Tomas ti tam jeste troubil ze tam jde a ty jsi ho natlacil do zdi, proto te sel do tebe jinak by skon?il v ni

R2: No comment šel jsem na cigo s tim ze bude start 21:20 a ejlhe start je by driv hmmm, asi adminovi koupim hodinky , tak jsem odstartoval a jel jak to šlo

Jinak diky organizatorum za organizaci, a vsem jezdcum za ucast

a jeste jednou diky Kidovi za streamy super
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

predbezny vysledky:

EGT GTR CUP 2010/2011

1. Klouczech 320
2. Ghost 262
3. Rodo 227
4. Nicam 183
5. AG Jirka 159
6. Lubik 154
7.Masterful 151
8. Lala 150
9. AG Tomas 149
10. Mufisto 142
11. Gepas 136
12. Fast Jarda 136
13. Flame 133
14. Hafik 97
15. Bavorak 78
16. Kremilek 73
17. TeeDee 70
18. AG Peterbond 60
19. Kid 59
20. Radek 44
21. Branislav 24
22. Substance 23
23. Francek 20
24. 00Ja 16
25. Sonyk21 14
26. Reyco 14
27. RedlineKing 13
28. Vitr 13
29. Raketa 11
30. ToFire 8
31. Zdenda 7
32. GotharR 5
33. HonzaNB 5
34. Atti Honyi 3
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 7.3.2011 at 11:05.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

P?edem díky vám za cup. Bez vás by to nebylo tak skv?lý.

Díky Flame za výsledky. Diky komisa??m za protesty. Díky Fast Jardovi za statistiky...

Sem rád že jsem se nechal p?emluvit abych dneska jel.

V Kvali se mi neda?ilo sice sem dal PB ale byl sem až 19.

Za to v závode sem se rozjel a jezdil pod 19. Dokonale sem si závodil s Gepasem, Fast Jardou , hodne dobre s Nicamem kterýho sem musel udolávat 2x. no a pak s 00Ja. sem rád že sem t? pojel :-D

Druhej závod sem pb jest? zlepšil a vyhnul sem všm nehodám a jel na 8. míste za Tomašem. Nebylo kudy mu jí tam dát aby to bylo ?istý tak sem si to radši hlídal. Jenže sme sjeli Mufa a za?li se brzdit. ?ehoš dokonale využil Gepas a dal m?. (sry za to stuchnuti ja te mel v lagu a videl te za mnou ne vedle) a Gepas si me vychutnal zrovna kdyz sem mel slabsi chvilku a uz sem mu to nestihl vratit. I tak 9. misto sem necekal a super zakonceni cupu.


Uvidme se v FZR CUPU.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #14
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Q: (Btw, pro? jsou trat?š natuty stejný jako v ALTP 7? ...)[/color]
proc si tu posledni vetu mel bilou barvou ?
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #15
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Dnes to bola v meste riadna fuska s XRR proti presile FXR, no nakoniec 9. miesto v kvalifikacii.

R1: Start mi totalne nevysiel, prepad o 6 miest, nakoniec 12. miesto.
R2: Start z 12., v cieli 12.

Dakujem za super Cup, ktory bol vyborne zorganizovany, jazdcom za fair-play, a vidime sa v dalsom cupe.
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jsou stejny protoze jsou stejny. puvodne to melo bejt WTCC s GTRKAMA. proto
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #17
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Na tenhle závod jsem se docela zam??il. Ješt? p?ed Q mi poslal Rodo set ale ten mi n?jak nesed?l.
Q: v posledním kole jsem utrhnul 4. místo a tak strat z druhé lajny byl super.
R1: v?d?l jsem že start z pravé strany bude t?žký a že to Rodo zkusí a tak to i bylo. Jel jsem si svoje a ned?lal chyby.
R2: start z 5. místa. V prvním kole to trochu sk?ípalo ale potom se to ustálilo. Super souboje, dojel jsem na druhém míst?, velká spokojenost na SO5
masterful is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #18
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Na tenhle zavod, i kdyz se mi trat desne libi, jsem dost zanedbal trenink predchozich 14 dni. O to vic jsem mu venoval v nedeli, kdy jsem dost dlouho jezdil v offline a pak i online. Doladil jsem set od Mufa, aby mi vyhovoval a najednou se mi jezdilo super, dokazal jsem treba hodinu jet bez kontaktu se svodidlama, citil jsem potrebnou jistotu, jen to bylo o vterinu pomalejsi nez se mi libli

Kvali: moc se mi nedarilo a kdyz jsem mel na poslednim mezicase nabeh na PB, tak v posledni zatacce me uplne nepochopitelne zavrel Nicam, kterej jel navic tak o pulku pomalejs.

1. zavod: jel jsem za AG-Petrem (jestli si dobre pamatuju), kterej me ze zacatku zdrzoval, ale na predjeti to nebylo. Tim padem me dojizdel nekdo zezadu (Dohnalik?) a desne me znervoznoval
K nehode s Dohnalikem: dival jsem se nekolikrat, i z auta jedouciho za nasi dvojici. Videl bych to tak 1:1. Je to skoda, mohli jsme jeste trochu potahat, ale stalo se, mezi tema svodidlama neni moc prostoru na manevrovani. Necejtim potrebu citit se ani nastvane ani provinile, doufam, ze Dohnalik taky.
Velika omluva patri Sonykovi, kterymu jsem naprosto bezohledne vjel primo pred auto. Ja jsem totiz po smyku myslel, ze jsem kousek dal (i proto jsem prvne dal zpatecku s tim, ze zatacku procouvam na bezpecny misto) a chtel jsem bejt co nejdriv odsud. Na mapku i doprava jsem samozrejme kouknul a myslel jsem, ze stihnu odjet... Opravdu se olmouvam. Sonyk mi to pak ale natrel, kdy v poslednim (nebo predposlednim) naprosto mazacky vyuzil moje zavahani pri pokusu o predjeti auta prede mnou.

2. zavod: Za zminku stoji kolize s AG Petrem. Opet neumim posoudit, jestli to byla chyba jen jednoho cloveka, ale osobne to nebudu resit, proste se stalo. Petr me pri predjizdeni zduchnul, coz me rozhodilo a pak jsme oba brzdili na tech hrbolech pred nakupakem a proste jsem uz nedokazal brzdit vic.
Po tehle koliz jsem se ocitnul nekde vzadu, predjel jsem jedno auto a pak uz krouzil sam az do konce zavodu.

Zaverem bych chtel klukum podekovat opet za hodne zajimavej cup, prestoze organizacne jsme uz zazili lepsi, ale libila se mi jak volba aut, tak jejich vyrovnanost (zvlast po nalozeni kil tem rychlejsim) a i trate se mi nakonec libily

Tesim se na dalsi cup a doufam, ze si ho uziju aspon stejne jako tenhle.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #19
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

edit:muf má pravdu sakra :-))),tak kone?né 9. místo,top 10 spln?no,mohlo to být lepší nebýt pokažených n?kolika závod?,Jirka 5. místo,kdyby kone?n? zavolal poskytovateli netu aby mu to v??n? nepadalo tak mohl být umíst?n mnohem lépe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!,Petr 18 flek,kvali zajížd?l super ale závody mu moc nevycházeli,tak nabral zkušenosti a te? už mu to bude lítat,tým na 2. míst?,velká spokojenost.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 7.3.2011 at 09:52.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #20
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
predbezny vysledky:

EGT GTR CUP 2010/2011
6. Lubik 154
7. Lala 150
8. AG Tomas 149
9. Mufisto 142
10. Masterful 141
Jedna drobna technicka. Masterful by mel mit 151b. Pred zavodem mel 120 a za zavody ma 13b za 4. misto v prvnim zavode a 18b za 2. v druhem zavode. Tim padem se posune az na sedme misto.
mufisto is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.