Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.9.2009   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Tiskovka EGT WTCC 2009 1. závod

Kvali spokojenost s casem ale chtel sem predehnat Agenta.

Race1:

super prvnich asi 7 kol honicka s agentem., ferovka jak ma byt ani zrcatka sem nemusl sledovat pak jel on pro benzin a ja jel dal, pak lag a jak psal gepas tak 4 kola tak nevim jak toto vyresime kuknu na replay pripadne se dodatecne diskvalifikuju ze zavodu. Omlouvam se vsem za pripadne problemy.

Dekuji za ucast a doufam ze ste se bavili jako ja.

ps: uz vazne nevim co s tim pc udelat
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by Woodbine; 28.9.2009 at 00:02.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #2
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Gepas: nemusis na me troubit jako potrefena koza, kdyz jedeme bok po boku, vim o tobe, navic si to byl ty, kdo me vystrcil v jednu chvili az na travu (2.zavod, prvni ostre kolo)

jinak suprovy zavody
Keen is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #3
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

ve zkratkach:

-prvni start, v zahrivacim kole, Francek na dverich uprostred auta u Xtzta, najednou vsichni stoji jen ja jedu a bum, takze restart kvuli me, vsem sry

-race jedna celkem nahovno, spatnej set a trapeni

-race dva taky nahovno, opet spatnej set, pak tukance s Franckem, ktery sem zavrsil driftem a narazem do nej a odnesl to i Xtz, omluva

-v r1 jeste nepochopitelny konec, sonyk tak v 13 kole sel do lagu, nekdo byl predemnou s xrt, tak sem si ho hlidal, at mi moc neujede, zaroven sem si hlidal nekoho za mnou, at me nepredjede, ze si pohlidam 11 misto, jedu kolem sonyka a LAG 346s, rikam si, kdy uz ho to konecne kopne, najednou cil a sonyk predemnou

takze zacatek wtcc pro me uplne tragickej, ocekavam nejaky trest za ten prvni nepovedeny zavod a mozna i nejaky ten protest...

edit:
Quote:
Originally Posted by Keen View Post
Gepas: nemusis na me troubit jako potrefena koza, kdyz jedeme bok po boku, vim o tobe, navic si to byl ty, kdo me vystrcil v jednu chvili az na travu
v jednu chvili to vypadalo tak, ze ani nevis, ze sem vedle tebe, tak sem na sebe obcas upozornil, pak tam byly asi nejaky tukance nebo neco a uz mi slusne tekly nervicky, takze jestli sem te vystcil, tak sry...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #4
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Kvali-Mel jsem na vic,ale spokojenost
1 Race-parada,az na to,ze me to vykoplo 3kola pred koncem z 10mista.Nod32 jsem mel vyply a presto se aktualizaval,nechapu
2 Race-neslo uz skoro o nic,ale dostal jsem se myslim az na 13.misto,ale nektery ze slovenskych pretekaru me odhodil do svodidel 2 kola pred koncem.Mohla byt mozna dvakrat 10 pozice,ale nemam nic. Snad priste
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #5
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Verim, ze pocatecni drobny problemy s organizaci nam organizatori v pristich zavodech vynahradej, o co bych chtel ostatni poprosit je to, aby se nechatovalo, kdyz se nam organizatori snazej neco sdelit. Hledat mezi zbytecnejma zvastama dulezity info je pak fuska.

Kvali: podle predpokladu
1. zavod: jsem vul, zapomnel jsem natankovat, takze jsem se pripravil o napinavy souboje se Sonykem
2. zavod: nejak mi to nejelo a po drobnym tukanci s RB4 mi prestal jit ForceFeedback a jak pak vubec necitil auto. Do toho jsem se nejak nemoh soustredit.... Aspon ke konci jsem si trochu zapredjizdel.
Do priste se musim dat do kupy, hlavne zapracovat na koncentraci, abych nedelal zbytecny chyby.

Jinak spokojenost, uzil jsem si to a tesim se na pristi zavody.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #6
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
v jednu chvili to vypadalo tak, ze ani nevis, ze sem vedle tebe, tak sem na sebe obcas upozornil, pak tam byly asi nejaky tukance nebo neco a uz mi slusne tekly nervicky, takze jestli sem te vystcil, tak sry...
jen se nevymlouvej misto jsem ti nechaval, ok v poho, ja jen ze to troubeni nemam rad, na klidu to neprida ...
Keen is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #7
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Omluva za zdrzeni, natahl jsem nenastavene vahy z Formule Masters a navic, pri vylepsovani softu (aby stavel rost podle jmen) jsem nekde zvoral nacteni vysledku. Takze tipuji ze surerobo se dal do spect drive, nez jsem vysledky nacetl pro rovani rostu. Zkusim na to juknout zitra a dal bych test.

Diky a omluva.

No a zavod. shrnu takto:
Ja a XRT = fatalni blbost ... ale uzil jsme si souboje na chvostu Diky
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 27.9.2009 at 23:41.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #8
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
...uz mi slusne tekly nervicky...
Quote:
Originally Posted by Gepas?v podpis
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as"
Jasn? že kecá, jenom výmluvy.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #9
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Jasn? že kecá, jenom výmluvy.
psst!

Keen: uz nevim, jak to tam bylo ale cely zavod sem byl nasrany na vsechny a na vsechno, tak sem si to obcas vylival na kolemjedoucich
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech


Last edited by Gepas; 27.9.2009 at 23:41.
Gepas is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #10
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Nejrychlejší kola jsem si schoval na 5 minut p?ed koncem, kdy jsem vzal HL set, ale ani jedno kolo nesedlo podle p?edstav.

Race1: Letmý start se mi povedl, p?eci jen narozdíl od zkute?nýho je tenhle leh?í. V 1. kole jsem se dostal p?ed Gothara a dotáhl se na Vítra, kterého jsem nemohl bohužel p?edjet, protože m?l rychlejší auto. Na chvíli jsem se p?ed n?j dostal, ale nedobrzdil jsem do T1 p?i souboji, ve kterém byl i Keen a poslal to rovn?. Tím se za m? dostal Gothar, který se dostal i p?ede m? a svád?li jsme spolu hezký souboj. Náš souboj skon?il kolizí, po které jsme se dostali oba mimo tra? a navíc nás p?edjel Baby. Gothar prokázal smysl pro fair-play a pustil m? (ješt? jednou d?kuji). Cestou do cíle jsem ješt? p?edjel Babyho a dojel na 17. míst?. Nebyl jsem spokojený jak s umíst?ním, tak i s nastavením vozu, které bylo nedotá?ivé.

Race2: Na startu jsem využil pohonu 4x4, ale to co jsem získal jsem brzy ztratil. P?es chyby soupe?? jsem se dostal b?hem 6 kol na 13. místo a v 7. kole jsem se dostal na brzdy p?es Devdema. Ten se mi to snažil o pár zatá?ek dále vrátit, ale já držel defenzivní stopu a po kontaktu skon?il Devdem mimo tra?. O kolo déle to na m? zkoušel Foldus v T1, ale já si podržel vnit?ní stopu, ale byl tam i kontakt z mé strany. V tom samém kole to na m? zkoušel Francek, ale já si op?t podržel vnit?ek a s leh?ím kontaktem své místo udržel. Ale pak se všichni tito jezdci p?ede m? dostali. Do cíle jsem dojel na 16. míst?, ale op?t jsem nebyl spokojený, v?z byl nedotá?ivý, že jsem si v n?kterých zatá?kách musel pomáhat ru?kou.

00Ja: M?žeš mi podat rozumný d?vod, pro? jsi na m? troubil???
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #11
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Jasn? že kecá, jenom výmluvy.
+1
Jinak quali = hr?za a d?s nemohl jsem se dostat do tempa skon?il jsem skoro vte?inu za PB

1. závod = snaha probít se vp?ed padla za své když jsem zjistil jak urputn? p?edemnou všichni špuntují Nakonec tuším 13.místo a d?kuji za krásné a ?isté souboje devdemovi
2. závod = trochu jsem se oklepávali s gepasem pak jsem ho p?edjel a dojel francka ten p?edemnou kli?koval jak zajíc a trvalo hodn? dlouho než jsem se p?ed n?j dostal a mohl jsem tak za?ít dojížd?t ty co tak poodjeli Stíhal jsem co to šlo a stahoval jsem jendana každým kolem (brzdil na konci rovinky asi o 50 metr? d?ív) Bohužel jsem jednou zaváhal v šikan? a už jsem ho nestihl pak p?edjet do konce závodu - jedno nebo dv? kola a v??ím, že bych t? m?l

Takže relativn? pr?m?rný výsledek z mé strany, ale to je u m? na za?átku sezóny vždy dokud neopadne ten trénink u soupe?? z p?ibývajícíma závodama
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #12
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
cely zavod sem byl nasrany na vsechny a na vsechno, tak sem si to obcas vylival na kolemjedoucich
to bys prave nemel, jak pise Kid, je to v rozporu s tvym podpisem
Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
ale nedobrzdil jsem do T1 p?i souboji, ve kterém byl i Keen a poslal to rovn?.
to si pamatuju, tam si to trosku nezvlad nastesti z toho nebyla kolize
Keen is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #13
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
...
00Ja: M?žeš mi podat rozumný d?vod, pro? jsi na m? troubil???
...
Troubim ze dvou duvodu, prc jsem troubil zrovna na tebe, to nevim, musel bych se kouknout na replay.

1) troubim vzdy, kdyz najedu vedle nekoho, jen pro jistotu. Neni to agresivni troubeni, kterym bych si vynucval uvolneni cesty, jen kratky upozorneni, ze tam jsem. Je to vramci pravidel.

2) troubim pokazdy, kdyz udelam chybu, je to takovej blbej zlozvyk. Takze pokud jsem jel jen nekde u tebe a troubil jsem, nebylo to na tebe. Priste uz po chybach troubit nebudu ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #14
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Nez jsem se dostal do tempa, uplynula vecnost. Pak se mi nastesti povedlo fajn kolo, takze cas dobry, ale pozice na startu za ocekavanim.

R1: V sikane prvniho ostreho kola jsem udelal drobnou chybku a TeeDee sel prede me. Zase jsem se nemohl dostat do tempa, takze mi vsichni v predu ujizdeli. Nastesti jsem i ja ujizdel skupine za mnou. Po nekolika kolech zacal ztracet Polma, tak ho TeeDee dojel. Soubojema se zdrzeli a ja se na ne dohahl. Ne dlouho po jejich prohozeni pozic jsem Polmu dostal i ja. Do konce zavodu uz jsem se jen marne snazil predjet i TeeDeeho, ktery v tu dobu byl o chloupek pomalejsi. Uzil jsem si s nim nekoli supr souboju a musim se mu omluvit za nekolikero popostouchnuti

R2: Behal mi mraz po zadech, kdyz jsme hned z kraje leteli nejdelsi rovinkou ve ctyrech vedle sebe. Bez stouchancu se to neobeslo, ale bez nehody jo a ja z toho vyjel na druhem miste. Pak to bylo uz jen hotlapeni. Zprvu v klidu, kdyz mi Radek v cele ujizdel a za mnou se vytvorila mezera. Jenze pak se na treti flek dostal Klouczech a zacal me po kouskach stahovat. Snazil jsem se jet na doraz, pak jsem dokonce pozvolna Radka stahoval, ale Klouczech mi byl v zadech a porad se priblizoval. No na tom druhem miste jsem dojel, ale byl to pekny tlak na nervy
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #15
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Troubim ze dvou duvodu, prc jsem troubil zrovna na tebe, to nevim, musel bych se kouknout na replay.

1) troubim vzdy, kdyz najedu vedle nekoho, jen pro jistotu. Neni to agresivni troubeni, kterym bych si vynucval uvolneni cesty, jen kratky upozorneni, ze tam jsem. Je to vramci pravidel.

2) troubim pokazdy, kdyz udelam chybu, je to takovej blbej zlozvyk. Takze pokud jsem jel jen nekde u tebe a troubil jsem, nebylo to na tebe. Priste uz po chybach troubit nebudu ;-)
OK, tam žádný kotakt nebyl, jen jsi jel vedl? m?, ale tohle troubení m? vadí. To že tam jsi, jsem v?d?l. Jinak kdybych t? vytla?li mimo tra? nebo n?co podobného, tak to troubení chápu. Prost? m? jenom zajímalo pro?.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #16
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

proste neco super. Skvely zavody. Nevim jestli zavody jsou takovyhle pokazdy, nebo to je tim, ze jezdim hodne zridka.

kvali: s pb jsem skoncil na osmem miste. Vubec jsem si nestezoval.
1. zavod: trochu jsem si dal odlepa v poslednim sektoru pred startem, coz se mi vymstilo. Mezeru jsem do konce zavodu nestahnul. Celou dobu me talcil superrobo a docela se mi darilo mit konstantni rozestup. Nekdy asi v pulce se zacal propadat polma, kteryho jsem relativne v poklidu predjel, takze 7. misto a spokojenost.
2. zavod: Z druhe pozice na startu. Chtel jsem se s kazdym poprat, jak dlouho to jen bude mozny. Jenomze jsem necekal, ze hned na protilehle rovince, se pres me vsichni ufoni prezenou jakou by se nechumelilo. Tohle byl asi nejintenzivnejsi zazitek. Superobo, trochu pokazil start, ale co uplne pokalel byl vyjezd na rovinku, tak jsem vyuzil situace a zacal ho predjizdet z leva. Kdyz jsem se pred podjezdem podival doprava, nemohl jsem uverit kolik vidim aut. Bylo nas tam asi pet a vsichni vedle sebe. Kdyz doslo na brzdeni, tak me vetsina predjela. Chtel jsem to trochu zavrit a potrapit je v pristim kole. Bohuzel jsem se asi spatne podival a nekoho jsem v T2 trosku skripnul. Dotycnymu se omlouvam. Po T2 jsem skoncil na 6. miste. snazil jsem se drzet a docela to i slo. Vyvazovani asi funguje. Po par kolech se mi v zrcadkach objevila nejaka ruzova svine. Ta se mnou moc nemazlila a ani typek co jel za ni. Uz si nepamatuju nick. V poslednich kolech to pro me bylo docela peklo. Stracel jsem uz koncetraci, protoze jsem byl strasne unavenej a auto se chovalo strasne divne. Jednou zastavilo na petniku a jindy jsem se do zatacky skoro nevesel. Nechapu. Proto me zacal dojizdet Vitr. Uz takhle jsem mel mokrou zadek a zada a tohle tomu opravdu nepomohlo. Nastesti jsem ubranil pozici docela vousate.
Vitr> no nevim. Kdyz jsme jezdili treninky, tak jsem mel trochu navrch, takze si myslim, ze bych te zahakoval a pokusil se o predjeti.
=challenge na priste-poraziv vetry.

BTW: nebylo lepsi jet na kvali setu? Kdyz jsem to potom pocital, tak cas, ktery clovek nahnal s kvali setem by stacil potom na udzeni pozice.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #17
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
BTW: nebylo lepsi jet na kvali setu? Kdyz jsem to potom pocital, tak cas, ktery clovek nahnal s kvali setem by stacil potom na udzeni pozice.
Záleží, jak máš kvali set ud?laný. Moje kvali sety jsou max. na 2-3 kola a pak už to opravdu nejde.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #18
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
...
upnes prosimte ten replay z toho prvniho zkazenyho zavodu? diky
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #19
manny.s
Newbie

 
manny.s's Avatar
 
Join Date: 8.6.2007
Posts: 15
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Po par kolech se mi v zrcadkach objevila nejaka ruzova svine. Ta se mnou moc nemazlila a ani typek co jel za ni. Uz si nepamatuju nick.
¨R?žová svin?¨? Po zkouknutí replaye nevím co bylo na jeho chování svinského, to samý u ¨týpka¨ za ním (pravd?podobn? myslíš Zeframa). Jestli ti vadí, že je n?kdo rychlejší, tak je problém v tob?. Nazývat n?koho r?žovou sviní, to je trochu moc nemyslíš? Oba mají tolik zkušeností, že by ses m?l od nich u?it, navíc, ?ekl bys mu to i do o?í? T?žko...
manny.s is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #20
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by manny.s View Post
¨R?žová svin?¨? Po zkouknutí replaye nevím co bylo na jeho chování svinského, to samý u ¨týpka¨ za ním (pravd?podobn? myslíš Zeframa). Jestli ti vadí, že je n?kdo rychlejší, tak je problém v tob?. Nazývat n?koho r?žovou sviní, to je trochu moc nemyslíš? Oba mají tolik zkušeností, že by ses m?l od nich u?it, navíc, ?ekl bys mu to i do o?í? T?žko...
Myslím že jsi ho nesprávn? pochopil
Svin? je opravdu r?žová a je to samice od prasete a opravdu n?které ty 4% vozy tak vypadali
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.