Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.3.2007   #41
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Qvalda vpohode,mohl jsem byt vyse nebyt nedorozumeni s teamovym tahounem /je podstane mladsi a moc to proziva - cili je nervozni jako sanky v lete /
Zacatek zavodu pekny nebyt mladych nedockavcu co se derou dopredu hlava nehlava a pak brzdi .Pekne jsem si povodil Simiho.... koukal me do vejfuku dlouhych 12 kol,obcas me cenichal do kufru,ale vse v norme....vi co a jak ,takze pohoda az do poruchy karoserie ,ktera prisla z cisteho nebe nahlym narusenim me koncentrace.
Cernou chvilou bylo potkani na trati v 15 kole DAUDGENa......zbrkle a zbytecne me atakoval a otocil.....a v poklidku odjel...bohuzel bez kousku slusnosti se ani neomluvil .Ostatni jeho stouchance a bezhlave se cpani dopredu nekomentuji.......Bohuzel s chatem to behem zavodu prehnal a cele jeho ucinkovani bude hodnotit sportovni komise....
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2007   #42
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Dostal jsem se k foru az ted, tak taky napisu par slov

Me se jelo docela dobre, docela jsem se mesta bal, ale nebylo to tak hrozny, i kdyz jsem dojel treti od konce, tak jsem zpokojenej ze jsem dojel bez vetsich problemu. Krom jednoho z jezdcu(jeho jmeno uz tu bylo psane mockrat), kterym asi nic pravidla nerikaji, jste byly vsichni super a uz se tesim na dalsi zavod.

Jinak jste si asi mozna vsimly ze jsem oblikl nove teamove barvy a to EGT
(tímto bych chtel klukum z EGT podekovat za prijeti mezi je-šneky)
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2007   #43
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

kvalifikace: ješt? se vrátím k tréninku p?ed kvalifikací, zajel jsem pár kol a rozhodl se že by bylo dobré ud?lat n?co s p?evodovkou. A to byla chyba!! Takže jsem do kvalifikace vstoupil z p?evodovkou se kterou jsem m?l odjeto asi jen 10 kol a n?jak mi nesedla. To bylo vid?t i na ?asech prvních kol kvalifikace. Po pár kolech jsem se rozhodl že se vrátím k p?edchozímu nastavaní a že na tom asi n?co bude a že t?ch natrénovaných cca 100 kol o n??em bylo. Potom sem ale asi v p?lce kola o n?koho zavadil a totáln? zrušil ob? nápravy. Dodate?n? se omlouvám všem kterým sem se na trati motal, ale musel jsem dojet po svejch a nechat opravit auto v boxech. Vyjel jsem a zbývalo tuším asi 2 min do konce kvaldy, takže do posledního kola jsem vjížd?l najakou 1/2 minutu do konce. ALE!!!! povedlo se a druhej nejrychlejší ?as.
race: dofoukl jsem pravou p?ední a jel. Pozice na startu byla sice druhá ale rozhodn? výhodn?jší do prvnívh dvou zatá?ek. Do 28 kola bez v?tších chyb a to m? drželo na prvním míst?. Po pitu sem za?al chybovat o ?em také mluví další dv? zastávky. No nakonec jsem byl spokojený s 5 místem. Dob?e jsem se zapotil a ješt? dnes mám na pozadí sítnice Pabla ale super race a také gratulace. Díky všem za super závod a t?ším se na druhou polovinu ALTP4 s FOX GTR.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2007   #44
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Aston Historic Reverse

Kvalifikace: spokojenost, 1. misto, i kdyz jsem jel na long setu
Zavod: nejdriv jsem trochu litoval, ze sjem si postavil auto, ktery bylo rychly v zatackach, ale pomaly na rovinkach, protoze na rovinkach me predjeli i pomalejsi auta, kdezto v zatacce se predjizdi spatne.
Z prvniho mista na startu jsem se behem prvnich dvou zatacek propadnul az na paty misto. Ale sotva se ohraly pneu, zacal jsem pomalu stahovat. Kdyz jsem se dostal pred Masterfula na prvni misto, koplo me to ze serveru, coz me prekvapilo, pac se mi to nikdy nestalo. Okamzite jsem se pripojil, ale uz jsem mel po nalade, pac to po dlouhej dobe byl zavod, kdy jsem si moh zvlast s Masterfulem krasne zazavodit a pri trose stesti snad i vyhrat.
Tak snad priste...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 18.3.2007   #45
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default Miri 3/8

Ahoj,

kvalda pro mne dopadla vytecne - 3. misto.

Po horsim startu jsem se propadl na 5. misto, odkud se mi ale po skvelych soubojich podarilo dostat behem par kol na 2. misto, odkud me po me chybe sesadil 00Ja. Snazil jsem se drzet naskok pred Frankim, coz se mi darilo az do zastavky v boxech v 13. kole. Kdyz jsem videl, ze bych jel na 2 pitstopy sam, tak jsem radeji natankoval az do konce a modlil se aby vydrzely pneu... To se tentokrat nestalo a 3 kola pred koncem me zradila prava predni. Vratil jsem se na 10. misto a behem predposledniho kola se mi podarilo posunout na konecne 8. misto.

Byl to super zavod a jsem rad aspon za ten 1 bodik
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #46
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak nejprve bych chtel podekovat jednomu nejmenovanemu jezdci, ktereho si velmi vazim, za jeho neocenitelne rady nejen o vikendu. Nejmenovany proto, ze se domnivam, (alespon jak je hodnotim ja) nestoji o vychvalovani. Diky.

Pak bych chtel podekovat Pablovi, ze me nechal jet a uzit si tento zavod. Diky.

Kvalifikace:
Nestartoval jsem z posledniho mista jak jsem si pral. Hned po startu jsem zajel na okraj a cekal az me ti dva vzadu predjedou. Nikdo nejel, tak jsem zacal nervozne krouzit po okruhu. Po ujeti ¾ kola me zacaly blbnout pedaly a auto zacalo samovolne pribrzdovat. Spravilo to az vypnuti odstraneni mrtvych zon a o vikendu asi projdou technickou revizi . Nedojel jsem na poslednim miste dle meho ocekavani, takze ok.

Zavod:
Vzhledem k memu HW, ktery pri vetsim poctu aut po startu pada na 3-5 FPS jsem zajel hned na kraj a pustil ty za mnou dopredu. FPS se rychle ustalilo, tak jsem vyrazil. Do prvni zatacky jsem se nestihl vratit do idelani stopy, tak jsem musel jet vnitrni okraj, kdyz v tom zase spadlo FPS na 3, tak me to trochu rozhodilo a vybocil jsem na druhou stranu, nastesti StandaCZ s tim asi pocital, tak to dpoadlo ok. Sorry Stando. V prvni sikane byla havarka ktere jsem se vyhnul a povesil se za Legolema. Par kol jsem za nim krouzil a hledal skulinku ta se nasla v 7 kole a jal jsem se stihat SosaK. Soboj to byl pro me zabavny, jen jsem nepocital ze XRR ma takove zrychleni. Skoda ze se stretl s Vazlim a vyjel na chvilku do travy, cehoz jsem zbabele vyuzil. Na cilove rovince vyjel Miri z depa, mel pravdepodobe hodne paliva a tak neletel hned jak drak Rozhodl jsem se trochu pozmenit strategii, zbytecne nebojovat a zajel do depa. Pak uz zacala nudnejsi cast zavodu kdy jsem vicemene bojoval s casem. Jen se ke me nebezpecne rychle priblizil Dr.Cool. Tak jsem ho pustil. Omlouvam se ze jsem nebojoval, ale byl jsi rychlejsi a brzdit te nema cenu . Situcae s Dr.Coolem se opakovala ke konci zavodu v predposlednim kole. Takze zase Go .. Dr. Coll v poslednim kole navstivil kacirek, tak jsem se vratil na svoji 11 pozici.
S vysledkem jsem nadmiru spokojen, auto dojelo bez jedineho skrabance a na prvni zavod v zivote … spokojenost

Dekuji vsem, pro me to byl nevsedni zazitek a musim uznat ze jet slidma, kdy se nemusim obavat ze me nekdo sestreli je super. Doufam, ze jsem nikoho take neohrozoval, alespon si toho nejsem vedom. Snad jen jednou jsem namisto F9 (teploty gum) zmackl F5 "Nazdar". Tak se omlouvam za spam
Zdar na trati ..
__________________
BabyOnWheels

Last edited by Canibal; 19.3.2007 at 08:33.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #47
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

P?edem se omlouvám za menší ?asovou prodlevu, ale Frenki žije v Anglii a tak n?jak zvoral ?asovej posun.Dále d?kuji Pablovi za uvoln?ní místa.

Kvalifikace:

9.místo a hlavne p?ed CHS a Woodbinem bylo pro m? maximem

Závod. vyda?il se start a jek jsem na 7. míst?. Bojoval z Vázlim Frenkim a Desertmanem.Už jsem si ?ikal že zase budu bojovat s Vázlim o 5-6. místo, ale Vázli n?jak odpad.Takže se to zvrtlo na super honi?ku a p?edjížd?nou s Desertmanem.Na dálku souboj s Pedropanem.

Na konci 19.kola do boxu.Desertman a Pedropan taky. na oba sem m?l náskok min 6 s, lae bu? nejsou jejich mechanici šneci a nebo to nem?li rozbitý.(uvítal bych možnost vypnout opravy)a Pedropan m? tedy p?edjel v boxech a Desertman se na m? p?ilepil a znovu souboje.Aspo? nebyla nuda.PO m? chyb? na prvním splitu me Desertman p?edjel, cht?l jsem mu to vrátit za stadionem na brzdy, ale trošku m? zav?el a ?ukli jsme do sebe. ubra sem aby se Desertman srovnal, ale p?i návratu na trá? m? to rozhodilo a ztratil sem na Desertmana 4s.A jelikoš sme jezdili tak n?jak stejn? nemohl sem ho dojet.Postupem ?asu sem kluky dotáh na 2s ale už je nedal.V 35.kole tušim m? p?kn? vydesil Miri, který jel na 4 blinkry a když sem si jí teda hnal že ho objedu ve 246km/h tak mi vjel do stopy asi o m? nev?d?l ale našt?stí np.V cíli 5. místo a spokojenost doufam že i ve 4.závod? budu na bodech.Tenhle race sem si opravdu zazávodil doufam že i p?íšt? to tak bude.A sem rád že jsem kone?n? vid?l Frenkiho.BTW 3 šneci na bodech paráda škoda že Xedoxovi to o chlup uniklo.


Díky všem.BTW pro p?íšt? mají start zakázany Jan Šurán a Sojka(nep?išli a ani se neomluvili)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #48
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default Super ZÁvod.

Závod to byl super snad zatim nejlepší.

Quali: 13 místo ,to neni sice nic moc ,ale vzhledem k tomu ze sem za zady nechal polovinu Teamu EGT tak sem byl vic nez spokojenej.

Závod: Start se povedl hned po startu sem se propracoval na 10 místo.nasledujicich asi 10 kol ,byl ukrutnej souboj já vs. DR.COOL vs.(sosák)asi za nami Woodbin. No proste co pul kola to jinej vedouci tehle skupinky.Po cca 10 kolech se dotahl XEDOX a bohzel DR.COOL si skrtl o sosaka a doslo k hodinam to byl impuls pro mne ,Wooda a Xedu. Wood sice asi natankoval lepsi palivo nebo mel nejakej skrytej kit sveho vozu protoze se nam zacal dost tezce vzdalovat.To nam s xedou nevadilo a svadeli jsme tuhe boje az do konce zavodu.V depu jsem nel rychlejsi mechaniky a xedymu jsem odskocil cca o 6 sec. bohuzel chyba mne o 3 kola pozdeji pripravila o tento naskok a opet jsme krouzili v tesnem zavleku za sebou.No co vam budu povidat adrenalin na max a zpocenej jak prase.3 kola pred cilem kdy jsme predjizdwli o kolo meho kolegu StanduCZ se tam najednou o bjevil nekdo z prednich rad myslim ze KXR MIRI,kterj musel do depa asi pneu nebo co a pripravil me o 8 misto po dvou kolech cca pul kola do konce zavodu jem mnel nahle zatmeni (asi) a Xeda me dostal takze celkem 10 misto.Sice jsem nedosahl na body ,ale byl to zatim muj nejlepsi zavod co se tyka souboju a pod.
DÍKY MOC VŠEM Z??ASTN?NÝM.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by SimiCZ; 19.3.2007 at 11:48.
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #49
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

No dnes se nebudu zbytecne moc rozepisovat takze nejak takle : Na AS_Historic sem mel odjeto zhruba 15 kol a nic nevyskouseno!Zasadnim problemem byly pneumatiky ktery sem dal R3 a ktomu prehusteny takze kdyz sem jel poprvi do boxu byli uplne modry z cehoz odpovidaj i casy okolo 2.27..-2.26..Ale problemu sem mel vic hned po startu sem prvni kolo mel FPS kolem15-25 takze sem asi nejel uplne cistou stopu a aby toho nebylo malo tak mi hra 3x spadla na listu kvuli nakymu svinstvu.. Tudiz se omlouvam vsem komu sem spusobil naky neprijemnosti ale hlavne Vazlimu kterej jel v okamziku myho tretiho spadnuti hry vedle me..snazil sem to hned tocit na druhou stranu ale bylo uz pozde Jediny stesti bylo ze sme se nepohybovali na prvnich mistech ale i tak me to sere. Takze posledni ALTP jedu na viteztvi panove.. ..
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #50
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Thumbs up Super závod

Tak i já p?idám pár slov.
Jako nová?kovi se mi qvali nepovedla,takže do závodu sem startoval z p?edposledního místa.Start se mi celkem povedl a dop?edu sem se nijak nehnal.V první zatá?ce m?l problémy BabyOnWheel,s kterými sem tak trochu po?ítal tak se to obešlo bez kolize.Následn? m?l problém v esí?ku LeGolem,ale ustál sem to a bez škrábance ho p?edjel.Všechno šlo dob?e až do 5 kola,kdy jsem špatn? za?adil a místo 3 mi tam spadla jedni?ka a poznamenalo to motor a další kola sem jezdil o dv? až t?i sekundy pomaleji než obvykle.V 19 kole sem zajel do box? a po oprav? se vydal znova na tra? a za?al zajížd?t natrénované ?asy.Dokonce v 26 kole sem zajel sv?j rekord na této trati.V 29 kole se za m? p?i?ítil Wood a v zatá?ce jsme o sebe malinko šktrli a tímto se omlouvám,že sem nenechal víc místa na p?edjetí.V 33 kole mi kolega Simi v týmovém rádiu nahlásil,že m? budou p?edjížd?t s Xedym o kolo.Tohle p?išlo pro m? v nevhodnou dobu a to ke konci 33 kola v zatá?ce kde jsem jim ud?lal místo zleva a oba m? dá se ?íct bez problém? p?edjeli,ale za nimi se ?ítil Kxr Miri s kterým sem nepo?ítal a jel vnit?ní stopu a on nedobrzdil a zezadu do m? bouchnul,ale tomuhle sem opravdu zabránit nedokázal.Pak už sem v klidu dokroužil do konce závodu.
Pro m? závod super a nejlepší který sem zatím v LFS jel,ikdyž s menšími problémy,na kterých se tak trošku podepsala i vým?na ná?adí za lepší,protože to byl první závod s DFP.Velkou radost sem m?l z toho,že technici opravili závadu na mém netu a tak sem závod dojel celý.
Díky moc po?adetel?m a zú?astn?ným.
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky
StandaCZ is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #51
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

kvalifikace: když jsem zapínal PC tak jsem si od kvalifikace sliboval první ?adu, ale po té co jsem se p?ipojil na serwer a vid?l ty ?asy kolem x:21:xxx tak to pro m? za?alo být nepravd?podobné. Ale co, nevzdávám nic a tak hurá dotoho. Nastaveno 20% do nádrže v dom?ní, že pojedu celou kvalifikaci bez tankování. Bohužel to nevyšlo a když docházelo palivo,tak zbývalo ješt? asi 7 min. Nastavil jsem novou taktiku a rozhodl zajet do box?. Tz, že jsem upravil nastavení do box?. Palivo jen na 6% a kola jsem dal na 90% protože jsem je necht?l m?nit. A to byla osudová chyba do závodu.
závod: taktika zn?la 18 kol a PIT a poté zbytek. To vycházelo perfektn? a jel jsem i bez velkých chyb. Perfekt? jsem si zazávodil s 00Já. P?išlo 18 kolo a nakonci jsem zajel do box?. A tady bych se vrátil ke kvalifikaci z které mi z?stalo nastavení pneu na 90% a to byla chyba. Vým?na jen pravé p?ední m? donutila zajet do druhého PITU. M?l jsem i tak dobrý náskok a tak to poprvé vyšlo.

Last edited by masterful; 20.3.2007 at 14:16.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #52
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
A tady bych se vrátil ke kvalifikaci z které mi z?stalo nastavení pneu na 90% a to byla chyba. Vým?na jel pravé p?ední m? donutila zajet do druhého PITU. M?l jsem i tak dobrý náskok a tak to poprvé vyšlo.
heh no to se mi stalo v endu co sme jeli s woodem nekde ve svete
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #53
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default replay

muzete pls. nekdo nekam uploadnout replay? Ja si ji neulozil a tenhle zavod byl fakt krasnej.

Predem diky
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #54
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
muzete pls. nekdo nekam uploadnout replay? Ja si ji neulozil a tenhle zavod byl fakt krasnej.

Predem diky
jj vydrz tak pul hodky
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #55
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
jj vydrz tak pul hodky
Diky moooooooc
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #56
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Replay 3.závodu

www.sonyk.ic.cz/altp4aston.mpr
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 20.3.2007 at 00:02.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #57
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Kvalifikace:
Planuji kvalifiakci na dve serie. Beru palivo na sest kol a poprve vyjizdim na trat. Hned prvni kolo vychazi slusne, rikam si "dobry zaklad" a pomalu zrychluju. Jenze nejak to neni ono. Prestoze mam pocit, ze jedu slusne, casy stoji za starou belu. Treti, ctvrte kolo, jsem osmy, ale vim, ze auto ma na vic. V patem jeste pridam a posouvam se na seste. Jenze je to porad nad 2:23 a kdyz vidim slusny mezicas v poslednim sestem, nezajizdim do boxu a tlacim to dal. No a je vymalovano. Zustavam stat tesne za koncem zdi a do konce kvalifikace jen sleduju, kdo mne preskoci. Nastesti sestou pozici udrzim.

Zavod:
Start na par facek. Zustavam sedet jako kacena. Vazli okolo proleti jak vitr a za nim dalsi. Za prvni zatackou jsem jedenacty... Naliskal bych si obema rukama. Ale radeji se drzim volantu a chladne mne hlava. Tohle chce koncentraci a opatrnost. Prokousavam se dopredu, nervy v pohode a tak se pomalu posouvam az za Lukiho. Uz to jde pomaleji, Luki rysuje presnou stopu a drzi se skupinky pred sebou. Uz jsem skoro v hacku, kdyz chybuju v leve nad stadionem a otiram se o svodidla. "Do pytle, pracne vydrene je v haji..." Luki mizi za obzorem a zacinam znovu. Po dvou kolech jsem zase zpatky a pozoruju rvacku prede mnou. Luki, Desertman, Sonyk... se tam melou na deseti metrech ctverecnich. V sikane pred cilem Luki rozhazuje gumy a narazi do svodidel a tak ho predjizdim. Zluty Desertmanuv zadek se temer nepriblizuje. Dve, tri kola studuju z odstupu jeho vyfuk. Vzdalenost mezi nami je jak na gume. Asi tri kola pred planovanou zastavkou Desertman dela drobnou chybu v padaku pred sikanou na cilovku a jde do hodin. Jsem pred nim. Sonyk zajizdi v dalsim kole do boxu a ocitam se na ctvrtem miste. Mam volno, lehke auto a tak se snazim o rychla kola. Diky Pitstopum se kratce dostavam na druhe misto.
Ve dvacatem zajizdim do depa a zase bych se fackoval. Nervy zacinaji pracovat a premirou opatrnosti se plizim na omezovaci ke znacce 80 snad padesat metru. Ke vsemu jeste netrefim post na prvni pokus a musim na dalsi. No jsem proste ucho...
Rozjezd opet zadaveny a konecne jsem venku zrovna v momente, kdy kolem proleti Miriho cervena bestie. O.K., jsem ctvrty a opatrne na studenych gumach nasazuji zatacku za cilem. Nez vyskocim na kopec nad stadionem, sedi mne za zadkem rozjety Sonyk a cte si ServiceFit na kufru me Astry. A za zady mu bzuci Desetman... No nazdar, ted neudelat chybu. Sonyk by rad, zkousi to hned na vyjezdu ze stadionu, ale soustredim se na presny najezd bez chyby. Presto jsem na studenych pneumatikach pomalejsi a Sonyk me mirnym tuknutim posila do travy. Bleskova omluva (jak to ten chlap stiha...?), oba srovnavame a splhame do kopce. Trochu se mu odparu a letime do dalsiho kola. Ve dvaadvacatem kole pred stadionem dojizdime o kolo Jardu a nez vyletneme do kopce, jsem pred nim. Mam kliku. Jarda protahuje zoufaleho Sonyka, ktery to zkousi zleva, zprava, celou pasazi az do leve na kopci. A jako z udelani mu jeste, asi v premire snahy uvolnit stopu, krizuje na vyjezdu pred cumakem. Par cennych metru mam k dobru a pomalu ujizdim. Za mnou se odehrava petikolove drama. Desertman visi na Sonykovi a nastrkuje svuj nos, kam jen to jde. A kdyz je na ukazateli 27. kolo, jde dopredu. Za tech pet kol jsem jim neujel ani o metr, jsem tak dve a pul vteriny pred nimi a pomalu ukrajujeme z Miriho naskoku. A Desertman je rozjety jak namazany blesk. Zvetsuje se v zrcatku a mne zacinaji pracovat nervy a tuhnout ruce. Sest kol pred cilem mne cuci do vyfuku a chysta si predjeti. "Lepsi pate misto, nez to nekde rozvesit...", honi se mne hlavou a jedu na jistotu. Jsem trochu rychlejsi nad stadionem, ale Desertmanova je predchozi cast trate. Sikanu do kopce proletava pravidelne dabelsky presne. A tady mam ruce svazane predchozim kontaktem se svodidly...
A taky sikanu pred cilovkou jezdim na jistotu. Presto lehce chybuju, zluty dabel nema kam uhnout a narazi do pneumatik. "Kruci, tohle jsem nechtel..." Mam dve a pul vteriny k dobru, ale moc me to netesi. Jenze Desert ma asi svuj velky den. Tlaci mne pred sebou a Miri uz je nadosah. Bohuzel ho zradila pneumatika a tak konci ve smyku mimo trat. O kolo pozdeji visi zlutasek za mnou a po dalsim mem zavahani ve stejne sikane nasazuje na predjeti. Jeste se pokousim utok odrazit za cilovkou, jdu dopredu na brzdach, ale nechci to pohnojit obema a tak mne zvenku objizdi a vzdaluje se. "Udelat chybu se Sonykem za zady je sebevrazda", chladne kalkuluju a dojet ctvrty je pri mych zkusenostech uspech...
Presto to jeste zkusim. Mam volno a tak zatahnu. Neco z naskoku odepisu a jeste mne svitne nadeje. V poslednim kole dojizdime Jardu a na stadione jde Desertman v oblouku dopredu. Zkousim se protahnout pred Jardu, ten ale meni stopu a musim slevit. Huch, vydechnu si. Aspon je to bez kontaktu a mazu dal. A jeste jedna mala sance. V poslednim vracaku leti zluta potvora mirne storcem, ale ten dnes vyrovna i salto mortale... Posledni prulet sikanou a projizdim cilovou carou sest desetin za tretim.
Propocene tricko, rozklepana ruka zapaluje cigaro a ulevne vydechnuti...
Diky vsem za krasny zavod, to LFS ma fakt cosi do sebe... :-))

Last edited by Pedropan; 20.3.2007 at 14:24.
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #58
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
.....
Moc peknej prispevek!
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #59
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jj pedropane moc pekny.jeste jedno usry za ten malinkej tukanec nejak sem tu reklamu jendu na zadku nemoch precist. no a po stejne chybe ve stejne zatacce sem tebe i desertmana ztratil(pac sem jel z prava on to zavrel ja neubrzdil oba do travy tak sem ubral hodil sorry pockal az se srovna a pak sem na to slap a auto do hodin 6s v ... víte kde) a uz nedojel :-( ale i tak pro me uspech a tobe gratuluju. teda.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #60
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Cht?l jsem vám napsat svoje dojmy, ale po Pedropanovo p?edstavení by ty moje cancy stejn? nikdo ne?et.

...no, tak p?ece jenom n?co napíšu. Kvalda mi vyšla docela dob?e, necht?l jsem se cpát nikam dop?edu. Po startu jsem se, jak už u m? bývá zvykem, propad o pár míst, abych si vychutnal stíhací jízdu plnou souboj?. A vyplatilo se. Ze za?átku jsem trochu laškoval s Xedoxem, pak se mi povedlo dotáhnout skupinku Sosak, Simi a tuším Dr.Cool - co kolo, to byl p?ede mnou n?kdo jinej. Po chyb? Coola jsme z toho vyšli vít?zn? Simi a já a následovala další podívaná pro diváky. Simi jel perfektní stopu a nedal se p?edjet, takže jsem aspo? "p?ipravoval pozici" pro dotahujícího se Xedoxe. Nakonec se mi ho poda?ilo zdolat a následovala stíhací jízda za dalším "dudákem". Povedlo se a tak jsem pár kol op?t dotíral na soupe?e, tentokrát Lukiho, který ale "zbab?le" souboj ukon?il zajetím pro novou sadu michelinek. Do poslední chvíle odkládanou zastávkou u svých mechanik? jsem se dokázal vyšplhat až na 4. flek, ale po povinné zastávce jsem se propad zpátky na 7. místo a následovala op?t stíhací jízda. T?šit m? mohlo to, že díky lepší práci mechanik? EGT jsem se dostal p?ed Lukiho. Ztráta 20 vte?in na borce p?ede mnou už se ale dohnat nedala a tak po technické závad? jednoho závodníka p?ede mnou (tuším Miriho) jsem dojel na kone?ném 6. míst? hned za svým týmovým kolegou Sonykem.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.