Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.10.2014   #941
Suke
Newbie

 
Join Date: 29.6.2014
Posts: 27
Default

Ten Dream Pack bude dále placený ?
Suke is offline   Reply With Quote
Old 9.10.2014   #942
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Suke View Post
Ten Dream Pack bude dále placený ?
možno ani nikdy nevyjde preto "Dream"
však vieš "S3"
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2014   #943
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Dnes další závod CZ/SVK lidí od gtcrs.cz.
Heslo pošlu v PM

Auto
Ferrari F1 312T

Tra?
Vallelunga

Formát závodu
20:00-20:50 - tréning
20:50-21:00 - booking 10 min
21:00-21:10 - kvalifikácia 10 min
21:10-21:40 - závod na 30 min
21:40-21:50 - booking 10 min
21:50-22:00 - kvalifikácia 10 min
22:00-22:30 - závod na 30 min

Základné pravidlá
- Od 20:00 do 20:50 bude spustený trenink s pick up modom a entry listom pre 18 áut. Na trenink môžete prís? kedyko?vek. O 20:50 sa server vypne a potom spustíme server s bookingom na 10 minút. Po?as tejto doby sa musia všetci jazdci prihlási?! Potom bude Q na 10 minut a R na 30 min. Po R1 sa server znovu spustí s 10 minutovým bookingom. Ak napr. nestíhate prvý závod, máte možnos? sa prihlási? do druhého závodu bez toho, aby ste museli jazdi? v tom prvom. Sta?í len okolo približne tej 21:40-21:50 (presne sa to nedá odhadnú?) pozera?, kedy bude server v booking móde.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 15.10.2014   #944
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Tak mi ud?lali kluci italský radost. Trochu jsem se bál, jaký výkon o?ekávat s novým grafickým enginem, protože na tom starém jsem musel mít naprosto minimální detaily, abych m?l alespo? hratelné FPS (50), ale v novém mám plné detaily a naprosto plynule.

Ovšem Oculus jsem nezprovoznil zatím a rady co jsem prozatím našel nepomohly. Po na?tení mi z?stane ?erná obrazovka. Co Logical, funguje ti to, máš n?jaké tipy?
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #945
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Nechci byt cynickej, ale mohli stravit tou "implementaci" DK2 vic nez 2 minuty. Nefunguje nic, ani 3D ffs. Pro porovnani levy a pravy oko:
http://imgur.com/5Eu4T42
http://imgur.com/pobK4HM
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #946
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Musím mít šestý smysl. Bohužel jsem se k AC zase m?síc nedostal a dnes (respektive v?era) jsem si ?ekl, že už si musím ud?lat ?as alespo? skouknout fórum a bum, 1.0 RC vyšlo 3h zp?t..
Jestli se n?co organizovaného pojede (koukám že asi úterky), pokusím se kone?n? p?ijít.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #947
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Musím mít šestý smysl. Bohužel jsem se k AC zase m?síc nedostal a dnes (respektive v?era) jsem si ?ekl, že už si musím ud?lat ?as alespo? skouknout fórum a bum, 1.0 RC vyšlo 3h zp?t..
Jestli se n?co organizovaného pojede (koukám že asi úterky), pokusím se kone?n? p?ijít.
Jezdí se ?tvrtky na GTCRS.cz, pond?lky na onlineracing.eu a úterky na uvz


N?kdo první dojmy z hraní verze 1.0? Pneu, damage, novinky?
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #948
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Za mna prve dojmy vyborne. Trento je sice len cisty import z nkp, ale aj tak je radost jazdit tam. Spa je na tom vyborne, krasne prostredie a vyborna optimalizacia. Grafika je mierne vylepsena efektami a mam pocit, ze to ide este plynulejsie ako predtym (R9 270X).
Fyzika pneu je fajn, testoval som iba flat spotting a ten funguje spravne. Mal som pocit ze so 458 sa mi lahsie "driftovalo" ale skusal som to kratko.
Damage model ako taky je pomerne slaby, zrejme kvoli licencnym podmienkam si nemohli dovolit velku destrukciu. Na druhej strane dobre funguje poskodzovanie motora a prevodovky. Mrzi ma akurat, ze Lotus 98T uz nezvlada jazdu so 100% tlakom turba
Giulietta je fajn auto, konecne trochu vykonnejsie fwd a bez turba, na Trento vyborne.
Nove zvuky su tiez fajn, rozdiel je hlavne pri Cobre, ta znie asi najlepsie, ale na zahodenie nie je ani 458 GT2.
LaFerrari je prekvapenim, je to neuveritelne rychle auto, funguje hybridny system (aj s animaciami na displeji v kokpite) a ovlada sa mi lepsie ako Huayra.
Viac som toho neotestoval, dnes asi budem jazdit iba Trento, takze tiez moc nepokrocim
Logical: Tu sa to riesi, snad to daju dokopy predtym ako dorazi moj DK2 http://www.assettocorsa.net/forum/in...-how-to.15808/
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 16.10.2014 at 12:40.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #949
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Jezdí se ?tvrtky na GTCRS.cz, pond?lky na onlineracing.eu a úterky na uvz
Já jsem asi pomalejší, vlezu na gtcrs.cz a a? volím co volím, vidím jen
Další závod: Sezóna Assetto Corsa F599XX, Tra? Monza, Datum 23.10.2014 21:15

To se bez registrace ani nedozvím, co se jezdí a že se v?bec (dnes) jezdí?

GotharR: sice jsem to ješt? nem?l možnost pustit, ale proklikal jsem n?jaké video a Trento mi p?ijde vylepšené - myslím grafiku/okolí trati, tra? samotná je možná stejná.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #950
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Já jsem asi pomalejší, vlezu na gtcrs.cz a a? volím co volím, vidím jen
Další závod: Sezóna Assetto Corsa F599XX, Tra? Monza, Datum 23.10.2014 21:15

To se bez registrace ani nedozvím, co se jezdí a že se v?bec (dnes) jezdí?
P?esn? tak. Musíš se zaregostrovat na foru a tam vše je.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #951
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
P?esn? tak. Musíš se zaregostrovat na foru a tam vše je.
Takže na n?jakém jiném webu se musím dozv?d?t, že se u nich v?bec n?co jezdí, pak se musím zaregistrovat na fóru abych se dozv?d?l, co a kdy se tam jezdí (zatím nevím, ?ekám na potvrzení registrace), pak se musím zaregistrovat do SLS abych to v?bec mohl jezdit a to vše jestli chápu dob?e kv?li ?tvrtku, protože pond?lky a úterky se zase ?eší jinde. No aspo? te? zp?tn? nemám pocit, že jsem do té složitosti a rozt?íšt?nosti rýpal neoprávn?n?
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #952
bejvalo
Newbie

 
Join Date: 29.5.2014
Posts: 35
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
No aspo? te? zp?tn? nemám pocit, že jsem do té složitosti a rozt?íšt?nosti rýpal neoprávn?n?
rypal neopravnene gtcrs me kontaktovali a meli zajem o spolupraci. ja taky. oni ctvrtky a my vicemene uterky s tim, ze si navzajem davame vedet na obou webech. to, ze se neumis nebo se ti nechce prihlasit je na tobe
bejvalo is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #953
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by bejvalo View Post
rypal neopravnene gtcrs me kontaktovali a meli zajem o spolupraci. ja taky. oni ctvrtky a my vicemene uterky s tim, ze si navzajem davame vedet na obou webech. to, ze se neumis nebo se ti nechce prihlasit je na tobe
Pokud bys p?e?etl závorku tak bys v?d?l, že už jsem si ú?et ud?lal. Co mi není jasné, pro? je to tak strašn? tajné, že bez ú?tu se ?lov?k ani nedozví, že se n?co jezdí, p?ípadn? co. Te? koukám na web, dnešní ?tvrtek nic, tak kouknu za pár dní, ale jestli se to bude motat okolo GT3 jak z diskuze mám pocit, tak stejn? nic pro m?.

GotharR: zkusil jsem Trento a to rozhodn? není import z nKP, to je úpln? jiné, mnohem mnohem lepší.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #954
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Updatnul jsem Ceskej server, je tam LaFerrari @ Spa, E30 M3 @ Spa, Cobra @ Nurburgring, 1m s3 @ mugello. Pokud chcete nejaky kombo, klidne navrhnete. Dam tam asi jeste nejakej lotus. Enjoy.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #955
bejvalo
Newbie

 
Join Date: 29.5.2014
Posts: 35
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Pokud bys p?e?etl závorku tak bys v?d?l, že už jsem si ú?et ud?lal. Co mi není jasné, pro? je to tak strašn? tajné, že bez ú?tu se ?lov?k ani nedozví, že se n?co jezdí, p?ípadn? co. Te? koukám na web, dnešní ?tvrtek nic, tak kouknu za pár dní, ale jestli se to bude motat okolo GT3 jak z diskuze mám pocit, tak stejn? nic pro m?.
není to tajne jen je potreba ucet aktivovat. proste obrana proti spambotum. kdyz ti zasere cely forum lekama nejaka mrdka z ciny, neni to sranda to mazat asi

jinak GT3 se u nas jedou ted uplne poprve. chceme vyzkouset ten mix 3 aut na SPA. doted se jezdila vsehochut. od predohrabu, pres m3 dtm po formule, zondy atd. kluci ted ve ctvrtek jezdej turnaj s 599xx. co se kdy jezdi uvidis bud tady http://gtcrs.cz/ nebo na http://www.ac-uvz.cz/. pokud by ses ale chtel zucastnit je potreba se prihlasit na tom webu, ktery zavod porada. my mame na foru klid zatim, takze to jde bez aktivace. u gtcr bohuzel ne, ale da se to prezit. ted je to spis o tom, ze zjistujem s cim se lidem chce jezdit. feedback samozdrejme skoro nula, krome tvrdyho jadra , takze se to snazime poznat spis podle ucasti
bejvalo is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #956
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Takže na n?jakém jiném webu se musím dozv?d?t, že se u nich v?bec n?co jezdí, pak se musím zaregistrovat na fóru abych se dozv?d?l, co a kdy se tam jezdí (zatím nevím, ?ekám na potvrzení registrace), pak se musím zaregistrovat do SLS abych to v?bec mohl jezdit a to vše jestli chápu dob?e kv?li ?tvrtku, protože pond?lky a úterky se zase ?eší jinde. No aspo? te? zp?tn? nemám pocit, že jsem do té složitosti a rozt?íšt?nosti rýpal neoprávn?n?
p?ééésn?. V?bec ne?íkám, že je to ideální, ale jakmile se dostaneš na forum, bude to v klidu. M?žu napsat PM adminovi dnešního závodu, kdybys po?ád nebyl schválenej. Teda, jestli chceš dnes jet.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #957
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
p?ééésn?. V?bec ne?íkám, že je to ideální, ale jakmile se dostaneš na forum, bude to v klidu. M?žu napsat PM adminovi dnešního závodu, kdybys po?ád nebyl schválenej. Teda, jestli chceš dnes jet.
Neši? poplašné zprávy Dneska se s AC na GTCrs nic nejde. Oni jezdí na st?ída?ku i rFactor a to je práv? dnes ten Winner's choice trophy.
Další závod ze serie Assetto Corsa F599XX Trofeo je až 23.10.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #958
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Neši? poplašné zprávy Dneska se s AC na GTCrs nic nejde. Oni jezdí na st?ída?ku i rFactor a to je práv? dnes ten Winner's choice trophy.
Další závod ze serie Assetto Corsa F599XX Trofeo je až 23.10.
V tom p?ípad? se omlouvám.


Dnes budu ur?it? n?kde jezdit, tak se sejdeme na serveru EU Ceskej Server?
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #959
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Tak a ted co mam blbe? Trento vidim ve slozce /content/tracks na disku, ale ve hre na vyber ho nemam
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 16.10.2014   #960
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Trento funguje iba v practice mode
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.