Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.8.2007   #81
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Dneska jsem to taky nepochopil, 2 si stoupli na kruhák ve m?st? a vždy tak na 3min zastavili nájezd ze 2 nejvytížen?jších sm?r?, takže kruhák skoro prázdnej a na nájezdu kolony. Pak to na chvíli pustili a zase zastavili a tak dokola. Nic si nezapisovali, nic nepo?ítali, nikoho nekontrolovali. Možná mi n?kdo vysv?tlí smysl, m? to p?išlo že se nud?j tak si hrajou na semafory
Nemuzes vedet, jestli o par km dal v nejakym smeru nebyl nejakej problem, kterej vyzadoval omezenej provoz a kerej by za chvili blokoval celej kruhac, tzn. vsechny smery. Predpokladam, ze ty jednotlivy smery byly zastavovany jeste pred kruhacem.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2007   #82
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Nemuzes vedet, jestli o par km dal v nejakym smeru nebyl nejakej problem, kterej vyzadoval omezenej provoz a kerej by za chvili blokoval celej kruhac, tzn. vsechny smery. Predpokladam, ze ty jednotlivy smery byly zastavovany jeste pred kruhacem.
Bylo to u nás, žádnej problém, projížd?l jsem m?sto autem n?kolikrát a nikde nic krom? kolony na tom kruhá?i, kterou zp?sobili. Kruhá? má 5 ramen, z toho 3 takový vytížený, 2 skoro v?bec. 2 poliši stáli p?ímo na kruhá?i na 2 z t?ch vytížených ramen a synchronn? vždy zastavili na pár minut (2-3) nájezd aut, vyjížd?t se mohlo kamkoliv. Vid?l jsem to pak jako chodec, takže jsem m?l p?ehled co kde je, pak jsem jedním tím ramenem odjíždel autem a nic. Nap?ed jsem myslel, že má jet n?jaký nadm?rný náklad a d?laj mu volno, ale když jsem vid?l že to náhodn? zastavujou a nic nejede.. Navíc za tím kruhá?em tím že je ve m?st? se všechny silnice dost v?tví, takže ?ešit tím problém o pár km dál by nem?lo ani smysl, dál jsou jiný kruhá?e a k?ižovatky a ty jely v pohod?.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 31.8.2007   #83
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

To Pablo: U nás je taky pom?rn? frekventovanej kruhá?. 6 nájezd?, ale z toho jen 4 i výjezdy. Byla p?es nás objíž?ka hlavního tahu z Brna na Svitavy pro kamiony a ta p?es n?j vedla. Vyžádalo si to n?jaká omezení, semafor na jedné k?ižovatce a na tomto kruhá?i se daly semafory na vjezd, ale i výjezd práv? z t?ch dvou hlavních ulic. Bylo to ze dvou d?vod? a fakt se to celkem osv?d?ilo - aby se i auta z t?ch vedlejších dostaly p?es kruhá? (jinak to bylo nemožný, protože kruhá? byl v podstat? vytíženej rovn? vd?ma sm?rama) a p?edevším kv?li chodc?m, aby nebrzdili provoz, když se courají po jednou po p?echodech, zvláš? proto, že je cca 200m nádraží a lidi se tém?? všichni valí p?es ten kruhá?. Fakt to pomohlo a bylo to lepší než bez objíž?ky ale bez semafor?.
Kruhá?: http://www.mapy.cz/?query=49%C2%B021...terY=133404432#
ToFire is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.