Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.12.2007   #81
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

mate nekdo zkusenosti se zalozenim serveru v lfs na patchi Y? Potreboval bych jestli vam to aspon jde.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2008   #82
Targa-X
Newbie
 
Join Date: 5.1.2008
Posts: 1
Default Seka se

Prosim Vás, hra se mi zeza?átku hrozn? sekala, celkem se mi to poda?ilo zredukovat, ale nastal problem. Když hraju po síti tak se mi hrozn? seká p?i startu a v první zatá?ce.Mám demoverzi X. U té p?edchozí se mi to nesekalo. Rozlišení mám 1024 atd. Když ho snížím za?ne se sekat o dost víc. Jinak mám stažené skoro všechny detaily. Vcelku p?emýšlím že bych si koupil plnou verzi, ale když se to takle seká tak nevim. Konfigurace PC: mám to napsaný takle v po?íta?i, ale podle m? to nesedí... Graf karta: NVIDIA GeForce2 MX/MX400, po?íta?: AMD duron procesor 798MHz (když jsem ho koupil tak jsem m?l 1400MHz, tak nevim) 256MB ram. S po?íta?em toho asi moc neud?lám, ale co s tou hrou? P?jde mi to alespo? trochu?

Pište mi spíš na email, sem se moc nedostanu(pudil18@seznam.cz) Díky moc. Petr Targa-X
Targa-X is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2008   #83
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

s timhle srotem muzes byt rad, ze lfs vubec pustis
jet is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2008   #84
Ollie
Newbie
 
Join Date: 21.3.2007
Location: Loukov, Brno
Posts: 47
Default

Quote:
AMD duron procesor 798MHz (když jsem ho koupil tak jsem m?l 1400MHz
Možná máš v BIOSu špatn? nastavenou frekvenci FSB nebo i násobi? - jestli je to Applebred 1400 tak máš mít 10,5x133. Proto podtaktovaný procesor a slabej výkon.
Nebo ho zkus i trošku p?eto?it, 1800MHz by mohl dát, ale ten výkon bude po?ád slabej.
//Teda tipuju že ta deska nebude podporovat FSB 166 takže nic.
Jinak souhlas s jetem ^^

Last edited by Ollie; 5.1.2008 at 10:00.
Ollie is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2008   #85
Loeb
Newbie

 
Loeb's Avatar
 
Join Date: 2.2.2006
Location: Kostelec nad Orlici
Posts: 7
Question Update na posledni verzi primo ve hre

Po update na posledni verzi LFS primo ve hre jsem prisel o veskere skiny a setupy. Stalo se to take nekomu, nebo u me zase radili skritci a delali si v PC jen to, co oni sami chteli? :-) Diky za info.
__________________
Blackstone Racing - http://blackstone.kavalek.net
I was born to Live for Speed!!
Loeb is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2008   #86
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Tvoje setupy a nasatveni vzhledu auta nezmizelo, jen je v jinem adresari a ma trochu jine nazvy (napr. misto FORMULA V8_nazev.set je to ted FO8_nazev.set)
Stare jsou v adresari "settings" a nove se ti budou ukladat do adresare "setup". Buvod bude asi nova fyzika a snaha autoru, aby si lidi zacali delat setupy uplne od znovu, protoze ty stare se na nove fyzice chovaji priserne.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2008   #87
Loeb
Newbie

 
Loeb's Avatar
 
Join Date: 2.2.2006
Location: Kostelec nad Orlici
Posts: 7
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Tvoje setupy a nasatveni vzhledu auta nezmizelo, jen je v jinem adresari a ma trochu jine nazvy (napr. misto FORMULA V8_nazev.set je to ted FO8_nazev.set)
Stare jsou v adresari "settings" a nove se ti budou ukladat do adresare "setup". Buvod bude asi nova fyzika a snaha autoru, aby si lidi zacali delat setupy uplne od znovu, protoze ty stare se na nove fyzice chovaji priserne.
Jasne, diky, jsem lama, ze me to nenapadlo se tam podivat :-(
__________________
Blackstone Racing - http://blackstone.kavalek.net
I was born to Live for Speed!!
Loeb is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.