Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.11.2005   #21
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

kua pergu, kada mel ale naprostou pravdu, i kdyz jsem tam na tom serveru nebyl, dokazu si to zive predstavit, takze radsi ty :shh:
jet is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2005   #22
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by jet
kua pergu, kada mel ale naprostou pravdu, i kdyz jsem tam na tom serveru nebyl, dokazu si to zive predstavit, takze radsi ty :shh:
to je pravda ty si tam nebyl vubec nevis co se tam delo
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2005   #23
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Nebu?te po?ád jak malý d?ti... ^^
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2005   #24
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Ja uz to resit nechci oni do me porad rejpou ze ja sem ten zlej jenom se branim
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2005   #25
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

.......PerGu, ml jsi pravdu ze jsem te trochu vytlacil pri nájezdu do té, asi druhé zatácky za cílovkou, ALE byl jsem asi o pár cm pred tebou a na vnitrní stope. Urcite sem se te nedotkl z umyslem te vytlacit. Pak jsi ale dost stracel celý závod a to urcite nebylo kvuli me. :no: No nic tak snad vse v dobrém , bay.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2005   #26
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Quote:
Originally Posted by Novas
...

1. zavod: ... pak probehlo prvni kolo, pro me bez problemu (ovsem videl jsem tam nekoho hned v te prvni mirne zatacce se tocit na trave). Ale potom v sikane...
Tak tam jsem rotoval já. Ale popo?ádku.

P?edquali:

Asi je dobré p?ipomenout, že rozd?lení závodník? tentokrát neprob?hlo moc hladce, ale Nitemare k tomu ?ekl své a já osobn? vzhledem k tomu, že to ti nadšenci (Chaos a spol. ) d?lají pro nás ve svém volném ?ase, to pln? chápu. Co ale p?íliš nechápu jsou opakované stesky t?ch, co pro ligu s výjimkou poslání p?ihlášky ned?lají nic. Stálé remcání a nakonec výzvy k odložení závodu na jindy jsou absolutní pitomost. Pokud se vám to nelíbí, nebo posunutý start vám nevyhovuje, TAK SE PRO TENTO ZÁVOD ODPOJTE a pokra?ujte p?íšt?. Uv?domte si, že termín ligy je vybíraný dlouho dop?edu a dlouho dop?edu s tím všichni po?ítají, takže všechno p?ekopat b?hem p?ti minut kv?li zdržení startu je stupidní. Howg.

Quali:

Pro m? celkem slušná, celkov? 8-9. místo znamenalo ú?ast v Superpole a šanci na zlepšení.

Superpole:

Zažil jsem ji poprvé a i když je ?asov? máro?n?jší a p?lka lidí vlastn? jenom p?ihlíží, bylo to super. Zajel jsem 1:12:74 a jelikož se jelo jedno kolo na skoro studenejch gumách, myslel jsem, že dobrý. Ale všichni jeli jsk na raketovej pohon a 3÷7. místo se vm?stnalo do 0,14 sec odstupu a n?kte?í borci na t?ch studenejch gumách dali PB - klobouk dol? ^^. Takže nakonec posun jen na 7. p?í?ku, což bylo sice smolné, ale p?esto slušné.

1. race:

M?l jsem obrovské obavy z T1, jak se tam t?ch 20 cvok? vm?stná. Nakonec se ukázalo všechno v poho. T1 prob?hla bez nejmenších potíží. Byl jsem totiž sest?elenej ješt? d?ív než jsem ji uvid?l . Hned v první lehké pravé na p?íjezdu do T1 jsem dosta pecku zprava zezadu a výsledkem byly efektní n?kolikanásobné hodiny. Klika byla, že jsem to nevzal o svodidla a podvozek z?stal OK. Takže quali a superpole je v kelu a za?ínám zezadu. (Doty?ný se omluvil i po závod?, takže no problem, to se stává ). Díky kolizím na trati jsem se nakonec prokousával dop?edu. K pr?b?hu závodu bych snad jen doplnil: LENNY, na žlutou vlajku se nep?edjíždí. Na protilehlé rovin? se to?ili dva nebo t?i jezdci, žlutá fáze - zpomalil jsem a hledal skulinu, kudy se protáhnou a neutrp?t a najednou vzuuummmm .... Lenny jel jak raketa . V dalším kole v T1 jsem ho zase vybrzdil, takže op?t no problem - to jen pro p?íšt?. Postupn? jsem se soukal dop?edu, žádná velká chyba p?ed koncem jsem si ješt? d?lal nad?je na Masterfulla, ale jenom jsem ho dotáhl, na p?edjetí už jsem nem?l - kone?ná 7. pozice. Vzhledem k pr?b?hu závodu spokojenost, kterou podtrhlo nejrychlejší kolo závodu .

2. race:

Op?t start ze 7. pozice, tentokrát všechno hladce. Op?t žádná v?tší chyba (když nepo?ítám ob?asný megadrift zatá?kami). Po dosažení 4. pozice následovala asi pro m? nejzábavn?jší ?ást celého závodu. N?kolik (mnoho) kol jsme se honili s Woodbinem a já stále ?ekal na n?jakou jeho chybu, protože p?edjet ho normáln? jsem nem?l šanci. Nakonec se to poda?ilo asi 4 kola p?ed cílem a pak už jsem se jenom snažil to nezvorat. Vždycky, když jsem mu odsko?il a oddychl jsem si, p?išla drobná chybka p?i bržd?ní nebo pr?jezdu (kdekoliv) a Woodbine mi zas dejchal na záda (nevím, co na tom má ). T?etí p?í?ka v cíli je skv?lá a hlavn? tenhle druhej závod byl super. Na 1-2. místo jsem nemohl ani pomyslet, protože Agarash a Chips jeli v rámci Div2 úpln? jinou divizi .

Záv?r:
1. Z mý strany žádná závažná chyba (svodidla, št?rk, pneu bariéra), nejrychlejší kolo v 1. race a 7. a 3. místo = spokojenost.
2. Pod?kování Agarashovi a Pergovi za adminování . Vzhledem ke zmatk?m v rozd?lení bych Perga tolik nestíral - snažil se pomoct a nijak závodu ani organizaci neuškodil (podle mého soudu).
3. Sorry všem za tohle rozmáchlé vykecávání.

Nazdar p?íšt?.

Petr CGY

Btw. PerGu, jak ti šlape volant?
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2005   #27
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by Petr CGY
Btw. PerGu, jak ti šlape volant?
uplne bez problemu bombove pockej na Blackwoodu
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2005   #28
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by masterful
.......PerGu, ml jsi pravdu ze jsem te trochu vytlacil pri nájezdu do té, asi druhé zatácky za cílovkou, ALE byl jsem asi o pár cm pred tebou a na vnitrní stope. Urcite sem se te nedotkl z umyslem te vytlacit. Pak jsi ale dost stracel celý závod a to urcite nebylo kvuli me. :no: No nic tak snad vse v dobrém , bay.
ja sem nerekl ze si mi zkazil. Ja sem rekl ze si se tam neurvale cpal a uhnul sem ti jen protoze vim jak to dopadne kdybych te zavrel uz i dost lidi udelalo v tyhle zatacce koukni na D1 jak dopadl Windmouse s Felixem chteli se tam predjet a dopadli dost spatne je to docela silenost tam predjizdet pokud si opravdu poradne nenaplanujes podle me je rozumejsi predjizdet az na vyjezdu
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2005   #29
LEnny.CZ
Newbie
 
Join Date: 29.9.2005
Posts: 11
Default

Quote:
Originally Posted by Petr CGY

K pr?b?hu závodu bych snad jen doplnil: LENNY, na žlutou vlajku se nep?edjíždí. Na protilehlé rovin? se to?ili dva nebo t?i jezdci, žlutá fáze - zpomalil jsem a hledal skulinu, kudy se protáhnou a neutrp?t a najednou vzuuummmm .... Lenny jel jak raketa .
tak mi to neda se k veci nevyjadrit :no:jiste ze vim, ze se na zlutou nepredjizdi, ale kdyz si celou situaci prohlidnes z meho pohledu (mozna si to uz udelal) tak zjistis, ze jsem jel relativne optimalni stopu a tebe jsem videl jak jedes primo do te mely a tudiz jsem usoudil, ze se te kolize take zucastnis (nastesti jsi to zvladl :up. No a tak jsem tedy pokracoval dal ve sve jizde a doslo k tomu, ze jsem te predjel. Nebyl to teda muj umysl si polepsit a myslim si, ze na mem miste by rada z nas udelala to same (stejne jako ja se k veci postavil i Peet....sry za moje bonzovani :shut
Na konec ti musim pochvalit tve podani meho nezbedneho cinu ...beru si z toho ponauceni a budu se snazit priste tohoto se vyvarovat jinak mi hrozi
__________________
NAVŠTÍVTE NÁS NA:
www.knipex-racing.cz

SPONZORI TÍMU:
www.nabytek-hruby.cz
www.digitalsystems.sk
LEnny.CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.11.2005   #30
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

jojo , lepší než si trhat ob?anky. N?kdy je t?žký se v té mele orientovat. Já jsem se taky p?ibližoval a o?i mi lítaly doprava, doleva, doprava, doleva a snažil jsem si vybrat míste?ko, kde m? n?jaká rotující hromada železa, ?áste?n? ovládaná, netrefí.

Jinak super závod, t?ším se na p?íšt?. kay:
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.