Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.7.2007   #61
petuna
Newbie

 
Join Date: 20.8.2005
Location: Praha 4
Posts: 6
Default Dnesek

Ahoj lidi, nejak mam strasne moc prace. ale doufam, ze to vecer domu stihnu. pro jistotu aktivujte jeste jednoho nahradnika, kdyby nahodou neco. ale budu se snazit vse stihnout
petuna is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2007   #62
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Doufam ze mi behem vecera nelehne AP. Jednou za cas se rado samo od sebe restartuje.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2007   #63
TreWoR
Member

 
TreWoR's Avatar
 
Join Date: 10.4.2005
Location: Kunovice
Posts: 356
Default

Hej lidi sorry ze vam pridavam praci ale dnes vubec nestiham.. nemuzu vecer jet bo nejspis nebudu doma a kdyz budu tak budu mit praci je mi to lito z hlediska toho ze nemuzu jet a z hlediska toho ze pridelavam adminum praci.. Diky za pochopeni
__________________
http://trewor.ic.cz/obrazky/pmt_bar.jpg
In-Game Nick: PMT| T.Travnicek | Licence S1/S2: Since Summer 2005
CPU: Intel Core i3-370M | Graphic card: ATI Mobility Radeon HD 5470 | RAM: 4GB DDR3 | Connection: Wi-Fi, 6144/1024 | Controler: Logitech DFP

Gabelhirsch:"kdo svodidla nelíbal, ten lfs nejezdil"
Peperson_CZ:"Na tenhle skin mám i setup"
TreWoR is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2007   #64
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

uff tak to stiham..mel sem maly obavy ale je to ok Bohuzel nebylo dostatek casu uzdravit compa..fcera sem reinstaloval win. kuli bordelu a asi hlavne virum kvuli kterym mi zacalo nedavno padat LFS ale marne neco sem podelal a nesmazal sem celej disk bo mi to totiz ani pri ins. nenabidlo tak to muzsim este predelat..no jen chci rict ze je u me riziko ze lfs spadne ale nemelo by..aspon doufam,nevyzkouseno a bacha jedu na bednu
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2007   #65
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Thumbs down Po 1. závod?

Tak jsem se práv? odpojil po prvním závodním ve?eru. Zatímco n?kte?í ješt? jedou finále, napsal bych malé zhodnocení ze svého pohledu.
Dojel jsem vlastn? asi poslední (když nepo?ítám ty, co nedojeli v?bec). M?žu si za to sám, nem?l jsem v podstat? žádný tréning. Co se tá?e závod? a organizace - neberte to jako kritiku, ale možnost k zamyšlení a p?ehodnocení:

- i p?es avízované zp?ísn?ní pravidel se stále chatovalo! Co m? zaujalo je to, že n?kte?í sice dostali i ?ernobílou vlajku a to i n?kolikrát. Pro? nebyli podruhé potrestáni? Napomenutí nic ne?ešilo a obzvlášt? jeden s hláškami typu: "PI*US JEDEN STUDOVANEJ" a "TO BYLO NAPOSLED!!!!!", které se stále opakovali m? fakt dostával. Pak jem nechápal, pro?, když jsem se po spadnutí spojení a restartu, p?ipojil a následn? se jednou v?tou omlouval, jsem byl ihned napomínán.

- byla cítit jistá nervozita z délky ve?era

- i p?i závodech byli n?kterým dávány ?ernobílé vlajky opakovan?.

Jinak se mi to líbilo a t?ším se na p?íšt?.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2007   #66
Pulec
Newbie

 
Pulec's Avatar
 
Join Date: 27.7.2004
Posts: 23
Default

na bednu?
jako vitez finale a na bednu jezdi dobre
celkove jako nahradnik sem spokojenej, snad sem Bleskovi zajistil dobry bodovani.
vitrovi sem slibil replay z jeho nechtene boudy
tesim se na dalsi zavod, i kdyz teda jen jako pripadny nahradnik :\
Pulec is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #67
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 29.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

zavody sou to super jen me nejvice vadilo jak se to prtahlo. vydrzel sem tam 2hodiny a jel sme jen 2 rozjizdky... to me nebavi abych az jednu hodinu jel nejakych 5 minut... podle me byl zbytecne dlouhy lag start a nechapu proc za mensi tukniti v lag startu byla hned cernobila vlajka... mohlo nas jet v jedne rozjizdce treba 6 nebo i 7 aby to yvchazelo a jely by se 3 rozjizdky. tohle bylo strasne dlouhy. Neberte to jako nejaky vztekani atd. berto to sportovne a spise jako takovou radu
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #68
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Quote:
Originally Posted by Slid3rgas View Post
zavody sou to super jen me nejvice vadilo jak se to prtahlo. vydrzel sem tam 2hodiny a jel sme jen 2 rozjizdky... to me nebavi abych az jednu hodinu jel nejakych 5 minut... podle me byl zbytecne dlouhy lag start a nechapu proc za mensi tukniti v lag startu byla hned cernobila vlajka... mohlo nas jet v jedne rozjizdce treba 6 nebo i 7 aby to yvchazelo a jely by se 3 rozjizdky. tohle bylo strasne dlouhy. Neberte to jako nejaky vztekani atd. berto to sportovne a spise jako takovou radu
Ano bylo to dlouhe ja doufam ze priste to bude lepsi.
Mnel sem malo sportovnich komisaru bohuzel, ale to mne neomlouva. Bohuzel sou prazdniny a dovolene a tak to musime nejak prekousnout. Nemnel sem pripraveny plan B pro pripad maleho mnozstvi jezdcu bohuzel.Pokusim se to polepsit do pristich zavodu.Doufam ze si nemyslel to odstoupeni vazne.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #69
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Exclamation Chat

Za tento zavod nebudem trestat chat ,protoze by snad vsichni meli minusovych bodu jak nas... ,ale to bylo naposled priste nekomromisne trestam.Uz me to neba, furt poslouchat naky kecy.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #70
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Chovani nekterych fakt nic moc. Spis me stvalo ze me to prad odpojovalo od serveru. A bohuze chyba nebyla zrejme na me strane. AP mi nelehlo ani jednou a diky novym serverum mam i i stabilni odezvy. Nebyl jsem jedinej koho to porad vyhazovalo.
Skoda ze me to vyhodilo z prvniho mista druhe rozjizdky. Nastesti jsem mel kliku ve zbylych dvou a to mi zajistilo misto ve finale.
Zato ve finale jsem mel smulu. Nedarilo se mi dostat pred sidera a pak me trochu pootocili. I tak si myslim ze 5 misto je celkem OK.

Uvidime priste.

BTW nema nekdo replay z 1kola a druhe rozjizdky? Rad bych videl jestli jsem pri predjizdeni v T1 moc neomezil Diabla. Z meho pohledu jsem se mu tesne (tesnejc nez jsem cekal) nacpal slidem pred cumak a Diablo do me lehce tuknul. Ale zaroven by to mohl byt zajimavej zaber do reportu.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #71
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
BTW nema nekdo replay z 1kola a druhe rozjizdky? Rad bych videl jestli jsem pri predjizdeni v T1 moc neomezil Diabla. Z meho pohledu jsem se mu tesne (tesnejc nez jsem cekal) nacpal slidem pred cumak a Diablo do me lehce tuknul. Ale zaroven by to mohl byt zajimavej zaber do reportu.
Neber to ve zlém, ale fakt tu asi spousta lidí ne?etla pravidla:

7 / 4 Pro ú?ely ?ešení protest? je každý jezdec povinen zapnout automatické ukládání replaye: "nastavení -> hra -> uložení záznamu hry více hrá??" nastavit na "[auto uložení - nedoporu?uje se]".
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #72
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Exclamation Tiskovka

Chlapi založil jsem tiskovku.Takže zážitky ze závod? prosím tam.
Díky
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #73
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
...
Ja nechci protestovat. (bez rep ani nemuzu) Neukladal jsem z duvodu nedostatku volneho mista. (kamos ma disk na reklamaci a ja mam plno) Takze jsem chtel ukladat jen kdyz se mi neco nebude libit. Jedine co mi moc nesedlo bylo finale a to jsem zapomel ulozit. Rekl bych ze tam mr.Cizula ani neubral plyn kdyz do me tlacil.
Stalo se stalo se. Ale to predjeti by me zajimalo.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #74
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 29.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
Ano bylo to dlouhe ja doufam ze priste to bude lepsi.
Mnel sem malo sportovnich komisaru bohuzel, ale to mne neomlouva. Bohuzel sou prazdniny a dovolene a tak to musime nejak prekousnout. Nemnel sem pripraveny plan B pro pripad maleho mnozstvi jezdcu bohuzel.Pokusim se to polepsit do pristich zavodu.Doufam ze si nemyslel to odstoupeni vazne.
bohuzel kdyz to tak bude pokracovat tak odstoupim nemam ted moc volneho casu, myslel sem ze konec bude tak kolem 10 - 10:30.. kdyz se konci kolem pulnoci tak to opravdu nezvladam
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #75
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default Sider

Me se to moc libilo. Byli to supper zavody a i organizace byla dobra. Myslim si, ze ten cas a to ze je to pozde nas jako jezdce hodne otestuje a vydrzej to jenom ty silni. Jen me moc mrzi ze tu dva dalsi zavody nebudu. :-( Jo a chtel bych se timto omluvit Woytovi za to jak jsem byl vytocenej a nadaval jsem vlatne i PulcoviCZ. Ja nejsem crasher jenom ten vuz nezvladam tak jako na silnici. Moc se vam omlouvam, ale nadruhou stranu si myslim, ze ty mi zakroky byli porad fair. Teda ne ten jeden muj naraz, ale ten bloking. Vazne se moc omlouvam a jeste jednou dekuji za krasny vecer. Mejte se vsichni moc pekne a uzijte si to!!! UZIJTE. Ne ze budete nadavat a tak dal. Dyt jsme vsichni sportovci a dobri lide ne tak proc nebejt i pratele. pa-pa-ra-pa-pa
Sider is offline   Reply With Quote
Old 27.7.2007   #76
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

DO TISKOVKY PROSIM

sem jen dulezita sdeleni poradatelum a dotazy
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2007   #77
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Exclamation Výsledky

Výsledky po prvním závodním ve?eru p?idány do prvního splitu.

sem :http://forum.czechlfs.net/showpost.p...81&postcount=1
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2007   #78
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Delal jsem si takovej malej ukol. Treba vas to taky bude zajimat. Mozna vas to vyzve k treningu. Ja jdu opet trenovat.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2007   #79
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Delal jsem si takovej malej ukol. Treba vas to taky bude zajimat. Mozna vas to vyzve k treningu. Ja jdu opet trenovat.
je to sice pekny,ale casy nic neznamenaj na FE se ukaze jak je kdo trpelivy a jak kdo umi jezdit v chumlu
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2007   #80
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Exclamation Info mail

Info maily odeslány komu nedorazi dejte vedet.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.