Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.9.2008   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Týmová bitva 3h Kyoto GP Long - tiskovka

Z mého pohledu takto:
Za?al jsem trénovat v?era a že mi to takhle sedne, jsem ne?ekal. No KYGP je prost? moje oblíbená tra? (i když s takovýmhle fuj autem).
Start v pohod?, ale v 2. kole chyba, hodiny -> propad do st?edu pole. Dál jsem jel co to šlo, až jsem na konci první hodiny nakonec vedl. Setup fungoval bezvadn?, jenom jsem zbyte?n? moc poškodil zadní tlumi?, což se pozd?ji stalo osudným. Rozhodli jsme se neopravovat a bojovat o vít?zství. Pak auto p?evzal Eraser. Po jeho hodin? jsme p?evzal auto na 2. míst?. Jenže pak jsem blb? najel do šikany a zni?il definitivn? zadní tlumi?. Takže jsem 35 vte?in v boxu opravoval. Sice mi bylo jasné, že vít?zsví je pry?, ale aspo? jsem to zkusil dotáhnout na co nejlepší umíst?ní. Takže jsem se rozhodl to rvát co to jde, nekoukat na tlumi?e ani na pneu, prost? jet. A šlo to, jel jsem dob?e, až jsem se dostal na n?jaké 5. místo a m?l na dosah 4. Jenže jsem to "rval" moc, takže jsem to v pravé zatá?ce za mostem 2x kaskadérsky zvednul na 2 kola a abych nešel na boudu, musel jsem mimo tra?. Takže v cíli ani nevim jaký místo... Byla to škoda, to jsme m?li vyhrát, nebýt vynucené t?etí zastávky, v??im žy by to tak dopadlo. Ale i p?es špatný výsledek v cíli jsem se dost dob?e bavil, obzvlášt? v soubojích (jo a poslední v?c - ob?asné zatroubení v soubojích si nevykládejte nijak zle, jednalo se o ?ist? radostný "výk?ik" nad povedeným manévrem ).
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 2.9.2008 at 00:19.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #2
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Uff, tak to bylo maso.

Kolega z teamu vypadnul, takže to bylo celé na mne.

Q: D?s b?s, protože soused pod námi vrtal do stropu, takže jsem neslyšel v?bec nic. Horko t?žko jsem se kvalifikoval na 14.

Race: Start celkem v pohod? díky velké ohleduplnosti všech. Postupn? jsem lezl nahoru až jsem hrub? chyboval a až do konce to napravoval.

Postupn? jsem se dostal až na 10, ale pneumatiky byly na konci. Jedna nakonec 2,5 minuty p?ed cílem bouchla a já musel do boxu. Bohužel jsem na výjezdu dostal pentli za rychlost a když ji zajel do boxu absolvovat, byl jsem diskvalifikován.

Uvidíme co na to TK, ale opravdu nevím, jak to ud?lat lépe.

Jinak závody úpln? super

Díky
__________________

devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #3
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Super dlouhy zavod, vpodstate jsme si s radkem jeli co jsme potrebovali, na harrada to nestacilo a s nasi taktikou jsme se dostali na krasne 2 a 3 misto. Vsechno klapalo jak melo, jednou se sice do me oprel Ghost, ale cert to vem to co se stalo v poslednim kole predcilo vsechno. Svoji vinou jsem se propadl na 4 misto a dostal se tak mezi Jimika a Ghosta. Nevim so se stalo Ghostovi, ale ten zanedlouho zpomalil a od tymu jsem mel zpravy, ze Jimik jezdi hodne pomalu. Za par km jsem ho mel jako nadlani a pri najezdu pod mostek jsem byli bok na bok, nejdriv jsme se o sebe opreli a to jeste beru pri dalsim najezdu do zatacky nasledoval dalsi kontakt a dostal me tak do nekotrolovatelneho smyku pricemz jsem ho jeste jednou zasahl = ztrata pozice a to navic ve prospech cert ktere jsme potrebovali docela nutne stahnout. Zkazilo mi to cely vecer. Jinak vsem OSTATNIM dekuji za pekny zavod.

__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB


Last edited by dravgunov; 2.9.2008 at 00:49.
dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #4
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

V prvni rade jsem rad, ze se povedlo zavadeci kolo a start. Co se tyce mych vykonu, tak jsem taky spokojen. S cim ale nejsem vubec spokojen je muj komp. 4x mi hrube zalagoval - pokazde tak 6 sec 1 snimek za 2 sekundy. Takze se omlouvam jestli jsem nekde letel bez zamek zivota vstrict manitnelum Nastesti jsem ani jednou neposkodil zaveseni a snad ani zadneho soupere. Taktika na jednu zastavku taky nebyla to prave orechove. Sice jsem asi 10 kol vedl zavod, ale k cemu mi to bylo, kdyz mi 2x praskla pneumatika z toho jednou v T1 Jinak ja sam jsem zadne chyby nedelal a se svym tempem jsem byl spokojen.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 2.9.2008 at 00:31.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Super závod, i když 20 minut p?ed koncem to vypadalo p?esn? naopak.

Q: Posledním kolem 3.

R: Start povedenej tak nap?l. Po zelený vlajce jsem šel okamžit? na první místo, ale na studených gumách jsem pozd? zabrzdil a vyklouzal ven. Vrátil jsem se 22. se sebevražednýma tendencema na tra?. Nasadil jsem hotlap mod a snažil jsem se prokli?kovat co nejrychlej vp?ed. Pak ale p?išel další horkej moment, n?kdo od M3R se zuby nehty bránil a poslal m? do hodin. To už jsem mírn? p?nil, ale nevzdával jsem to. P?i prvním pitu jsem byl už v první desítce, ale kv?li oprav? poškození z T1 a vým?na tlumi?e m? 20s zdržely. Pak už to šlapalo jak hodinky, zajížd?l jsem rychlý kola a na druhej pit jsem jel z do?asnýho druhýho místa. V poslední hodin? jsem dotáhl Itara s Jimikem. Itara jsme si dali oba v pohod?, Jimik mi pak trochu poodsko?il, ale zárove? jsme spolu stahovali KxR. Jenomže 21 minut p?ed koncem... Robo v T1 poušt?l Jimika o kolo. Hodil jsem to taky do stopy, jenomže on tam po?ád byl. Pak následovala kolost?ešní kombinace doprovázená p?ívlastkama, který jsem vypoušt?l na jeho adresu. Po zjišt?ní, že jsem na kolech a posledním p?ívlastku shodným jsem se rozjel a zjistil, že se to dá ?ídit. Itar s Ghostem v zádech. Ghosta jsem moc nezdržel, ale Itarovi to nejelo, takže jsem si držel odstup.. až do posledního kola. Nejd?ív Ghost vylet?l, jak už sám napsal a o zatá?ku dál jsem se tak tak vyhnul Jimikovi, kterej se tam to?il s dravgunovem.
Nebudu popírat, že mi to ve výsledku ud?lalo radost, po t?íhodinový snaze a tolika problémech to dotla?it na t?etím míst?... Nebýt T1, tak mohl být dabl, ale za t?chhle okolností opravdu super.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #6
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

zavod super. po startu mi ho sice trochu znechutil Kid, ale propad o pet pozic nebyl az tak dramaticky. Horsi to bylo s dohanenim pole. Postupne jsem ziskaval na odpadlicich a pomalu kazde kole zajizdel hotlap, ale kdyz jsem dojel okolaka Chasm69 tak jsem byl odstrcen mimo asfalt. I kdyz ve vytrvalostnim zavodu se modra musi brat s rezervou, tak chasmova byla nekolika kilometrova. Kdyz jsem ho po par kolech dojel volala mi babicka, ze ji prestala fungovat klavesnice. To byla kriticka chvile. Se sluchatkem v ruce jsem netrefil najezd, vzal to pres obrubnik a hral si na Majkla Najta. Bohuzel muj kaskadersky kousek neovladal KITT, takze reakce prisla az prilis pozde. Po otoceni na budku jsem skoro zacal brecet....hrozne jsem se totiz na endu tesil.
Uz se tesim na dalsi zavod a tentokrat doufam ze to dopadne lepe (bez zbytecnych strkanic a neocekavanych telefonatu)
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #7
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

V kvalde som sa nedostal pod 2:33 takze som z 18. miesta nebol prekvapeny.

Start som trocha pokaslal, vynieslo ma za T1 na travu a strk, kde som stratil dalsich 7 miest. Zavod bol ale dlhy a tak som sa snazil stratu ziskat spat. Do subojov som sa nehrnul, snazil som sa vyhnut poskodeniu kedze som mal taktiku na jednu zastavku. Ziskal som par pozicii celkom jednoducho. Niekolko kol som si pekne zabojoval s Mikeom. Potom som sa uz viac menej vozil sam a ziskaval lem po chybach superov. Pred koncom prvej 1,5 hodiny som este zabojoval (lepsie povedane snazil som sa branit poziciu) proti zopar jazdcom ktori uz boli po vymene a isli na 2 zastavky. Lenze na uz studenych a zjazdenych gumach to moc neslo. Zastavka v boxoch sa mi predlzila koli WC pauze o 25 sekund, ale aj tak by mi to k lepsiemu miestu asi nepomohlo (mozno +1)

3 hodiny som este sam nikdy neodjazdil - a veru bol to riadny zaberak na sustredenie - hlavne posledna pol hodina. Myslim ze s 12. miestom mozem byt spokojny. Vyraznych chyb som sa nedopustil, s mantinelom som sa nestretol. Taktika na jednu zastavku asi nebola idealna vzhladom na rychlost pocas stintov. Ale R3/R2 by mi asi koli stylu jazdy jednu hodinu nevydrzali.

Edit: Este musim podakovat OndrejKovi za ucast v druhej posadke nasho timu. (Ondrejko a RoBo) Takto sa nam podarilo zucastnit s dvoma autami a doviest ich aj do ciela.

Edit2: ako tak pozeram statistiky isiel vobec niekto na jednu zastavku ako ja? teda vidim ze to nikto nezrealizoval ale kto vsetko to mal v plane?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 2.9.2008 at 11:09.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #8
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

Pro m? asi nejlepší vytvrvalostní závod co jsem jel, po?ád se n?co d?lo + krásnej souboj s Itarem, kdy jsme skoro 2 kola jeli bok po boku bez kontaktu. Škoda, že poslední dv? kola už jsem musel hodn? šet?it gumy, protože byly skoro bez vzorku.

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
... nasledoval dalsi kontakt a dostal me tak do nekotrolovatelneho smyku pricemz jsem ho jeste jednou zasahl = ztrata pozice a to navic ve prospech cert ....
Tenhle kontakt nastal, protože si m? natla?il až na vnit?ní okraj a tam se to mohlo kdykoliv p?evrátit. Taky nevím, pro? sis na p?edjetí vybral zrovna tohle místo a zrovna v posledním kole + nikdo na tebe zrovna netla?il. Sta?ilo po?kat 200m na nájezd na ovál, když si vid?l, že jedu tak pomalu.


edit: Celkem m? vyd?silo, jak n?kte?í jezdci naprosto ignorují modrou vlajku. Za jedním autem od NoLer? sem jel asi p?l kola a ne a ne tu stopu uvolnit

Last edited by vcz.Jimik; 2.9.2008 at 11:26.
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #9
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Q : Dopadlo to presne tak, ako som sa obaval. Hodinu pred zavodom dam z fleku myskou 2.31.5x, vo volnom treningu tiez ako-taku .31 a v kvali ani prd. Aj napriek tomu, ze som si drzal pomerne velky odstup od pola sa mi tam stale niekto plietol a za cely ten cas som stihol dat len 2 ostre kola ! (prve zahrievacie, druhe som pokazil :X Takze nejake 7-8 miesto...

R : Ghost sa vybojoval az do vedenia s par sekundovym naskokom, avsak malo to jeden hacik. Na lavej strane sme mali poriadne narazene zavesy, tak sme zvolili taktiku neopravovat a dat bacha. Tak som prebral auto a s malou dusickou sa rozjazdieval. Kriticku sikanu som prechadzal asi o 15km/h pomalsie, co ma stalo aj nejaky cas a ziadne hot-lapy som nedaval (nizke 33 az stredne 32). Za ten cas ma na rovinke predbehol Harad, kde som rozmyslal nad protiutokom v T1 na brzdy, ale vzhladom k okolnostiam som v poslednej chvili ustupil. Ghostovi som predal auto v rovnakom stave, ako som ho dostal, akurat ze so stratou asi 7-10 sekund na Harada kvoli pomalsim kolam. Zbytok uz asi poznate, tie zavesy sa nam stali osudnymi


POZDRAVY : V prvom rade chasm69 z tymu ktory skutocne nema limity, bezkonkurencne vyhral suboj o najnebezpecnejsieho a najneohladuplnejsieho zavodnika vecera. Pre tych, co ho predbiehali o kolo (90 percent startovneho pola) bol skutocnou hrozbou, good job !

Nemenovani "blueflag" zavodnici - ked zapadnete do strku, nemozete vtrhnut naspat na trat ako by ste tam boli sami - a uz VOBEC NIE KED MATE MODRU VLAJKU !!! (takto na to doplatili traja zavodnici !)

Dalej Kurt_Kombajn, ktoremu trvalo prilis dlho, kym si uvedomil, ze je vyvesena modra vlajka. Ak si dobre pamatam, kolegu Attiho dokonca vybural. (ak si to nebol ty, ospravedlnujem sa)

A este jeden pozitivny - P@cho pustal na modru vlajku skvele. Kiez by takych zavodnikov bolo viac...


All in all - az na tie hrozby fajn zavody
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #10
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by vcz.Jimik View Post
Tenhle kontakt nastal, protože si m? natla?il až na vnit?ní okraj a tam se to mohlo kdykoliv p?evrátit. Taky nevím, pro? sis na p?edjetí vybral zrovna tohle místo a zrovna v posledním kole + nikdo na tebe zrovna netla?il. Sta?ilo po?kat 200m na nájezd na ovál, když si vid?l, že jedu tak pomalu.
Spíš to nastalo proto, že p?ed mostem jsem byl jasn? na levý stran? a to že jsi svým najetím do první zatá?ky m? málem vytla?il do trávy je ti asi jedno. Z toho jsem se dostal jen díky tomu, že jsem dupnul na brzdy co to šlo. Pak p?išla kouzelná druhá zatá?ka a další kontakt, když jsi si asi myslel, že tam nikdo není (kupodivu byl vi?) což m? dostalo do smyku a body které jsem pot?eboval jsou v .... Ne od tebe rady k tomu kde se dá p?edjíž??t nepot?ebuu.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #11
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
...
Dalej Kurt_Kombajn, ktoremu trvalo prilis dlho, kym si uvedomil, ze je vyvesena modra vlajka. Ak si dobre pamatam, kolegu Attiho dokonca vybural. (ak si to nebol ty, ospravedlnujem sa)
Prozatím jen k tomuto ^
Význam modré vlajky je v endu závodech se st?ídáním jezdc? o n??em jiném, než v klasických závodech. Nem?žeš v?d?t který z jezdc? je v danou chvíli rychlejší.
Taky ti doporu?iji p?e?íst si p?íslušné vlákno(a) o chování se pod vyv?šenou modrou vlajkou. Za sebe totiž m?žu ?íct, že co se týká modré vlajky, tak m?žu mít sv?domí myslím ?isté.
A co se týká toho kontaktu s Attim, tak jsem o n?m za sebou v?d?l a Atti m?l místo na vnit?ní stop?. Za to, že ji nevyužil a díky velké rychlosti se op?el o m?, nem?žu. Prod?lali jsme na tom oba. Nebo si Atti mohl po?kat pár metr? na ovál, kdy bych jel vn?jší stopu a pustil ho vnit?kem, stejn? tak jako jsem to ud?lal o kolo p?edtím Kidovi.
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #12
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
Prozatím jen k tomuto ^
Význam modré vlajky je v endu závodech se st?ídáním jezdc? o n??em jiném, než v klasických závodech. Nem?žeš v?d?t který z jezdc? je v danou chvíli rychlejší.

tak toto je jednoduché ke? vidíš modrú vlajku a v zdkadle nikoho a potom o sekundu už vidíš jazdca za sebou tak je už zrejmé, že kto je rýchlejší

A co se týká toho kontaktu s Attim, tak jsem o n?m za sebou v?d?l a Atti m?l místo na vnit?ní stop?. Za to, že ji nevyužil a díky velké rychlosti se op?el o m?, nem?žu. Prod?lali jsme na tom oba. Nebo si Atti mohl po?kat pár metr? na ovál, kdy bych jel vn?jší stopu a pustil ho vnit?kem, stejn? tak jako jsem to ud?lal o kolo p?edtím Kidovi.
k tomu kontaktu, už som bol na vnútornej stope ved?a teba a vtedy si ma zavrel, naš?astie nedošlo k fatálnemu poškodeniu, len mi to bolo nepríjemné
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #13
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Quote:
Originally Posted by Kurt_Kombajn View Post
Prozatím jen k tomuto ^
Význam modré vlajky je v endu závodech se st?ídáním jezdc? o n??em jiném, než v klasických závodech. Nem?žeš v?d?t který z jezdc? je v danou chvíli rychlejší.
Taky ti doporu?iji p?e?íst si p?íslušné vlákno(a) o chování se pod vyv?šenou modrou vlajkou. Za sebe totiž m?žu ?íct, že co se týká modré vlajky, tak m?žu mít sv?domí myslím ?isté.
Ked sa ti z nicoho nic objavi modra vlajka a o par sekund sa ti na zadok nalepi nejake auto, netreba mat vysokoskolsky diplom aby si usudil ze je rychlejsie a treba ho pustit.
Bohuzial tu to chodi tak, ze cim je clovek vacsie prasa, tym lepsie pre neho. Potom su z toho tahacky za slovicka na fore, ale preco to nerisknut, ze ?
Napriklad taky P@cho - ten ma pustil hned ako ma uvidel - v esickovom useku a co z toho mal ? Akurat stratu na teba. Casy sa menia, dnes sa tu fairplay skutocne nevyplaca...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #14
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by Atti Honyi View Post
k tomu kontaktu, už som bol na vnútornej stope ved?a teba a vtedy si ma zavrel, naš?astie nedošlo k fatálnemu poškodeniu, len mi to bolo nepríjemné
Pleteš se, žádne "vtedy si ma zavrel" nebylo. V okamžik kontaktu bylo vedle m?, v?etn? obrubníku, místo na 3 auta (m??eno odhadem). M?l jsem za to, že mazákovi jako ty, to bude sta?it. P?íšt? nechám víc. Ale neboj, nic proti tvému po?ínání nemám a i m? to bylo nep?íjemné.

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
Ked sa ti z nicoho nic objavi modra vlajka a o par sekund sa ti na zadok nalepi nejake auto, netreba mat vysokoskolsky diplom aby si usudil ze je rychlejsie a treba ho pustit.
Bohuzial tu to chodi tak, ze cim je clovek vacsie prasa, tym lepsie pre neho. Potom su z toho tahacky za slovicka na fore, ale preco to nerisknut, ze ?
Napriklad taky P@cho - ten ma pustil hned ako ma uvidel - v esickovom useku a co z toho mal ? Akurat stratu na teba. Casy sa menia, dnes sa tu fairplay skutocne nevyplaca...
Žádné "treba ho pustit". Koukám, že sis ty vlákna po?ád nep?e?etl. Zapamatuj si, že modrá vlajka namá význam "Uhni vole", ale "Bacha, budeš p?edjížd?n". A to je rozdíl. Ideální p?edjížd?cí manévr na modrou vlajku je takový, kdy rychlejší bezpe?n? p?edjede pomalejšího a p?itom oba pokud možno neztratí nic na rychlosti. A pokud už n?kdo ano, je to ten pomalejší. A myslím, že p?esn? tak jsem se zachoval volbou vn?jší stopy.
BTW, ty už si se tady jednou roz?iloval, jak m?že být jezdec, jemuž je vyv?šena modrá vlajka, rychlejší než ten kolo p?ed ním a ba co h??, dokonce si ho dovolí i p?edjet..
Nevím jak tob?, ale m? se ježd?ní Fair Play vyplácí, už pro ten p?íjemný pocit a radost z hezkého pozávod?ní.
A dále, jeden tv?j odstavec (..prasa, tahacky za slovicka, nerisknut..) nedává smysl, takže budu rád, když mi to vysv?tlíš na PM nebo ICQ. Díky.
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #15
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Chapem vyznam modrej vlajky a dobre viem, preco som reagoval tak ako som reagoval. Za ten cas, co si ma brzdil bol minimalne jeden usek, kde si mohol sikovne uhnut a nestratit tym na rychlosti. Nestalo sa...

Nechcem to dalej riesit, nie je to nic zavazne, iba NEPRIJEMNE a chcel som na to len poukazat. Ovela viac ma mrzelo spravanie takych "zavodnikov" ako chasm69, ktori skutocne ohrozovali okoloiducich.

Co sa tyka GTR @ BL GP, tam islo o nieco uplne ine, ked tak PM, ICQ.

// Jo a este k tomu fairplay - kludne to poviem verejne. Pred 2-3 rokmi ligove zavody vyzerali UPLNE inak. Jazdilo sa plech na plech aj cele kola a clovek si to fakt uzil. A dnes ? Vacsina sa derie do predu jak tank a nemysli na nasledky. Potom na fore hra neviniatko alebo sa vyhovara a taha za slovicka... A tych malo fairplay zavodnikov, co tu zostalo na to doplaca, lebo s prepacenim nejaky debil co sa derie do predu nerozmysla.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 2.9.2008 at 15:14.
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #16
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Za sebe muzu rict, ze se mi zavod moc a moc libil a vubec jsem necekal, ze jezdci budou (predevsim na startu) tak ukazneni. Start na prvni pokus jsem uz pekne dlouho nezazil

Zacatek zavodu fantasticky spousta pretahovani a tesnych souboju - dekuji hlavne Gepasovi, ktereho jsem se nemohl "zbavit" nakonec se povedlo, i kdyz to stalo spoustu nervu a casu - jeste jednou diky

S modrou vlajkou jsem problem nemel par jezdcu jsem predjizdel o kolo a pustili me proste kdyz to bylo vhodne a mozne - tak jak to ma byt. Holt ne vzdy je chyba na tech pomalejsich, ale prave naopak. Typek co je rozjety a najednou pred nim nejaky zacatecnik nebo mene zkuseny jezdec co si tak asi povi? Uhni vole? Nebo snad pojedu opatrne a pockam na vhodny okamzik a kolega predemnou to pochopi? Myslim si ze vetsine se honi v hlave prvni moznost a pak vznikaji zas a opet nekonecne reci - muzes za to ty, nebo ty Skoda no.....

A k zavodeni "kdysi" (u me asi pred rokem a pul)
Nemyslim si ze zavody byly lepsi, spise si myslim, ze v posledni dobe teprve zacinaji byt vsichni tolerantnejsi a zavody kvalitnejsi (jen muj nazor)

Zaver: Zavod fajn super zkusenost diky vsem
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #17
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
zavod super. po startu mi ho sice trochu znechutil Kid, ale propad o pet pozic nebyl az tak dramaticky.
Jo, pamatuju si to. M?l jsem po výjezdu z T3 n?koho po levici, slyšel jsem vpravo zvuk motoru, ale když jsem se podíval do strany, tak nikde nikdo nebyl. Docela m? pak následnej kontakt vyd?sil. Omluva.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #18
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

v pohode. Jen jsem necekal ze pujdes tak rychle pres toho kdo byl pred tebou. Proste docela normalni zavodni incident....skoda, ze jsem to tak odnesl a stratil kontakt s polem.

Na obhajobu Kombajna:
Modra vlajka v Endu dost straci vyznam. Dokonce v real Endu je vyznam dost jiny.
Co je ale neomluvitelne je umyslne blokovani rychlejsich, nebo zavirani (coz je celkove osklive)
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #19
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Takhle:

Tahle endu = neskutecne pecka souboje v prvnim stintu a na konci meho druheho stintu. dekuju vsem za krasnej zavod a 10. misto je proste pecka diky Woode dobre nam to slo.

Jen skoda me chyby ve druhem mem stintu kde sem vyjel ven a dal me devdem a pak se me zaclo sekat pc a dojel me Sir ale aspon sem snim a polmou pak nadherne chvilku bojoval fakt nice zavod dikes dikes dikes.

Snad sem nikomu pri zavodech neublizil vim o jednom stuchu v T1 s devdem me ale to bylo bez problemu doufam.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #20
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

P?idám se k Sonykovi, závod to byl supr a p?i vší skromnosti, náš výkon byl taky supr. Sice jsem se svez jenom v kvald? a pak uprost?ed závodu, ale i tak jsem si to užil. N?kdy uprost?ed závodu jsem doklep jednoho z Insert? a i p?esto, že byl o dost pomalejší, dokázal m? za sebou udržet celý kolo. Pak jsem ješt? p?edjel pár borc? o kolo, vždycky ale v pohod? a ?ist?, takže fakt paráda závod. Na endu byla i ú?ast nevídaná...

Jinak k fair play - ne?ekl bych, že se ze závod? vytrácí. Jen je ob?as t?eba krotit i sám sebe a držet si zdravý "odstup".
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.