Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ACTUAL LINUX závody

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.10.2006   #1
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default Tiskovka ALML, round2, div 2

Paradni zavod, dlouho sem si takhle uz nezajezdil a musim rict, ze se tesim na dalsi ligy, jak na HL ligu, tak 1. ligu. velice se mi libil dlouhy zavod, jel sem na jednu planovanou zastavku v boxech, i kdyz byla zbytecna, ale dostal sem se tak na boxy pred S.Strnada, ktery tam jel asi o dve kola driv nez ja, na vyjezdu to bylo tesny. Vic zavodu s povinnymi pity, zvlast aby se to nedalo nejak o??rávat, ze si zajedu do boxu hned na zacatku Pekne taktizovat! No du se jeste n?kam vyjezdit, mam z toho prvni svetovou
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006

Last edited by NEXT; 25.10.2006 at 23:37.
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2006   #2
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Predne bych chtel podekovat vsem v div 2 za bezvadne zavody a prikladne chovani. Mnozi v div 1 by se od vas meli ucit jak se chovat pri zavode a take pri organizacnich vecech.

Co se tyce zavodu tak dekuji Jardovi za set, stal za to. K pocitaci jsem se dostal kolem pul sedme a dozvedel se, ze je potreba adminovat, takze jsem napred studoval propozice, potom jsem si vzpomnel, ze nemam skin, tak nasledovala rychla prace na skinu a v 19:00 jsem udelal vubec prvni okruh v zavodnické kariere s RB4 na AS north.

qual: byl tesne prvni pred Rixxim.

short: Rixxi me hned po startu predjel a pekne jsme zavodili. Bohuzel mu zacaly blbnout pedaly tak ztratil.

long: start ze zadu byl bezva a souboje taky. Po vytrvalem postupovani jsem se dostal na prvni misto. Podarilo se mi take zajet cas kolem 1:18:85, takze spokojenost.

Mel jsem k RB4 trochu despekt, ale dnesek me presvedcil, ze zavody s nim take stoji za to.
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #3
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

Zdravím. Z d?vodu blíže nespecifikovaného problému na trase moje PC --- x --- internet. jsem se nemohl p?idat. Z práce jsem upaloval jako šílený, zapnul doma pc a... nic. naivn? jsem ?ekal a ?ekal, až do 2130, kdy blíže nespecifikovaný problém pominul. ?ili... ztrapním se na trati, dá-li net, p?íští st?edu. mám podez?ení, že blíže nespecifikovaným problémem byl "server" v sousední vesnici, kterej majitel objektu odpojil od zdroje energie elektrické, protože p?istupovej bod u nás jsem pingnul, a poskytovalete z venku pingnuli zase jiní... pokud se mé podez?ení prokáže, odpov?dnou osobu utlu?u kávovou lžickou do ?ela
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #4
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch View Post
Zdravím. Z d?vodu blíže nespecifikovaného problému na trase moje PC --- x --- internet. jsem se nemohl p?idat. Z práce jsem upaloval jako šílený, zapnul doma pc a... nic. naivn? jsem ?ekal a ?ekal, až do 2130, kdy blíže nespecifikovaný problém pominul. ?ili... ztrapním se na trati, dá-li net, p?íští st?edu. mám podez?ení, že blíže nespecifikovaným problémem byl "server" v sousední vesnici, kterej majitel objektu odpojil od zdroje energie elektrické, protože p?istupovej bod u nás jsem pingnul, a poskytovalete z venku pingnuli zase jiní... pokud se mé podez?ení prokáže, odpov?dnou osobu utlu?u kávovou lžickou do ?ela
Polévková by mohla být ú?inn?jší
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #5
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Polévková by mohla být ú?inn?jší
kavovou to bude delsi a bolestivejsi...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #6
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Novas View Post
kavovou to bude delsi a bolestivejsi...
Dneska jsem kávovou zkoušel zmlátit ségru....nešlo to
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.