Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.3.2011   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default EGT FZR CUP TISKOVKA 1. závod

piste
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #2
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Pro me zklamani.

Ve druhem kolem letmy kontakt s Rodem, ja sel do hodin, no a musel jsem pockat az na konec pole (uz to pro me zacina byt zvykem )

Takze prvni pulhodina nas'anost a druha pulhodina uhybani na modre.

Na zaver aspon maly souboj s Kremilkem, ktery jsem ale taky prohral. Nevyhnul jsem se dalsim chybam, ale aspon dojel.

Last edited by HonzaNB; 20.3.2011 at 22:36.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: 1, celkem v pohod?.

R: start na pohodu, Klouczech ne?etl pravidla a uleh?il mi situaci. Po startu dobrý, povedlo se mi v prvním kole odsko?it a pak jsem tak n?jak už jen zvyšoval náskok. Káze? jezdc? o kolo byla až na jednu vyjímku výborná, díky (porušil jsem pravidlo o zákazu troubení, na tu jednu osobu jsem ... edit...). Jedinou chybu jsem ud?lal v boxu, kdy jsem si strategii ma?kal naslepo v posldních zatá?kách p?ed zastávkou a místo nem?nit gumy jsem si nastavil ješt? p?idat palivo... Takže jsem vym?nil gumy a ješt? p?ilil palivo navíc. Našt?stí m? to te? nic nestálo, akorát plánovanej time attack se nekonal, protože perfektní gumy jsem omylem vym?nil za nový nejetý. V jiných závodech by to ale byla fatální chyba, p?íšt? si musim ješt? v boxové uli?ce zkontrolovat co jsem to vlastn? nama?kal (tohle nebyla opravdu klidová tra?). Takže v pohod? 1.

EDIT: Sorry za troubení CHS Dendy, jsem to zkouknul z replaye a ono to bylo tady t?žký poušt?t. P?íšt? to snad bude lepší, i když trochu víc ohleduplnosti by n?kdy neškodilo.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 20.3.2011 at 22:51.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #4
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Q: 5. ...po trestoch 3. ..pohoda
R: Fajnova fyzika lfs ma kopla do vdzuchu po kontakte so zvodidlom... nemam slov, mohlo byt 3. miesto. Este rozmyslam ci sa na to nevyseriem uplne.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #5
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

m?žu požádat o replay?... Pokud chcete stats
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Vcera hasicska zabava. Moc zeleny a moc plzne. obcas prolozeno vodkou a rumem. prichod 4:30 vstavacka v 9 a 4km pesky domu. ve 12 sem dal obed a v 3 valil na umelku na prvni letosni zapas.(hrozna komedie a prohra protoze na zabave byl celej tym, ale byla sranda) Jenze z fotbalu sem si prinesl dva sramy. Kotnik proslaplej od jednoho aspon 100kg golema a rameno narazene z jednoho zakroku. Kotnik se ukazal jako nejvetsi problem.

I presto me kvali docela vysla a veril sem si na top10 v zavode. Krasne jsem odstartoval, ale nemohl sem chytit tempo s natankovanym autem. neslo to proste a pri tom sem s tim trenoval casto . Brzdil sem kluky za to se omlouvam ale preci jen zavody a uplne zadarmo sem vam to dat nechtel. Potom sem ale rezignoval a par lidi pustil. Nekdo me i blikanim dekoval, takze nz. Potom sem souper s redlinem a trosku me zduchnul a uz to bylo. Trosku propad ale ok. Jedu dal a zacal sem delat chyby a propadal se. Takze zavody byly spis boj sam se sebou nez se souperem. Nakonec sem si jeste mohl dat redline kerej to nejak zvoslil za posledni zatackou. v cili tusim 14tej. Chtel sem dojet a dojel. Nasbiral jsem zkusenosti s FZR a to je hlavni.

Snazil sem se vam na modrou uhejbat jak to jen slo ale nekdy to v tech zatackach neslo. snad sem nikoho hodne neomezil. Jedinej s kym sem mel trable byl Mufisto kterej je tu chvili a jeste se nenaucil pouzivat silu temne strany a nebyl schopen cist moje myslenky :-D atrosku me pri tom predjizdeni zdrzel parkrat :-D ale to byly vterinky jen.

Tesim se na dalsi trrat kde uz snad budu souperit s vama a ne se sebou.

ps: pls odkaz na stream. Rozlozeni v tymu napisu na web nejspis zitra nejak sem na to zapomel.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #7
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Snad se stream povedl,jen jsme p?išli na problém se zpožd?ním zvuku komentátor?,ale do p?íšt? vy?ešíme,te? tam ob?as mumláme p?es sebe,chyba je na softu streamu,závod byl p?knej,Ghost válel,konec byl super,když za?li bouchat pneu :-)))
Odkaz na stream : http://www.livestream.com/egtfzr
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #8
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Pre m?a nad o?akávanie dobre, a tým myslím viac celkový priebeh ako môj výsledok, hoci aj s tým som celkom spokojný (12. miesto). K mojim highlightom patrilo ako sa so mnou trápil EGT Baby, až na za?iatku 11. kola sme boli k sebe takí opatrní, že to skon?ilo jeho šmykom, nebola to moja vina ale sorá?. :-) Potom ešte raz som asi vystrašil so studenými pneu Ghosta, ale predpokladám, že takých tane?kov videl za ve?er viac. :-) Pozeral som teraz replay a pod?a m?a som trest za rýchlos? v boxoch dostal neoprávnene, v ?ase kedy som ešte mal aktívny obmedzova?, ?o sa dá robi?, ešte som sa s tým ale nestretol. Všetci ?o som videl sa správali korektne, paráda.

Replaye (môj server, dúfam že to pôjde):
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/EGTFZR2011-1-FE3r.zip
Stats kvalifikácia:
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_qual.html
Stats pretek:
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_race.html

Edit: Jo, ešte som zabudol napísa?, že ako vždy som mal príliš presne vyrátané a otestované palivo, ale Ghost bol asi niekde kúsok za mnou a ja by som to jedno kolo už nespravil! Takže po?as jazdy som nastavil len taký "splash and go" stop ("Lap 44:, Stop, Refuel, Start (0:02.43)", haha), ale po?as toho ako som bol v boxoch Ghost prešiel ví?azne cie?om, ale m?a ešte ?akalo jedno ostré kolo! Takže predbehol som Ghosta PO?AS PRETEKU, chá! ;-)

Jardo skúsil som to ja, ke?že si tam nebol, prepá?. :-) Sná? sú tie stats OK (8x rýchlos? replayu).

Ešte update: Pozerám že aspo? 5 ?udí íšlo úplne bez výmeny pneu, zaujímavé. Ja som menil iba predné (40 percent). A spôsobil som iba jednu žltú, juch! A Jarin dostal 51 modrých? Wow.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 20.3.2011 at 23:04.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #9
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: S ?asem i pozicí jsem byl nadmíru spokojen. Celou dobu jsem jezdil sám a vyhnul jsem se i všem problém?m s ostatníma. 6 (p?ed penalizaci Roda a Klouczcha).
R: Start povedenej. Cht?l jsem si udržet pozici a to se povedlo. P?kn? jsem si užil souboj s EVOem. Ale pak jsem ud?lal chybu a byl pry?. Klouczech se menou problémy nem?l, pá? m? p?edjel b?hem té první chyby a Rodo taky ne, protože jsem ud?lal další. Ty chyby zamrzí, mohl jsem se s EVOem poprat o to paté místo až dokonce. I když p?l kola p?ed koncem bouchla PP pneu a nakonec jsem byl rád, že m? nesjel i Gepy. 6. místo je dobrý. Jsem s umíst?ním spokojen, ale s p?edvedeným výkonem už tolik ne. 3 x rozto?enej v tráve za závod je moc.

P?ed závodem jsem se trochu bál, jak to bude s kola?ema (hlavn? ty co jsem neznal), ale nakonec zrovna oni m? poušt?li naprosto krásn?, p?edvídateln? a hned. Narozdíl od Sonyka , se kterým jsem málem kolidoval. Chvátal jsem, abych si udržel n?jakej náskok na EVOa, ale ten byl ta tam. Pak jsem si to ale stejn? pos..l sám, takže nadát mohu jen na sebe.

A ješt? organizátor?m díky za ty pravidla . Tak jsem se s autem ješt? nepral, ale na druhou stranu, když nebyl na trati protivník, tak jsem musel stejn? bojovat se sebou
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #10
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post

P?ed závodem jsem se trochu bál, jak to bude s kola?ema (hlavn? ty co jsem neznal), ale nakonec zrovna oni m? poušt?li naprosto krásn?, p?edvídateln? a hned. Narozdíl od Sonyka , se kterým jsem málem kolidoval. Chvátal jsem, abych si udržel n?jakej náskok na EVOa, ale ten byl ta tam. Pak jsem si to ale stejn? pos..l sám, takže nadát mohu jen na sebe.
Ja prave vzdy uhnul ze stopy a sundal nohu s plynu ale ty si se me prislo bal tam jet. musim si nastavit blikani nekam na volant aby bylo jasno co mam v umyslu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #11
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Q: 10.misto ok ?ekal jsem že budu poslední

Race: Start ok jel jsem spis abych nedelal chyby nez se s nekym honil a pak ho treba vyštouchnul, ale i tak pak nejaky menší chyby, nejvetší blbe zvolenej pit stop, na konci jediny predjeti honzyNB ale na první zavod to jde

Celkove byl to boj sam se sebou nez se souperi ale kdyz se vám auto porad trha z rukou tak se neni ?emu divit

Jinak stream super
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #12
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

sonyku, to jsme na tom stejn?, já se po v?erejším plese probudil v 17:30, trocha se zkulturnil a šel hodit první kola

odjel sem pár kol v kvalifikaci a díky mému špatnému internetu a nedokonalym pravidl?m jsem se ocitl skoro na konci roštu, 4 od konce...

závod byl lepší, ze za?átku jsem se držel letc?, kte?í dostali trest a procestoval s n?ma do p?lky pole, tam se mi utrhli a já musel sám, parádní souboje, ob?as s kontaktem, sonyk ví , no a pak za?al boj s 00Ja, nejd?ív ?asovej, pak osobní, když sem ho dojel, ud?lal jsem chybu, tak jsem ho dojel podruhé a zase sem ud?lal chybu, tak pot?etí sem si dal pozor a po pár kolech jsem ho zdolal a kousek poodjel, jenže já musel na povinnou zastávku a agent kousek za mnou, p?i zjišt?ní, že mi mechanici m?ní všechna 4 kola už sem myslel, že to prohraju, jenže po jeho zastávce v boxech jsem se ocitl kousek p?ed ním, ?ekal jsem boj, ale asi ud?lal n?jaky chyby a byl skoro 30s za mnou, p?edemnou Mufisto, taky 30s, tak už nebylo kam sp?chat a vpohod? sem dokroužil na 7. míst?, akorát m? a Zdendu zmátl konec, mysleli jsme, že je cíl a ono ješt? jedno kolo
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #13
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Ja prave vzdy uhnul ze stopy a sundal nohu s plynu ale ty si se me prislo bal tam jet. musim si nastavit blikani nekam na volant aby bylo jasno co mam v umyslu
hele v pohode. Jen jsem musel fakt brzdit, kdyz jsem te predjizdel poprvy do 3ti zatacky (leva) po sikane. Vypadalo to ze me poustis, ale nestih bych to tam poslat. Tak jsem radsi zvolnil. Ale ono to bylo spis tim, ze jsem te chtel predjet co nejdriv, tak jsem te tak nejak tlacil v zatackach
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #14
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
sakorát m? a Zdendu zmátl konec, mysleli jsme, že je cíl a ono ješt? jedno kolo
byl jsem na tom uplne stejne. Ja projel jako prvni pod sachovnici po uplynuti hodiny a sundal nohu z plynu a az pred prvni sikanou mi doslo, ze asi pojedu jeste jedno kolo a v nem mi bouchlo kolo. Nastasti naskok dostatecnej, tak uz jsem to doklepal
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #15
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
byl jsem na tom uplne stejne. Ja projel jako prvni pod sachovnici po uplynuti hodiny a sundal nohu z plynu a az pred prvni sikanou mi doslo, ze asi pojedu jeste jedno kolo a v nem mi bouchlo kolo. Nastasti naskok dostatecnej, tak uz jsem to doklepal
a já si ?ikal, jaktože si ztratil 15s b?hem jednoho kola
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #16
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: 8. misto, spokojenost i s pozici i s casem, prestoze to umim jeste o chlup lip, ale chtel jsem jet na jitotu.

Zavod: prekvapilo me jak disciplinovane jsme se posladali do prvnich par zatacek. Vsichni, se kterejma jsem se setkal, byli opatrni, trpelivi atd.

Ja jsem si zavod zkazil tim, ze jsem spatne namackal pit a cca 30s jsem ztratil zbytecnou opravou auta. Taky se mi nepovedlo dobre odhadnout vymenu pneu a tak mi vymenili jen LP. s PP jsem poslednich asi 12 minut dost bojoval a musel jsem zvolnit. Az skoro na konci me dost zdrzel tusim CHS-Dendys a dojel me Lubik. V poslednim kole jsem v sikane musel ubrat, rozkejval se mi zadek a Lubik toho vyuzil, takze nakonec 9. misto. Celkem spokojenost, i kdyz to mohlo byt lepsi. Ten pit me stve.

Tak jsem se tesil, ze si poradne zasoubojuju se Sonykem, ale on mel jeste zbytkovej alkohol, tak se nedivim )

Dival jsem se na na kousek streamu- kluci, opravdu moc hezky. Jen tedy ja nejsem zadnej oooooooja, ale nula nula ja. Nebo James je snad taky agent ooooooo sedum? :-))
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #17
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Jardo skúsil som to ja, ke?že si tam nebol, prepá?. :-) Sná? sú tie stats OK (8x rýchlos? replayu).
Joo, v po?ádku, ale p?ecijenom kdyby n?kdo m?l rad?ji moje....

Q
Race 1


Ale v p?íštích ve?erech bych m?l být na celé závody, hlavn? p?jde o stream. Komentování m? bavilo, t?ším se na další závody .

Last edited by Fast Jarda; 20.3.2011 at 23:30.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #18
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Stream dobra vec. ale nektere komentare me trosku zvedli tlak.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #19
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak já jsem místo trénování dneska jezdil iR, dokud je zadara. Ale v?era jsem celkem potrénoval. Díky za set Radkovi.

Q: PB, Ghost o level jinde.

R: S Rodem jsme se p?kn? prokousávali kup?edu, pak se n?kde zasek. Nakonec jsem p?edjel i Bukkake a docelajsem stahoval Radka. Po pitu jsem na n?j ztrácel jen 3-4 sekundy ale ud?lal jsem chybu a pak ješt? a pak se mi zuly p?ední gumy a já to prosral, i p?esto, že Radek m?nil pneu. Byl jsem rád, že jsem dojel asi 1s p?ed Bukkake . ?tvrtej flek.

Tahle tra? se mi moc nezamlouvá, ale dobrý závody. P?kn? závodníci poušt?li na modrou. Sonyk ob?as d?lal problémy .
Gratulace všem, co dojeli.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2011   #20
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Jeste koukam na statistiky- mam tam SETUP ADJUSTMENT. To mi prave zvoralo ten pit. Po stisku F12 jsem najel sipkou na OPRAVIT SKODY a chtel jsem zmacknout sipku vlevo, jenze jsem se pretuknul, zmacknul jeste jednou sipku dolu a pak teprv vlevo. Tim se zmenila ta radka a uz jsem se na opravy skod nemoh dostat. A co se mi zmenilo na setu, to nevim, svitila tam nejaka symetrie...
To jen tak na vysvetlenou pro vsimavy stouraly )
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.