Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.3.2009   #21
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
... (pomalejsi) do dlouhyho zavodu budou startovat z prvnich mist, takze hezkou radku kol potrva nez se ti za nima pres ne dostanou ...
No jsem na tu ?ádku kol zv?davý. Zatím to bylo skoro vždy tak, že ti nejrychlejší se snažili urvat co nejvíc hned po startu, protože to jsou nejjednodušeji získané pozice. Akorát nevím, jak vyhrát sprint, abych do longu startoval vzadu a byl toho ušet?en
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2009   #22
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
No jsem na tu ?ádku kol zv?davý. Zatím to bylo skoro vždy tak, že ti nejrychlejší se snažili urvat co nejvíc hned po startu, protože to jsou nejjednodušeji získané pozice. Akorát nevím, jak vyhrát sprint, abych do longu startoval vzadu a byl toho ušet?en
a kolik myslis, ze v prvnim kole ziskas pozic? 20? s temahle pomalejma autama klobouk dolu pred kazdym, kdo v prvnim kole ziska ciste 5 a vice pozic...
Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Tak jestli by bylo víc lidí na organizaci, tak by byl nejlepší shoutout. P?ed závodem, kdo se nevejde ud?lat qualy nebo závod o boj do hlavního závodu atd.. Jako v ITCC. Jinak musím se p?ihlásit te?, když pojedu až p?íšt??
zbytecna komplikace u nezavaznych zavodu...
jelikoz to jsou nezavazne zavody, tak prihlasky budou na kazdej zavod extra...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2009   #23
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Ted sem pojezdil a to budou pecka vyrovnany zavody :-) Už se tesim, doufam ze budu v div s klukama s EGT.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2009   #24
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no jsi prvni pod carou, takze pokud se neprihlasi dalsich 10, tak jsi nahradnik - pokud bude ve 20:00 na jednom ze serveru volno, misto je tve - aneb kdo pozde chodi...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2009   #25
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Otas43 View Post
odhlašuji se
ok, odhlasen
Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
ahoj,
mam dotaz ohledne uzite verze lfs - je povoleno pouziti patche Z10, ktery sice je online kompatibilni s oficialnim Z, ale ma ABS - pro mysaky znatelna vyhoda?
jelikoz nevim, jak bych to poznal, je to povoleno...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #26
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Mám dotaz - když nestihnu start kvali, m?žu se p?ipojit? M?žu na 100%, bych si to moc rád dal a do závod? ur?it? m?žu vyjet, ale t?ch 20:00 je pro m? dneska trochu problém. Klidn? pojedu i zezadu bez odjeté kvali.
zalezi na lidech, jestli bude plno... kdyz ne, tak proc bys nemoh ... jinak by admin musel resit koho odpojit...

UPDATE 1. postu
Trenink oteveren na serveru ACTUAL LINUX Server # 2, heslo 4fun.
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #27
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Rozdeleni na servery + heslo v 1. postu.
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #28
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Sider View Post
Takže to vypadá, že jste m? nep?idali jako náhradníka. Jdu na floorball. Ahoj a užijte si to
sry, ale jet si klidne mohl, pravidlo pod jakym by jses mohl pripojit tu uz padlo a ja fakt nemuzu sedet 24h u compu a stale hlidat kdo se na posledni chvili pripsal, jen abych ho moh pripsat do 1.postu,... mels 14 dni nato, sem neco placnout...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #29
Bill
Newbie

 
Bill's Avatar
 
Join Date: 13.10.2007
Location: Praha
Posts: 25
Default

Tak zavod sem nakonec stihl sice bez qvali ale stihl, bohuzel me zradil internet roku 2008 od UPC takze jsem si zakrouzil jen par kol ale i tak jsem spokojenej.. Vsem gratulace a v pristim zavode plechu zdar
Bill is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #30
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Tak ja som už skon?il . Kvali s ?asom 58:09 moje PB, ?iže spokojnos?, šprint úplne nahovno, ke?že sa každý tla?il dopredu hlava-nehlava ako sa aj dalo ?aka?. Hlavný závod od za?iatku úplna nádhera, najskôr tretie miesto, po pár kolách sa to utíšílo a krúžil som asi 20 kôl tesne za Meginom, ?o som si vážne vychutnával. Ke? som ho kone?ne predbehol, Megin to neviem pre?o vzdal a aj sa odpojil, o rados? menej . Tak som si nejaký ?as krúžil štvrtý, ke? sa znenazdajky zozadu dovalil Poly, a zanechal ma ?aleko za sebou. Stále to ale bolo pekné piate miesto až do myslím 44teho kola, ke? sa PC jednoducho rozhodlo, že ma s prepá?ením najebe a za?ne mi zobrazova? dianie na trati pri cca 0,6FPS. To som samozrejme zvládol po prvú zákrutu, š?astie, že som nikoho nesejmnul. Takže 44 kôl a pre m?a neš?astný koniec. Ale vážne ma to kurevsky nasralo, som rád, že som nedostal infarkt. Piate miesto - pre m?a nado?akávania pekná pozícia a naviac som bol do konca si ju udrža? a zrušila ma takáto pi*ovina.
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #31
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Skvelej zavod! Na SO se hrozne blbe predjizdi, ale i tak jsem si dobre zazavodil. Na zacatku jsem se nechal nesikovne predjet, bohuzel o par setinek pomalejsim, dojel jsem ho, ale nebyl jsem dostatecne rychli na predjeti... Ve 14 kole jsme se spatne potukali v zatacce a ja jsem se otocil do protismeru... musel jsem nechat projet skoro cele pole takze jsem byl na 16 miste, ale i tak nebylo vse ztraceno, zacal jsem dojizdet jedce predemnou... a pak ve 20 kolem vypadl internet Jsem se tak na ten zavod tesil!!!

Jeste 3 min pred kvalifikaci mi nesel net, behem kvalifikace vypadnul net a pri zavodu taky... To fakt nastve! Zvlaste kdyz do te doby behal vpohode a mam pripojeni, ktere tohle zvlada bez problemu, az na dnesek!
mello is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #32
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Jakub_mt View Post
pre m?a nado?akávania pekná pozícia a naviac som bol do konca si ju udrža? a zrušila ma takáto pi*ovina.
Plne chapu tve pocity...
mello is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #33
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Vysledok druheho servera. Ale ako niektory by sa naozaj mali nad sebou zamysliet.

Kvali
Sprint
Long
Attached Images
File Type: gif retroServer2Race.gif‎ (33.1 KB, 50 views)
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 15.3.2009 at 22:15.
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #34
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

Taky m? v hlavním závod? selhalo spojení a všiml jsem si, že si na to st?žuje víc lidí, kterým to d?ív nepadalo, je n?jaká v?tší náro?nost server? nebo tak n?co???
Keen is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #35
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
Plne chapu tve pocity...
Pravdupovediac pokazilo mi to ve?er.
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #36
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

v zivote me nekopnul server ani kdyz jsem nakupoval na torrentu a ted jsem pro jistotu vsechno vypnul a kopnul me trikrat. Naposled v hlavnim. To jsem ale byl po uprave geometrie \o/ a pravdepodobne to nejakej ten ventil po narazu ze zadu neprezil => docela me to vysvobodilo z utrpeni.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #37
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

paradni pozavodeni na AL Server #1,
prozatim udeluju 3 varovani>
mello - za opetovne pripojovani na server, byt jen do spec - proste vypisovani hlasek, da se prirovnat k ruseni ala CHAT...
vitr - zpusobena vazna nehoda nekolika jezdcu vlastni jezdeckou chybou, 10kolo dlouheho zavodu, nasledky
d9 - neciste predjeti v 51. kole, takto ne(gif, 1,3MB)

pripadne dalsi varovani po dalsim prozkoumanim zaznamu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 15.3.2009 at 22:39.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #38
strelec
Newbie
 
Join Date: 8.9.2008
Posts: 11
Default

Ahoj, omlouvám se ale dnes jsem to nestihl, p?ijel jsem až te?, snad p?íšt?.
strelec is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #39
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

P?kné závody

Q: Spokojenost být rozhodn? nemohla, z?stal jsem tak 3 desetinky za svym cílem, no neva..
Sprint: Byl jsem sv?dkem mnoha kolizí, V 1. šikan? jsem dostal celkem ránu a skon?il jsem docela mimo a z posledního místa jsem lezl dop?edu, mnoho kolizíé p?edemnou, až na jednu jsem se všem se št?stim vyhnul, v cíly potom celkem spokojenost.
Long: Start docela divokej, rána sem, rána tam ale n?ak jsem to ustál, potom neš?astný moment s jedním jezdcem od InSeRTu, p?ed tou šikanou, jel vedle m? a ?ekal jsem že p?jde p?ede m?, d?lal jsem místo, ale on to zadupnul a já šel nešikovn? do šikany a kolize (sorry) . A aby té sm?ly nebylo málo, tak jsem p?i tom ješt? ?eto?il motor. a op?t hezky z konce pole. Postupn? odpadali jezdci a já šel vp?ed, ale s p?eto?enym motorem se blb? jede a já za?al dost ztrácet, nakonec 13. flek.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #40
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Poprve za rok a pul, co mam licenci, sem si dokazal, ze sem se precijen neco naucil

Q: kolem 8. mista
S: asi 12.
R: skvely race, ze zacatku sem hodne tezil z chyb ostatnich a asi po 10ti kolech sem byl prvni!! 20 kol sem krouzil ale pak me dojel pagotamd a kalio, skvele souboje ale po chvili mi ujeli... zbytek zavodu sem krouzil asi 2 vteriny za nimi, asi 4 kola pred kolem kalio udelal chybu, ja sel pred nej, v poslenim kole sem udelal chybu ja, v posledni zatacce vedle sebe, na rovince taky ale v cili sem byl driv, 2 misto!
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.