Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.2.2006   #1
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Vzhledem k tomu, ze sem s LX4 jel poprve vcera hodku, tak sem to cekal daleko horsi. Docela sem si zazavodil, diky. Omlouvam se vsem, komu sem svyma nejednema hodinama zpusobil nejake problemy :-((. Do priste snad neco potrenuju :drive:. Gratuluju vitezi, diky za adminovani :up:.
EDIT: Smolarem vecera bych oznacil Rostreeta, kterej dycky, kdyz me predjel o kolo, tak to v nasledujicim nekde rozstrelil.. Ad. ohleduplnost, v tomhle odledu jeden z nejlepsi zavodu, co sem jel. Temer zadny chatovani, vsichni se hned omlouvail, super
Kada is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2006   #2
SithCZ
Newbie
 
Join Date: 5.9.2004
Location: Brno
Posts: 4
Default

Super zavod to byl. Vsichni ( teda aspon ty co jsem potkaval ja ) jeli ohleduplne a chovali se tak jak by se zavodnici chvoat meli Jinak se omlouvam za ty moje vylety mimo trat. Hlavne za to v tom esicku jak jsem tam vylit a nekdo kolem me jen tesne projel. Za to se fakt musim stydet ale nastesti se nikomu nic nestalo.jeste ze tak.
SithCZ is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2006   #3
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

S LX4 sem mel najeto pred závodem cca 20 kol.Tesil sem sejaksi hodku / dve pred zavodem zatrenuju s Masterfulem , ale musel sem pracovne do ?í?an.Dom? sem p?ijel v 19:45 nic moc!hned sem sedl k pc a zacal trosku zkouset jak se to chova s plnou nadrzi a tak!

Kvalifikace:9. misto a PB spokojenost
Super pole : Total lama 10. místo
Sprint: az na jednu chybu dobry pekny souboje s Vitou. 9. místo spokojenost
Dlouhej race: P?edem se chci omluvit vsem co sem trefil nebo zbrzdil v prvnim kolev sikane vedle me bylo a uto a me se nezadarilo to zabrzdit a trefil sem gumy omlouvam se!

Zavod pro me byl spise zivani s aute, takze sem nakonec s 9. mistem spokojen(i kdyz diky tomu zenekterym nevydrzela technika)
Diky za dobrou zkusenost na dalsi zavod vic natrenuju! a omlouvam se vsem(a ze jich bylo) kterym se svimi asi peti hodinami zneprijemnil zavod! prominte

mala fotecka tri kamaradu v Div 3 http://www.knipex-racing.cz/friends.JPG
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2006   #4
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

ja jsem celkem spokojen.az na to ze jsem zjistil ze hodinovy zavod je na moje chore ramena celkem dost.
kvalifikace pohodicka PB
superpole v klidu prvni
sprint z prvniho mista diky moji zbrklosti az na 8 (mozna me pomohl vitr)
hodinovej zavod diky patne zvolene taktice a moji fyzicke nezdatnosti 3 :-/
musim proste trenovat.
btw chci podekovat vsem jezdcum kterym jsem daval kolo za vzorne uhybani,i kdyz to nekdy vypadalo ze by meli ject prede mnou :shut: :fry:
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2006   #5
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak já taky n?co málo p?isp?ju. Dneska to byl super závodní ve?er, všichni jsme to zvládli na jedni?ku, n?kdo i s hv?zdi?kou. Byli jste prost? skv?lý. Sice jsem jel jako , ale i tak z toho bylo 2x , takže .

Moc se ale omlouvám Zde?kovi Je?ábkovi za to nedobržd?ní a ?ukanec na konci 10. kola, byla to moje školácká chyba a zasloužil bych :fry:. Jinak snad bylo všechno ok.

EDIT: Ješt? jsem zapomn?l na dv? drobnosti. Musím pochválit organizátory za perfektní výb?r trati. Ale na druhou stranu nepochválit za reál jména, m?l jsem v tom p?knej chaos...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2006   #6
Zd3n3k
Newbie
 
Join Date: 22.12.2005
Posts: 5
Default

Takze i ja dodatecne neco k zavodu ....
Hned ve sprintu sem se ukazal v nejlepsim a ve vyjezdu na most sem se dotkl steny
a dopadlo to tzv. Boudou ale zbytecne sem se nenervoval ponevadz toto byl muj prvni ligovy zavod a druhy vubec takze ja a moje psychika na tom nebyla nejlepe
Hlavni hodinovy zavod ... jel sem celou dobu na jistou z toho sice byli pomale casy ale lepsi nez nejaky velke chyby ktere vyplivaji z me rychle jizdy ... a to nebylo vse krome spatne vypocteneho benzinu :bang: ale pro priste si dam vetsi pozor a pojedu lepe ... ano na konci 10 kola sem moc a brzo brzdil v jedne ze zatacek a Woodbine nemohl uz nic delat takze z toho byli hodiny ... ale Woodbine se ukazal jako mistr pro smyls FAIR PLAY a za to mu velice dekuji a zaroven se mu omlovam za ty bzdy jinak vsem moc dik za muj nejlepsi zavod za tu zavodni atmosferu apod. co dodat nez GOOD RACE :drive: a moc se tesim na dalsi zavod
Zd3n3k is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2006   #7
Zanach
Newbie

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Brno
Posts: 6
Default

No, muj uplne prvni zavod nebyl zas tak spatnej, sprint probehl tak rychle, ze ani nevim, v hodinovce jsem jel celkem zodpovedne az do zhruba 40. minuty, kdy jsem lehce uklouzl a rozbil auto o svodidla :bang:. Takze se sedmym mistem a nejrychlejsim kolem zavodu (jestli se nemejlim) jsem pomerne spokojen. Chtel bych podekovat vsem za super zavod, za skvelou organizaci a pokud jsem nekoho ohrozil, tak se omlouvam

Jeste mam jednu prosbu, z nejakyho duvodu se mi neulozil replay, nema nekdo moznost ho nekde vyvesit, ze bych si ho stahl? Diky moc.
__________________
lemra racing team.

Zanach, J. Zanaska

Opteron 144@2500, giga pameti, x800xl, MOMO
Zanach is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2006   #8
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Zanach
Jeste mam jednu prosbu, z nejakyho duvodu se mi neulozil replay, nema nekdo moznost ho nekde vyvesit, ze bych si ho stahl? Diky moc.
jj replaye vsech divizi budou ke stazeni.. (div2 jede z nejakyho duvodu jen 4kb/s, takze tak za pul hodky to budu mit....)
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2006   #9
Drtikol
Newbie

 
Drtikol's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Brno
Posts: 44
Default

Takže tady jsou moje zážitky:
Kvalifikace byla na pohodu, do první desítky jsem se krásn? dostal, takže jsem to nijak nehrotil.
Superpole, tady jsem si dával opravdu pozor na uklouznutí a povedlo se. T?etí místo super!
Sprint za?al dob?e, pak ve t?etím kole p?išel smyk a propad na 8. místo. V posledním kole jsem ješt? p?edjel Rostreeta, kterému to na zpáte?ku tak dob?e nejelo takže celkov? 7. místo.
Hodinový závod jsem startoval z 9. pozice s taktikou zajet na jednu nádrž. Hned v 1. kole m? nájezd na most p?esv?d?il o tom, že mám opravdu studený pneumatiky a plnou nádrž. První hodiny byly na sv?t? a propad na 12. místo. Takže hurá dop?edu. T?etí kolo 7. místo, ve ?tvrtém kole další chyba a výlet do trávy, tady jsem se velmi nezodpov?dn? vracel na tra? a zk?ížil cestu svému týmovému kolegovi, za což se fakt mooc omlouvám. Takže Zanach nedobrzdil a vyjel díky mn? mimo tra?. Chvilku trvalo než vyjel, takže pro m? znovu 12. pozice a tady za?ala moje stíhací jízda. 20. kolo p?kné 3. místo! ... ve 22. kole jsem se projel po p?ilehlých kopcích (nevím co m? to popadlo). Návrat na tra? prob?hl tentokrát bez potíží (dal jsem si po p?edchozí zkušenosti fakt pozor) takže 6. místo. Ve 24. kole jsem nestihl v?as zareagovat na situaci na trati a v mém oblíbeném míst? (ano, mluvím o pravoto?ivé zatá?ce p?i nájezdu na most) jsem naboural do Zanacha, který se zde trošku kochal . Poté co jsme se oba doploužili do pitu s tak?ka neovladatelnými vozy (musel jsem si i dvakrát couvnout, abych tam trefil) tak už jsem jel spíše spo?ivou jízdu, aby mi vyšel benzín (v pitu se mi nic nedotankovalo, jen opravy), takže celkov? 9. místo.

Musím ?íct, že jsem o?ekával lepší výsledek, ale jelo se mi fakt hodn? dob?e a celkem v klidu. Užil jsem si moc p?kný závod a díky za to všem zú?astn?ným. Pokud jsem náhodou svými výlety po okolí trati zp?sobil n?komu problémy, velmi se za to omlouvám. Už se t?ším další závod. Pánové ... díky.
__________________
Lemra Racing Team Drtikol / David Brumla
Drtikol is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2006   #10
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

To : drtikol s tim 9 mistem celkove v hodinovem zavode bych nesouhlasil!tusim ze devatej sem byl ja? :thinking:

Byl si 8. tusim tak co ta zkromnost
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2006   #11
Drtikol
Newbie

 
Drtikol's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Brno
Posts: 44
Default

Máš pravdu, p?ehlíd jsem se ... takže 8
__________________
Lemra Racing Team Drtikol / David Brumla
Drtikol is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2006   #12
mysi
Newbie

 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 23
Default

Tak predne musim ric ze pro me je kazdej vecer s lfs velmi prijemny tudiz jako s celkem jsem byl se zavodem jako vzdy spokojen.
Kvalifikace: Nepovedla se Mensi vylet mimo trat, tudiz cas tomu odpovidal, jedeme dal.
Sprint: V prvni zatacce jsem byl nabouran zezadu jezdcem ktery zacal pozde brzdit :burn:, diky tomu jsem naboril vuz pred sebou ... vysledkem bylo porouchane rizeni tudiz cely prvni okruh jsem se snazil doplazit do boxu, v zavode na 5 kol byl slusnejsi vysledek ztracen.
Hlavni zavod: Diky vysledku ze sprintu jsem mel velmi slusnou pozici na startu , ktera davala peknou sanci ot: Vse slo hladce ale pouze chvili a to do zacatku 4 kola kdy doslo nepochopitelne ke kontaktu shodou okolnosti s tim samym vozem co v prvni zatacce ve sprintu, opet car na kasi opet nechtena cesta do boxu, nasledovalo neco co by optimista mohl nazvat stihaci jizdou :drive: vysledkem bylo 5 misto.
PS:Mastefule priste si na tebe dam pozor. ot:

mysi is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2006   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Drtikol
Máš pravdu, p?ehlíd jsem se ... takže 8
nz ja jen ze 9. místo je moje !!!!!!!!!!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2006   #14
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by mysi
Tak predne musim ric ze pro me je kazdej vecer s lfs velmi prijemny tudiz jako s celkem jsem byl se zavodem jako vzdy spokojen.
Kvalifikace: Nepovedla se Mensi vylet mimo trat, tudiz cas tomu odpovidal, jedeme dal.
Sprint: V prvni zatacce jsem byl nabouran zezadu jezdcem ktery zacal pozde brzdit :burn:, diky tomu jsem naboril vuz pred sebou ... vysledkem bylo porouchane rizeni tudiz cely prvni okruh jsem se snazil doplazit do boxu, v zavode na 5 kol byl slusnejsi vysledek ztracen.
Hlavni zavod: Diky vysledku ze sprintu jsem mel velmi slusnou pozici na startu , ktera davala peknou sanci ot: Vse slo hladce ale pouze chvili a to do zacatku 4 kola kdy doslo nepochopitelne ke kontaktu shodou okolnosti s tim samym vozem co v prvni zatacce ve sprintu, opet car na kasi opet nechtena cesta do boxu, nasledovalo neco co by optimista mohl nazvat stihaci jizdou :drive: vysledkem bylo 5 misto.
PS:Mastefule priste si na tebe dam pozor. ot:

Tak se musím MOC a MOC omluvit mišimu, po prvé za vytla?ení a po druhé za ten kontakt na cílovce. Štve m? to možná víc než tebe :bang:
masterful is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.