Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.2.2015   #1
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default Oculus Rift DK1

Tak po delší dob? Ahoj!

Dostal se mi do ruky Oculus Rift. Tak jsem chvíli hledal, na ?em bych to vyzkoušel a pak si vzpom?nl na jedno simulátorový zombie. Po chvíli testování musím ?íct, že to stojí za to. Mám tu první verzi, takže rozlišení je fakt šílen? špatný, ale realistickej vjem je úžasnej. Škoda, že jsem dal volant jedn?m známejm, takže si nem?žu po?ádn? zajezdit ale i tak je to super.

Má to pár chybi?ek, jako že n?kdy mi hra nab?hne posunutá o 90° doleva, takže nehraju ?elem ke stolu ale bokem. S myší to nevadí, ale s volantem by to byl problém.
Pak je tu grafika. Zdá se mi, že to je trochu p?edpotopní.
Výkon se zdá být v pohod?. Nemám, žádnej ultra stroj, ale odezva všeho je v pohod?.

Máte s tím n?kdo n?jakou dlouhodob?jší zkušenost? Jako, jestli má smysl žádát o navrácení mojí bejvalé g25.

EDIT: PS: Kupovat další monitory se od te? podle m? už nevyplatí.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 7.2.2015 at 17:15.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2015   #2
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Pokud Oculus nedomrsi tak by jsme se mohli po 20 letech dockat slusneho VR headsetu

Pro me zatim zasadni nedostatek techto dnes vyvijenych a popularnich VR je pouze 100 stupnu uhel a male rozliseni.

Se dvema obrazovkami lze pokryt i plnych 210 stupnu zorneho pole. Full HD rozliseni na jednu obrazovku uz je dnes minulost i v telefonech. Muj levny cinsky rok stary telefon ma full HD. Oculus by ty parametry mel posunout ale zatim to vypada ze vyvijeji vesmes to same co minimalne dalsi 4 firmy (Sony, Samsung, Razer, MS, ...).

Oculus ma popularitu a FB. Ale parametrove na tom za ty roky vyvoje uz neni tak slibne a na spicce.

Kdyz to bude mit slusny uhel, jemne rozliseni a minimalni lag, proc ne pak na hry by to bylo super Rozhodne lepsi jak 3 monitory ktere se neskutecne prodrazi. To bych si radeji misto extra monitoru za $300/kus koupil jeden VR headset.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.