Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.4.2013   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default LX Cup - 4. závod - BL RallyX

Druhá p?lka šampionátu za?ne již tuto ned?li, 14.4.!

Rallycross na BL má jen 24 míst na startu, proto se pojede na layoutu, který pojme celé pole 32 voz?. Z toho d?vodu op?t nebudou aktivní žluté vlajky, proto vyzývám všechny ke zvýšené opatrnosti!
Kvalifikace se s nejv?tší pravd?podobností pojede na dv? 20-minutové ?ásti, nejspíš bez ohledu na po?et zú?astn?ných, ale zárove? s podmínkou minimáln? cca dvaceti. Pole bude rozd?leno do kvalifika?ních skupin na poloviny podle startovních ?ísel.
V závod? p?i modrých vlajkách op?t dávejte pozor, najd?te si vhodné místo k pušt?ní, zvláš? na šotolin?, a? se nerozto?íte n?komu do stopy.

Tradi?ní harmonogram:
18:00 volný trénink
18:55 nejpozd?jší p?íchod na server
19:00 start kvalifikace
19:25 start 2. ?ásti kvalifikace (v p?ípad? ú?asti +- 20 a více voz?)
19:25 (?i 19:45) p?estávka 5 minut
cca 19:30 (?i 19:55) sprint (14 kol)
po dokon?ení sprintu a sestavení roštu 5 minut p?estávka, poté start hodinového závodu
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 8.4.2013 at 14:53.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #2
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Návrh: tra? bez layoutu (normální grid) a omezit tak po?et aut na rozumný po?et podle výsledk? v kvalifikacích rozd?lené na 2 ?ásti jak píšeš.

Nacpat tolik aut a nezkušených jezdc? na malou blackwood rally není zrovna dobrý nápad.

Bude sta?it tam kroužit t?ch 50 a více kol samo o sob?.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 8.4.2013 at 14:56.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #3
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

to bude humus. 32 aut na 1800 metroch trate..to je cca 56 metrov na jedno auto. A uz v druhom kole modre vlajky neviem ci sa na to tesim no treba to brat asi s rezervou a skutocne ako zavod, z ktoreho si necham vyskrtnut vysledok :P
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #4
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Myslim, ze to nebude regulerni zavod. I kdyz se kazdy bude maximalne snazit, tak ke kolizim dojde a budou se mnozit. Nakonec rada z nas stravi delsi dobu pri opravach nez na trati.

Treba by nebylo od veci pro tento zavod zmenit format a jet stylem rozjizdek podobne jako v klasickem rallyecrossu
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Ten po?et startujících ješt? zvážím, asi by bylo lepší jet v mén? lidech, i kv?li t?m žlutým vlajkám, které jsou tady dost d?ležité. Do pátku dám v?d?t.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #6
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Ne, jeden start, ostrý. Není to rallycross, je?te zodpov?dn? a bez kontakt?. Není místo? Musím si po?kat pro lepší možnost pro p?edjetí né se st?emhlav? cpát.

To že "ufon?m" to n?kdy vyjde a cpeme se neznamená že nám to vychází pokaždé a p?i lag startu sprintu na AS7 mi to myslím zrovna nevyšlo, došlo ke kontakt?m nejspíše mojí vinou a skon?il jsem bokem v T1 pak jsem myslím couval pry? abych nesko?il ve stop?. V ostrém už ale nezkouším a jedu na jistotu.

Tréninkové závody p?ed startem ve?era se ur?it? hodí pro vyzkoušení si toho velkého po?tu aut. Ti co startují vzadu vždy musí po?ítat s tím že budou ztrácet na startu protože auta startují velice blízko a je pot?eba v tom celém vlaku vytvo?it mezery mezi auty pro manévrování.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #7
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Te? jsem zkoušel setup, n?kte?í už poctiv? trénují.

Zatím ?asy ve sprintu kolem t?ch 1:04 to lítá nahoru dolu.
PB 1:03.41 (2 sekundy od WR)
Za?ínám také od nuly, LFSW na m? hlásilo první kolo s autem na trati odjeté.
Setup je tak n?jak asi jeden a to na LFSW co je na n?m WR a asi 20 dalších záznam? na LFSW.

Zatá?ky se jezdí opravdu driftem a na šotolin? je to plný plyn skoro celou dobu. Jinak není moc co dodat, je to malá tra? a p?es skoky se opravdu ská?e.

Na FBM jsem zajel 1:08.01 pro porovnání ale to je spíš ?as pro kategorii XFG/XRG/FBM.

A nejspíše si budete muset upravit nastavení volantu pro rally aby jste to zvládali to?it. Myšák? se to netýká.

Závodní setup pro FBM v p?íloze, je to sice neskute?ná maka?ka oproti LX4, ale nau?it se to na tom dá a jízda s LX4 poté p?ipadá lehká.
Attached Files
File Type: set FBM_BL2_^3T33mu_3b.set‎ (132 Bytes, 4 views)
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 8.4.2013 at 21:56.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2013   #8
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post

Treba by nebylo od veci pro tento zavod zmenit format a jet stylem rozjizdek podobne jako v klasickem rallyecrossu
Když už rallyecross, tak takhle
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2013   #9
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

Špatné, špatné a nic jiného než špatné . Nevím co ?íct na tu tra?.. snad jen trénovat a trénovat a po?ád jenom trénovat. Jedu poprvé šotolinu na volantu. A v?bec m? ta tra? nebaví. Volant cuká jako kdybych furt do n??eho narážel, hlavn? p?i p?ejezdu z asfaltu na šotolinu, nelíbí se mi to ani trochu . No uvidíme co z toho vyleze...
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #10
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by JÁRA View Post
Špatné, špatné a nic jiného než špatné . Nevím co ?íct na tu tra?.. snad jen trénovat a trénovat a po?ád jenom trénovat. Jedu poprvé šotolinu na volantu. A v?bec m? ta tra? nebaví. Volant cuká jako kdybych furt do n??eho narážel, hlavn? p?i p?ejezdu z asfaltu na šotolinu, nelíbí se mi to ani trochu . No uvidíme co z toho vyleze...
Vypnutí ForceFeedbacku nebo se vypne sám a trvale. Se silnym feedbackem to tady nebude ko?írovatelný, alespo? v endu ne. Tedy pokud n?kdo není zvyklej z reálnýho auta se s tim prát.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #11
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Ked mam povedat za seba tak bez FF zajazdim hadam aj horsie ako na mysi na ktorej som nejazdil uz aspon tri roky...to je hrozny zvyk...clovek musi citit tu odozvu...este som to rally teraz neskusal a popravde sa vobec na to netesim lebo ja som cisto asfaltovy "zavodnik" no ocakavam najhorsie tak uvidime ...hlavne asi toho moc nenatrenujem kedze 12hodinovke na AS4 v sobotu prikladam ovela vacsiu dolezitost a hlavne ma bude urcite stokratviac bavit...takze mozno prvykrat zavod bez treningu? tak som este asi nesiel no vsetko musi byt raz prvykrat :P
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #12
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ja tu trat zacinam uprimne nenavidet

Vubec nevim, jak s tim jet, kdy plyn, kdy brzdu, kdy zatacet. Mam nejaky navyky z asfaltu, ktery mi brani jet rychle na soto. Motor porad rve, pritom auto nejede. Palim spojku, palim pneu.
Mam dobry set a par rad od Jackyho pomohlo dostat se na nejakych 1:03.7X tusim. Jeste to pujde dolu, ale bude to chtit opravdu hodne moc treninku.
Jestli se s tim nenaucim jezdit, tak uz ve druhy pulce sprintu se casy propadnou vic jak sekundu na kolo. O longu ani nemluve, ten si vubec neumim predstavit, a to ani kdybych byl na trati sam
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #13
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default rallyecross

Tak já se na to naopak docela t?ším

Zkoušel jsem to asi p?ed 14 dny (také hláška 1st lap on this track) jako odpo?inek od Astona a b?h?m 4-5 kol jsem p?ekonal m?j hotlap s RB4, se kterou mám nakrouženo n?jakých 140 kol.

?as 1:04.150 b?hem asi za prvích 15 kol na cizím setu, takže jsem byl nadšený.

Závod bude asi masakr, ?as na p?ípravu není, a n?jaký velký trénink ani není v plánu vhledem k vysokému riziku nehody. Ale ur?it? to bude zajímavá zkušenost!

EDIT: Je jasné, že volant p?i p?echodu ze šotoliny na asfalt a opa?n?, prost? p?i veliké zm?n? v trakci a na výmolech kope, ne? Radu jet bez FF beru asi jako radu lízat zmrzlinu p?es sklo. T?eba si ho zeslab, ale nevypínej, volant bez FF, to už je opravdu lepší myš asi.. jezdím 110 v profileru a 90 v LFS a funguje to IMHO jak má. Možná sis nevypnul spring a damper efekty, což v?ele doporu?uju.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 10.4.2013 at 12:15.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #14
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Prosím o setup a o nahrání trat? na ALTP.Díky :-)
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #15
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Prosím o setup a o nahrání trat? na ALTP.Díky :-)
Tra? mohou m?nit všichni, zm?n?no. Setup si opíšeš z LFSW nebo si vyzkoušíš vlastní. Já mohu doporu?it to co je na LFSW jako WR.

Belda: To se p?kn? zapotíš co na té rally se silným feedbackem?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #16
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Nebyl by n?kdo pro pár tréninkových závod? dneska ve?er?
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #17
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Protip na spojku: poušt?t nebo ubrat po odrazu ze skoku až po dopad plyn.

Set mám odsud, ?as 1:03,97, s tlumi?i to ani nehne, m?l by vydržet celou hodinu.

Co se týká formátu ve?era, rozhodl jsem se to už te? nem?nit. Bude to hardcore, ale v??ím, že se to zvládne. B?hem minulých t?ech závod? jsem se p?esv?d?il, že bez ohledu na skill se tém?? vždycky lidi na trati dokázali dohodnout. Jediné, co z?stane zm?n?no, bude kvalifikace na dv? ?ásti (viz 1. post).
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #18
Sumys
Newbie
 
Join Date: 18.4.2005
Posts: 10
Default

Chlapi, jak se dostanu na server ALTP? Kde je heslo? Díky.
Sumys is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #19
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Nebyl by n?kdo pro pár tréninkových závod? dneska ve?er?
Klidn?, v kolik?
Quote:
Originally Posted by Sumys View Post
Chlapi, jak se dostanu na server ALTP? Kde je heslo? Díky.
Standardní "mrt5" heslo, je tu n?kde celé vlákno s hesly na servery.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #20
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Protip na spojku: poušt?t nebo ubrat po odrazu ze skoku až po dopad plyn.

Set mám odsud, ?as 1:03,97, s tlumi?i to ani nehne, m?l by vydržet celou hodinu.

Co se týká formátu ve?era, rozhodl jsem se to už te? nem?nit. Bude to hardcore, ale v??ím, že se to zvládne. B?hem minulých t?ech závod? jsem se p?esv?d?il, že bez ohledu na skill se tém?? vždycky lidi na trati dokázali dohodnout. Jediné, co z?stane zm?n?no, bude kvalifikace na dv? ?ásti (viz 1. post).
Pojede se s vlajkami bez layoutu nebo bez vlajek s layoutem?

Osobn? jednozna?n? hlasuji pro vlajky bez layoutu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.