Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

View Poll Results: Kdy jet?
23.5. (zítra) 15 40.54%
30.5. (za týden) 22 59.46%
Voters: 37. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.5.2010   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Termín posledního závodu

Kv?li kolizi s finále MS v hokeji, ve kterém jsou naši (pro ty, co neví), spouštím tuhle anketu, protože to vypadá, že dost lidí dá p?ednost zápasu, nebo ho bude sledovat p?i závod?. Já bych byl radši, kdyby byla ú?ast po?ádná, ale nechám rozhodnout vás.
Hlasujte, jestli jet zítra nebo odložit závod o týden.

Hlasujte prosím jenom vy, kte?í jste p?ihlášení v lize. Když p?ijde hlas od n?koho, kdo nejede, nebude se po?ítat.

Anketa se uzav?e za 24 hodin, ALE budou se po?ítat hlasy dnes p?ed 23:00, aby se p?ípadn? stihly poslat maily.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 22.5.2010 at 18:55.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #2
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Finale vam prajem, ale radsej by som ligu ukoncil zajtra. Kazdopadne v zaujme vseobecnej spokojnosti by sme mohli start posunut na 17:30-18:00, co hovorite na tuto alternativu?
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Finale vam prajem, ale radsej by som ligu ukoncil zajtra. Kazdopadne v zaujme vseobecnej spokojnosti by sme mohli start posunut na 17:30-18:00, co hovorite na tuto alternativu?
Padlo to taky, ale máme mimo jiné i nedostatek (se softem proškolených) admin?, takže by pro nás bylo lepší po?kat.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #4
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Kid > volba "zítra" znamená v 18 hod? nebo je to p?eklep a myslíš pond?lí?
Já m?žu zítra v 18, i v pond?lí, i za týden ale pro obojí se nedá hlasovat, takže po?kám a dám potom hlas v?tšin?
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Kid > volba "zítra" znamená v 18 hod? nebo je to p?eklep a myslíš pond?lí?
Já m?žu zítra v 18, i v pond?lí, i za týden ale pro obojí se nedá hlasovat, takže po?kám a dám potom hlas v?tšin?
23.5. ve výb?ru možnosti je myslím vše?íkající.
18:00 je p?ijatelná možnost, ale sešlo se n?kolik problém? (hlavní s adminováním), který to dost komplikují, proto jenom tyhle dv? možnosti.

V p?ípad? odložení by došlo ke znovuotev?ení hotlap? a uzav?ely by se znovu až p?íští sobotu v 17:00.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #6
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
23.5. ve výb?ru možnosti je myslím vše?íkající.
18:00 je p?ijatelná možnost, ale sešlo se n?kolik problém? (hlavní s adminováním), který to dost komplikují, proto jenom tyhle dv? možnosti.

V p?ípad? odložení by došlo ke znovuotev?ení hotlap? a uzav?ely by se znovu až p?íští sobotu v 17:00.
OK a hlasuju pro p?íští týden, protože zítra by opravdu jelo málo závodník?, asi bych se také rozmýšlela. A jet a zárove? sledovat hokej je pro m? nep?ijatelné

Ale proti znovu otev?ení hotlap? protestuju, dalo m? to dost práce a nechci se znovu trápit. A taky nevidím d?vod PRO? ??? (v propozicích je uzáv?rka jasn? daná !!!!!!!!!!!!!!)
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #7
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Suhlasim s popelkou - ked to posuniete o tyzden, tak som vyslovene proti otvoreniu hotlapov.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #8
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Ale proti znovu otev?ení hotlap? protestuju, dalo m? to dost práce a nechci se znovu trápit. A taky nevidím d?vod PRO? ??? (v propozicích je uzáv?rka jasn? daná !!!!!!!!!!!!!!)
Chápu, že to m?že být nefér v??i (nejenom) tob?, ale jde o to dát možnost dalším, kte?í by se nemohli z??astnit zítra, navíc všichni ostatní budou mít o týden delší dobu na vylepšení svého hotlapu.
A pro p?esnost, v propozicích je napsáno: "(poslat hotlap) nejpozd?ji do soboty p?ed závodním ve?erem do 17:00.", tzn. pokud dojde k posunu termínu, logicky by m?lo dojít i k posunu uzáv?rky.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #9
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

S tymi propoziciami mas pravdu, ale aby to bolo fer, tak by tu malo zahlasovat aspon 50% ludi prihlasenych na dalsi zavod - to je 23, pretoze sa mi nezda spravodlive aby tu o takej veci ako je otvorenie hotlapov rozhodla mensina.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #10
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Chápu, že to m?že být nefér v??i (nejenom) tob?, ale jde o to dát možnost dalším, kte?í by se nemohli z??astnit zítra, navíc všichni ostatní budou mít o týden delší dobu na vylepšení svého hotlapu.
A pro p?esnost, v propozicích je napsáno: "(poslat hotlap) nejpozd?ji do soboty p?ed závodním ve?erem do 17:00.", tzn. pokud dojde k posunu termínu, logicky by m?lo dojít i k posunu uzáv?rky.
Tuto anketu jsi sem dal p?l hodiny po uzáv?rce hotlap?, takže myslím, že jsou platné. Posun závodu po uzáv?rce je v?c druhá.
Asi v 16.45 se teprve rozhodlo o finále hokeje, takže hotlap tam mohl každý mít a m?l 15 minut na to se rozhodnout, jestli ho smazat nebo ne. M?l na to každý 14 dní, co 14 dní, celou dobu od ohlášení ligy.
P?íští týden (nebo zítra) je ú?ast závodník? bez hotlapu p?eci možná (jak jste psali), ale pouze v poslední divizi.
Prost? jsem proti nó. Jak t? mám ráda, tak te? m? štveš.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #11
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Moznost odlozit zavod je jako dar z nebes Sam jsem mel po prenosu hokeje velke dilema, jestli se neodhlasit. Jsem jednoznacne pro posunuti zavodu. Hotlapy bych nechal zamcene; aspon nebudou lidi marit cas pokusy o (skoro)nemozne a zameri se na trenink samotneho zavodu ... treba
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #12
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

slovaci vam na hokej kaslu...fox sa ide v nedelu o 20:00 a hotovo dneska sme to s ghostom trosku rozoberali na okruhu ked sme sa dozvedeli vysledok...som zvedavy ako to poriesite...
ale urcite vam budem drzat palce...dokonca podla momentalneho priebezneho stavu je este sanca ze nemcov dostanete
edit: a na zmenu terminu by bolo podla mna treba 2/3-ovu ustavnu vacsinu a aspon polovicnu ucast v hlasovani...co sa asi aj tak nazbiera...a vzhladom k tomu ze sa mi fakt nechce jazdit tak odlozenie by som nebral nejako tragicky

Last edited by bavorak; 22.5.2010 at 20:28.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #13
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

Zdravím, po tom co naši borci p?edvedli v n?mecku, se budu taky asi spíš dívat na hokej, ale pouze v tom p?ípad?, že se poslední závod posune. Pokud se to odjede zejtra, tak ur?it? dávám p?ednost závodu, pá? m? hokej moc nebere. Prost? auta jsou auta a co je víc??? Každopádn? jsem hlasoval pro p?esunutí, protože se v?tšina ur?it? odhlásí a jelo by nás tam možná mí? jak 5 a p?l.

Takže tak.
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #14
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Toto je absolutna chobotina prekladat nieco co je uz mesiace a mesiace zname. Ako hokej ok ,ale aj zaznamy aj vselico mozne existuje. Kopec ludi ma nastavenu pracu tak ,ze kazdu druhu nedelu ma volno ,poniektori si aj vybavovali sluzby tak aby boli na 1cz ligu doma a teraz sa to o tyzden presunie?
Ako mam chapat ,ze keby bola zasa ta pritupla F1 presne v termina 1cz ligy tak by sa to prekladalo? Nezaujem ,bol stanoveny termin. Napriklad mne to o tyzden urcite nebude vyhovovat a stavim sa ze nebudem sam. A bol by som uplne rad ,kebyze sa toto trapenie s foxom skonci a moze sa rozmyslat nad niecim inym.

Hokej neni priorita.

A este prekladat to den vopred je fakt blbe ,to Vas malo napadnut minuly tyzden.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #15
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Tak minuly tyden asi nikdo nepocital s tim, ze budem hrat finale..... Ad hotlapy, ja treba hotlap neposilal prave proto, ze jsem nepocital s tim, ze zitra pojedu. Pokud by se jelo pristi tyden, hotlap bych poslal.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #16
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Jsem pro p?esun. Ne kv?li hokeji, já jim nev??ím. Spíše m? osobn? jde o to, že proškolených lidí se softem tu moc nebude, resp. jen já + tajní agenti, o kterých nevíme (Takže asi nikdo ). Byla tu možnost, že bych nejel a šéfoval dvoum server?m, ale to je "o hubu", n?kde bude problém a naruší to ob? divize a to si nikdo nep?eje.

K avizované ú?asti a nedostatku admin? je v zájmu ligy závod p?eložit.

Osobn? z toho taky nejsem nadšený. Chci mít tuhle hr?zu, nesoucí jméno FOX, zasebou.

Hotlapy -> Jak psal Kid, propozice hovo?í jasn?. M? osobn? je to šumafuk. Bu? budu D1, nebo D2.... není to jedno? Všem nám jde o kvalitní a Fair-Play závody a toho se do?káme tak i tak.

Tedy za m?....
P?eloži o týden, Holtapy nechat otev?ené.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #17
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Jsem pro posunuti a HL bych nechal zamcene. ...proc asi

OT: Jinak nevim, proc tak nadavate na FOX. Myslim, ze se vyber auta povedl a s foxem je pekne pozavodeni.

EDIT: Mozna to bude znit divne, ale demokracie je spatny system, kdyz lidi nevi, co chteji a nebo kazdy chce neco jineho. Meli jste vyhlasit, ze se zavody posouvaji a bylo by.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 22.5.2010 at 21:45.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #18
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
EDIT: Mozna to bude znit divne, ale demokracie je spatny system, kdyz lidi nevi, co chteji a nebo kazdy chce neco jineho. Meli jste vyhlasit, ze se zavody posouvaji a bylo by.
Možná máš trochu pravdu, jak jsem v?tšinou p?ístupnej názor?m ostatních, tak m? to tu trochu zviklalo.

Ješt? je n?co p?es hodinu na hlasování.

Zatím to vypadá celkem jasn? pro posun, hotlapy v tom p?ípad? budou otev?ené. Mrzí m?, že se to n?komu nelíbí, ale jak už jsem ?ekl, chci dát hlavn? šanci víc lidem a ti, co se se svým kolem necítí spokojen?/bezpe?n?, mají o necelý týden navíc na zlepšení.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #19
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

uznavam ze mne sa zajtra nechce ist a budem rad ak sa to posunie no na druhej strane je hrozne svinstvo ak mal niekto tuto nedelu naplanovane ze odjazdi zavod a urobil si volno a na buducu nedelu uz ma program a zavod nebude moct ist...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2010   #20
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Mne by samotny posun nevadil, zda sa mi nefer iba to otvorenie hotlapov.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.