Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Kam byste p?ijeli tento rok na LFS sraz? Hlasovat m?žete vícekrát. Akce bude jedna
Zú?astním se srazu v Radotín? 2.4. 5 11.63%
Zú?astním se srazu v Lipníku nad Be?vou 4.4. 14 32.56%
Nezú?astním se. Rad?ji budu doma prd?t do židle 12 27.91%
Nevyhovuje mi datum 14 32.56%
Multiple Choice Poll. Voters: 43. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.3.2010   #21
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by manny.s View Post
Až tam pojedeš, dej v?d?t, klidn? do SZ. Do Chebu to mám kousek a Ypsilonka je super
Kdyz by mi zbyly prachy, tak bych se taky zkusil nekdy dostavit.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2010   #22
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Dorazil bych jak do Lipnika, tak do Prahy. Termin nevyhovuje. Klidne bych byl i pro sraz bez motokar.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2010   #23
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

No myslím, že to chce trošku diktatúry, s touto demokraciou sa nikam nedopracujeme/te. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2010   #24
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Tam kam ma Kocur zavezie kazdopadne ak by sme isli tak idem Lipnik najlepsie, cesta do Prahy by bola morda
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2010   #25
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

brno, lipnik, praha (serazeno podle priorit) tez klidne jen sraz bez motokar, ale ten by se zas moh "tradicne" spachat na jarni cenu brna, aby byla nejaka dalsi zaminka pro dojizdejici z vetsich dalek..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2010   #26
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

tak bych to shrnul.
Ted ciste teoreticky:
Kdyz by se zmenilo datum a vsem by vyhovovalo a jelo by se do radotina, tak by prijelo 6 lidi
Do Lipnika 4.4. by prijelo 8 (Kadovi nevyhovuje datum)
Kdyz by se zmenilo datum tak, aby to vyhovovalo vsem, kdo ma zajem o lipnik, tak by prijelo 12
Pro masarykac a hodonin zatim registruju po dvou hlasech.

Z Lipnika mi jeste neodpovedeli na email, takze jim dneska zavolam a zkusim neco domluvit.

EDIT:
Bylo by fajn, aby ti co hlasovali pro Nevyhovuje datum a jeste nenapsali kam chteji prijet, aby dali vedet kam chteji jit.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 10.3.2010 at 16:27.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2010   #27
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Tak p?idám také svojí troškou do mlýna. Vyhovuje mi jakákoliv lokace, Radotín je pro m? výhodou, že je v Praze, naopak m? už trochu omrzel. Brno je nádherné a Lipník ješt? neobjevený, reference jsou na n?j však veskrze velmi pozitivní.

A te? mínusy. Problémem jsou pro m? finance. Jelikož je cca 2 000,- K? pro m? dost a mám trochu jina?í plány, je to asi nejv?tší omezení. Nejvíce by mi vyhovovalo Brno p?i n?jakých závodech, nejlépe p?i WTCC, protože je chci navštívit a bylo by p?kné to sfouknout na jednu cestu, protože to je další cca 1 000,- za cestu. Myslím si, že by to m?lo parádní atmosféru, kouknout se na závody a pak si jít sami zazávodit, otázkou je, jestli se bude chtít ostatním dávat dalších cca 350,- za lístek (pokud by to šlo i bez n?j jít na motokáry, tím lépe, ale bylo by p?kné kouknout se p?ed tím na závody). Problémem je, že je to až za dlouho. Ale tímto by byla moje ú?ast tém?? 100%.

Celkov? se nebráním jakékoliv lokalit?. Termín nevyhovující, nejlepší by bylo léto (za?átek ?ervence - konec srpna). Jinak nevím, jak to bude ve škole, diplomka se blíží, proto mi nevyhovuje duben. Jedinou výjimkou je v dubnu Radotín, protože je to ?asov? nenáro?né. U ostatních lokací si to nedokážu ?asov? p?edstavit (pokud by bylo navíc zapot?ebí i jednu noc p?espat).

Takže to shrnu v po?adí priorit:
1. Brno; léto - sfouknu dv? mouchy jednou ranou za pro m? p?ijatelné peníze
2. Lipník; léto - láká m? nepoznané
3. Radotín; kdykoliv - je to pro m? nejlevn?jší, ale také nejnudn?jší

PS: Hlasoval jsem pro poslední možnost.

EDIT: Brnem mám na mysli Masaryká?
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!

Last edited by Sparco; 10.3.2010 at 21:39.
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2010   #28
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ja poviem ,len tak ,brno nie ,draha hmm aj zaujmava ,pekny kopcek wuaaau. tie motokary su ale fakt v biednom stave . Masarykov minibike okruh ,no skor je to nezazivny okruh viac na minibiky ako na motokary.
skor by som sa priklanal k motokaram kde boli akcie tak 12hodinovka ( Substance242 prepac ale zabudol som a nechce sa mi otvarat dalsie okno ,no lenivy som to ja kocur) .

Dalsie navrhy z ktorych hned prve dva zavrhnem uplne
Kosice - tam ani neviem ci nieco take je - zamietnuty (a je to aj dost daleko pre 99%)
Banska Bystrica - daleko a motokary nasrot ,draha vnutry -mala ,smyka sa ako na lade (hlavne ked poniektore nebrzdia) ,driftparade ,nuda max 4 motokari na trati (aspon naposledy bolo ,ale asi kvoli tomu ,ze im odisli motokary )- zamietnute
Pezinok - Draha vonku ,dost dlha draha kde pri pomalych motokarach jed desna nuda a mat cele kolo plny plyn je fakt nuda ,zabava nastava az pri silnejsich motokarach ,ale zatia chcu trocha viacej kapiek a dost zahadne dovoluju nani jazdit (to znamena nie kazdy sme za silnejsiu) - otazne ,ja by som zavrhoval
Bratislava(Ivanka pri Dunaji) - Interierove motokary ,motokary v dobrom stave ,ale niesu vsetky vyrovnane. Na silnejsie motokary sa treba kvalifikovat casom. Zaujmava a agilna trat ( ano kamos si tam zlamal 4 rebra ,lebo debil sa nevedel rozhodnut z ktorej strany obide stlp ) .max 6 motokar na trati ,zapor je dost drahy bar. cize mozne / otazne
Zlate Moravce - interier-exterier motokary , tuto by vedel otom povedat reyco ,bar super ,fajn babenka obsluhovala (asi reycova byvala a ja som tam mal kua zenu ta bude ale teraz doma) draha zaujmava - mozne/otazne
Dunajska streda - exterierove motokary , dlha ale zaujmava trat (ano jazdilo sa tam aj autami ale na auto je to kratke) dlho som tam nebol ,lebo tam skoro vsetci namna po madarsky hovoria a to ***** rozumiem (igen?) -zavrhujem

Celkovo akciu motokary by som takym zaujmavym sposobom spojil s neakym kempingom kde by sme si vecer pokecali atd (ale to az vlete ,aby nam teraz pri ohniku neodmrzi GULE ! ) , popripade spojil s neakou akciou (autosalon ,brno volne jazdy atd... fantazii sa medze nekladu ) aby sa ludom aj oblatilo prist a vlastne zabit dve muchy jednou ranou.... Navrhujem posunut termin na neaky maj ,nech si to vsetci v hlave ujasnime a poriadne sa rozhodneme kam a co tam budeme robit. Alebo nastavit diktaturu a zadat pevny termin a miesto a kto dojde dojde a kto nie tak ten nie a je to

Prajem pekny odpocinok pri takom dlhom citani (a ano kocur ma dneska kua sviatok ! ) <-

PS. bol by som rad aby nas tam doslo co najviac ludi nech je ocom a s kym kecat ,,,a mam chut navstivit aj helmuta
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2010   #29
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Sparco View Post
T...cca 2 000,- K? ... další cca 1 000,- za cestu.... dalších cca 350,- za lístek
nevim jak si to kalkuloval, ale praha-brno tam a zpet je 2*150,-, listek napr na jarni cenu brna 0,- (paddocka na vikend 100,-), motokary srovnatelny co vsude jinde, takze na tom nesejde, nevim jak ses dostal na 3,5k, ale me to vychazi tak na tretinu aji s volitelnyma motokarama...

ja jen aby to nekoho neodradilo..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2010   #30
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Rekl jsem, ze pockame do dneska jak se vyvine hlasovani a pak se rozhodne.
Taky jsem volal do Lipníka a zjistil info.

Takže pevná ruka diktatury rozhodla.

Sraz bude 17.4. v Lipníku nad Be?vou.
Rozhodl jsem se tak proto, že
1) Lipník jasn? vede v hlasování.
2) Hodn? lidí, kte?í hlasovali, že nevyhovuje datum, cht?jí jet do Lipníku.
3) V ?echách byl motokárový sraz už 2x, tak jsem se rozhodl dát šanci moravák?m a Slovák?m.
4) Datum jsem p?esunul viz 2) a taky jsem si ?ikal, že bude lepší, když se nám tam nebudou plést pod kola n?jací místní borci
5) Je možné, že bude tepleji

Info:
17.4. je možné si zajet vlastní závodní ve?er pro LFS.
Startovné je 390k?, pokud pošlete 14dní p?edem p?ihlášku na info@kartingarena.cz , nebo 490k? na míst?.
Každý za to dostane 5 jízd po 10 minutách.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 11.3.2010 at 00:03.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2010   #31
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
nevim jak si to kalkuloval...
2 000,- celkove za jeden motokarovy event v cene cca 1 000,- + 1000,- za beno (pravdepodobne s Jendanem napul), jidlo atd.

Tisicovkou navíc jsem myslel další výdaje na WTCC (bé?o, jídlo, lístek). Tzn., že by m? tento rok vyšel na cca 3 000,- (LFS sraz + WTCC). Proto bych byl pro, kdyby byl LFS sraz p?i WTCC, abych ušet?il jednu cestu. Nebo v Radotín?, to bych dal v extrémním p?ípad? za dopravu 52,- : )

EDIT: tak je rozhodnuto. Tak trochu jsem v tuhle variantu doufal : ) Peníze vem ?ert, holt n?co budu muset oželet, protože m? poznání nepoznaného láká natolik, že nem?žu odolat. Jenom aby mi to nepokazila n?jaká hodn? náhlá událost ve škole...
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!

Last edited by Sparco; 11.3.2010 at 00:11.
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2010   #32
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

maps.google.com, Lipník nad Be?vou... ;-) Aha, 125 km, to by šlo. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2010   #33
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
maps.google.com, Lipník nad Be?vou... ;-) Aha, 125 km, to by šlo. :-)
Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2010   #34
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Brno samoze podporuju v prve rade, ale nebylo v nabidce....
Dorazit bych moh, motokary pravdepodobne ozelim. Kdyby nekdo mel cestu z Brna, ci se chtel nejak pripojit, dejte vedet.

Jinak srazy v Brne byly unikatni predevsim moznosti prespani (temer) vsech u Miondira, cimz se vecer povetsinou protahl na vypeceny vecirek. Obecne, misto srazu, kde se pak da prespat, mi prijde idealni.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2010   #35
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

brno sme dali loni pri WTCC a vsecko super i ty motokary aza najednu vsecky ok. Nadherne sme se honili i nam bylo dovoleno udelat si jednu jizdu kvalifikacni a pak samostatny zavod s letmym startem :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2010   #36
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Inak viackrát som zažil, že parchanti od motokár takéto partizánske preteky zakazujú, hoci neviem presne pre?o...? Ve? už asi vedia odhadnú?, ke? prídu "profíci" ?o dávajú pozor a chcú si hodi? pretek, a za?iato?níci ktorí (si) môžu spôsobi? škodu... no ale o tom potom.

(jedine ak by "ak chcete preteka?, nech sa pá?i celá dráha na hodinu za xy pa?azí")
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2010   #37
Hanes
Newbie

 
Join Date: 7.10.2008
Posts: 14
Default

Chlapi kdo to organizuje? Mohl bych dodat kontakt na kluka co to organizoval nám,nem?lo to chybu. Jezdím hlavn? RBR ale i LFS a s komunitou RBR jsme v Lipníku m?li p?ed Barum Rally sraz. Super závody! Tady odkaz jak to probíhalo:
http://rbr.onlineracing.cz/forum/vie...v%C3%BD+turnaj
Hanes is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2010   #38
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
...Jinak srazy v Brne byly unikatni predevsim moznosti prespani (temer) vsech u Miondira, cimz se vecer povetsinou protahl na vypeceny vecirek. Obecne, misto srazu, kde se pak da prespat, mi prijde idealni.
jo mit kde pak slozit hlavu byla celkem vyhoda a after party ala hradni straz apod taky nebyly od veci ze?
nicmene uz jsem se prestehoval jinam...do vetsiho :]
pokud bych vedel dopredu tak jsem schopen zas nekdy nejake to misto zajistit ;-)
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2010   #39
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
after party ala hradni straz apod taky nebyly od veci ze?
koukam ze hradni straz vstoupila do dejin
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2010   #40
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
koukam ze hradni straz vstoupila do dejin
to kazdopadne, kdo u toho nebyl, v lfs ve skutecnosti nic neznamena
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.