Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.6.2009   #41
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Michelin View Post
Mel si rict, vzal bych ti taky
no, pozde, priste
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2009   #42
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

jinak dneska super, rano vstavacka v 6, v 6:40 vyjedz a v 8:00 na okruhu, obhledli jsme stanky a sli na Ccko, chvili cumeli na zavody az do 12, pak jsme se porouceli k Chaosovi, ten me patricne uvital a behem chvile jsem sedel v 301cce, v prvnim kole jsem pretocil motor a uz to bylo takovy pomaly, ale stejne mi Chaos ujizdel ... pak jsem se odporoucel na motokary, kde sem mel pekne blbou helmu, nic sem z ni nevidel, tak sem jel spise bezpecne nez rychle... pak sem sel zas mrknout k 301 a tu vidim caNtwA, tak sme prohodili par slov a kazdej sel opet po svych, po opetovnem prichodu na Ccko sem zavolal Babymu a ten me profesionalne navedl na sneci stanoviste, kde sme zustali az konce druheho zavodu WTCC, pak jsem z ToFira a z Vitra vytahl vstupenky do paddocku (kluci diky ) a sli sme s otcem mrknout na auta z blizky, skoro vsechno bylo schovany, hostesky taky nikde, takze oproti minulemu roku nebylo na co koukat, priste tam musim jit driv pak sme shledli jeste Leony (Matejovsky dojel 5.) a odporouceli sme se k auto a smerem domu, na Olomouc, jenze cesta vedle do Brna a pak uplne do jine prdele, tak sme blouzenim po dedinkach kolem Brna ztratili jeste asi 20 minut, nez sme se dostali na dalnici Praha-Olomouc... kudma ste jeli vy na olomouc? taky do tech prdelek v okoli brna?

takze skvele vydarena Nedele, za rok zase
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #43
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ja jsem do brna dorazil uz ve ctvrtek, abych stihl vse v klidu pripravit. Pocasi v patek a sobotu moc nepralo a bylo to na navstevnosti videt. Ze zavodu jsem videl akorat start zavodu seat cupu, jinak nic... V nedeli to bylo o poznani lepsi a jsem rad, ze jsem po dlouhe dobe videl par znamych tvari... Sice jen na chvilku, pak se ztratili buhvi kam - priste me proste vytrhnete z pracovniho tranzu (to same plati o motokarach na ktere jsme byli domluveni a ktere jsem si s vama chtel zajet)... 301 je momentalne moje obziva, tak se nedivte, ze se venuju spis lidem co nam daj nejakou tu korunu, pac bez nich bych nemel za co jist a platit najem... Jinak me celkem prekvapil dost maly zajem ze strany LFSaku se na 301 svezt... X let uz tady pro vas delam hromadu veci zadarmo (resp. naopak me to vsechno uz dost penez stalo) a vy mi ted v dobe, kdy fakt ziju z ruky do huby, neprispejete ani ? abych se mel krapet lip... no nic... asi jsem se mel zamerit spis na komunitu kolem RBR, kde si lidi prace ostatnich vazi a umi to dat najevo (loni jsme byli na vyhlaseni teamrally a ucastnici se sami od sebe rozhodli za jeden rocnik souteze odmenit organizatora G25kou...) no asi se na to tady uplne vykaslu, pac momentalne fakt nemam duvod v tom pokracovat... v klidu se zas vratim jen k jezdeni a bude...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #44
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

JJ ja te zasel Chaosi jen pozdravit a už sem se dral na Ccko na ty souboje plech naplech(plast na plast) videl sem ze toho mate asi dost a zrovna ste jedli.

301 sem nevyzkousel popravde sem na ni nemel odvahu a vlastne ani casek, dam si ji jindy :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #45
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
ja jsem do brna dorazil uz ve ctvrtek, abych stihl vse v klidu pripravit. Pocasi v patek a sobotu moc nepralo a bylo to na navstevnosti videt. Ze zavodu jsem videl akorat start zavodu seat cupu, jinak nic... V nedeli to bylo o poznani lepsi a jsem rad, ze jsem po dlouhe dobe videl par znamych tvari... Sice jen na chvilku, pak se ztratili buhvi kam - priste me proste vytrhnete z pracovniho tranzu (to same plati o motokarach na ktere jsme byli domluveni a ktere jsem si s vama chtel zajet)... 301 je momentalne moje obziva, tak se nedivte, ze se venuju spis lidem co nam daj nejakou tu korunu, pac bez nich bych nemel za co jist a platit najem... Jinak me celkem prekvapil dost maly zajem ze strany LFSaku se na 301 svezt... X let uz tady pro vas delam hromadu veci zadarmo (resp. naopak me to vsechno uz dost penez stalo) a vy mi ted v dobe, kdy fakt ziju z ruky do huby, neprispejete ani ? abych se mel krapet lip... no nic... asi jsem se mel zamerit spis na komunitu kolem RBR, kde si lidi prace ostatnich vazi a umi to dat najevo (loni jsme byli na vyhlaseni teamrally a ucastnici se sami od sebe rozhodli za jeden rocnik souteze odmenit organizatora G25kou...) no asi se na to tady uplne vykaslu, pac momentalne fakt nemam duvod v tom pokracovat... v klidu se zas vratim jen k jezdeni a bude...
Ved kric ja prispejem ,len to musi byt v ramci moznosti.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #46
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
... Jinak me celkem prekvapil dost maly zajem ze strany LFSaku se na 301 svezt...
Zájem ur?it? byl ale pokáždé když jsem tam byl tak tam byla fronta. ?ekal jsem, že na to sko?íme se šnekama skupinov? po závod? WTCC n?jak se to ale už nestihlo a už jsem sed?l v aut? sm?r motokáry mod?ice.
Jinak víkend parádní jen to po?así bylo kapánek Aprílové
Pokud chceš p?ísp?vek klidn? p?isp?ju pokud to bude v mých možnostech
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #47
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Chaosuv post ve me zanechal zvlastni pocity, na WTCC jsem nebyl, v 301 sem nejele poprve a kdyz sem jel, tak sem i platil. Osobne sem v rozpacich a nevim co si mam myslet, sorry
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 22.6.2009 at 18:18.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #48
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

ja taky pridam trochu sveho OT k Chaosove postu. Pripada mi to jako takovy zacarovany kruh... Nechces (nebo spis nechcete, protoze i kdyz Chaos udelal rozhodne ten uplne NEJVETSI kus prace, tak tu jsou i jini, kterei se jenom nevezli) rozjizdet nejake zpoplatnovani apod. dokud nebude NNO, ale na NNO nemas cas a chut, protoze musis vydelavat penize a kazda minuta kterou je nevydelavas je draha. Chapu tvoje rozhorceni, je to drsny... Tak proc ale neni aspon na hlavni strance czechlfs nejaky to klikatko na Paypal pro prispivani? Je to skoro standard vsude mozne, ma to na svych strankach skoro kazdy kdo dela neco zadarmo... Minimalne bys z toho zaplatil hosting a forum, a kdyby neco zbylo, tak to mas k dobru a neni s tim skoro zadna prace (jen to zridit). Je trochu smutne ze LFS ted trochu upada, ale kdo vi! treba prijde update a komunita bude zas o neco aktivnejsi... Nicmene se mi proste zda, ze kdyz udelas v levem menu na hlavni strance odkaz "Prispejte na provoz", ktery povede na stranku s cislem uctu nebo tim zminenym paypalem, tak tim nic nezkazis a ja ti tam urcite neco poslu
Novas is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #49
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Pro Roberta: loni tusim si tu hazel nejaky vlakno kolik co stoji a lidi na to prispivali. nevidim duvod proc to neudelat zas. Na LFS prispeju opet a rad
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #50
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Ved kric ja prispejem ,len to musi byt v ramci moznosti.
diky, asi to udelam jak rika novas... dam na hlavni stranku ten odkaz na prispevek pres paypal...
Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Zájem ur?it? byl ale pokáždé když jsem tam byl tak tam byla fronta. ?ekal jsem, že na to sko?íme se šnekama skupinov? po závod? WTCC n?jak se to ale už nestihlo a už jsem sed?l v aut? sm?r motokáry mod?ice.
Jinak víkend parádní jen to po?así bylo kapánek Aprílové
Pokud chceš p?ísp?vek klidn? p?isp?ju pokud to bude v mých možnostech
No stacilo se zeptat a dozvedel byses, ze to neni fronta, ale akorat hromada cumilu, ktery 301 vzdycky prilaka, ale sveze se malokdo... za celej vikend mela fronta nejvic 2 lidi...
Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Chaosuv post ve me zanechal zvlastni pocity, na WTCC jsem nebyl, v 301 sem nejele poprve a kdyz sem jel, tak sem i platil. Osobne sem v rozpacich a nevim co si mam myslet, sorry
samoze ten post nebyl miren na vsechny... cest vyjimkam... navic ty jsi jeden z tech co svou praci nejak taktez prispivaji, takze na tebe post miren nebyl...
Quote:
Originally Posted by Novas View Post
ja taky pridam trochu sveho OT k Chaosove postu. Pripada mi to jako takovy zacarovany kruh... Nechces (nebo spis nechcete, protoze i kdyz Chaos udelal rozhodne ten uplne NEJVETSI kus prace, tak tu jsou i jini, kterei se jenom nevezli) rozjizdet nejake zpoplatnovani apod. dokud nebude NNO, ale na NNO nemas cas a chut, protoze musis vydelavat penize a kazda minuta kterou je nevydelavas je draha. Chapu tvoje rozhorceni, je to drsny... Tak proc ale neni aspon na hlavni strance czechlfs nejaky to klikatko na Paypal pro prispivani? Je to skoro standard vsude mozne, ma to na svych strankach skoro kazdy kdo dela neco zadarmo... Minimalne bys z toho zaplatil hosting a forum, a kdyby neco zbylo, tak to mas k dobru a neni s tim skoro zadna prace (jen to zridit). Je trochu smutne ze LFS ted trochu upada, ale kdo vi! treba prijde update a komunita bude zas o neco aktivnejsi... Nicmene se mi proste zda, ze kdyz udelas v levem menu na hlavni strance odkaz "Prispejte na provoz", ktery povede na stranku s cislem uctu nebo tim zminenym paypalem, tak tim nic nezkazis a ja ti tam urcite neco poslu
diky za napad, neco takovyho tam urcite dam...

p.s. patch je sice uz dost opozdenej, ale verte, ze se mate na co tesit
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 22.6.2009 at 22:11.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2009   #51
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

citim se trosku vinnen. Taky jsem se o vikendu nesvezl. 301 je super. Vyzkousel jsem si ji, ale daleko vic me vabily motokary. Asi pro pomer ceny a bezprostredniho pozitku z jizdy. Rad bych se svezl na obojim, ale neco jsem si vybrat musel. Preci jenom jsem student a z velke casti zavisly na rodicich a wtcc bylo pro me az moc velky vyhozeni z kopejtka.
S obcasnym prispenim na CzechLFS nemam potiz. Zatim jsem vzdy prispel, kdyz bylo potreba.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2009   #52
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Ako už bolo spomenuté, treba na úvodnú stránku hodi? odkaz na príspevok cez PayPal a nie?o sa ur?ite vyzbiera.
Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
p.s. patch je sice uz dost opozdenej, ale verte, ze se mate na co tesit
Júúúj, ale rýýýýýchlo .
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2009   #53
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default



__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2009   #54
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Už se t?ším na závody v Portugalsku. Možná, že se Lada kone?n? objeví n?kde v TOP 10, protože pro tento závod povolali Jamese Thompsona.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #55
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

slo by nekde stahnout zaznam z porta?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #56
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
slo by nekde stahnout zaznam z porta?
11:30 to beží na eurosportu tak si to nato?
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #57
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
11:30 to beží na eurosportu tak si to nato?
prííma, dík
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #58
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
prííma, dík
hmm tak nevím jesli to budou v?bec dávat , protože momentáln? se tam n?jaká jelita honí za kulatým nesmyslem
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #59
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
hmm tak nevím jesli to budou v?bec dávat , protože momentáln? se tam n?jaká jelita honí za kulatým nesmyslem
kreteni, ted to taky vidim, a vyjde jim to akorat do pul jedne, takze z wtcc je v *****
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2009   #60
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Gepas
7. ?ervence 2009
23:00 / Eurosport / Cestovní vozy FIA WTCC … Cestovní vozy FIA WTCC… . Magazín

10. ?ervence 2009
08:30 / Eurosport / Cestovní vozy FIA WTCC
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.