Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.3.2008   #1
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default Kart Centrum Radotín

Rád bych se zde s Vámi pod?lil o zkušenosti a zážitky z této trat?. Snažim se o licenci, protoze rozdil 10K? oproti Racing je pro me hodne maly. Takze kdyz uz vyhodim 200 tak at to za to stoji.
Pokud mate nekdo licenci nebo rady na zlepseni, tak jsem jedno ucho.

Moje onhelmet:
(sice stoji za starou backoru, ale lepsi nez nic. V cervnu se chystam koupit poradnou kameru.)
http://www.youtube.com/watch?v=p_Pr2UmiBgI
http://www.youtube.com/watch?v=BdivBhsf7tg
(omlouvam se za sprostarny)

EDIT: motokara c. 14 http://webbordel.wz.cz/sejmout0070.jpg
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 23.3.2008 at 20:29.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2008   #2
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Rád bych se zde s Vámi pod?lil o zkušenosti a zážitky z této trat?. Snažim se o licenci, protoze rozdil 10K? oproti Racing je pro me hodne maly. Takze kdyz uz vyhodim 200 tak at to za to stoji.
Pokud mate nekdo licenci nebo rady na zlepseni, tak jsem jedno ucho.

Moje onhelmet:
(sice stoji za starou backoru, ale lepsi nez nic. V cervnu se chystam koupit poradnou kameru.)
http://www.youtube.com/watch?v=p_Pr2UmiBgI
http://www.youtube.com/watch?v=BdivBhsf7tg
(omlouvam se za sprostarny)
moc p?kný, ale zdá se, že jsem byl bu? opravdu pomalej (o tom žádný pochyb), nebo že je to video zrychlené.

Ale krásná podívaná, to se musí nechat
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #3
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Protoze me nekolik lidi poprosilo o napsani recenze nebo spise srovnani Radotina s Mecholupama, tak jsem se rozhodl dodelat uz rozepsanou recenzi na Radotin a nasledne napsat srovnani s Mecholupama, na ktere si ale musite jeste chvili pockat.



Velice p?kná tra? s kvalitním zázemím a kvalitními motokárami.
Ceny už nejsou tak slušné jako bývávaly, ale dost pravd?podobn? se p?es zimu sníží. Jedna jízda=10 minut = 200K? pro sportovní motokáry. Stejná cena je i pro závodní.
Tra? m??í 910 metr? a disponuje ší?kou 6 až 9 metru.
Asi nejv?tší "srdcovka" je první zatá?ka, kterou projedete na plný plyn velice z?ídka nebo v?bec.
P?kná ?ást trati je severovýchodní cíp. Tady jedete nejdelší dobu na plný plyn a tudíž i nejv?tší rychlostí (tipnul bych 50km/h). Celá pasáž je zakon?ena nádhernou utahovací zatá?kou na pravou ruku. Další zajímavý úsek je posledních pár zatá?ek kolem garáže. Do tohoto esí?ka si musíte p?ibrzdit, jinak vylétnete mimo ideální stopu. Tady m?žete nejvíce ztratit nebo získat. Záludností esí?ka je, že se zdá na první pohled rychlá.
Cesta k úsp?chu a k ?asu pod 1.27.xxx je kontrola trakce a to hlavn? v zatá?kách. Veliká školácká chyba je, když jezdec p?idá uprost?ed zatá?ky plyn v domn?ní, že ho to zrychlí. Opak je pravdou. Jelikož motokáry nejsou osazeny ECU, musíte mít nainstalovanou p?irozenou kontrolu trakce v kotníku pravé nohy.
P?ijet si zazávodit m?žete prakticky v jakoukoliv ro?ní dobu. Nejhorší ro?ní doba je léto a hlavn? zima. V lét? panuje ve skleníku, kde je tra? umíst?na, snad 40°. Když se rozjedete a mate otev?ené hledí, tak vám to ani nep?ijde.
Horší je to v zim?. V okamžiku, kdy je pod 10°, tak v druhé polovin? jízdy už si p?ejete skon?it, protože vaše ruce práv? p?imrzly k volantu. Kart Centrum toto pom?rn? vy?ešilo, když zavedlo novinku vyp?j?ení rukavic za zálohu 400K?.
Asi nejv?tším nedostatkem centra jsou helmy. Nejenom, že vám ani jedna nepadne, ale jejich kvalita je mizivá. U n?kterých helem nejde ani zapnout pásek pod bradou.
V okamžiku, kdy p?ijedete kolem osmé, tak se m?žete spolehnout na totální propocenost helmy. M?žete si sice koupit kuklu za 100K?, ale moc tím stejn? nevy?ešíte. Kukla je vyrobena z laciné tenké látky a na sto korun opravdu nevypadá a v jediném v ?em vám pom?že, je pocit sucha asi na dv? minuty, než se kukla nacucá potem z helmy. Centrum tuto skulinku nedostatku zatím ne?eší a ani se jí nedivím a osobn? je mi to jedno, protože pat?ím do té v?tší poloviny zákazník?, kte?í vlastní svojí helmu.
Než se opravdu vydáte do Radotína, podívejte se do kalendá?e, jestli si dráhu n?kdo nezarezervoval. Také byste m?li po?ítat s tím, že po osmé hodin? jsou jízdy vyprodané na hodinu dop?edu.
Nezbývá mi než vám pop?át š?astnou jízdu a p?ipomenout, že tra? není tak široká, jak se zdá a p?ejíždí se opravdu špatn?. Nechte se proto p?edjet, když vás n?kdo dojede…zjevn? je rychlejší.

Nashledanou na trati

JENDAN



EDIT: po precteni jsem prisel na to ze moje recenze neni az tak kvalitni takze asi vyrobim jeste jednu.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 11.8.2008   #4
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

17.8. v 19:00 se kona shromazdeni normalnich lidi na trati v Radotine. Pokud si chcete zajezdit bez pojizdnych sikan, tak v nedeli bude vhodna doba. Na poradu bude i jizda v protismeru.
Piste kdo prijde at vime koho cekat.

Zatim se dostavi:
Ja
Sparco
par lidi z KartRace
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 11.8.2008   #5
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
17.8. v 19:00 se kona shromazdeni normalnich lidi na trati v Radotine. Pokud si chcete zajezdit bez pojizdnych sikan, tak v nedeli bude vhodna doba. Na poradu bude i jizda v protismeru.
Piste kdo prijde at vime koho cekat.

Zatim se dostavi:
Ja
Sparco
par lidi z KartRace
možná se objevím, ale rozhodn? ne jezdit, spíš pokecat a podívat se na profíky
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 11.8.2008   #6
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

jak jsem rikal zas takovy profici to nejsou, ale da se s nima jezdit
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 11.8.2008   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

pokud to stihnu nejak rozumne z brna, tak se ukazu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 11.8.2008   #8
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

super tak se nam to rozrusta.
tj dobre
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 11.8.2008   #9
Bill
Newbie

 
Bill's Avatar
 
Join Date: 13.10.2007
Location: Praha
Posts: 25
Default

Budu se snazit dorazit... Pocitejte se mnou tak na 70% v sobotu ti dystak zavolam nebo napisu.. Mimochodem jak jsi dokazal domluvit jizdu i v opacnym smeru ??
Bill is offline   Reply With Quote
Old 11.8.2008   #10
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

to vis kontakty
+vic jezdim nez hraju
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2008   #11
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Jééé tak to bych p?ijel taky Možná ve dvou.


Apropos limit pro licenci v Radotín? je snížen o 1 sec. tedy na 1:24.00 (prý z d?vod?, že bylo moc lidí, kte?í dali 1:25 )
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2008   #12
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

jj vim jsou to mrchy. Kdyz jsem mel cas 1.25.016 tak to posunuli o sekundu. Kdyz jsem to zjistil tak jsem mel chut hodit si smycku. Nejhorsi je ze ty co maj licenci tak na silnejch motokarach jezdi casy 1.26.xxx, coz se mi zda fakt absurdni
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 13.8.2008   #13
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
jj vim jsou to mrchy. Kdyz jsem mel cas 1.25.016 tak to posunuli o sekundu. Kdyz jsem to zjistil tak jsem mel chut hodit si smycku. Nejhorsi je ze ty co maj licenci tak na silnejch motokarach jezdi casy 1.26.xxx, coz se mi zda fakt absurdni
Kdyz jsem tam byl napoled (cca 14 dni zpet) tak jsem se nedostal pod 1:26 a to je i myslim tim, ze jsem se kratce pred jizdou dozvedel, ze je limit 1:24 a to me rozhodilo psychiku. Ja mam PB 1:25:48 a kamose to sere este vic ptze ma 1:25:08.
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 13.8.2008   #14
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

myslim ze se schodnem, ze to je k nasr*ni
Jestli prijdes tak bych tam na toto tema hlasite zadiskutoval
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2008   #15
LFS-Leon°
Newbie
 
LFS-Leon°'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2008
Posts: 3
Wink

Hola kucíí,
jak už psal Zden?k (Rave?ák), tak bych se tam za váma opravdu moc rád stavil! Btw.: ..s tím posunutým ?asem pro licenci je to fakt pech. Kdybych tenkrát tušil, že už jsem tak blizou?ko, tak jsem snad tu motokaru poponesl +0:00,08 to už fakt zamrzí, ale co se dá d?lat..trénovat dál a šet?it pe?auze..to je asi nej. problém.
Doufám, že se tam Roberte taky ukážeš
M?jte se fááájn a snad to v ned?li klapne, LFS-Leon°
LFS-Leon° is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2008   #16
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

OT: BTW Leon jezdíš v?bec ješt? ? Já t? naposled vid?l ješt? ve verzi X
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2008   #17
LFS-Leon°
Newbie
 
LFS-Leon°'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2008
Posts: 3
Smile

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
OT: BTW Leon jezdíš v?bec ješt? ? Já t? naposled vid?l ješt? ve verzi X


?au, jezdím a nejezdím..ob?as si dám pauzu, a pak se k tomu zase vracím (myslím, že je LFS tak trošku návykový..)

...možná to bude znít smutn?, ale já prost? zbožnuju Blackwood (já vim...) .
LFS-Leon° is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2008   #18
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

>Chaos
ja tam budu se Sparcem do 23.00. Snad to z Brna stihnes a nebudes moc unavenej
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2009   #19
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Trénink v úterý 13.1. od 20:00 v Radotín?, kdo se p?idá???
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2009   #20
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Dnes 9.1.2009 cca 19hod.- kondi?ní jízdy - okruh Radotín
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.