Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.3.2008   #1
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default Round 4 - Tiskovka divize 3

Tak predevsim musim ucastniky divize 3 pochvalit. Absolutne zadny chat behem zavodu a rozrazeni. Vyjimkou byl start 1. zavodu, kdy nekdo diky nehode v lagstartu byl hozen do pitu a nekdo vzadu se divil, ze se posunul rost. V tomto pripade odkazuji na propozice. Jinac opravdu parada panove, takhle to ma vypadat .

K zavodu. Prekvapive sem vyhral superpole, coz mi bylo k prdu, protoze jsem si nenatankoval. Tzn. v prvnim kole do boxu a dojel sem tusim na 15. miste. Druhy zavod jsem si uzasne uzival, musim rict, ze poprve jsem vyuzil na 100% cheat jmenujici se 3 monitory. Nemel jsem absolutne problem jet vedle nekoho delsi dobu (coz melo za nasledek, ze dotycny vetsinou vymekl, protoze nevedel, jak dobre na nej vidim ). Spousta souboju, diky za ne vsem zucastnenym. Nekdy jsem teda zabranil nehode jen diky rozhledu, kdyz sem videl, ze souper uvnitr zatacky si to jede jak po lede ven (1. zavod, souboj s Karlem Veselovskym napr.).

Celkove dojem paradni, jeste jednou diky vsem zucastnenym.

Last edited by Kada; 10.3.2008 at 22:17.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #2
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Sry, že píši do cizí divize, ale v reakci na Kadu. Ty t?i monitory celkem závidím, já šel do kytek a záhonk? (trávy a št?rku) poté, co jsem koukal, jak moc vedle sebe jsme s už nevím kým. A zapomn?l jsem brzdit
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #3
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default

Tenhle závod byl pro m? asi nejlepší z celýho OC zatim. Rychlá široká tra?, na který bylo i pár zrádnejch míst. Super závod fakt. Bylo po?ád s kym bojovat a bylo po?ád koho dohán?t a komu ujížd?t. Díky moc všem, bylo to fakt super.
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 13.3.2008   #4
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Neco z meho soudku:
Z nedostatku casu na hotlapovani muj cas nakonec spadl poprve v sezone do 3.DIV. No co, rikal jsem si, aspon si zazavodim a nebude to jen trapeni se na chvostu pole ve vyssi divizi a doufani, ze nedostanu nadelene -1 kolo..

Kvalifikace: Prvni ostre kolo vypadalo nadejne, online PB a o 0,08 sec druhe misto za devdem_kk. Jenze spatne jsem to odhadl, myslel jsem, ze pojedu na dva stinty. Nokonec to byl jen jeden a pak pozorovani, protoze dalsi ostre kolo bych stejne nestihl. Kupodivu uz nas nikdo neprekonal.. Takze 2. misto a postup do sp.

Superpole: Nekolikrat jsem se malem vymlev v zahrivacim kole a to na me nechalo nasledky v podobe rozhazene koncetrace v kole ostrem a po velkych chybach tudiz nakonec 4. misto.

1. zavod: Po startu jsme si prohodili pozice s devdem_kk, ale nemelo to dlouheho trvani a bylo tak pak zase zpatky. Po zajeti Kady k mechanikum jsem byl na 3. miste a za mnou nekolik kol zle dotirajici Speedy. Promin mi to zatroubeni v parabolice, ujelo mi to. Jen mi v tu chvili pripadalo, zes tam o me vubec nevedel, kdyz si me tlacil na travu. A poustet si me pak vubec nemusel. Dostal si se prede me po me chybe, kdyz jsem do te paraboliky spatne najel a vyneslo me to. I kdybys ubral, dal bys me pak tak jak tak na rovince. V 6. kole jsem probrzdil pravou zatacku pred sjezdem "do udoli" a dostal se prede me Dallda. Chtel jsem mu to vratit, ale kdyz jsem na nej mel, tak jel ukazkovou defenzivu a neslo to. Na rovince do 8. kola se ti omlouvam za to orazitkovani narazniku, nastesti se nic nestalo. V poslednim kole jsem uz jen chyboval a tak z predjizdeciho manevru nezustalo nic. Nakonec teda 4. misto.

2. zavod: Otoceny rost, takze start ze 3. pozice. V prvnim kole par hezkych souboju s GTR GASS, nekolik zatacek jsme projeli skoro bok po boku. Pak zas moje chyba pri probrzdeni prave zatacky pred sjezdem "do udoli" a dostal se prede me. Chtel toho vyuzit i Dallda, ale akorat jsme se trochu potukali a nakonec z toho profitoval devdem_kk. Jenze "v udoli" chybovala vedouci dvojice (mhe.cz a Speedy), kdy si z postavynych pneumatik zahrala kulecnik a my se pak protahli kolem jejich pomaleji jedoucich aut. Takze z 5. mista zpatky na 3. Pak se mi v ostre leve u caravan campu podarilo podjet devdem_kk a v dalsim kole mu i trochu poodjet. Jenze ve 3. kole zase chyba a devdem_kk se vyrazne zvetsil ve zpetnem zrcatku. Pak u me jiz tradicne chybny najezd do "udoli route" a ja se pro zmenu ocitl v jeho zpetnem zrcatku a byl jsem mensi a mensi, az jsem mu nakonec ze zrcatka zmizel. Pak se u me stridaly lepe a hure zajete kola (tech horsich bylo samozrejme vic), i kdyz jednou jsem dostal na cas prvniho splitu 57:95. No jo, jenze to bylo vetrem a s tim jsem taky po zbytek zavodu bojoval, protoze snad nebylo odjeteho kola, kdybych si nevyzkousel, jak slicky drzi v trave nebo v pisku.. Zaverecne kolo jiz tradicne katastrofalne odjete, nastesti jsem 3. misto udrzel.

Z meho pohledu muzu taktez vsechny pochvalit za ukaznenost, cely vecer probehl v poklidu, zavody i rost bez chatovani, v zavodech jsem taky zadne prasarny nevidel. Diky vsem zucastnenym i adminovi za dobrou praci.

Na zaver bych jeste taky rad podekoval svemu tymovemu kolegovi Faraonovi za exklusivni race set. Diky
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.