Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.3.2008   #1
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default Round 4 - Tiskovka divize 2

Nedostatek tréninku se u m? projevuje tím, že se dostanu do horší divize a, s trochou nadsázky, nemám v ní konkurenci

Quali: jezdit ji s race setem šlo, 7. místo bylo fajn jistota. Na poslední 4 minuty jsem vzal hl set a vyjel si 1. místo p?ed super pole.

Super pole: první dva sektory mi docela sedly, t?etí sice taky, ale objektivn? byl pomalejší, škoda, 3. místo.

Race 1: K. Winter nám po startu dost ujel, holt prázdná tra? je znát. P. Vovesný bojoval dlouho a tak jsem m?l ztrátu necelé dv? vte?iny, když jsem m?l kone?n? volnou tra?. Velmi rychle jsem stahoval, bohužel pak mi nesedla jedna z rychlých to?ek a op?t ztráta 1.4 sekundy, p?edtím už jen 0.4 Ale nakonec v cíli rozdíl pouhé 0.31s a myslím, že K. Winter byl vd??ný za chybku Nejrychlejší kolo závodu, by? jen t?sn? p?ed Treglisem.

Race 2: start z 5. pozice nebyl nejhorší, na kopci ve vrace?ce se mi povedlo vnit?ní stopou získat dv? pozice, jednu jsem sice zase ztratil, ale nakonec jsem se ustálil na 3. pozici. Zase jsem za?al tr?et za taxíkem, tentokrát však ve vzájemném souboji. A že bylo na co se koukat Nicmén? taxíká? byl skoro až výrazn? pomalejší, takže nakonec podlehl, nestihl mi to vrátit a já mu ujel. Za?al jsem stíhat attiho. Ten m? naštval svou chybou v poslední vrace?ce. Nevadilo mi ani tak, že jsem ho díky tomu p?edjel, vadí mi, že mi zkazil nejrychlejší kolo závodu, protože jsem musel ubrat split 2.07.59 v závod? je solidní Mno, takže atti byl už taky za mnou a já za?al hotlapit. Až do 6. kola dobré, za?al jsem se nudit a ?íkám si, po?kám na n?. Ok, kecám, z nudy jsem d?lal chyby, jezdil o 2 sekundy na kolo pomaleji a p?esto m? taxík a atti nedojížd?li. Vzájemný souboj je hodn? brzdil. No, nudím se dál, až si ?eknu, že když už hotlapím, tak po?ádn?. To bylo na za?átku cílovky Na konci, když jsem proskákal p?es št?rk, jsem si ?ekl, že to hl nemusím brát tak vážn?. No co, jel jsem "normáln?" a pak jsem to totáln? dovoral šikanou za druhým splitem. Moc jsem ?íz nájezd, takže jsem druhou p?lku jel po tráv?. Ztráta 4 pozic. Z toho jednu jsem získal zp?t hned, na míst? je asi omluva Vovesnému, kterému jsem jemn? zk?ížil dráhu a jeho to rozhodilo p?i bržd?ní. Byl jsem už dlouho zp?t na trati, zprava m? p?edjížd?l Treglis myslím, zleva Vovesný, já trochu cukl doleva Nicmén? 4. pozice se mi nezamlouvala, p?ecejen, když má ?lov?k jistou výhru a najednou je 4... Gumy držely víc než dob?e, takže jsem s Treglisem mohl bojovat ost?e. On vypadal, že mu to taky jede, takže další p?kný souboj, nakonec jsem z n?j vyšel líp a v cíli skon?il 3.

Kdybych... ale co, závody p?kné, díky vám. Škoda, že nemám víc než p?l hodinu na hotlapení a k LFS se dostanu jen na PCO Octavia Cup

EDIT: drobná výtka k adminovi - mnozí nepochytili, že za?ala quali, protože se nic ne?eklo a p?edtím se jel tréninkový závod a najednou start quali.

EDIT 2: btw atti na m? p?sobil trochu jako rudá na býka. Od té doby, co nadávám na ATI v notesu...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600



Last edited by zipper; 10.3.2008 at 23:51.
zipper is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #2
Kahan
Newbie

 
Kahan's Avatar
 
Join Date: 14.2.2007
Location: Olomouc
Posts: 26
Default

Qvali.
Na za?átku jsem si ?ekl že podle HL budu rád když budu 12. ale M?l jsem radost když jsem v p?edposledním okruhu zajel ?as 2:59.900 a zárove? PB. B?hem treningu na tento závod jsem pod 3min zejel jen jednou a to ješt? HL tak m? to pot?šilo a vedlo to k 8pozici.
Super pole
Tam jsem nem?l co stratit, podle toho jsem i tak jel, propadl jsem se o jednu pozici na 9místo. Ale i tak velká spokojenost.

1. závod
muj setup nenasv??oval tomu abych mohl n?komu konkurovat, tak jsem se první dv? kola držel v desítce a ve t?erím kole už jsem za?al poušt?t jezdce p?ed sebe abych jim nezavazel. Byl jsem rád že vubec dojedu. Sv?j cíl jsem si splnil, sice 17. pozice ale n?jak mi to ani nevadílo.

2. závod.
Start z sedumnácté pozice. Nasadil jsem jinej setup, kterej vypadal že by se snim dal zajet kvalitni závod. V prvním kole sjem sedostal na patnáctou pozici, kola byla po?ád docela v pohod?, nem?la ani 60°C. V druhym kole jsem se teda rozhodl že za?nu uto?it. Po nejhez?í (klesající) šikan? v závod? se p?edemno ob?vyli 4 auta. Byl jsem tim docela zasko?en, tak jsem se pokusil ud?lat myšku do prava ale ta m? sice vynesla p?ed n? ale taky zárove? na trávu a to vedlo ke smyku. Tento smyk jsem se snažil vybrat až k poslední zátá?ce, v tu chvily jsem nev?d?l kde sou ostatní soupe?i, už jsem m?l smyk docela pod kontrolou ale boužel jsem n?koho zadní ?asti svého vozu ?ukl a m? to hodilo do písku a ho myslim taky, za co bych se cht?l omluvit. Takže závod pro m? kon?il a už jsem ho jen dojel na 18. pozici.

Co se tý?e m? jsem z body spokojenej, plán jsem splnil, dojel jsem.
Kahan is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #3
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Vcera jsem to zkousel cele zajet s radickou, takze to bylo znat na mem vykonu.

Q: muj nejlepsi cas byl o 2.5 sec horsi nez moje PB - 3.od konce

Z1: Na konci prvniho kola jsem v posledni zatacce strejchnul travu, takze posledni misto. Pak jsem ziskal par pozic diky chybam souperu. Pak nekolik kontaktu a peknych souboju s Rausem. Sorry a diky

Z2: Bylo to zabavne a namhave, ale to ponizeni uz jsem nemohl dal snaset, takze jsem prepnul na padla. Par souboju s Jirkou Simkem, kteremu jsem nakonec pohodle ujel. V posledni zatacce posledniho kola byla nejaka strkanice, ktera me vzala zpet do hry. Pozici jsem vsak uz neziskal. 11.misto
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #4
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Po dlouhé dob? op?t v div2

qual: Hned ve druhem ostrem jsem zajel pb a nejrychlejsi cas, ktery mi vydrzel temer do smotneho zaveru kvalifikace, kdy se predeme nakonec dostali dalsi ctyri jezdci. Ale sp z toho bylo a to bylo v tutuo chvili nejdulezitejsi.
super: Nezajel jsme uplne nejlip, ale ani nejhur. Presto vsa pohorseni o dve pozice znamenal start do prvniho zavodu z 6. pozice.
race 1: Tady se nic moc z myho pohledu nedelo. Hned po startu sice dorazel neprijemne Loukota, ale utoky jsem odrazil a dohnal Woodyho. V parabolice doslo k malemu kontaktu, coz Woodyho poslalo do travy, ale ustal a pokracoval dal. Na cilove rovince jsme se pred neho dostal a padil stihaci jizdu. Ani nevim jak, ale pak zrejme chyby dvou jezdcu predemnou znamenali 3. misto ve finishi.
race 2: Hned v prvni vracece se predemen dostal zipper a diky lag kontaktu s Winterem, ktery me pekne rozhodil, sem se proapadl na 6. misto. V prvnim kole dost velka mela a po par kontaktech s Winterem nas predjel Liska. Hned v uvodu druheho kola jsme se dostal zpet pred Lisku a za masterfula. Nasledujici kola znamenala sledovat jeho zada. Ve ctvrtem kole jsem ho v technicke pasazi dojel a predjel nicmene on mel vyssi top speed a vracel mi to na rovinkach. V patem kole jsem byl pred nim ale po chybe pred ou ruge me zase predjel. V 6. v technicke pasazi jsme si menili pozice, ocahezlo ke kontaktum a pred ou ruge opet chyba, takze mi opet poodjel. V sedmem kole jsem se v prvnim sektoru dotahl a predjel. Ale chyba v ou ruge me stala vyjeti do travy a byl opet predemnou. Pred nami ale chyboval zipper a masterful mel co delat aby se mu vyhnul coz ho stalo vyjezd do sterku v parabolice. Do poslendiho kola jsem najizdel na 3. pozici a uz jsem si rikal jak to nakonec pekne dopadlo, ale to by nesmelo byt posledniho kola. Pneumatiky uz docela topily a to se podepsalo na jezdeckych chybach. Nejdrive jsem doslova nechal pozici zipperovi. Pote jsme bojovali s Winterem a do ou ruge najizdeli bok po boku. Na vyjezdu jsem byl na vnejsi strane a nevesli sme se, takze jsem zaplul hluboko do travy. Nez jsem se vyskrabal a rozjel byl jsem v tu ranu 7.

Zavody super, i s vysledkem jsem spokojeny i pres smulu ve druhem zavode. Omlouvam se vsem kteri majina kastli trochu meho laku a tesim se na shledanou v poslednim podniku.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #5
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

V?erejší OC u m? vystihuje jediné slovo: katastrofa
V prvním závod? m? zradila technika, takže nucený restart PC.
V druhém závod? zase volant, takže jsem na cílovce hned po 2. kole neš?astn? sest?elil Brano Hamorníka, kterému jsem tedy "krásn?" zkazil závod. Omlouvám se, ikdyž to už te? nic ne?eší, naštvanej jsi byl v?era .
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #6
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Ke v?erejšímu závodu jenom stru?n? - n?jak jsem nem?l den a nešlo mi to. Jedinej sv?tlejší okamžik bylo moje pb v kvalifikaci a nebýt pana Šerého, mohl jsem si užít svojí chvilku slávy a vyhrát alespo? tu kvaldu. No nevadí. V superpoli jsem podal standardní výkon a skon?il zhruba v polovin? první desítky.

Závody samotný už byly jenom trápení. Projevil se nedostatek tréninku, koncentrace a únava nasbíraná b?hem dne. Nastavení pro kvalifikaci nebylo moc použitelný na závod a cca po dvou kolech jsem ?ídil sán? a ne auto. Nakonec jsem rád, že jsem to dovez do cíle. Zárove? bych se rád omluvil panu Tréglovi a asi i panu Louckému, které jsem nejednou p?ivedl do rozpak? svým nep?edvídatelným pr?jezdem parabolicy...

A na záv?r bych ješt? rád vyzdvihl prasácký jízdní styl pana Lišky, aneb "na nic ne?ekám a jdu do toho"... Ve druhém kole prvního závodu se do m? nep?kn? op?el v táhlé pravé dvojzatá?ce p?ed prvním mezi?asem a aniž by se obt?žoval zjiš?ováním napáchaných škod, pokra?oval svým tempem dál. Protest podávat nebudu. Jednak nemám replay a druhak doufám, že si z toho doty?ný už vzal ponau?ení (soud? podle omluvy po závod?).

To je vše, t? pic v Kyotu...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #7
Jupiter
Newbie

 
Jupiter's Avatar
 
Join Date: 14.12.2006
Location: Pieš?any
Posts: 44
Default

Qual: standardne sa mi moc nedarilo, aj ked sa mi podarili prve dva splity tak v poslednom som si to vzdy pokazil, pred koncom som este setril gumy a benzin na posledne rychle kolo, bohuzial server bol proti a vykopol ma (robi mi to iba ACTUAL LINUX Server # 2, aj minuly tyzden ma kopal, vsade inde je to v pohode, neviem cim to je) takze nakoniec 14. miesto pricom od 8. miesta ma delilo len 0.2 sekundy.

Race 1: pri stavani rostu ma zase koplo, a tento raz ma uz ani nechcelo pripojit, musel som restartnut pocitac, nastastie som stihol start, tymto vsetkym dakujem ze pockali. Zavod bol celkom fajn, aspon prvych par kol. Pocas 3 kol som sa dostal na 7. miesto a zacal si brusit zuby na 6. bohuzial pneumatiky boli proti a uz som nedokazal drzat tempo z prvych kol, co ma stalo 2 miesta takze nakoniec 9. miesto.

Race 2: tu uz to nebolo take vesele, hned v prvom kole som spravil chybu v parabolike a vysiel mimo trat, co ma stalo asi 5 miest. Dostal som sa do celkom zaujimavej skupinky, ktorej som sa drzal a robil si chutky na predbiehanie. Mensia neprijemnost nastala v 4 kole kde som mal koliziu so ZABIIm. Potom sa mi podarilo obehnut asi 2 auta, ale moja radost netrvala dlho a na konci siedmeho kola, zase chyba v tej nestatnej zakrute, takze som tie 2 pozicie zase odovzdal spat. V poslednom kole ked som nahanal Maxa.3 som brutalne rozhavil pneumatiku, takze sa auto nedalo moc ovladat, talze ma este obehli SimiCZ a ZABII, mensia sanca obehnut ZABII-ho sa este ukazovala, ale uz som to radsej nechal tak, nechcel som riskovat ze by som donho narazil este raz. Takze nakoniec 15. miesto.

Inak tento zavodny vecer sa mi celkom pacil, stale bolo koho nahanat, a stale niekto mna nahanal . Skoda len tych kopancov od servera.
Jupiter is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2008   #8
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

po exkurzii v 4 minule som sa bol tentoraz pozriet na 2 este som nebol v 1 no mozno nabuduce
k 13 miesto superpole mi uslo o 4 stotiny na to ze som isiel vlastne na race sete bez zastavky slusne.
1p nastastie po disconecte Slovakov som sa stihol pripojit. Asi v polke zavodu som sa prepracoval na 8 miesto zial jedna chyba stacila na prepad na 14 nakoniec som este obehol Simiho 13 miesto slusne+pekne zavodenie
2p zial hned na starte som mal lagy tak som pustil par zavodnikov pred seba aby som mal viac miesta okolo seba zial v 3 kole som mal kontakt s Jirkom(je mozne ze tam bol daky minilag) a potom ma cakala stihacia jazda na "hlavny peloton" ten som dobehol az v poslednom kole a na predbehnutie uz nezostaval cas teda len 16 miesto.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk


Last edited by Bigman; 11.3.2008 at 22:39.
Bigman is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2008   #9
uuvbbz
Banned

 
Join Date: 18.5.2008
Posts: 3
Angry ^_^

Good.....Good..
uuvbbz is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2008   #10
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

nejak se vam sem dostavaj spam boti
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #11
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Pro vsecky: Vidite-li zpravu, o ktere se da predpokladat, ze je to spam, kontaktujte Moderatora/Administratora, viz link dole Contact Us. Neni v lidskych silach procitat komplet forum.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2008   #12
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Mnohem jednodušší je použít ikonku vlevo, kterou naleznete pod obrázkem a informacemi o autorovi. Je to malý vyk?i?ník v trojúhelníku.
Sorry za OT.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.