Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Hlasky v lize by mely byt:
Pro vsechny stejne 14 21.54%
Kazdej svoji 12 18.46%
Uplne zakazane 39 60.00%
Neco jineho 0 0%
Voters: 65. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.3.2007   #21
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Taky sem hlasoval pro uplny zakaz, kolikrat to pipne a ja se proste vzdycky podivam (nekdy i na ne zrovna dobrym useku trati) z toho duvodu, ze to muze byt dulezity, ale kolikrat je to nejaka uplna zbytecnost/blbost .
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #22
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

hlasoval jsem pro zakaz... pi a po nepouzivam, davam bacha... a sorry a thx... to je imo uplne zbytecne, pac od toho je pak tiskovka...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #23
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

jsem taky pro uplny zakaz... jediny co bych povolil je pit out na tratich kde je
"blbej" vyjezd z boxu a pouzivat by se to smelo az kousek pred vlastnim vyjezdem zpet na trat...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #24
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Jsem pro zákaz a nekompromisní trestání každýho proh?ešku.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #25
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by SIR View Post
PS: nejde vypnout zobrazovani zprav z LFSW?
shift "-" (vypne všechny hlášky, "-" vypne jen hlášky lidí)

EDIT:
Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
PI a PO nepouzivam, na vyjezdu si davam pozor, protoze je to moje starost, abych nekoho projizdejiciho neohrozil. Navic i s vyplou mapou muzu na kterekoliv trati vykouknout na zlutou caru a potom uz vidim, jestli nekdo jede. ...
Obecn? máš samoz?ejm? pravdu, ale WE je tak trochu spc. p?ípad. Jinak se PI a PO stejn? bere jako takový alibi typu "všichni uhn?te, já jedu a jestli bude boura?ka tak je to vaše vina, já vám psal že jedu..".

Last edited by Pablo; 8.3.2007 at 09:31.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2007   #26
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

to pit in se hodi kdyz na tebe nekdo tlaci aje treba dosti agresivni tak mu to hodim a on vi ze kdyz si dve zatacky pocka tak mu uhnu z trati.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2007   #27
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Obecn? máš samoz?ejm? pravdu, ale WE je tak trochu spc. p?ípad. Jinak se PI a PO stejn? bere jako takový alibi typu "všichni uhn?te, já jedu a jestli bude boura?ka tak je to vaše vina, já vám psal že jedu..".
no spis je to jen upozorneni aby k tomu nedoslo, pac obecne ma auto na trati prednost pred tim ktery vyjizdi z boxu...

Sonyk> na to neni treba hlaska, staci dat blinkr, pac to nemusi vedet vsichni na trati, ale staci aby to videl pronasledovatel...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2007   #28
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
no spis je to jen upozorneni aby k tomu nedoslo, pac obecne ma auto na trati prednost pred tim ktery vyjizdi z boxu...

Sonyk> na to neni treba hlaska, staci dat blinkr, pac to nemusi vedet vsichni na trati, ale staci aby to videl pronasledovatel...
formule nema blinkr a blinkr mi nejde nabindovat na volant(nebo teda spis nevim jak, kdyby nekdo mohl nejak pomoct mam DFP tak pls PM) takze pouzivam snadne F1- F8.kolikrat na me nekdo tlacil pred najezdem do boxu i kdyz sem jel janse vlevo k pit lane, ale rikam pokud se to zakaze nemam nic proti.jen si budu muset zvyknout
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2007   #29
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

..Ja jsem taky klidne pro uplny zakaz veskerych hlasek v ligovych zavodech.....jak uz psali nekeri predemnou PIT IN ,PIT OUT vynechat a pouzivat vsude blikny....pri vyjezdech z boxu i na tratich s nebezpecnym vyjezdem se holt musi pouzivat mapa a jednoznacne ctit prednost jedoucich a zlutou caru na vyjezdech. THX a podobne nepouzivam pro zminimalizovani hlasek.Obcas toto porusim, kdyz me na cele naskoci Y a nachvilu vidim rude....hlasim.......PIG!.... to kdyz me nejaky expert nesmyslne omete. Nechapu proc zrovna toto tak rozcili Tommy V ??...to me tve plky a rady nechavaji absolutne klidnym
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2007   #30
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
jsem taky pro uplny zakaz... jediny co bych povolil je pit out na tratich kde je
"blbej" vyjezd z boxu a pouzivat by se to smelo az kousek pred vlastnim vyjezdem zpet na trat...
já bych neužíval ani P-I a P-O
masterful is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #31
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Hlasoval jsem pro uplny zakaz, me to docela rusi. Uz jsem parkrat precet nejakou hovadinu, ktera tam vubec nemusela bejt a BUM a byl jsem mimo trat.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2007   #32
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

hlasoval som za zakaz. v realnom svete ti nikto nebude posielat v preteku smsku ze sorry. na druhej strane je tiez pravda ze po zavode sa nemozme strenut v boxoch a pobit sa
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2007   #33
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

zdravim, osobne zastavam nazor pro uplne zakazani s maximalne jednou vyjimkou za deset let
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2007   #34
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

jet to vystih uplne presne...

btw: hrozne se mi libi jak tady ma nekdo vymozenosti ktery ho priblizujou realite a pak ma nabindovany sorry ve trech barvach. Nevim jestli to je realny
Felix is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2007   #35
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Hlasoval jsem pro uplny zakaz, protoze:
1) dalsi krok k vetsi realite
2) rusi to
Sice ted PI, PO, THX a SORRY pouzivam, ale dokazu si predstavit, ze bych se bez toho obesel (mam pocit, ze v soucasny pravidla pouzivani PI a PO narizuji)
Co se SORRY tyce, stejne se mezi sebou docela zname a vime, ze jsme pripadnej kiks neudelali schvalne a omluvit se muzem po zavode, na ICQ, na foru v Tiskovce...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2007   #36
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Hlasoval jsem pro uplny zakaz, protoze:
1) dalsi krok k vetsi realite
2) rusi to
Sice ted PI, PO, THX a SORRY pouzivam, ale dokazu si predstavit, ze bych se bez toho obesel (mam pocit, ze v soucasny pravidla pouzivani PI a PO narizuji)
Co se SORRY tyce, stejne se mezi sebou docela zname a vime, ze jsme pripadnej kiks neudelali schvalne a omluvit se muzem po zavode, na ICQ, na foru v Tiskovce...
JJ dal jsem to steje, ve skutecnosti taky na sebe nervou z okenka "sorry" ) Co se tyce zajeti do boxu, Je mozna dobre upozornit. ALe ja spis preferuji: chovat tak ze pokud vim ze jedu do boxu nezavodim do posledni vteriny ale ty zamnou necham predjet.

I kdyz se mi to tu mluvi ) Najeto mam minimalne a "ti za mnou" nejsou neb jsem vetsinou posledni ja
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2007   #37
Muzzy
Member

 
Muzzy's Avatar
 
Join Date: 14.8.2006
Location: Praha
Posts: 111
Default stejne pro fsechny

Je mi jasny ze kdyz uz teda sim, tak aby to bylo co nejvic k realite, ale porad je to (schvalne nerikam 'jen') simulator, ktery hrajeme.. Vzdyt i vitez CZ ligy je mistr CR v Lfs, ne v hrani si na opravdickeho zavodnika...

Nevhodny chat samozrejme neni na miste, ale rict sorry za stouchanec mi prijde fer, clovek se pak min zlobi (pac dotycny ma dost slusnosti a omluvi se..) a navic mi pride ze k lfs to proste patri
Muzzy is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2007   #38
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

dotycny se sice min zlobi, ale zase se muze zbylych 18 lidi zacit zlobit vic, protoze je vyrusila hlaska, ktera je vubec nezajimala...
Novas is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2007   #39
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Sem taky pro zakaz vseho, kdyz nekdo spusobi kolizi tak "sorry" muze byt jen alibisticky, stejne obvykle vinik pocka az se ostatni vyhrabou a jede za nima. Co se tyce PI PO tak v poslednim ALTP jsem to uz nepouzival, posledni zatacku si holt najedu na stranu kde je vjezd takze pripadny zavodnik za mnou me stejne predjizdi z druhy strany a na vyjezdu staci respektovat zlutou caru a kouknout na mapku kolik se jich tam riti.
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 3.6.2007   #40
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Obzivuju tenhle thread, vzhledem ke startu ligy. Nejvic lidi se vyjadrilo pro uplnej zakaz hlasek.
Kada is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.