Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.11.2008   #41
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Ano, je to pojízdná rakev
http://procne.ihned.cz/1-10075240-17391650-007000_d-37
Ale tohle není ten link, který se pokouším najít

EDIT: tohle je on -> http://zaloudek.kabel1.cz/priloha.php?id=253
Ješt? po?ád si myslíš, že "neni to zas tak strasne"?
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2008   #42
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Ano, je to pojízdná rakev
http://procne.ihned.cz/1-10075240-17391650-007000_d-37
Ale tohle není ten link, který se pokouším najít
a co je zachovaly stav ? Myslis ty slova : "vzdyt ta stopetka nebyla natolik shnila aby dopadla tak strasne"

Last edited by Vitr; 9.11.2008 at 15:57.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2008   #43
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak ?adit jsem musel hodn? opatrn?, hlavn? z jedni?ky na dvojku, a to víš, že se ob?as n?co rozbilo, ale né tak ?asto, jako když tam byl ješt? motor z favorita,, u kterýho musíš po?ád poslouchat jestli n?co neklepe.Motor Fabia 1,4 16V je úpln? super. On by se nem?l rozebírat, ale tatík do toho šáhnul a ten motor je jako závodní. Ud?lali se písty, výfuk atd.. Z tohohle motoru se dá vymá?knou až 200 HP, ale to chce mít peníze na to a hlavn? na údržbu. Když mi jednou odešla trojka, to?il jsem dvojku na 8000 rpm a nic se nestalo, jen už to tak nejelo. Jinak to dokázalo p?ekroutit spojkovou h?ídel do p?evodovky (mrkev)
Nebál jsem se, protože auto šlo i z druhé ?ady v?tšinou na první pozici a pak už jenom odolávat náraz?m ze zadu.Jinak jsem za t?ch 5 let nebyl ani jednou na st?eše, což není normální p?i t?hlech závodech.
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2008   #44
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
a co je zachovaly stav ?
Podívej se na edit O t?i roky maldíš než pr?m?rný v?k škodovek, hý?kaná, tém?? nulová koroze Takže n?co, co v bazaru koupíš se št?stím. Doporu?uju p?e?íst celý scanovaný ?lánek, stojí to za to... V tom tvém videu dopadla mimochodem "dob?e", protože náraz byl bez p?esahu, tzn celej p?edek šel do bariéry. Dneska se testuje jinak, pokud chceš porovnávat s dnešními testy, tak ti to umožní práv? ten scanovanej ?lánek S p?esahem žádná sláva.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2008   #45
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Podívej se na edit O t?i roky maldíš než pr?m?rný v?k škodovek, hý?kaná, tém?? nulová koroze Takže n?co, co v bazaru koupíš se št?stím. Doporu?uju p?e?íst celý scanovaný ?lánek, stojí to za to... V tom tvém videu dopadla mimochodem "dob?e", protože náraz byl bez p?esahu, tzn celej p?edek šel do bariéry. Dneska se testuje jinak, pokud chceš porovnávat s dnešními testy, tak ti to umožní práv? ten scanovanej ?lánek S p?esahem žádná sláva.
nevim no vypada to blbe vevnitr ale videl sem uz horsi totalky na sklade v servise. A davat za priklad do reality nakladak versus skodovka me prijde ze to trochu nafukuji. Proti tatrovce ti nepomuze ani bavorak to me ver a 4 takovy maji pomnicek tady kousek za prerovem
Je to spatne to vim, ale dle meho nazoru to trochu prifoukli aby inspirovali lidi ke koupi bezpecnejsiho vozu i kdyz ne treba novejsiho, protoze srovnavaji nesrovatelne a umyslne se vyhybaji nekterym faktorum ktere hraji podstatnou roli.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2008   #46
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
nevim no vypada to blbe vevnitr ale videl sem uz horsi totalky na sklade v servise. A davat za priklad do reality nakladak versus skodovka me prijde ze to trochu nafukuji. Proti tatrovce ti nepomuze ani bavorak to me ver a 4 takovy maji pomnicek tady kousek za prerovem
Je to spatne to vim, ale dle meho nazoru to trochu prifoukli aby inspirovali lidi ke koupi bezpecnejsiho vozu i kdyz ne treba novejsiho, protoze srovnavaji nesrovatelne a umyslne se vyhybaji nekterym faktorum ktere hraji podstatnou roli.
Promi?, ale mluvíš z cesty (cht?l jsem napsat n?co horšího, proto ta omluva). Tady máš ukázku nejb?žn?jšího nárazu a ?íkáš, že proti kamionu ti nepom?že ani bmw... Možná nepom?žu, ale až se v shade srazíš s kamionem, bude problém tu shade najít Jezd?te si v ?em chcete, mn? je to fakt jedno, ale vadí mi principieln? tvrzení, že to je bezpe?ný auto. Není. Když se v 50 dostane kolo do kabiny, místo noh máš pedály a místo krku ty? ?ízení, tak to prost? není bezpe?ný auto. Tak mi ti ne?íkej o tom, žes vid?l horší totálky (taky byly p?i 48km/h?! haha ), nebo jak dopadneš proti tatrovce :/ To je demagogie.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2008   #47
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Promi?, ale mluvíš z cesty (cht?l jsem napsat n?co horšího, proto ta omluva). Tady máš ukázku nejb?žn?jšího nárazu a ?íkáš, že proti kamionu ti nepom?že ani bmw... Možná nepom?žu, ale až se v shade srazíš s kamionem, bude problém tu shade najít Jezd?te si v ?em chcete, mn? je to fakt jedno, ale vadí mi principieln? tvrzení, že to je bezpe?ný auto. Není. Když se v 50 dostane kolo do kabiny, místo noh máš pedály a místo krku ty? ?ízení, tak to prost? není bezpe?ný auto. Tak mi ti ne?íkej o tom, žes vid?l horší totálky (taky byly p?i 48km/h?! haha ), nebo jak dopadneš proti tatrovce :/ To je demagogie.
Nebudu se tady rozepisovat stejne te nepresvedcim. Nikde sem nerekl ze skodovka je bezpecna jen se me nelibi oznaceni pojizdna rakev a nasledne tady prispevky typu "klec ne klec nemas strach ?" Sam sem ve skodovce jedzil nikdy jsem sni nehavaroval, ale par mych kolegu-kamaradu uz tu cest melo a chodi, ziji, nekteri i bez uhony nekteri i ne. Ale nazyvato neco pojizdnou rakvi unblock jak kdyby kazdy naraz znamenal okamzitou instatni smrt tak to me dost sere. Takovy lide at radsi nevylizaji z baraku aby se jim nahodou neco nestalo. A demagogove jsou jen ti co tohle siri a snazi se zastrasit ostatni ze kazda situace je v jejich rezii a podle jejich scenare a vzdy to musi dopadnou takhle.
Nic vic k tomu uz nenapisu over
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2008   #48
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Nebudu se tady rozepisovat stejne te nepresvedcim. Nikde sem nerekl ze skodovka je bezpecna jen se me nelibi oznaceni pojizdna rakev a nasledne tady prispevky typu "klec ne klec nemas strach ?" Sam sem ve skodovce jedzil nikdy jsem sni nehavaroval, ale par mych kolegu-kamaradu uz tu cest melo a chodi, ziji, nekteri i bez uhony nekteri i ne. Ale nazyvato neco pojizdnou rakvi unblock jak kdyby kazdy naraz znamenal okamzitou instatni smrt tak to me dost sere. Takovy lide at radsi nevylizaji z baraku aby se jim nahodou neco nestalo. A demagogove jsou jen ti co tohle siri a snazi se zastrasit ostatni ze kazda situace je v jejich rezii a podle jejich scenare a vzdy to musi dopadnou takhle.
Nic vic k tomu uz nenapisu over
Ale mluvíme o závodních Škodovkách taky a ty mají rám a to je úpln? n?co jiného.
Klouczech is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.