Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.10.2008   #101
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

covece, to ste 4 bratri, co hraji lfs?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2008   #102
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Kdo by cht?l, tak tým CH-Racing bude od 10:30 testovat setup na ve?er, budem na serveru kde se pojede závod, klidn? se p?idejte.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2008   #103
Douglas[CZ]
Newbie

 
Douglas[CZ]'s Avatar
 
Join Date: 27.10.2008
Posts: 2
Default P?ihlaska pandro

Jestli se mohu p?ihlásit tak tady je moje prihlaska

# Startovní ?íslo: 15
# LFSNick: pandro
# Jméno:Lukas Pazdera
# email: lukyn.pazdera@seznam.cz
# ICQ: 400-721-192
#
# Vozidlo do 7. závodu: XFG
# Pozice ?idi?e: vlevo
# Team: Bez teamu
Douglas[CZ] is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2008   #104
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Jeste jednou upozornuji, ze prednost budou mit jezdci, kteri uz odjeli alespon jeden zavod v Democupu.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2008   #105
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Jeste jednou upozornuji, ze prednost budou mit jezdci, kteri uz odjeli alespon jeden zavod v Democupu.
A nevíš kolik jich p?ibližn? pojede???
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2008   #106
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

asi 8-10
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2008   #107
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
asi 8-10
OK
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2008   #108
vijaczek
Newbie
 
vijaczek's Avatar
 
Join Date: 7.9.2008
Posts: 21
Default

jak tak koukam tak nas tam teda bude...
vijaczek is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2008   #109
vijaczek
Newbie
 
vijaczek's Avatar
 
Join Date: 7.9.2008
Posts: 21
Default thx

Rad bych podekoval jezdcum za pekny zavodeni, byl to muj prvni takovejhle turnaj a moc se mi libil. A ješt? bych rad podekoval samosdrejme nasemu Jendanovi za skvelou organizaci zavod? a celý prubeh turnaje
Diky a zase n?kdy nazávod?nou.
vijaczek is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #110
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Po v?erejším závodu m? mrzí že jsem nestartoval v celém šampionátu.

Závod se m? povedl. Škoda že jsem prvních 30 minut musel jezdit za Mardonem, který m? brzdil a já za nim ztrácel tak 1-2 vte?iny za ?asy, které jsem pot?eboval jet. Zastávky v boxech bez problém?, dokonce jsem se dostal jeden ?as na 4. místo s kterým jsem v?bec nepo?ítal. O to víc m? p?ekvapilo když jsem se za?al dotahovat na 3. místo, na kterém byl Francek, ale stav mé nádrže m? donutil jet na plánovanou (v tu dobu nevhodnou) zastávku v boxech. Po té jsem spadnul na 5. místo na kterém jsem i dojel do cíle, a tím pádem jsem si splnil m?j cíl v závodu skon?it do 6. místa.

Doufám že jsem nezdržel jezdce kte?í m? nad?lovali kolo, snažil jsem se zvolit vhodný okamžik pušt?ní jezdce abych ho nezpomalil, ale ani já abych neztratil drahocený ?as. Jinak d?kuji Jendanovi, že jsem mohl jet tento závod a jestli bude n?kdy n?co podobného, tak do toho jdu na 100%. Jinak všichni jezdci byli super.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #111
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Záv?r Democupu je tady. V celém pr?b?hu podniku pro dema?e docházelo k celým ?adám p?ekvapivých moment? a zm?nám díky vývoji startovního pole. I když jsme m?li ob?as rozporuplné momenty, myslím, že jsme vše zvládli a do p?íštího ro?níku se posuneme s více zkušenostmi.
Všem, co se ú?astnili n?jakého závodu d?kuji a p?eji spoustu úsp?chu v reálném život? a hodn? št?stí v Live for Speedové karié?e. Doufáme, že jsme vás p?esv?d?ili, že licence za ty zážitky stojí.

Celkový šampionát je uzav?en. Výsledky najdete zde.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2008   #112
Engine CZ
Member

 
Engine CZ's Avatar
 
Join Date: 23.4.2007
Posts: 100
Default

Chci pod?kovat Jendanovi za p?knej cup.
Sice jsme se posledních závod? nezú?astnil (škoda), ale i tak jsem si ty souboje užíval.
Engine CZ is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2008   #113
strelec
Newbie
 
Join Date: 8.9.2008
Posts: 11
Default pod?kování

I já se p?ipojuji k pod?kování Jendanovi za organizaci a ostatním jezdc?m za p?kné závod?ní. T?ším se na shledání na dráze.
strelec is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2008   #114
luckhash
Newbie
 
luckhash's Avatar
 
Join Date: 26.6.2008
Posts: 12
Default

Democup byl pro m? ohromnou zkušeností. Jednozna?n? ho hodnotím kladn?. Až na jednu vy jímku (ale i tu jsme operativn? zvládli) skv?lá organizace, všechno na?as, tak jak se p?edem ?eklo. Za to velké díky Jendanovi, hlavn? že se v?bec do toho celého pustil. Všichni jezdci se chovali velmi slušn? a na dráze p?evládala velmi p?átelská atmosféra, to m? dost pot?šilo, rivalita byla jenom v rámci mezí. Poušt?lo se na modré vlajka, uhýbalo, až na pár incident? ani moc nebouralo. Takže závod?ní na opravdové úrovni. Kdybych m?l najít n?jaká negativa, tak možná spíše velké výkonostní rozdíly mezi jezdci a vozy, které v n?kterých závodech sp?sobovali trošku nudné kroužení. Ale to je dáno u n?kterých nezkušeností (t?eba s konkrétním vozem nebo tratí). Chápu však, že dema? by m?l být p?edevším univerzální ;o). Velká gratulace Neophytovi za vít?zství, byl z nás celkov? opravdu nejrychlejší, šlapal jsem mu na paty jen s XFG hlavn? v prvním závod?.
Dvou závod? jsem se bohužel nemohl z pracovních d?vod? z??astnit, což m? mrzí, možná m? to stálo i vít?zství. Ale což, neophyte si to zaslouží více, jedinou chybu asi ud?lal, že si špatn? zvolil v?z pro dvojzávod. Mohlo to být napínav?jší Gratuluju a díky samoz?ejm? i všem ostatním, bylo to super a se spoustou z vás jsem vedl tvrdé souboje.
Takže díky a zase n?kdy p?íšt?....
luckhash is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.