Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.9.2008   #1
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default 911 Cup / Tiskovka - 2. zavod

Celý závod byla v podstat? nuda P?estože jsem celou první p?lku kroužil v odstupu 0,5-2 vte?iny, tak prakticky nebylo kde p?edjížd?t a když jsem se p?iblížil, tak jsem se zase po chvíli oddálil Nicmén? podle vzoru F1 jsem se rozhodl p?edjížd?t vboxech a taky j, dv? pozice jsem získal, m?nil jsem jen LP gumu (probržd?ná až hr?za), žádné opravy, žádný benzín (taky jsem rovinku dojížd?l na neutrál) 3 sekundy p?ede mnou byl n?kdo z nrg (Los, Sir, po?ád byli oba blízko, co já vím, kterej byl kterej ). Ten však velmi brzy ud?lal chybu v T1, takže jsem se krásn? dostal na 6. místo a pokojn? kroužil. Až do doby, než moje notn? zramované "porsche" za?lo zlobit a po pár dalších ránách jsem za?al jezdit o sekundu h??. To bylo n?kdy kolem 39. kola a dojel m?... Los nebo Sir, fakt nevím Velmi p?kné souboje, konen?? to bylo zajímavé. No, up?ímn? jsem v?bec necht?l žádné souboje, bojoval jsem s rozbitým autem víc než dost. To se bohužel podepsalo ve 41. kole na nájezdu na cílovku, kde jsem nechal na vnit?ku trochu mí? místa a nrg za mnou se rozto?il. Takže jsem po?kal, druhé nrg se p?ehnalo (a te? nevím, po?kal jsem na toho správného?), to první se nalepilo za m? a za námi pak byl Lala. Souboje pokra?ovali, tak 45. kolo jsem zajel docela solidn? a nalepil jsem se na p?edemnou jedoucí žlutý v?z nrg. Dokonce i na útok se dostalo, T1 jsme projeli bok po boku, v T2 už jsem ovšem byl zase na 7. pozici. Pak jsem trochu ztratil a už už jsem se spokojoval se 7. místem, když tu... V T1 v posledním kole jsem dostal ránu Hned v záp?tí druhou, protože Lala nemohl reagovat. Nrg po?kal tak nap?l, stejn? jako já na rovince. No up?ímn? mi to bylo dost jedno, p?i otá?ení a rozjezdu se mi p?eh?ála spojka, auto už m?lo opravdu dost a gumy taky odmítly pracovat správn?. Takže na n?jaký p?ípadný souboj jsem už fakt nem?l techniku Celkem s velkými problémy jsem dokodrcal na 9. míst? do cíle a jsem z toho trochu smutný. Co naplat, takové jsou závody!

Co m? mrzí mnohem víc je ú?ast P?estože 9. místo zní docela slušn?, tak za mnou byly snad jen 3-4 vozy. Už na startu nás bylo jen 19 nebo tak n?jak, což je škoda. Chyby s tímhle autem d?lá víc lidí, nejen za?áte?níci, takže myslím, že i ti, co vzdali by si mohli rozmyslet, zda p?ecejen nepokra?ovat...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 22.9.2008   #2
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Z mojho pohladu to az taka nuda nebola ,kedze som sa rozhodol robit zverejnovanie priebeznych vysledkov +replaye + statistiky "ON FLY" ,cize za chodu a popri tom este kontrolovat pit lane a dokonca pozorovat jazdcov ci nahodou sa nehrali s prevodmi atd

Kvalifikacia naznacovala zaujmavy zavok kedze bola vacsina pola v jednej sekunde ,cize dost vyrovnane casy.
V zavode obe kriticke zakruty prebehly spokojne ,cize spokojnost.
Dokonca pre tych co si pozru replay napinavost v posledny kolach bol slusny

Jazdci o kolo prekrasne pustali ,a dokonca coho som sa najviac obaval "Vyjazd z pitu + prva zakruta a prichadzajuce auta" prebehlo v poriadku a velmi disciplinovane.

Dakujem vsetkym pritomnym za zucastnenie a za pekny zavod (dufam ,ze bez protestov).

Naposledy by som sa chcel este vyjadrit na tych co maju v plane odstupit : Tu nejde o ti ci nato mate alebo nie ,hlavne je si dobre zajazdit. Ked to beriete v "dobrom" ,ze nebudem zavadziat ,tak by som povedal ,ze nemate pravdu ,kazde auto na trati zvysuje narocnost zavodov aj pre tych "Ufonov". (Moj nazor : zbytocnost odstupovat kvoli takymto prkotinam)
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 22.9.2008 at 22:34.
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2008   #3
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Z meho pohledu pekny mestsky zavod skoda te ucasti. V prvni kvalde se mi podarilo dojet na 3. miste, cas jsem stanovil az v poslednim moznem kole a stejne tak i ve druhe kvalifikaci kde jsem dojel 4. Z posledni casti uz to tak slavne nebylo precejen nezahrate pneu nejsou idelani navic jsem udelal par chyb a startoval tak z 9. pozice.

Start se povedl behem par okamziku jsem se dostal pres dva jezdce, pokracoval ve velkem tempu dale az do chvile kdy byl predemnou Lokota na 4. miste. Porad jsem se priblizoval, ovsem predjet tak zkuseneho jezdce na takto uzke a narocne trati byl orisek. Loukota vzdoroval jak jen mohl nakonec ovsem vyrobil chybu a ja toho vyuzil. Tri ufoni predemnou byli nedostizitelni a navic jsem dostal v T1 smyk a ze straty kolem 5s bylo najednou 13s. Nastesti jsem mel jiz pomerne solidni naskok a nakonec jsem na tomto miste i dojel - velka spokojenost
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2008   #4
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Vcerajsi zavod sa mi dost pacil. Prve dve kvalifikacie boli viac menej formalitou, preto som do nich nevkladal nejake obrovske usilie aj tak som sa umiestnil v 1.qual na 4tom mieste v 2.qual na 2hom mieste, takze som bol spokojny. V 3.qual som dal vynikajuci prvy split, co vo mne spruzilo nervy a nasledovala chyba po pomalej sikane, nakoniec som auto este trocha dobuchal a vysledny cas stacil na 2.miesto, s ktorym som bol spokojny.

Race :
Start sa mi nevydaril, trocha som zaspal a na zelene svetlo na semafory zareagoval az neskor, hned som musel celit utoku od attiho, ktory ma nakoniec predbehol v poslednej zakrute, v ktorej som mal s plnou nadrzou v kombinacii s mojim setupom znacne problemy. Ale asi som nebol jediny, pretoze o kolo neskor atti opet v poslednej zakrute prebiehal a dostal sa na prve miesto. Nasledovalo kruzenie s rovnakymi rozostupmi az prisla Attiho chyba, zapricinena volantom (nebolo by odveci zalozit topic na fore a zistit ci to niekto neriesil ), prepadol sa az na 3tie miesto. Ja som sa nachadzal na 2hom a kruzil kruzil a este raz kruzil, az som sa po nevydarenom kole rozhodol pre pit. Vsetko prebehlo ok, az na to, ze spojka pri rozbiehani dostala zabrat. Po pite Polyho a Attiho som sa dostal medzi nich naspet, ale nasledoval pretacavy smyk v T1 a Atti ma tesne predbehol. Poradie sa dokonca zavoda nezmenilo aj ked sme na Polyho stiahli, hlavne Atti, ktory uz bol nebezpecne blizko.

Zavod mohol byt aj zabavnejsi ale aj nudnejsi, takze v pohode. Jedine co by som odkazal tym, ktori sa povazuju za podpriemernych jazdcov a chcu odstupit, jedine ako sa mozete zlepsit je trening a skusenosti zo zavodov inak to nejde.

Pre priklad, napr. ja s Attim, co uz mame odkruzenych dost km a vela zavodov, nenechame tak isto nic na nahodu a odskusame si cely zavod, ako sa budu spravat pneu atd... Ked som zacinal v ALTP zacinal som trenovat tyzden dopredu az pokial som nesiel pomaly naspamet po trati, inak to nejde len trening trening a trening. Samozrejme cim budete mat viac najazdene, bude stacit omnoho menej treningu. To som pisal, preto lebo mam pocit ze ty pomalsi jazdci vobec netrenuju ked pridu na trat a nemaju ani jedno kolo online, jasne da sa aj v offline ale tam si nenacvicis ako mas ist, ked je pri tebe auto. A ked je problem so setupom netreba sa bat opytat rychlejsich jazdcov vacsinou posielaju bez problemov.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2008   #5
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Vcera jsem jel na divokou kartu. Tuhle trat moc nemusim, je celkem narocna hlavne v te technicke pasazi. Ale v treningu se darily celkem slusne casy a cekal jsem, ze bude vic jezdu kteri se dostanou pod 1:17. Myslim ze by se to dalo stlacit pod 1:16 Za set dekuji Mottovi.
Ale ke kvalifikaci. Prvni cast jsem mel problemy s pripojenim a tak jsem byl rad, ze se mi podarilo zajet postupovy cas uz ve 3. kole nez me to vykoplo. V druhe casti uz bylo vse ok a myslim ze jsem skoncil 3. A ta posledni vysla naprosto vyborne. Zadne chyby a cas 1:16.55 mi zajistil poleposition.
Po startu jsem si udrzel vedeni ale Reyco s Attim se me stale drzeli jak klistata. Po par kolech me Atti predjel a nemuzu rict ze bych mel nejake problemy...proste byl rychlejsi V klidu jsem si drzel druhe misto a nase rozestupy se menili jen mirne. Po 10 kolech se Atti dostal do problemu a ja opet prevzal vedeni. Na zastavce v boxech jsem jeste ziskal dalsi naskok, akorad pri vyjezdu jsem se docela primotal dvojici jedouci okolo zpet (OndrejKo, Lala?). Tady mam asi trochu mezeru v pravidlech a zrejme jsem mel pockat az projedou zatackou, zaradit se za ne a nechat je aby me pustili. Omlouvam se jestli jsem nejak vyrazne ovlivnil vas souboj. No a poslednich deset kol se mi zacaly stahovat service packy 3 a mel jsem co delat abych se nenaboural. Dost nebezpecne se zacal priblizovat Atti a v cili jsme skoncili jen s pulsekundovym rozdilem... Takze ve vysledku jsem se zavodem spokojeny a priste si musim vypnout automaticky aktualizace.
Pristi zavod bych jel rad znovu a tem co to chteji vzdat bych vzkazal to same co Branislav s Reycem... Nevzdavejte to a jestli mate cas zkuste vic trenovat, ono to pujde!
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2008   #6
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Zavodu jsem se kupodivu ani moc nebal i pres to, ze mestske trate mi vubec nesedi. Set, co daval Ghost sem na forum, byl skvely, obzvlast na delsi vzdalenosti. Treninku jsem se venoval poctive, jen jsem (jako obvykle) nemel dobry pocit z toho, ze tam nemam vyzkousenou jizdu v chumlu a tesne za nekym.

Q1: Poradnejsi kolo jsem zajel az na posledni moznou chvili a bylo z toho top 10, takze spokojenost velika.
Q2: Nekdy hned z kraje jsem zajel dobry cas, ktery se mi pak uz nepovedlo vylepsit, ale byla z toho opet top 10, s cimz jsem vubec nepocital, takze radost jeste vetsi.
Q3: Nikdy nedokazu zajet jedno samotne poradne kolo, takze jsem se smiril s desatou pozici, ale k memu nemalemu prekvapeni skoncilo dost jezdcu az za mnou, takze spickova vychozi pozice do zavodu.

Race: Start vysel pekne a bez kolize jsme se srovnali za sebou. Brzo jsem se zaseknul za Sirem a marne se ho snazil predjet az do zastavek v boxech. Byl jsem sice o dost rychlejsi, ale nebylo kde predjet. Tech par mist, kde jsem se citil dost jiste na pokus o utok, si vzdycky pohlidal dobrou obrannou stopou. Po nekolika malo kolech se na nas dotahli Los se Zipperem. Sem tam jsem v premire snahy udelal mensi chybku a hned se musel Losovi branit, ale ustal jsem to.
Nechtel jsem o predjeti rozhodovat v boxech, tak jsem na Sira zautocil tusim v T2 23. kola. Jeste v najezdu do T4 jsme jeli v podstate bok po boku, ale nemel jsem to uplne pod kontrolou a do te technicke pasaze si vedle nej netroufal, tak jsem se stahnul a smiril se s pokusem o predjeti v boxech. Mel jsem natankovano na zbytek zavodu a vyzkouseno, ze pneu ho cely vydrzi bez vymeny, tak jsem spolehal na bleskurychlou zastavku. Jenze jsem si blbec neoveril, jestli mam vypnute opravovani. Dost nastvany jsem pak stravil kolem 20 sekund cekanim. To me rozhodilo dost na to, abych pak i s volnou trati kupil jednu chybu za druhou a misto stahovani dua NRG se Zipperem jeste natahoval ztratu.
Nastesti jsem se po nekolika kolech vzpamatoval a zacal je stihat. Dojel jsem je asi 4 kola pred cilem a zacal naznacovat utoky na Losa, ktery byl z one trojice tou dobou posledni. Na predjeti ovsem opet nebylo misto. V T1 posledniho kola se ale stala nehoda. Z meho pohledu to vypadalo tak, ze Zipper dostal na vyjezdu smyk a sel do hodin. Mel jsem za to, ze situaci ustoji, jenze Zipper to nesrovnal a klouzal kolmo ke smeru jizdy. Pozde jsem to zadupnul a roztocil ho jeste vic. Az kdyz jsem mijel zpomalujiciho Losa, doslo mi, ze ho nejspis popostrcil a tak na nej pocka a pusti ho opet pred sebe. Dokoncil jsem zavod pred nimi asi na slusnem miste, ale vubec si nejsem jisty, jestli jsem taky nemel pockat. Proti protestu bych proto nemel namitky.

Vysledek tedy svym zpusobem vyborny, ale vzhledem ke slabe ucasti, nejasne situaci na konci a zbytecne chybe v boxech nemam moc velkou radost.

To Poly: Ja to urco nebyl. Mne se nastesti nikdo pri vyjezdu (a ani najezdu) do boxu nepletl. Jen jedinkrat jsem predjizdel "okolaka", byl jim tymovy kolega Treglis a ten mi udelal misto ukazkovym zpusobem, za coz ma moje diky.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2008   #7
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Lala: protest nebude, teda rozhodn? ne ode mne Nebudeme z toho d?lat F1 a rozhodování u zeleného (nebo jakou barvu stolu vlastn? Ghost doma má) stolu ?ukanec jsem dostal a když se ?lov?k dívá na záznam, bylo to doslova o centimetry, ale tak to chodí a jak jsem ?ekl po závod? - taky jsem bohužel Lose sk?ípl, takže jsme si byli kvit
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.