Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.4.2006   #1
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quali: Po asi 2 kolech padl Karneval v Brne, cca na pul hodky...

Sprint: Pripojuju se akorat v momente lag startu, takze supr. Totalni haluzi mam natankovano na procento benalu, kolik potrebuju (na dotankovani sem si vzpomel v prnim kole :-)). Omlouvam se Danovi Matovi za to posledni kolo, podle replaye skocim tak metr doboku lagem a pak sem se na tlacil, sorry :-(.

Long: Jelo se mi prekvapive dobre, od 34. minuty jsem byl dokonce 15 minut na tretim miste. Nakonec se nicmene projevila zkusenost jezdcu za mnou (pravda, az na Taira, kterej si zapl klimatizaci a diky tomu mel vyssi spotrebu). Ve finale diky jizde bez pitstopu 5. misto, takze spokojenost.

Pekny zavody, na to, ze sem tradicne nemel cas potrenovat a nastaveni jsem vzal neupraveny WR WestHill z Inferna to dopadlo dobre :-)).

Gratulace vitezum a dikec adminovi :up:.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2006   #2
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Jelikoz jsem to pekne zmotal a spatne napsal nazev threadu, tak to sem pisu vsechno znovu... OMLOUVAM SE!

KUR...NIK PROC JA MAM TAKOVOU SMULU!!!??? :bang: :burn: (a brecici smajlik tu neni...)

quali: 1. misto - co dodat...

superp.: 2. misto - co dodat...

hlavni bylo, ze zmizely potize s netem! Slo to jako hodinky!

sprint: nejdriv kolize s Michalem Peprnym (btw, proc neni v rozrazeni?). To je vpohode! Stane se! Nakonec ja jsem taky mohl pribrzdit, kdyz jsem videl ze jdes do smyku (ale myslel jsem ze to ustojis...). ALE PAK... Z niceho nic BUM! Vsecko zhaslo... A to nemyslim vsecko u me v pokoji, ani u me v baraku, ale vsecko v celym jablonci! 8O no jaka je sakra pravdepodobnost, ze zrovna pri mym zavode vypadne proud v 50ti tisicovym meste?

long: Zde chci podekovat, ze na me bylo pockano a ze bylo ztrpeno male zdrzeni a zmatky zpusobene mou momentalni dezorientaci... DIKY!
Jenze... Tak trosku jsem s tim pocital... kdyz vypadl prou v celem meste, vypadlo i napajeni pristupovych bodu meho poskytovatel a to je vetsinou cirkus takze se stalo to co jsem trosku predpokladal - v pulce zavodu, ktery jsem vedl a udrzoval jaks - taks v ramci meho nastaveni a taktiky naskok na Michala Peprneho mi crashnul net :burn:

no to uz fakt prestava vsechno... proc nedojedu z takovyhle technickych duvodu vic nez polovinu zavodu? Pritom treba cely tyden jede internet jak na dratkach a elektrika nevypadne jak je rok dlouhej... ale zrovna kdyz jedu ja, tak se proste vsechno pose*e

jinak i kdyz jsem nezustal az do konce a nevim kdo vyhral, tak vsem gratuluju... hlavne vitezum a dik patri adminovi! :up:

EDIT: Tak pry me nesundal M. Peprny, ale Drtikol MOC MOC MOC MOC SE OMLOUVAM ZA TOTO NARCENI! Je mi trapne... Chapejte... Byl to strasny vecer
Novas is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2006   #3
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

tak tomu fakt rikam smula :bang:
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2006   #4
Drtikol
Newbie

 
Drtikol's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Brno
Posts: 44
Default

Quote:
Originally Posted by Novas
mno jelikoz jsem byl odpojen a nemam ted tedy co delat, tak zacnu...

sprint: nejdriv kolize s Michalem Peprnym (btw, proc neni v rozrazeni?). To je vpohode! Stane se! Nakonec ja jsem taky mohl pribrzdit, kdyz jsem videl ze jdes do smyku (ale myslel jsem ze to ustojis...). ALE PAK... Z niceho nic BUM! Vsecko zhaslo... A to nemyslim vsecko u me v pokoji, ani u me v baraku, ale vsecko v celym jablonci! 8O no jaka je sakra pravdepodobnost, ze zrovna pri mym zavode vypadne proud v 50ti tisicovym meste?
:
Já jen Dodám �e to nebyl Michal Peprný, ale já kdo t? smetl. Moc m? to mrzí, taky jsem chvíli myslel �e to ustojím.
__________________
Lemra Racing Team Drtikol / David Brumla
Drtikol is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2006   #5
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Novas
sprint: nejdriv kolize s Michalem Peprnym (btw, proc neni v rozrazeni?).
No, jsem ob?as horká hlava, tak proto jsem nebyl v roz?azení. V tom závod? t?sn? p?ed tvým smolným vypadnutím jsem tém?? pustil volant a modlil se, aby ti to nespadlo, ale evidentn? to bylo málo, škoda. Moh to bejt p?knej souboj. Ale abych nep?edbíhal...

Kval a superpole už od jistý doby neberu moc vážn?, protože na vývoj závodu v mým p?ípad? to má poslední dobou tém?? nulovej vliv. Sprint byl docela fajn, jednu dobu jsem se i prokousal dop?edu, ale v?rný svým "zásadám" jsem to pro jistotu op?el zleva i zprava o ze? (to proto, aby poškození bylo symetrický a tím se vyrušil jeho vliv...). No, nakonec jsem dojel 4. nebo tak n?jak.

Long race byl už o n??em jiným. Na startu jsem si vás hezky pustil p?ed sebe, abych m?l p?ehled. Podle o?ekávání jsem postupn? míjel jednoho soupe?e za druhým. Od cca 1/3 závodu jsem pak stahoval Novase a když už jsem ho m?l tém?? na lopat?, tak mi jeho poskytovatel p?ipojení jako na potvoru zkazil radost a vypnul mu net. Chjo... Takže moje stíhací jízda se zm?nila na udržovací jízdu, kterou bytostn? nenávidím. Ve 14. kole se projevil syndrom blížícího se pitstopu (hodiny za cílovkou), ale našt?stí jsem m?l trochu náskok. Pitstop zvládli mechanici tak rychle, že jsem se skoro nesta?il ani napít. Ke konci jsem si pak ješt? zahrával se št?st?nou a kupodivu se vyplatilo, pá? v posledním kole jsem si vylepšil pb. Celkov? vzato to byl nad o?ekávání vyda?enej ve?er, jenom škoda, že souboj? kolo na kolo moc nebylo...

P.S.: P?ed závodem jsem vám ?íkal, že vyhraje ten, kdo bude nejmí? bourat...

EDIT: Jo a ješt? jsem zapomn?l zmínit vítr, ten byl dneska p?kn? záke?nej. Ve sprintu m? 2x zahodil v nájezdu pod most. A bez tý st?echy to v aut? p?kn? protahovalo, tak snad z toho nebudu marodit... No ale v longu to zase fi?elo celkem p?kn?, na oválu jsem tam ob?as m?l i 193 km/h.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2006   #6
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
... jsem pak stahoval Novase a když už jsem ho m?l tém?? na lopat?, tak mi jeho poskytovatel p?ipojení jako na potvoru zkazil radost a vypnul mu net. Chjo...
hh moje slova! uz uz to vypadalo na pekny zavod! :drive: ale bohuzel no...

jinak gratuluju a jeste jednou se omlouvam ze jsem te narkl z toho crashe :shut: mel jsem v tom trochu gulasek ot:
Novas is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2006   #7
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Statistiky:
Kratkej
Dlouhej

(sorry, bez obrazku, nemam MS NET).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2006   #8
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
Statistiky:
Kratkej
Dlouhej
ooooo... mnoho ti dekujeme! :up:

akorat po tom co jsem shledl statistiky z long zavodu, mrzi me mnohonasobne vic, ze jsem ho nedojel
Novas is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2006   #9
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

N?co ode m?...



Cht?l jsem na n??em vyzkoušet mého miláššška - X800GTO. Jinak v orig. velikosti jsou obrázky tady a tady. Docela rozdíl, co? Tak si tak ?íkám, jak jsem se na to moh tém?? rok koukat...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2006   #10
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

No tak ja sem nejvic nechapal zacatek hlavniho zavodu, kdy po najezdu do pravotocive zatacky z ovalu sem si neuvedomil, ze mam zatocit a jel sem rovne :craz: Jinak super, potreboval sem si zase takhle zajezdit :drive:
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.