Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.3.2010   #301
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

S Petrem jsem to po?ešil po ICQ, posun Miondira v tomhle p?ípad? asi bude nejlepší ?ešení, ani jsem si toho ?asu nevšiml. Pošlu ti údaje o serveru do PM.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #302
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Pekny popis trate od bavoraka na hlavnej stranke, chvalim
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #303
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Pekny popis trate od bavoraka na hlavnej stranke, chvalim
dakujem...ja aj dufam ze to niektorym pomoze vychytat chyby na poslednu chvilu...snazil som sa to aj preto napisat tak podrobne
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #304
Superobo
Newbie

 
Join Date: 10.6.2008
Posts: 39
Default

Prepacte, ale dneska ist nemozem. Mrzi ma to.
Superobo is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #305
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Jen se vyjád?ím k d?ní v D1, respektive k tomu, co se d?lo p?ed startem. Omlouvám se všem za obrovské zdržení, ale d?lal jsem co se dalo. Bohužel se ukázalo že EGT není stabilní a vhodná záloha (Trackday) se objevila dost pozd? (ale p?eci). Sám si ?íkám, kde jsou ty ?asy absolutn? bezproblémových Actual Linux server?. Server je dost nevyzpytatelný prvek a m? mrzí že se to zase stalo, ale pokuste se žít do role, kdy se snažíte n?co ?ídit a neustále se vám to p?itom bortí pod rukama. Ješt? jednou se omlouvám, ale osobn? beru za úsp?ch že jsme odstartovali.

P.S: díky všem, co udrželi nervy na uzd? a zdrželi se zbyte?ného chatu. Doufejme že p?íšt? už budeme mít kone?n? stabilní server a nebude se podobný pr?tah opakovat.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #306
ondra.tichy
Newbie

 
ondra.tichy's Avatar
 
Join Date: 7.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Jen se vyjád?ím k d?ní v D1, respektive k tomu, co se d?lo p?ed startem. Omlouvám se všem za obrovské zdržení, ale d?lal jsem co se dalo. Bohužel se ukázalo že EGT není stabilní a vhodná záloha (Trackday) se objevila dost pozd? (ale p?eci). Sám si ?íkám, kde jsou ty ?asy absolutn? bezproblémových Actual Linux server?. Server je dost nevyzpytatelný prvek a m? mrzí že se to zase stalo, ale pokuste se žít do role, kdy se snažíte n?co ?ídit a neustále se vám to p?itom bortí pod rukama. Ješt? jednou se omlouvám, ale osobn? beru za úsp?ch že jsme odstartovali.

P.S: díky všem, co udrželi nervy na uzd? a zdrželi se zbyte?ného chatu. Doufejme že p?íšt? už budeme mít kone?n? stabilní server a nebude se podobný pr?tah opakovat.
JoJo aktual linuxy byli GREAT
ondra.tichy is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #307
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Taky se p?idávám k omluv? celé D1 za zpožd?ní, na EGT už nejspíš nepojedeme, ale do p?íšt? bude 100% funk?ní náhrada. nFinity 2 byla špatná volba, cht?l jsem p?vodn? jít na jedni?ku, tak je bezproblémová v tomhle, ale v tom sp?chu jsem ji nemohl najít (m?la reset on), takže díky bohu za Trackday.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #308
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No dnes to bolo velmi divoke, bol som nachystany na kvaldu, ale o 20:01 nam vypli elektrinu, vsetky domy na okoli sa ocitli v tme a z mojich ust vyslo niekolko nepublikovatelnych slov
20 minut trvalo, kym nabehla elektrina (povodne som ocakaval hodinu, kvoli Earth hour), ale stale som bol bez netu, ten nabehol okolo 20:50, tak som okamzite bezal na server EGT, kde vsak nebol nikto, tak som podla lfsw vypatral druhy server a s radostou zistil, ze sa nesiel ani jeden zavod
V trochu napatej atmosfere padlo rozhodnutie ist na moj server Trackday, ktory tento velky test vydrzal
Ghost: vidis, ja trackday pustam normalne na notebooku na ktorom hram a vsetko bezi pekne
PS: to frflanie na odlozenie startu ste si mohli nechat pre seba...nie je jednoduche riesit nejaky problem ked ste pod tlakom a Ghost na to evidentne nekaslal a preto nechapem tie vase narazky (je ine ked nieco nefunguje kvoli tomu, ze na to niekto dlabe a ine ked to proste nejde z nepredvidatelnych dovodov)
//vysledky urobim az zajtra poobede, dnes na to uz nemam nervy
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 28.3.2010 at 23:57.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #309
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ako pozeram wr dalsieho komba tak rovnako ako na WE1R sa tam brzdi iba dvakrat...a to este menej a okruh je to dlhsi takze za zavod bude stacit iba 26krat siahnut na brzdu pricom na WE bolo treba 38krat ...zas ma bude boliet prava noha z drzania plynu
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #310
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ako pozeram wr dalsieho komba tak rovnako ako na WE1R sa tam brzdi iba dvakrat...a to este menej a okruh je to dlhsi takze za zavod bude stacit iba 26krat siahnut na brzdu pricom na WE bolo treba 38krat ...zas ma bude boliet prava noha z drzania plynu

Naflakame tam n?jaký layouty a? mužem brzdit vickrát.......t?eba šikanu uprost?ed rovinky....kdo je pro????
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #311
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Dakujem Ghostovi, ze sa na to nevysral, lebo ja, na jeho mieste by som uz nemal nervy
Francek is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #312
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
...
Diky za dobre odvedenou praci, mimo potize se servery dalsi povedeny zavod.
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #313
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Díky.Te? pro? sem píšu - poznatek ze ve?erejška - pro uleh?ení práce by mi d?sn? pomohlo, kdyby se zm?nil formát jména. Jsem pro zachování jména a p?íjmení, ale jak jste to všichni m?li bílou barvou, tak seznam cca 30 jmen pod sebou byl na orientaci fakt dost nep?ehlednej. Rád bych aby se to zm?nilo, rozhodn? pro ru?ní stav?ní roštu s vyvoláváním by dost pomohla ?ísla - nemusel bych nikoho hledat v seznamu a jen psát ?ísla (v p?ípad? že bysme stav?li rošt takhle by to hodn? všechno urychlilo). Ješt? to proberu s Kidem, ale líbil by se mi formát - ?íslo - první písmeno z k?estního jména - p?íjmení. ?ísla v jedné barv? pro všechny, zbytek v libovolné barv? nebo kombinaci. Sice to nebude vypadat tak hezky jako v?era, ale z hlediska organizace je to výhodn?jší.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #314
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

prosim nekoho mocneho a hodneho, aby upravil vysledky. U me chybi team BHP Motorsport a je mi divny, ze mam jenom 0 bodu. Thx
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #315
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Zaurgval jsem Taira... tak sand uz do tretice vseho dobreho

Je o skoda.. se softike jezdime vcelku nacas a bez probelmu ..

Pro jistotu jeste zkusim [D9] (poslu mu mail) jako zalohu...
a EQ Worryho .. za coz mu opet diky ...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #316
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
prosim nekoho mocneho a hodneho, aby upravil vysledky. U me chybi team BHP Motorsport a je mi divny, ze mam jenom 0 bodu. Thx
V mojich vysledkoch to mas spravne (19b), dnes skusim urobit vysledky druheho vecera a vyexportovat to Flameovi v nejakom rozumnom formate.
PS: Mozem niekoho sikovneho poprosit o statistiky d2 a d3?
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #317
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
V mojich vysledkoch to mas spravne (19b), dnes skusim urobit vysledky druheho vecera a vyexportovat to Flameovi v nejakom rozumnom formate.
PS: Mozem niekoho sikovneho poprosit o statistiky d2 a d3?

http://leteckaposta.cz/381031548

Až je budeš d?lat, tak se mi ozvi na Icq a projdem i ty, kte?í odpadli. Z n?jakého d?vodu mi to u nich napíše rovnou DNF a údaje kdy se to stalo apod. tam nejsou.

... Teda, pokud nechceš tahat replay.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #318
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
prosim nekoho mocneho a hodneho, aby upravil vysledky. U me chybi team BHP Motorsport a je mi divny, ze mam jenom 0 bodu. Thx
Podle databaze na webu ligy u sebe zadnej tym nemas, omlouvam se. Spolu s vysledky 2. kola to snad bude opraveno, i s body.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #319
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Díky.Te? pro? sem píšu - poznatek ze ve?erejška - pro uleh?ení práce by mi d?sn? pomohlo, kdyby se zm?nil formát jména. Jsem pro zachování jména a p?íjmení, ale jak jste to všichni m?li bílou barvou, tak seznam cca 30 jmen pod sebou byl na orientaci fakt dost nep?ehlednej. Rád bych aby se to zm?nilo, rozhodn? pro ru?ní stav?ní roštu s vyvoláváním by dost pomohla ?ísla - nemusel bych nikoho hledat v seznamu a jen psát ?ísla (v p?ípad? že bysme stav?li rošt takhle by to hodn? všechno urychlilo). Ješt? to proberu s Kidem, ale líbil by se mi formát - ?íslo - první písmeno z k?estního jména - p?íjmení. ?ísla v jedné barv? pro všechny, zbytek v libovolné barv? nebo kombinaci. Sice to nebude vypadat tak hezky jako v?era, ale z hlediska organizace je to výhodn?jší.
No vidíš, já to s váma organizátorama myslela p?ed 14 dny dob?e ale holkám se prost? nev??í ---
viz => http://forum.czechlfs.net/showthread...713#post118713
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #320
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

síím váás, jak je to s dojížd?ním do boxu po závod??
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.