Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.1.2010   #1
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default Tiskovky ALTP8 BABY GTR 1. Ve?er

Vecer prvni ....
-------------------------------------------------------------------

Zde si muzete vylit sve srdecko, emoci plne...
__________________
BabyOnWheels

Last edited by sonyk; 14.1.2010 at 18:50.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #2
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ešte v sobotu ve?er som v rámci ladenia bol aj s pár ?alšími asi do pol druhej v noci na serveri a testoval. Bohužia? v kvalifikácii vykopnutie, na za?iatku druhého preteku tiež, a viackrát "zmrznutá" grafika že som nevidel kam idem. Viem že v pravidlách je že každý má zváži? ?i má dobré pripojenie at?, ale predchádzajúci ve?er to vyzeralo celkom dobre, žia? nestálo za ni? a už som sa potom ani nepripájal. Skúmam problém ?alej, aj v?era som nad tým potom sedel zase do pol druhej v noci... "Display driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered" - to je môj problém v syslogu.

V prvom preteku som raz pribrzdil za Ag Petersbondom ktorému nevyšla šikana, nechcel som sa tam tla?i?, ale zozadu sa mi niekto priblížil a tak som znervóznel a potom prepískol brzdný bod a oto?il Petra, pardon. Potom raz na tom istom mieste predo mnou, taký ?udný nick, možno Puma? mal problémy, vyhýbal som sa mu, dostal šmyk a odvtedy jazdil s poškodeným autom.

Jo a ešte som na chat v závere kvalifikácie poslal z pozorovania "thank you" ke? som sa prepínal na fullscreen, akosi som netrafil shift, pardon za všetko. Ak to nedám dohromady, tak radšej nenastúpim.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #3
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Q: Ani za boha jsem se nemohl dostat na ?as který jsem jezdil v tréningu 26.míst nic moc

R1:Nakopal by jsem doprdele toho kdo d?lal m?j set jelikož vydržel pouze 10.kol.....Jasn? Poslední

R2:Selhal Soft takže hnet ostrý start skusil jsem dát tvrdší p?ední gumy a vyšlo to krásn? jsem si zabojoval a 16.místo pro m? nádhera


D?kuji všem za krásný závod......
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #4
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
V prvom preteku som raz pribrzdil za Ag Petersbondom ktorému nevyšla šikana, nechcel som sa tam tla?i?, ale zozadu sa mi niekto priblížil a tak som znervóznel a potom prepískol brzdný bod a oto?il Petra, pardon. Potom raz na tom istom mieste predo mnou, taký ?udný nick, možno Puma? mal problémy, vyhýbal som sa mu, dostal šmyk a odvtedy jazdil s poškodeným autom.
Asi já ale ?ekni rovnou že jsi na to nem?l

EDIT:Ale musel jsem se bránit seš dobrej driver skoda té šikany mohlo to být pekné
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #5
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
R2:Selhal Soft takže hnet ostrý start
Ups, to bolo možno kvôli mne. :-/
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #6
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Kvalifikace: je vid?t že vytrvalost se vyplatí a trénovat taky. Povedl se mi hezký kousek. Ješt? 5 minut p?ed koncem kvalifikace jsem se propadl na 3. místo a to m? mrzelo. Hop a nebo trop. S tímto jsem nasm?roval sv?j monopost do posledního kola, za?al jsem tla?it a p?i nájezdu na cílovku se mi povedlo chytit pomalejšího jezdce a vyvézt se za ním. Hop a bylo to polposition.
1. závod: jelo se mi docela dobre az do cca 20 kola tam jsme zacli bojovat s Franckem o prvni misto a trochu jsem zrusil motor a byl rad ze me nedolili dalsi jezdci
2. zavod: uplne jsem se tesil jak se budu prodirat do predu. No chvilku to vypadalo dobre, v celku az do predjeti Pedropana na miste kde jsem se 2x pred tim ve zkusebnim zavode rosekal. Pak jsem asi moc branil treti pozici a Francek neumyslne ale preci prislap pozde brzdu v T1 a uz jsme se klouzali. myslim ze jsme to ale dobre ustali a pokracovali. potom jeste jedna chyba a propad na 8 misto. Jinak super ucast a doufam ze to vydrzi.

Last edited by masterful; 11.1.2010 at 17:09.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #7
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Dop?edu jsem v?d?l, že to bude marný boj, ale když už mi ufr na této trati neumožní bojovat o p?ední p?í?ky, tak si to aspo? užiju.

Kvalifikace potvrdila, že v Astonu budu rád za každý XFR, p?ed které se dostanu. S ohledem na nep?íznivý vítr jsem zajel jen pr?m?rný ?as, sice jsem se ho pak snažil ješt? vylepšit tím, že bych se chytnul do háku za n?jaké rychlejší xfr, ale ke zlepšení ?asu to nevedlo. Nakonec start tuším n?kde z konce druhé desítky.

Závod 1: Na startu jsem to moc nehrotil a spo?ádan? se zapojil do puzzle v T1. Hrotili ale jiní. Když se Rodo nacpal pod Reda, tak ten se ocitl nap?í? t?sn? p?ede mnou a já nemohl než ho nabrat. Rázem jsem byl na dvacátém míst? a postupn? jsem se propracovával dop?edu. Jednak chybami ostatních a jednak i p?edjížd?ním. Nejoblíben?jší metodou bylo cílovku projet 20 cm za nárazníkem XFR a pak v T1 jít p?ed n?j na brzdy. Problém bylo, že jsem na výjezdu musel být max tak 2 metry za ním, jinak mi ujel. Pokud jsem se p?ed n?j dostal, tak ale zdaleka vyhráno nebylo, protože top speed jsem m?l tak o 10 km/h nižší a i když jsem m?l náskok 20 m, tak to v?tšinou nesta?ilo a XFR hroziv? rostlo ve zp?tném zrcátku.
Takhle jsem se chytnul i Wooda a v T1 jsem šel p?ed n?j i p?ed Roda, který jel p?ed ním. Nakonec se mi poda?ilo dotáhnout až k pátému místu, kde jel Tomáš. Trochu jsme se v T1 zbrzdili a toho využil Rodo, který se prorval kolem m?. Rázem jsem byl až desátý. S Rodem jsme pak n?kolik kol svád?li tvrdý souboj na plechy, ale nakonec se mi p?ed n?j poda?ilo v T1 zase dostat a v následné levé šikan? vyjel na trávu a op?el to o ze?, takže hodn? ztratil. V posledních kolech se mi poda?ilo ješt? stáhnout Wooda, ale menší chybkou jsem ztratil na výjezdu na cílovku kontakt a už jsem ho nedohnal. O fous mi tedy uniklo osmé místo, které by znamenalo start z 1. místa v druhém závod?.

Závod 2: Start se mi op?t celkem povedl a držel jsem se kolem osmého místa. Postupn? mi všichni trochu poodjeli, ale jak spolu za?ali bojovat, tak jsem se na n? zase dotáhnul. Masterful z Franckem se po kolizi propadli až za m?, ale zase rychle se na m? dotáhli. Sice jsem se snažil o odpor, ale bylo to marné. Když jsem se v posledním zatá?ce snažil napasovat za Francka, tak jsem byl trochu širší a trefil pneumatiky, což m? hodilo na štorc a Masterful se ode m? odrazil do zdi Navíc m? dotáhnul Sonyk a v T1 p?ese m? šel, o kolo pozd?ji jsem mu to ve stejném míst? vrátil, ale do cíle jsem mu ?ece jen podlehl a skon?il po Masterfulov? kotoulu osmý.

Dlouho jsem si je takhle neužil souboje od za?átku do konce, ale na druhou stranu to byla marnost nad marnost a musel jsem do toho dát vše, abych alespo? trochu držel krok s rychlými XFR.
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #8
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Když jsem p?ed rokem se za?al ve sv?t? S2 rozkoukávat, tak jsem si ?ekl, že ALTP chci jet, byly to super závody.... Rok je fu? a já ALTP poprvé jel

Q: Vzal jsem race set, R3/R2, 25% nafty do nádrže a plán byl jet celou Q na jedn?ch gumách, na sjetých se mi jezdí nejlíp. Asi po 20-ti kolech jsem byl 9., to m? k p?edpokládanému plánu st?edu pole uspokojovalo nad míru, ale v?d?l jsem, že m?žu zajet mnohem lépe. Zajel jsem do pitu pro R2/R2 a st?elil jsem 2. místo, poté Masterful zajel skv?lé kolo a pro m? to znamenalo skv?lé 3. místo.

Race 1: Užíval jsem si to na špici závodu. Nejen že jsem si splnil dávný cíl ALTP jet, ale dokonce jsem i vedl, paráda to byla. S Masterfulem a Franckem jsme odjeli zbytku sv?ta a já poklidn? dokroužil po p?kných soubojích na výborném 3. míst?.

Race 2: Start z 6. místa. Ovšem v 1. šikan? se stalo n?co podivného. Lehce jsem škrtnul o Masterfula a to m? totáln? rozhodilo - nechápu (Nedokonalost LFS?). Od n?j jsem let?l do TeeDeeho, od n?j do Francka a od n?j do zdi. P?ipadal jsem si jak tenisák, ale byla tu výzva v podob? stíhací jízdy. Z 26. místa jsem se prokousal na 9., kde jsem bojoval s 00Jou, souboj tvrdý, na oko parádní a snad i férový. 2 kola p?ed koncem v T1 jsme jeli bok po boku, s?ukli jsme se a já šel ven a hodiny, propad na 13. místo, které jsem do cíole nepustil.

Pocity vícemén? dobré, snad to n?kdy dopadne lépe, už se t?ším

EDIT: Q: N?kte?í jezdci by mohli používat zrdcádka, aby rozpoznali, že jezdec za ním je o dost rychlejší, o modré ani nemluvím.

Last edited by Fast Jarda; 11.1.2010 at 16:47.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #9
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

S tou modrou mi to pripomenulo, ako niekto po prvom preteku písal že pomalší má uhnú? - s tým zásadne nesúhlasím. To sa nerobí ani v skuto?nosti. Samozrejme že nebudem bráni? predbehnutiu, ale uhýba? zo stopy nie je povinnos? a nie je dôvod to o?akáva? ?i dokonca vyžadova?. Ale to sem asi nepatrí. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #10
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
EDIT: Q: N?kte?í jezdci by mohli používat zrdcádka, aby rozpoznali, že jezdec za ním je o dost rychlejší, o modré ani nemluvím.
Modoru chapu, ze uhnou na rovnince, kde muzou v klidu a lehce zpomalit a tim padem te neohrozit prudkym brzdenim v zatacce... protoze maji modrou.

Ale nevim na co zrcatko a koukat, ze me chce nekdo rychlejsi predjet? Je rychlejsi, umi to lip nez ja, tak at to taky predvede ... (samo v ramci pravidel, ne, ze budu pred nim klickovat jak zajic)
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #11
Gart
Newbie

 
Gart's Avatar
 
Join Date: 26.11.2009
Posts: 40
Default

substance naprosto souhlasím..
Gart is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #12
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Opravdu tu nechci nic rozpoutat, o tomhle se diskutovalo mnohokrát. Jen mi p?ijde docela divný, když n?koho dojedu b?hem dvou zatá?ek o n?kolik vte?in, ten doty?nej je v kole, kdy vyjel z box? a nemá se k tomu, aby ud?lal prostor.... No, pokud je toto v po?ádku...
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #13
Gart
Newbie

 
Gart's Avatar
 
Join Date: 26.11.2009
Posts: 40
Default

To ur?it?, já osobn? pouštím rychlejší jezdce i za cenu leh?ího p?ibržd?ní p?ed zatá?kou. Ale n?kte?í jezdci si myslí že když mají p?ed sebou "modráka" tak že jim zastaví na kraji jako když jede sanitka i ten "modrák" se snaží jet sv?j závod a zajet dobrý ?as, jinak by to ani nejel že
Gart is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #14
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Opravdu tu nechci nic rozpoutat, o tomhle se diskutovalo mnohokrát. Jen mi p?ijde docela divný, když n?koho dojedu b?hem dvou zatá?ek o n?kolik vte?in, ten doty?nej je v kole, kdy vyjel z box? a nemá se k tomu, aby ud?lal prostor.... No, pokud je toto v po?ádku...
Tak to pardon, nejak me uteklo to 'Q' jako quali ... to samozrejmne ano
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #15
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Modoru chapu, ze uhnou na rovnince, kde muzou v klidu a lehce zpomalit a tim padem te neohrozit prudkym brzdenim v zatacce... protoze maji modrou.

Ale nevim na co zrcatko a koukat, ze me chce nekdo rychlejsi predjet? Je rychlejsi, umi to lip nez ja, tak at to taky predvede ... (samo v ramci pravidel, ne, ze budu pred nim klickovat jak zajic)
Tak to fak?í i na motokárách.... p?esn? tak jsi rychlejší dokaž to

EDIT i když to n?kdy po?ádn? naštve
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #16
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

taky n?co zplácám...

q: jel sem na race setu a dal sem si 6. místo, spokojenost

r1: po startu jsem se uvelebil u skupinky Sonyk, Pedropan a 00Ja myslim, závodili jsme mezi sebou, ale n?kdy v p?lce jsem m?l o n?co pomalejší akceleraci na cílovku než Pedropan a taky jsem z?ejm? nenechal vedle sebe dost místa >> ?ukanec do nárazníku, m? se auto p?eto?ilo nap?í? a pak další ?ukanec, který m? odklidil z trati, pokra?oval jsem na 13. míst? a hnal, co to šlo, p?kn? sem si zazávodil a v cíli 6. místo, spokojenost

r2: start z t?etí pozice, po pár kolech jsme se s Woodem odtrhli, spíš on se odtrhl m? a já zbytku, v p?lce jsem ho dojel, jenže v T1 za?al brzdit d?ív než já a po sešlápnutí brzdy jsem jel p?ímo na n?j, tak sem brzdu pustil, nasm?roval auto mimo n?j a op?t brzdil, tím sem s ním ztratil kontakt a zase dohán?l, asi 3 kola p?ed koncem jsem ho op?t v T1 dojel a zaúto?il, úsp?šn?, na výjezdu m? cht?l podjet vnit?kem, ale to sem si pohlídal, po n?kolika zatá?kách už jsem m?l drobný náskok a hlídal jsem si, abych neud?lal žádnou chybu, a ono to vyšlo, 1. místo
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #17
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: tesne pred kvali jsem dostal od Tomase set, se kterym se mi jelo nehorazne blbe, pac oproti mymu vubec nezatacel, ale casy se s nim daly zajet lepsi. I kdyz jsem se zaprisahal, ze s nevyzkousenym setem do zavodu nikdy nepujdu, tesne pred kvali jsem zmenil sbihavost, parametry diferencialu, odklony a brzdy...a fungovalo to. Dlouho jsem pred sebou nemel misto, ale ke konci jsem zajel ctvrtej cas, coz bylo prekvapeni

1. zavod: rikal jsem si, ze musim prezit T1 a pak to pujde. Asi deset kol jsem krouzil na 4. miste a hajil ho nejdriv pred Gepasem a pak pred Sonykem tak, ze jsem byl zpocenej az na riti. Bylo to uplne super, obema dekuju za souboje.
Musel jsem jezdit vyrazne defenzivni stopu, takze jsem se jim nemoh odtrhnout. A prave nekdy kolem 10. kola do me pri brzdeni Sonyk lehce stouchnul, ja se dostal s autem nastorc, pak jsem se kutalel a i kdyz nakonec na kolech, skoncil jsem v kacirku a uz se nevyhrabal. S velkym pocitem zklamani jsem se prepnul do Spectace a uzival si pozorovani profesorsky jizdy Pedropana a to jak si dojel pro "moje" ctvrty misto

2. zavod: vyrazel jsem demotivovanej, pac jsem byl az vzadu. Naladu mi trochu kazily i manevry nekterych zatacniku, kterym jsem se mel nekdy co delat vyhnout. Ale nerikam to s nejakou zasti, kazdej se ucil zavodit.
Kupodivu jsem se vysplhal az asi na devaty misto. Tam se kolem me nestydate prohnal Sonyk. Pravy zavody zacaly az s Fastjardou. Tvrdy ferovy souboje. Akorat skoda, ze v jednej zatacce ho to i kvuli mne vyneslo na travu a on se propadnul. Necekal jsem na nej, pac v tu chvili jsem byl presvedcenej, ze se tam dostal sam, ale z replaye to tak uz nevypadalo. Takze omluva. V cili tusim 9. misto.

Tesim se tedy na dalsi zavody a doufam, ze se zbytkem WT tymu budem jezdit vepredu a nandame vam to
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #18
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
S tou modrou mi to pripomenulo, ako niekto po prvom preteku písal že pomalší má uhnú? - s tým zásadne nesúhlasím. To sa nerobí ani v skuto?nosti. Samozrejme že nebudem bráni? predbehnutiu, ale uhýba? zo stopy nie je povinnos? a nie je dôvod to o?akáva? ?i dokonca vyžadova?. Ale to sem asi nepatrí. :-)
Jen pro osv?tlení situace:
Modrá vlajka b?hem závodu:
- Vlajka má být normálne ukázána vozu, který je predjížden vozem, který má minimálne jedno kolo náskok. Jakmile je ukázána, musí príslušný jezdec umožnit vozu za sebou pri nejbližší príležitosti predjetí. Tudíš i za cenu opušt?ní ideální stopy.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #19
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

když už jsme tak u té modré, tak já m?l op?t problém s PeteremVSP, místo, aby m? pustil na rovince, tak m? pustil na výjezdu ze zatá?ky a ješt? k tomu v ideálni stop?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 11.1.2010   #20
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

takze

kvali:zklamani mel sem na druhy misto ale nesrovnal jsem s vetrem

race1: super souboje s gepasem a 00ja,jenze pak moje velka skolacka chyba a muj nej kamos v lfs(00ja) uz lital v kotrmelcich.pockal sem ns nej i sem ho chtel vytlacit .no mel jsem znechucenej zavod a i 00ja urco.takze stihacka z 25 mista nakonec 16 ale zavody jsem si uzil.

race2:dobrej start ale pak mesezrala trava a vydesil dr nrkolik jezdu tim jak jsem jim zkrizil cestu.propad na skoto konec.pak boj boj boj parada v cili tusim 6.skvely souboje s jardou,00ja ,teedee , legolem a spousa dalsich.super bul sem spokojen.

k zavodim :stve me neznalost propozic nekterych a chat.vyvodim dusledky.

jeste se omlouvam za drobne ptoblemy.
poyom pokud hodinu pred kvali neni na serveru heslo z mailu je tam vetsinou EGT.ttesim se na priste.agente promin

edit: agente jak nedtydate nepamatuju si.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 11.1.2010 at 20:44.
sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.