Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.9.2011   #1
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Vie mi niekto poradi? ako na ten ping? Bliká vpravo po pripojení a o chví?u "connection to server lost".
Mám adsl a nikdy žiaden problém. Dik
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 13.9.2011   #2
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by P@cho View Post
Vie mi niekto poradi? ako na ten ping? Bliká vpravo po pripojení a o chví?u "connection to server lost".
Mám adsl a nikdy žiaden problém. Dik
Netuším, v?tšina server? jede na portu 9500, tak jestli tv?j provider t?mhle nestandardním port?m nedává nižší prioritu, ale to se mi nezdá. Já to mám po?ád +- jako p?íloha, taky ADSL. Je to za?átek a konec výpisu se?azený podle pingu, na konci ty >200ms jsou Brazílie, Argentina a ty +-400 je Austrálie, takže mi to p?ijde ok. Ale byl jsem online jen asi 4x, nezaznamenal jsem, že by to n?koho kopalo, i když z tak malého po?tu p?ipojení se nedají d?lat záv?ry.


Nordschleife Tourist
koukn?te se do adresá?e tracks/Nordschleife/Extras - až te? jsem zjistil, že se dá jednoduše zprovoznit Tourist varianta okruhu
Já abych na to nemusel myslet p?ed spušt?ním a pokaždé kopírovat p?íslušnou verzi jsem si ud?lal kopii celé trati (do adresá?e NordschleifeTourist), nakopíroval p?íslušné soubory do rootu z extras, pak je podle jména adresá?e ješt? nutné p?ejmenovat (adr).ini, (adr).kto a pokud chcete v gui mapku trat?, tak ui/ntres/(adr)_Tourist.png
Attached Images
File Type: gif nkp_ping_low.gif‎ (34.7 KB, 17 views)
File Type: gif nkp_ping_hi.gif‎ (34.5 KB, 11 views)
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 13.9.2011   #3
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Pri vypise mam tiez ping 40 až hm... 300, pripojim sa na server a po chvili hodi chybu "connection to server lost". Ten port mozem kuknut ako je nastaveny alebo len cez providera? Dik
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 13.9.2011   #4
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

nepouzivas nahodou eset smart security firewall?
jet is offline   Reply With Quote
Old 13.9.2011   #5
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Použivam, nezabralo, vypol som firewall, ni?, furt to iste. Blika ping:3000 a cez celu obrazovku "server is not responding". Pozrel som porty, povolene su any.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho

Last edited by P@cho; 13.9.2011 at 23:21.
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 13.9.2011   #6
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

nastaveni vyjimek ve smart security nejak pro netkar nefunguje, je potreba uplne shodit firewall
jet is offline   Reply With Quote
Old 13.9.2011   #7
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by P@cho View Post
Použivam, nezabralo, vypol som firewall, ni?, furt to iste. Blika ping:3000 a cez celu obrazovku "server is not responding". Pozrel som porty, povolene su any.
Tob? se to p?ipojí na server, chvíli funguje a pak to spadne, nebo se na?te tra? a v okamžiku kdy se to snaží komunikovat se serverem to hned zahlásí vysoký ping a že server nereaguje? Ten první p?ípad by byl, že porty povolené máš ale hapruje ti linka, ten druhý p?ípad by byl že k tob? pravd?podobn? ta komunikace se serveru v?bec nedoleze, takže bych hledal ?ešení n?kde ve fw jak radí Jet.


BTW: kdo spravuje server "lfs at nkp"? zase je tam nastavený nesmyslný auto, UF500, takže se nedá p?ipojit.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 14.9.2011   #8
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
BTW: kdo spravuje server "lfs at nkp"? zase je tam nastavený nesmyslný auto, UF500, takže se nedá p?ipojit.
Troy, lfsforum. Tohle byla n?jaká rwd modifikace fiatu, dost divný.
Zítra tam snad bude n?co normálního.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 14.9.2011   #9
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
se na?te tra? a v okamžiku kdy se to snaží komunikovat se serverem to hned zahlásí vysoký ping a že server nereaguje? k tob? pravd?podobn? ta komunikace se serveru v?bec nedoleze, takže bych hledal ?ešení n?kde ve fw jak radí Jet.
Presne ako pišeš. Ten firewall som vypol uplne (teda aspon boli ikony ?ervene) a stale ten isty problem. Treba resetova? PC po vypnuti?
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.