Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.11.2010   #1
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default EGT GTR Cup 2010/2011 Tiskovka Aston National Rev 5. závod

...
Fast Jarda is offline  
Old 7.11.2010   #2
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Dekuji GotrhaR-ovi za server.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 7.11.2010   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: dobré... Sice jsem m?l Klou?ka za sebou, ale co je mi to platný když mam fzr.

R1: podle o?ekávání šel Klou?ek p?ede m?. Celkem mi to jelo, jenže hooodn? dlouho jsem se nemohl trvale usídlit p?ed ním. Ukázalo se že p?edjet jako p?edjet není jako p?edjet jako p?edjet. Na rovince jsem šel dop?edu, jenže ty výjezdy z pomalých zatá?ek... No byl to boj, vyrovnaný, super. Cítil jsem a vid?l že jsme o n?co rychlejší, jenže p?íležitost p?išla až 2 kola p?ed cílem, kdy chyboval. Toho jsem využil a získal si i odstup, který eliminoval slip stream, takže jsem si pak musel radostí zatroubit. Celkem jsem si v??il že už m? nedojede a vyšlo to. Na Bavoráka vp?edu už to nebylo, nem?l závaží.

R2: op?t k ?emu mi je pozice na startu, když už jen to auto je hendikep... Po startu mi Klou?ek okamžt? ulít a za?al se drát dop?edu, zatimco já musel spíš bránit ty za sebou. Jenže p?íznivý vítr jako v 1. závod? už nefoukal (pomáhal v šikan?) a já to pod?lal... Šel jsem ven, hodinky, bohužel p?ímo do cesty Bavorákovi... Moje chyba, tohle je mi fakt líto. Pak jsem se dostal do provozu, krásn? jsem si prezentoval že se 7mi kon?ma mí? to fakt moc nejede. Sice to fakt nebyla nuda, ale ve st?edu pole se mi fakt moc nelíbilo... O?ukávání, bump-drafting (samoz?ejm? že ne u všech, ale vp?edu se to ned?je)... Nakonec jsem se dostal na 6. flek, což po pádu n?kam na 13. místo celkem ušlo. Ale i tak... Nejhorší kombo pro fz máme snad za sebou, Westhill by autu i m? m?l sed?t.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 7.11.2010   #4
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Smile

Kvalifikácia: Piaty - asi nejaký omyl, lebo 1:52 som nikdy predtým ani potom nezajazdil. :-)

Prvý: Pekné šieste miesto, ale na konci 12. kola zrazu pozerám na desktop a kým som sa spamätal tak "momentum" fu? a APR Dohnalík onedlho predo m?a, zrejme nechápajúc ako môže niekto na rovine ís? po tráve ;-), o kolo neskôr ma dostal aj asfaltový Jirka, ale to už bol normálny súboj.

Druhý: Štart z pole position, ale na za?iatku druhého kola som to v šikane skoro hodil na strechu, siedme miesto. V ôsmom kole WT 00Ja už nevydržal moju defenzívnu jazdu a vopchal sa kam ako som si myslel nemal miesto, ale teraz replay z jeho poh?adu to vyzerá skôr na moju chybu. Pri takom vyrovnanom poli (sta?il poh?ad na mapu, všetci pekne za sebou) to znamenalo prepad až na 14. pozíciu.
Ku koncu perfektné súboje s WT TeeDee a APR Flame, najlepší bol asi nájazd do posledného kola, to bolo jedinýkrát ?o som zariskoval vjazd do šikany a neubral. :-) Flame trochu sorá? že som ?a vlastne vytla?il v tých vraca?kách pri splite, nechcel som sa necha? až tak vynies? von.

Snažil som sa ís? opatrne, stopu si bránim ale dúfam že korektne, nejaké ?ukance ale boli, tak dúfam že to bolo všetko OK, ja som si užil vynikajúce súboje, ?akujem.

Keby da?o tak replaye mám.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 7.11.2010   #5
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Z tohoto závodu jsem m?l nejd?íve strach,jestli bude FXR sta?it rychlejším XRR.No ud?lal jsem si kratší p?evody a v zatá?kách se dalo stahovat manko na top speed.
Q: Tak nejd?ív jsem myslel,že díky pomalejším jezdc?m nedám po?ádný kolo,no pak p?eci jen padlo a start myslím z 8 místa.

R1: Po startu n?jaký souboje a usadil jsem se za Substancem,p?kný souboje s ním,nakonec jsem ho zdolal,snad jsem do n?j n?jak neš?ouchl,ale myslím že ne,dojezd na 5. míst?.Super.

R2: Start ze 4. místa,za sebou samý ufony,nejd?ív dorážel Jarda,ale spadlo mu to a bylo po souboji.Pak se p?ihnal Klouczek,nem?l se mnou moc práce.Ani nevím jak a jezdil jsem na 3. míst? za zády s Gepasem,krásný souboje o 3 flek,XRR bylo na rovinkách rychlejší,v zatá?kách jsem to zase dohán?l já,pak jediná chyba a Gepy mi moc poodjel a bylo po souboji,tak jsem t? snad trošku potrápil :-))) V zrcátku jsem vid?l jak jde Ghostík do hodin a propadá se i s Bavorákem,to jsem si ?íkal že už 4. místo udržím.
Dojezd na 4. míst?.Super.
Moc povedený závod,jen tak dál.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 7.11.2010 at 23:36.
Tomas Ag CZ is offline  
Old 7.11.2010   #6
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

zupááá

q: dalo se, 4.

r1: prvních pár kol sem m?l strach ze Substance, ale pak napohodu 4. v cili

r2: to už bylo jiny kafe, Klou?ek se p?ehnal jak vítr, ale Ghostovi se moc necht?lo, jak jsem si sním parádn? pár kol zazávodil, než mu to za první šikanou uklouzlo, pak sem dojel Tomáše od Ag a taky parádních pár kol kolo na kolo, plech na plech, až sem m?l ob?as strach ale všechno dob?e dopadlo a v cili 3. místo
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 7.11.2010   #7
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Podal jsem zatim nejmizernejsi vykon se spoustou zbytecnych chyb. Nic nepomohlo ani to, ze jsem v zaveru druheho zavodu zajel svuj pb.
Aspon, ze jsem svoji blbosti nesmetl nikoho dalsiho.
HonzaNB is offline  
Old 7.11.2010   #8
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: som trosku sklamani ako niektori potrebuju zavodit pocas kvalifikacie a nenechaju ma predbehnut aj ked som viditelne rychlejsi... dalsia vec bolo spomalenie v stope pred T2...neviem mena ale treba byt trochu ohladuplnejsi a rozmyslat rozumne...vži? sa do situacie druheho a nemysliet len na seba...
nastastie mi posledne kolo vyslo takze tak trochu povinna pole position
R1: za cely zavod som musel akurat tak urobit obranny manever proti klouczechovi pred T1 a to bolo vsetko...dalej to bolo uz iba hotlapenie...pre vacsinu z vas nezaujimave...mne sa tak jazdi najlepsie
R2: dobry start...2 pozicie som ziskal...po par kolach ale dostal ghost za T1 hodiny a aj napriek tomu ze som ubral z plynu tak po jeho necakanom pohybe po havarii som do neho nabural...(jednoducho smola...to bolo take ala webber@korea ... but no hard feelings...sometimes shit happens) prepadol som sa na 14. miesto a chvilu bojoval s ghostom...potom predbiehal ale nie moc uspesne...na rovinkach mi to nejako neslo dostatocne rychlo a vo vracakoch okolo medzicasu som stale kontroval pretacave smyky...nakoniec 9. miesto (sklamanie)...dufam ze som nikoho nevybural ale nie som si nicoho vedomy...

no celkovo su to dalsie skusenosti ktore mi treba ako sol takze sa chystam zucastnit aj na westhille ak bude volne miesto

Last edited by bavorak; 7.11.2010 at 23:30.
bavorak is offline  
Old 7.11.2010   #9
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Trénink: Moc jsem to nep?ehán?l.... setup byl kvalitní a najet tra? problém nebyl.

Q: Taky žádná sláva... z 8. místa a zajetého ?asu jsem radost nem?l.

Race 1: M?j tipický fail - na neutrál nikdy neodstartuju .... Ale po vše tahanicích a parádních soubojích (Díky všem zú?astn?ným) jsem dokulhal na 6. míst? výletním tempem.

Race 2: Prokletí pokra?uje

Další tra?ou je Westhill... Ve sv?t? GT3 tomu n?kdo ?íká XRRLand... Když už né tam, tak nikde....

Statistiky
Q
RAce 1
Race 2
Fast Jarda is offline  
Old 7.11.2010   #10
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Trenink napovidal, ze to nebude jednoduchy. Nedarilo se mi konstante zajizdet casy, i kdyz obcas byly dobre.
Q: Podelal jsem si nej. kolo v parabolice, ale i tak to nebyla katastrofa

R1: Prvni sikana a drcnul jsem do tymoveho kolegy. Puvodne jsem si myslel, ze s neci pomoci zezadu, ale podle zaznamu ani *****. Potom jsem si to pro zmenu pos... jeste sam a padnul skoro na posledni misto. A tam jsem se pak jeste ocitl po kolikzi s Mastrem (vubec jsem o tobe nevedel, dokud jsme se nestouchli). Boxy a kolo ztrata.¨

R2: Z temer posledniho mista mi to slo celkem pekne dopredu, az jsem se po dvou kolech na kolem 15-17 mista a tam jsem taky zustal. Na cilove pasce mi chybelo asi 2m od 14teho mista.

Obcas jsem si pekne zazavodil. Vysledek hodne spatnej
mufisto is offline  
Old 7.11.2010   #11
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Dekuji GotrhaR-ovi za server.
Nemas zac, aj nabuduce (az do Vianocnych prazdnin)
Moje dnesne posobenie zhodnotim strucne: jeden velky FAIL.
Zacalo to tym, ze som zistil ze sa nejde AS3, ale AS3r na ktory som samozrejme netrenoval, tak som len prehodil odklony a tlaky a dufal ze to nejako bude fungovat. Q bez uspechu, v R1 som sa na rovinke tlacil medzi 2 auta, kremilek ma asi presne neregistroval a ked trochu zmenil drahu, tak ho to vinou lagu poslalo do hodin, potom som po par chyabch radsej odstupil aby som neuskodil dalsim.
V R2 uz boli na konci pekne suboje, ale za T1 som to v 10. kole oprel o mantinel a uz som vobec nemal chut pokracovat.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline  
Old 7.11.2010   #12
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: vitr mi vadil, nevedel jsem co s tim, s vysledkem jsem nebyl spokojenej

1. zavod: hned po startu po otocil Mufisto, takze propad az nekam na konec. Probijeni se dopredu me celkem bavilo, zvlast nikam mi daval zabrat. Pak me Lala vystouchnul a ja zas ztratil nejaky to misto. Nutno podotknout, ze Lala gentlemansky pockal. O chvili pozdejs se dost nestastne (skoro bych napsal az hloupe) vracel na trat TeeDee a ja ho trefil. Sice mi tam blikla zluta vlajka, ale az dost pozde. Priznam se, ze v tu chvili jsem chtel odejit, ale nejak jsem to prekousnul a jel dal. Odmenenej jsem byl super soubojema s Masterfulem a Pumou s samym zaveru zavodu.

2. zavod: docela se mi darilo jet dopredu, suprove jsem si zazavodil s Nikamem a tusim zas s Lalou. Musel jsem jet trochu ostrejs nez normalne jezdim, pac kazdy zavahani bylo okamzite potrestany autem jedoucikm za mnou. Zavod jsem si podelal sam, kdyz jsem chtel dost nerozumne predjet Substance. Trochu jsem doufal, ze vymekne a necha mi tam misto, ale pravo jsem na to misto nemel. Moc se omlouvam. Cekat jsem na nej necekal, bylo tam dost aut a nez jsem zjistil, jestli tam zustal nebo ne, byl jsem uz daleko.

Celkove jsem malo spokojenej s vysledkama, protoze jsem mel na vic, ale zas jsem si opravdu hezky zazavodil.

K zamysleni je taky to, ze v prvnim zavode jsem byl vystouchnutej obema mejma tymovejma kolegama.... Co za tim asi vezi?...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline  
Old 7.11.2010   #13
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
zupááá

q: dalo se, 4.

r1: prvních pár kol sem m?l strach ze Substance, ale pak napohodu 4. v cili

r2: to už bylo jiny kafe, Klou?ek se p?ehnal jak vítr, ale Ghostovi se moc necht?lo, jak jsem si sním parádn? pár kol zazávodil, než mu to za první šikanou uklouzlo, pak sem dojel Tomáše od Ag a taky parádních pár kol kolo na kolo, plech na plech, až sem m?l ob?as strach ale všechno dob?e dopadlo a v cili 3. místo
Ty jsi m?l strach a já m?l nervy na pochodu,to padlo cigaret.
Jinak koukám že jsem t?sn? p?ed tebou v celkovým po?adí,musím si na tebe dávat pozor,ale te? m? 8. místo t?ší
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 7.11.2010   #14
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Kvalda
Zajel jsem jen pár kol, potom m? asi necht?n? sundal Hafík a skon?il jsem v písku. 19. místo, nic moc.

R1
Super souboje se závodníky z WT, Nicamem atd., paráda. Nakonec 9. místo, aspo? pár bod? k dobru.

R2
Trochu fail, bez bodu. Ale taky byly p?kný souboje
__________________
Flame
Flame is offline  
Old 7.11.2010   #15
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Kvalda
Zajel jsem jen pár kol, potom m? asi necht?n? sundal Hafík a skon?il jsem v písku. 19. místo, nic moc.
Myslíš asi š?ouchane?ek v Q ? Tak to jsem v?bec nem?l ani v nejmenším ?myslu.Jenom doufám,že T? to moc nerozhodilo.Mojí omluvu bys p?ijal?Sorry
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline  
Old 8.11.2010   #16
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by Hafik1 View Post
Myslíš asi š?ouchane?ek v Q ? Tak to jsem v?bec nem?l ani v nejmenším ?myslu.Jenom doufám,že T? to moc nerozhodilo.Mojí omluvu bys p?ijal?Sorry
No, te? už je to jedno V pohod?.
__________________
Flame
Flame is offline  
Old 8.11.2010   #17
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Omlouvám, se za vracení do stopy v R1
TeeDee is offline  
Old 8.11.2010   #18
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Mno, dopozeral som replaye, dobré to bolo. :-) WT TeeDee, ku koncu druhého preteku sorá? ako som ti vošiel do dráhy po šikane (12. kolo), mal som toho "plné brejle" a nevedel som že tam si. Tiež neviem ?i som ti nepomohol k výletu mimo šikany v poslednom kole. Ale inak dobrá show, myslím že EGT Lubik za nami si to užil. :-) Tiež dobré súboje Ag Tomáš ?i Rodo. Už sa teším na ?alší pretek, a nemusíte sa ma bá?. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 8.11.2010   #19
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Q: Nebyl jsem posledni.

R1: Chvilku jsem bojoval s Jigrem, pak jsem vyuzil par tukancu a propadl se na 19 misto a nakonec zase pozvolna doplul na, myslim 23 miste

R2: V sikane jsem dostal babu, koukal do protismeru, pri otaceni zapomenul, ze to je XRR a zahrabal jsem se v pisku. Pak nastal prijemnesi cast, sledovani souboju a ze se bylo na cokoukat. Diky, lepsi neze F1

Jinak:
- RedlineKinga jsem poslal do spect. Kdyz se nemuzu vyhrabat dyl jak jedno kolo, tak tam tu zlutou hold nezpusobuji...

- Substance. Jedes srdnate ale obcas by to chtelo krapet opatrneji, at jsem se koukal na tebe, kdy koukal, neco jsi hledal v trave a vehementne se vracel, v plnem boji, na trat.

- Rodo, precti si pravidla, zejmena cast o troubeni. Rovnou ti davam napomenuti, priste budou kg ... az ti tu houkacku utrhnou.


Jinak mooc hezka podivana. fakt diky.

PS: Replay mam doma. muze je nekdo poskytnout? mam pocit, ze jsem prejel zlutou caru v qualifikaci tak abych si nadelil nejake to kg...
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 8.11.2010 at 09:21.
BabyOnWheels is offline  
Old 8.11.2010   #20
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q : na to, že bylo plno na trati 7 místo, dost dobrý.

R1 :

R2 :
Petersbond is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.