Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.3.2010   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Tiskovka ALTP8 BABY GTR 5. ve?er

Natešen jak svi?a. Natrenováno parádn?.

Kvali 7. flek a pb super.

Race1: první kolo desný lagy z mé strany. omlouvám se všem kterým sem tam zp?sobil n?jaké potíže a v T1 druhého kola jsem z bezpe?nostních d?vod? odstoupil. Nedalo se jet. Vrcátkach nic a najednou auto to samép?ed sebou. Škoda doufám že vy jste si závody užili


Red: ješt? jednou díky za to poušt?ni v kvali.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2010   #2
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No u mna sa opat ukazalo, ze cim menej trenujem, tym lepsie sa v kvalde umiestnim Dnes mi len o siedmej poslal Francek nejaky set, potrenoval som a v pred koncom kvaldy som sa dostal na uzasne 4. miesto. V 1. zavode som sa snazil ist opatrne, aby som nechyboval, drzal som sa na 3. mieste, potom vsak prisli chyby a prepadol som sa na 4. miesto, ktore som uz neziskal spat (opat som mal prilezitost iba na jeden utok, ktory sa mi nepodaril), no aj tak som nadmieru spokojny.
Do druheho zavodu som startoval optimisticky, hned v prvom kole som trochu stratil, tesne som sa vyhol kolizii, ale potom to uz islo, bol som asi piaty, potom prisla chyba, odpravil som LP tlmic a uz som sa iba nudil na konci, kde prisli dalsie chyby, 1 kolo pred koncom sice PB, ale v poslednom kole som to otocil na strechu
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2010   #3
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Jedným slovom: katastrofa. :-(

Natrénované (3 celé preteky, offline), ?asy stabilne 1:30 (ni? moc, ale stabilne), v prvom preteku menší ?uk na mieste kde som bol zvyknutý offline predbieha?, odrazilo ma na cestu v ústrety prichádzajúcim autám, ?o teraz, pozorovanie by som nestihol... V druhom som sa tak ve?mi uhýbal v T1, až strecha a zase uprostred cesty a prichádzajúcich áut, a o nie?o neskôr definitávna strecha, už som nebol sústredený. Takže hlavne sorá? ak tam niekto do m?a buchol (Master v 1. preteku?).

V druhom som si potom ako divák vychutnával súboje prvej štvorice, díky hoši, dobre sa na vás pozeralo. Škoda že som set ktorý mi asi omylom pred 2. pretekom poslal Francek nestihol využi? ani zvyknú? si na?, s tým mojim som šikanu v úvode nemohol jazdi? tak ako vy.

Takže sorá? ešte raz... a idem sa tento týžde? vrhnú? na tú FOXku.

Edit: Aha, takže Masterful nebol v boxoch kvôli mne, dobre. Ale pekne ste si zalietali, OOJa, Puma (ty si pod?a m?a mohol pokra?ova?), a iní. :-)

Last edited by Substance242; 7.3.2010 at 23:57.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2010   #4
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

I kdyz mam FE strasne rad, tak mi tahle kombinace trate a auta nejak nesedla uz od zacatku. Nemoh jsem naladit set a tak jsem byl desne vdecnej Sonykovi, ze mi v patek nebo v sobotu poslal svuj, kterej jsem lehce dosteloval a byl aspon trochu spokojenej.

K zavodu samotnymu mam hlavne dve omluvy:

1. zavod Pumovi. Toho jsem nehorazne zavrel a co me mrzi jeste vic, ze jsem celoudobu o nem nevedel a to jel vedle me mozna 15s. Sice ho to v zatacce na me vyneslo nedotacivosti, ale kdybych o nem vedel, urcite bych mu tam nechal vic mista. Omlouvam se tedy za toto politovanihodne nedopatreni, ke kteremu dochazi maximalne jednou za deset let )

2. zavod Jigrovi. Pri najezdu do vracaku za cilovkou jsem byl presvedcenej, ze jedu rovnobezne s obrudnikama, ale bohuzel jsem se k nim priblizoval a o Jigra jsem se otrel. Z myho pohledu to bylo skoro neznatelny a tak jsem naslednej Jigrovo smyk vyhodnotil jako jeho jezdeckou chybu. Opet se tedy omlouva za toto politovanihodne nedopatreni, ke kteremu dochazi maximalne dvakrat za deset let )

Doufam, ze priste uz nebudu tolika prasit.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2010   #5
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

No tak kvalda dopadla na prd,šel jsem na st?echu a 14. místo.
R1: dostal jsem se na 10. místo a 2x bouda,jednou jsem to rozjel a podruhé konec.

R2: start z konce a dostal jsem se za Jardu a jelo to samo,pak m? dotáhl Lubík a jediná chyba a propadl jsem se.Pak jsem trefil v zatá?ce Pecha,který tam stál,párkrát p?es st?echu,ale našt?stí jen poma?kané plechy.Bojoval jsem s Pechem a Pepou.Na rovince m? p?edjeli ale v T1 jsem si je p?kn? podal díky jejich souboji.
24 kolo druhá chyba,pozd? na brzdy a op?t m? p?edjel Pepa a Pecho.
Tak že 10. místo,mohlo být 8.
Nebýt nedojeté R1 byl bych spokojen,ale není to má oblíbená tra? tak jsem víc ne?ekal.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2010   #6
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Moje oblíbená tra?, ovšem do tohoto závodu jsem nastupoval s tím, že setupy nejsou dotažené na 100% a že mám ješt? n?jaké (Velké) rezervy.

Q: ?as nebyl zas tak špatný, 28.3 byl m?j pr?m?r, ovšem z 9. místa jsem v?bec radost nem?l.

Race 1: V?tší jistotu jsem snad nikdy nejel.. Ze setupu jsem byl dost na rozpacích, protože 10 odjetých kol p?ed závodem ukázalo, že se mi to bude h?át, tak jsem p?ed Q trochu p?eklikal setup a doufal, že to bude právné ?ešení. Jak se ukázalo, tak nebylo. H?álo se to o n?co mén?, ale bylo to strašn? nedotá?ivé. Jízda to byla všeljaká, až 11. v cíli.

Race 2: A dost!... ?ekl jsem si. V?d?l jsem, že na tomhle setupu se jet nedá, tak jsem naslepo poklikal na podvozku a doufal, že to bude správn?. Byl to risk, ale vyplatilo se. Odza?átku jsem jezdil úpln? jinak a bylo to znát. Propracoval jsem se p?ed WT_Tomáše, Ljubika, Pedro to hodil na boudu, GothaR to zav?sil do travy, toto vše m? neuv??iteln? nakoplo a já jezdil opravdu p?kn? (Musím se pochválit), P?edemnou byl P@cho a musím ?íct, že takovýhle souboj dlouho nepamatuju. XFR bylo rychlejší a hodn? získávalo na brzdách, hlavn? v pravé zatá?ce pod mostem na konci trati, tam to bylo znát nejvíc. Ovšem UFR hned uteklo, takže na souboj na konci rovinky to v?bec nevypadalo. Nakonec souboj ukon?ila P@chova chyba, kdy p?ed mostem to poslal do trávy a já cht?l už jen v klidu dokroužit. Ale... Masterful d?lal jednu chybu za druhou a já ho opravdu sjel b?hem chvíle. Moc jsem to nechápal, ale OK, bude souboj, snad se p?ed n?j dostanu. V p?edposledním kole jsem si dal skv?lej ?as pod 1:28 a Masterful mi ležel na kapot?, byl jsem hladovej po 5. místu a brousil jsem si nože, ovšem m?j soupe? utekl z pomyslné talí?e p?ed nájezdem na most. Takže 5. místo a celkem spokojenost

Moc jsem netrénoval a neladil auto, protože jsem se sout?edil trochu jinam a bylo to znát. Na p?íští závod se snad p?ipravím lépe
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2010   #7
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak nahodim taky pár slov k tomuto preteku

Uz od zacatku se mi trat docela libila ale casy se mi nejak nezdali, ale nejak sem cejtil ze by to ted mohlo vyjit, mozna i tim ze dost lidi trenuje uz spis FOX.

Q: druhy kolo bouda,kola,bouda,kola,bouda,kola,bouda,kola,bouda, kola-pohoda, po 3 kolech sem to nejak dovez do depa kde to kucii sikovni spravili. Cas sem zajel 1:28:16 coz me hodilo na 3 flek a pak uz sem jenom pomalu propadal, nakonec 8 misto. Jakz takz

R1: start klasika, prvni zatacka trochu tesna, zezadu me nekdo natlacil na tomase myslim (tim se omlouvam) ale pokracovali sme dal. Ja kolem 8 mista, postupne sem se prodiral az na 6 kde sem krouzil nakejch 22 kol, pak chyba a Gepas sel prede me, byl to super zavod, super souboje. Do ty doby zatim nejlepsi zavod pro me

R2: Start z 2.fleku, krasa, prvni zatacka a krouzil sem 1., cca 9 kol, pak chyba a zas ten Gepas , pak sem dlouho krouzil na 2 flecku, nez se ke me priblizil Francek, ani jsem nezkousel se branit pac bych nas brzdil oba a stejne vime jak by to dopadlo, cili jsem ho malilinko pustil a pokracoval na 3 fleku, to sem si docela hlidal, i rozestup za mnou kde uz dotiral Jirka, bohuzel pak prisli na radu okolaci a zrovna v pravy zatacce pred mostem kde musite nabrat sem musel pribrzdit, cehoz vyuzil rozjetej Jirka a uz sem byl 4. Takle sme to dokrouzili i do cejle, taky super zavod, zatim nejlepsi flek,spousta boju, a jizda po boku tech "rychlejsich" me hodne bavila, tim padem i nejlepsi zavod z ALTP.

Tak sem si to vybral a s Foxkou to budou kazdy 3. kolo hodiny jak to zatim vidim
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2010   #8
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

vcera byla posledni kapka, dneska po práci jdu od O2 zarizivat ADSL, doufam ze to vyridim do FOXek a ALTP8
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2010   #9
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
vcera byla posledni kapka, dneska po práci jdu od O2 zarizivat ADSL, doufam ze to vyridim do FOXek a ALTP8

Dob?e d?láš, vypadalo to fakt jak kdybys jel na modemu. Snad po?ídíš
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2010   #10
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

A ja se musím omluvit všem, kterým jsem v T1 ve 2. závod? zp?sobil problémy. Vinou LAGu jsem pozd? vid?l brzdová sv?tla p?ede mnou a jak jsem za?el brzdit, šáhl jsem si do trávy. Radši jsem to odstavil a dál už nejel. kábl mi p?itáhnou prý na 100% zítra, tak to bude už snad OK.
__________________
ESCARGOT Racing Team
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2010   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Dob?e d?láš, vypadalo to fakt jak kdybys jel na modemu. Snad po?ídíš
Objednano do 14 dnu bych to mel mit i zapojeny

EDIT: vysledky na webu.

A uz mame jasneho viteze :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 8.3.2010 at 16:37.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2010   #12
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Red face Tiskovka

Tréning:No n?jaký 2ho?ky v týdnu potom celou ned?ly takže málo....

Q:17.místo škoda hodin(zasekl jsem se na kopci) mohl jsem být 15.

R1:Sebejistej jsem se dral dop?edu a najel vedle další ko?ky no a jaksi jsme se neporovnaly a uspo?ádaly si leteckej den... jinak jak jsem se tady do?etl možná jsem mohl pokra?ovat ALE za 1. nev?d?l jsem jestli jsem to zavinil já nebo ta druhá ko?ka tak jsem ra?i do SPEC a za 2. jsem m?l auto total rozbitý

R2:Z p?edposledního místa jsem po startu musel do trávy jak Pacho p?edemnou takže jsem n?co získal i ztratil no a za?la stíha?ka z ROB mi necht?l p?enechat jeho pozici takže jsem musel být hodnej jelikož jsem spálil gumy tak jsem to shladil a za?al o5 stíhat tuším zajel jsem new PB takže s 13. místem spokojen

__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2010   #13
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
a za 2. jsem m?l auto total rozbitý
Nebolo totálne rozbité, nejako by si prišiel do boxov, potom by tímový kolega vyvolal žlté vlajky, po?as safety car by všetci ostatní išli do boxov, a bol by si prvý! :-) Ja som po neplánovanom pit stope bol tiež posledný, a nakoniec som skon?il na krásnom 16. mieste. No, to asi nebol najlepší príklad. ;-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2010   #14
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Nebolo totálne rozbité, nejako by si prišiel do boxov, potom by tímový kolega vyvolal žlté vlajky, po?as safety car by všetci ostatní išli do boxov, a bol by si prvý! :-) Ja som po neplánovanom pit stope bol tiež posledný, a nakoniec som skon?il na krásnom 16. mieste. No, to asi nebol najlepší príklad. ;-)
jo ale jeste ten 1. d?vod tam byl
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2010   #15
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
EDIT: vysledky na webu.

Si si jistej ??
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2010   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Si si jistej ??
100% sem i byl sem

EDIT: jeste v prubehu dne pridam statistiky od Jardy
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2010   #17
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

.........?ekal jsem do ted jestli se t?eba jezdec OMR PEPPO neomluvi za incident v race 2 . V 7 kole se ko?koval na cili s R. Earwingem,kdy jsem m?l dojem ,že p?ekažím a chce m? olamat zp?tné zrcatka. Bohužel jen tak neuhýbám a pokud se n?kdo n?kam chce nacpat tak at p?edvede co umí.V první šikan? si to rozmyslel,ale vydržel až do pravé pod mostem ,kde jsem dostal herdu do kufru,p?eto?im m? a bez ubrání plynu rychle odjel.Milý jezd?e protest nepodám,ale upoznuji t? ,že v kodexu slušného chování na trati je ubrat a po?kat na sest?eleného soupe?e a rozdat si to snim znova. Netvrdím,že se to nestane nikomu....ale p?ijde omluva ?i jiný kontakt po závod? vše napraví. Ty ale d?láš ,že je vše v po?ádku ....
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2010   #18
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

ADSL zapojeno. uz jen cekam na modem az dorazi
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2010   #19
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Sonyk-Drzim palce at ti to fici.
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2010   #20
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
ADSL zapojeno. uz jen cekam na modem az dorazi
To ti ho mohli dát taky rovnou na prodejn?
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.